کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم. ممنون که مطالب زیادی برای هواداران پرسپولیس قرار میدی ولی زیاد خودتو در گیر بحث با دیگران به خاطر محمدنوری نکن.
آخه توی این چند سال گذشته، پرسپولیس کدوم هافبک بازیساز تاپ و درجه یک رو داشته؟؟
خب با این وضع بایدم بگیم محمد نوری عالیه ولی حقیقت امر اینه که بازی نوری نوسان داره و اگه حدادی فر و صادقیان و دهنوی بیان پرسپولیس
دیگه به محمد نوری بازی نمی رسه مگر اینکه اون بازیکنان در تیم جا نیفتن و هماهنگ نشن.
دوست عزیز من خودمم گفتم که یکی از ضعفای نوری اینه که نوسان داره ولی الان لیگ ما تو پست نوری بازیکن خیلی کم داره و بهمین دلیل باید نوری رو نگه داریم .. بنظر من حتی اگه صادقیان و حدادی فر و دهنوی بیان بازم نوری فیکس بازی میکنه چون حدادی فر و دهنوی هافبک دفاعین و یکیشون جذب میشه تا کنار حقیقی باشه و صادقیان هم هافبک راست و مهاجم هست و ربطی به پست نوری که هافبک طراح هست نداره ...
درمورد انصاری فرد علاه بر اینا بنظر من مربی هم نتونست اونطور که باید از انصاری فرد بازی بگیره وگرنه انصاری فرد همه خصوصیات یه فوروارد خوب رو داره .. انصاری فرد تا هفته سوم گل نزد تیتر یک روزنامه ها شد همه توقع داشتن همون هفته اول 3 4 تا گل بزنه چون فصل قبل آقای گل شده بود حتی تو همون هفته دوم فتح اله زاده علیهش مصاحبه کرد ولی یکی مثل خلعتبری تا هفته 13 گل نزد هیچ فشاری روش نبود ..
البته خودشم تا حدودی مقصره یه جورایی جوگیره یه بازی که گل میزنه تیتر همه روزنامه ها میشه که کریم داره ترنسفر میشه و فلان تیم اروپایی میخوادش ..خودشو گم میکنه ..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من خودمم گفتم که یکی از ضعفای نوری اینه که نوسان داره ولی الان لیگ ما تو پست نوری بازیکن خیلی کم داره و بهمین دلیل باید نوری رو نگه داریم .. بنظر من حتی اگه صادقیان و حدادی فر و دهنوی بیان بازم نوری فیکس بازی میکنه چون حدادی فر و دهنوی هافبک دفاعین و یکیشون جذب میشه تا کنار حقیقی باشه و صادقیان هم هافبک راست و مهاجم هست و ربطی به پست نوری که هافبک طراح هست نداره ...
درمورد انصاری فرد علاه بر اینا بنظر من مربی هم نتونست اونطور که باید از انصاری فرد بازی بگیره وگرنه انصاری فرد همه خصوصیات یه فوروارد خوب رو داره .. انصاری فرد تا هفته سوم گل نزد تیتر یک روزنامه ها شد همه توقع داشتن همون هفته اول 3 4 تا گل بزنه چون فصل قبل آقای گل شده بود حتی تو همون هفته دوم فتح اله زاده علیهش مصاحبه کرد ولی یکی مثل خلعتبری تا هفته 13 گل نزد هیچ فشاری روش نبود ..
البته خودشم تا حدودی مقصره یه جورایی جوگیره یه بازی که گل میزنه تیتر همه روزنامه ها میشه که کریم داره ترنسفر میشه و فلان تیم اروپایی میخوادش ..خودشو گم میکنه ..

دوست خوبم اصلا" به حرف هام دقت نکردی و جواب دادی!!! در فوتبال ما دیگه پست ثابت برای یک بازیکن معنی نداره.

مطمئن باش که اگه این بازیکن ها بیان نوری نیمکت نشین میشه. می تونی صبر کنی تا آینده رو ببینی.

و اما خلعتبری بازیکن گوش راست و بیشتر چپ هستش ولی انصاری فرد فوروارد نوک یا به اصطلاح سانتر فوروارده

و باید در بین دوتا تیر دروازه بازی کنه. پس با خلعتبری مقایسه نکن.

چون تو از دوستان خوبم هستی اینو میگم که به یه بازیکن درجه 2 انقد تعصب نشون نده و هدفت پرسپولیس باشه

نه بازیکن و کمی به نظرات دوستان دقت کن و بعد فکر کن و جواب بده.

از ته دل میگم واقعا" دوستت دارم چون خیلی واسه این کلوپ زحمت می کشی.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من تعصب زیادی و الکی به بازیکن ندارم فقط گفتم نوری بازیکن خوبیه و الان که تو لیگ ما اینقد هافبک بازیساز کم هست بهتره بمونه وگرنه بارها هم گفتم که از نظر خودم هم نوسان داشتنش اصلا خوب نیست .. نظر شما هم محترمه ..
درمورد خلعت و انصاری فرد فقط منظورم حواشی بود و اصلا نمیخواستم از لحاظ فنی مقایسه کنم .. نکته مشترکشون این بود که جزء بازیکنای میلیاردی و پر سر و صدای نقل و انتقالات بودن و تو چشم بودن .. انصاری فر که اومد پرسپولیس زیر ذره بین بود و دو هفته که گل نزد خیلیا بهش انتقاد کردن ولی خلعتبری خیلی راحت و بی حاشیه کار کرد .. من هم قصدم از مقایسه این دو تا همین بود که گفتم یکی از دلایلی که انصاری فرد نتونست موفق باشه این بود که تحت تاثیر جو پرسپولیس قرار گرفت ..
صد در صد که هدف پرسپولیسه ..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تعصب زیادی و الکی به بازیکن ندارم فقط گفتم نوری بازیکن خوبیه و الان که تو لیگ ما اینقد هافبک بازیساز کم هست بهتره بمونه وگرنه بارها هم گفتم که از نظر خودم هم نوسان داشتنش اصلا خوب نیست .. نظر شما هم محترمه ..
درمورد خلعت و انصاری فرد فقط منظورم حواشی بود و اصلا نمیخواستم از لحاظ فنی مقایسه کنم .. نکته مشترکشون این بود که جزء بازیکنای میلیاردی و پر سر و صدای نقل و انتقالات بودن و تو چشم بودن .. انصاری فر که اومد پرسپولیس زیر ذره بین بود و دو هفته که گل نزد خیلیا بهش انتقاد کردن ولی خلعتبری خیلی راحت و بی حاشیه کار کرد .. من هم قصدم از مقایسه این دو تا همین بود که گفتم یکی از دلایلی که انصاری فرد نتونست موفق باشه این بود که تحت تاثیر جو پرسپولیس قرار گرفت ..
صد در صد که هدف پرسپولیسه ..

آفرین دوست خوبم هدف پرسپولیسه.

اما اسم لیگ ما حرفه ای هستش و بازیکنانی که میلیاردی پول می گیرن باید حرفه ای باشن و جو تیم و استادیوم نباید اونا رو بگیره.

پس نتیجه می گیریم که پول های میلیاردی = پَر

و فقط ما اسم حرفه ای رو یدک می کشیم.

شایعه شده بود که انصاری فرد می خواد بره رئال مادرید!!! پس اگه می رفت لالیگا به جای جو ، همه ی اتمسفر اونو می گرفت ...

ممنونم که با خوشرویی و خوشزبانی جواب انتقادها رو میدی

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز

karimi912

عضو جدید
گزينه 2 بهتر از گزينه 1 ؛ پرسپوليس در انتظار حدادی فر

قضيه دهنوي – پرسپوليس را بايد تمام‌شده دانست و هر چه اين مساله كش پيدا كند تنها وقت و انرژي پرسپوليس است كه هدر مي رود.

"با دهنوي قرارداد داريم، دهنوي بازيكن پرسپوليس است، قرارداد دهنوي را منتشر مي كنيم،از دهنوي شكايت مي كنيم و... "

باشگاه پرسپوليس كلي وقت صرف كرد تا هافبك مياني فصل قبل تراكتورسازي را از آن خود كند اما دهنوي به سپاهان رفت و دست مسوولان پرسپوليس را در پوست گردو گذاشت تا خشم آنها را برانگيزد.هر چند ظاهرا اين داستان ادامه دارد و قرار است باز هم وقت و انرژي بيشتري صرف شود و پرسپوليس خود را درگير جريان دورزدن هاي دهنوي و حضورش در سپاهان كند اما سوال اساسي اينجاست كه جذب بازيكني مثل دهنوي چقدر براي پرسپوليس مي ارزد كه مديران باشگاه سرخ حاضرند به خاطر او با سپاهان وارد دعوا شوند و هر روز وقت شان را پاي اين مساله هدر كنند؟
البته كه قابليت هاي فني دهنوي بر هيچ كس پوشيده نيست اما اين حجم از تمركز روي مساله چنين بازيكني تعجب برانگيز و غير منطقي است و شايد اگر اين همه تلاش براي جذب يك بازيكن با كيفيت اروپايي در پست دهنوي صورت مي گرفت الان علي دايي صاحب يك هافبك دفاعي باكلاس اروپايي بود.
با اين حال به نظر مي رسد قضيه دهنوي – پرسپوليس را بايد تمام شده دانست و هر چه اين مساله كش پيدا كند تنها وقت و انرژي پرسپوليس است كه هدر مي رود.در عين حال اگر اين داستان را تمام شده فرض كنيم سوال بعدي اينچنين مطرح خواهد شد كه پرسپوليس چه بازيكني را به جاي دهنوي جذب خواهد كرد؟
در حال حاضر سرخ ها در پست هافبك دفاعي رضا حقيقي و مهرداد كفشگري را دارند اما حداقل به دو بازيكن ديگر در اين پست نيازمندند .از مدت ها قبل گفته مي شد قاسم حدادي فر يكي از گزينه هاي مد نظر باشگاه و علي دايي در اين پست است اما حضور اين بازيكن در اردوها وبازي هاي ملي و البته بازي ذوب آهن در پلي آف كار انتقال حدادي فر به پرسپوليس را با تاخير و ابهام بسياري مواجه كرده است.االبته این قرارداد تا حد زیادی پیش رفته و او به احتمال زیاد پرسپولیسی می شود (والبته در جمیع جهات این انتقال بهتری است).
همچنين پرسپوليس ميثم نقي زاده را هم بلاتكليف گذاشته و دايي حتي اگر او را نخواهد در صورت جذب قاسم حدادي فر به يك بازيكن معمولي تر در قواره هاي نقي زاده نياز دارد تا كادر هافبك دفاعي هايش را با چهار بازيكن غير همسطح پر كند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
ستاره پرسپولیس ماندنی شد | تقدیر مسئولان باشگاه به خاطر چشم‌پوشی از پیشنهادهای میلیاردی

مسئولان باشگاه پرسپولیس بالاخره پس از کش و قوس فراوان با محمد نوری به مدت یک سال دیگر به توافق رسیدند.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل از مرجع خبری پرسپولیس - مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از حضور علی دایی در جمع قرمزپوشان سریعا طبق لیست دایی با محمد نوری جلسه‌ای برگزار کردند که در این جلسه به توافق‌های خوبی هم رسیدند، اما طرفین قراردادی امضاء نکردند.

این توافق در حالی انجام شد که محمد نوری با 2 پیشنهاد خوب از تیم‌های عربی و ایرانی مواجه شده بود.

نوری روز گذشته اعلام کرد که بعد از بازی با لبنان تکلیف نهایی‌اش مشخص می‌شود اما مسئولان باشگاه پرسپولیس اجازه این کار را به وی ندادند و در گفت‌و گویی امروز با او به مدت یک سال دیگر به توافق نهایی رسیدند تا نوری یک سال دیگر در پرسپولیس بازی کند.

در این جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس از محمد نوری بابت قبول نکردن پیشنهاد یک میلیون دلاری از یک تیم عربی و یک پیشنهاد دیگر به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان از یک تیم داخلی که نوری با آنها جواب منفی داد و با پرسپولیس قرارداد امضا کرد تقدیر و تشکر کردند.

البته قرارداد نوری با پرسپولیسی ها پس از بازی تیم ملی ایران با لبنان امضا خواهد شد.

کاش انصاری فردهم به اندازه نوری باغیرت بود

sajad 3000

کاربر ممتاز
قاسم دهنوی از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شد

با تصمیم کمیته انضباطی قاسم دهنوی تا زمان حضورش در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از فعالیت‌های فوتبالی محروم است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی شکایت باشگاه پرسپولیس و پیگیری‌های انجام شده، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدارک قرمزپوشان را تأیید کرد و در نهایت اعلام کرد که قاسم دهنوی تا زمان حضور در کمیته انضباطی از حضور در کلیه تمرینات و انجام فعالیت‌های فوتبالی به صورت تعلیق درآمده و محروم است.

وی باید با مستنداتش از خود در کمیته انضباطی دفاع و در صورت تأیید تصمیم‌گیری دیگری در خصوص این بازیکن گرفته خواهد شد.

قاسم دهنوی در پایان لیگ دوازدهم و پس از اتمام قراردادش با تراکتورسازی به تهران آمد و با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرد، اما در ادامه و با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیسی‌ها وی به اصفهان رفت و با سپاهان قرارداد امضا کرد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
قاسم دهنوی از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شد

با تصمیم کمیته انضباطی قاسم دهنوی تا زمان حضورش در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از فعالیت‌های فوتبالی محروم است.
خیلی خوب شد
خدا کنه باشگاه شکایتش رو پیگیری کنه و یه سال محرومش کنه تا ادب بشه ..
پارسالم همین کار رو با استقلال کرد ...

rightelpardaz

عضو جدید
خیلی خوب شد
خدا کنه باشگاه شکایتش رو پیگیری کنه و یه سال محرومش کنه تا ادب بشه ..
پارسالم همین کار رو با استقلال کرد ...
من نه قرمزم نه آبی خوزستان برزیلی هستم. اما همچین بازیکنایی بی غیرت پولکی هستن تا یکم پول اضاف ببینن تیم فروشی میکنن

GAME_OVER

کاربر ممتاز
حضور خلعتبري در عجمان شايسته نيست

محمدرضا خلعتبري با حضور در تيم عجمان امارات مجبور است نام جعلي خليج ع.ر.ب.ي را روي آستين پيراهنش تحمل کند.

در حالي که پس از تحريف تاريخ از سوي اماراتي‌ها و تغيير نام ليگ امارات به نام مجعول خليج ع.ر.ب.ي، پيش‌بيني مي‌شد که تا زمان بازگشت به عقب سران فدراسيون فوتبال امارات، بازيکنان ايراني به صورت خودجوش فوتبال باشگاهي اين کشور را تحريم کنند، رسانه‌هاي عربي امروز از امضاي قرارداد محمدرضا خلعتبري با باشگاه عجمان خبر دادند.

به نقل از ايسنا، البته خلعتبري گفته است که امضاي قرارداد او با باشگاه عجمان پيش از تغيير نام ليگ امارات بوده است اما در شرايطي که شنيده مي‌شود علي کريمي با وجود داشتن پيشنهادي ميلياردي از اماراتي‌ها به خاطر اين تحريف تاريخي به پيشنهاد اماراتي‌ها پاسخ منفي داده، انتظار مي‌رفت که خلعتبري هم با پشت پا زدن به پيشنهاد وسوسه‌کننده عجمان، خود را به تحريم نانوشته فوتبال ايران پايبند نشان دهد.

بر اساس عرفي که در بيشتر ليگ‌هاي دنيا وجود دارد، بايد لوگوي ليگ کشورها روي آستين پيراهن بازيکنان حک شود و چه اتفاق بدي خواهد بود، نقش بستن نام جعلي خليج ع.ر.ب.ي بر روي لباس يک بازيکن ايراني و ملي‌پوش.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
کاش حامد لک رو میگرفتیم ..
یه پرسپولیسی متعصب و دو آتیشه س که بارها هم اینو گفت .. جوونه و مطمئنا تو سالای بعد یکی از بهترین گلرای تیم ملی میشه .. بنظرم خیلی اشتباه کردیم که نگرفتیمش اینقد میریم بازیکنایی میگیریم که بعد از کلی کلاس گذاشتن و بازارگرمی فقط بخاطر پول میان اونوقت لک رو نگرفتیم که پرسپولیسیه و به پیرهنش تعصب داره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیشتا

شیشتا

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چه خوش گفت فردوسی پور در نود / که قرمز به آبی برنده شود

[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میازار اس اس که کیسه کش است / که دل دارد و بر همینش خوشست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چو شش تا بخوردست از روزگار / دگر آبیان را نماندست قرار[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو کز محنت دسته سه بی غمی / سرافراز و سرخی، بخندا همی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]توانا بود هرکه قرمز بود / ز شیشتا دل شیر غران بود ![/FONT]
[/FONT]​

karimi912

عضو جدید
عـالـيـشـاه با پرسپوليس دو ساله بست

اميد عاليشاه هافبک تيم فوتبال راه آهن با قراردادي دو ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، اميد عاليشاه که در دو فصل گذشته به واسطه اعتماد علي دايي، تبديل به يکي از پديده هاي فوتبال ايران شده است،با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد و قراردادي دو ساله را به امضا رساند.

عاليشاه عصر ديروز صحبت هاي مقدماتي را با محمد رويانيان انجام داده بود.

عاليشاه فصل گذشته بازيکن رده سني زير 21 سال تيم فوتبال راه آهن بود و در ليست 22 بازيکن بزرگسال و 5 بازيکن زير 23 سال باشگاه راه آهن قرار نگرفته بود و به همين دليل، طبق قوانين، سهميه ليگ برتري محسوب نمي شود. عاليشاه همچون ميلاد غريبي، دو خريد جديد پرسپوليس هستند که سهميه ليگ برتري محسوب نشده و امسال بازيکن رده سني زير 23 سال پرسپوليس محسوب خواهند شد. عاليشاه از روز چهارشنبه در تمرينات پرسپوليس شرکت خواهد کرد.

همچنين پيوستن سيدصالحي مهاجم گلزن تراکتورسازي به پرسپوليس نيز قطعيت يافته و اين بازيکن که چند روز پيش با محمد رويانيان به توافق رسيده بود، به خاطر رخصت گرفتن از باشگاه تراکتورسازي، درخواست کرده بود خبر رسمي پيوستنش به پرسپوليس، پس از کسب اجازه وي از باشگاه تراکتورسازي منتشر شود. سيدصالحي نيز پس از بازگشت سرخ پوشان از اردوي اردبيل، در روزهاي چهارشنبه يا پنجشنبه در تمرينات پرسپوليس حضور خواهد يافت.

باشگاه پرسپوليس پيش از اين براساس ليست ارائه شده از سوي سرمربي تيم، با مهرداد کفشگري هافبک راه آهن، قاسم دهنوي هافبک تراکتورسازي، ميثم حسيني مدافع مياني و چپ نفت تهران، ميلاد غريبي هافبک کناري تيم فوتبال سايپا، يونس شاکري مهاجم تيم فوتبال ابومسلم و عباس زاده مهاجم تيم فوتبال صنعت ساري قرارداد بسته بود.

همچنين براساس ليست ارائه شده از سوي سرمربي تيم، قرارداد چند بازيکن فصل گذشته تمديد شده و توافقات خوبي براي تمديد قرارداد ملي پوشان پرسپوليس انجام شده است که پس از پايان بازي هاي تيم ملي، منجر به عقد قرارداد رسمي خواهد شد.

sajad 3000

کاربر ممتاز

شماره پیراهن من در پرسپولیس 23 است| اولین تمرینم را فردا انجام می دهم

سیدمهدی سید صالحی بالاخره از تراکتور جدا شد و رسماً فردا ساعت 10 صبح اولین تمرینش را با پرسپولیس انجام می دهد.
سید صالحی که هنوز هم برای تراکتور آرزوی موفقیت می کند به سایت گل گفت: باور کنید من مشکلاتی داشتم که مجبور بودم تراکتور را ترک کنم. واقعیت این است که خانواده ام برایم از هر چیزی مهمتر است و باید فوتبالم را در تهران ادامه می دادم. با توجه به شرایط ممکن و پیشنهاداتی که داشتم به پرسپولیس آمدم و فردا اولین تمرینم را با این تیم انجام می دهم.
سیدصالحی گفت : من شماره 23 را مثل همیشه می پوشم و امیدوارم بتوانم بازیهای خوبی برای پرسپولیس انجام دهم.
سید در پاسخ به اینکه این فصل عنوان آقای گلی را کسب می کند یا نه گفت: من همیشه برای گل زدن آمادگی دارم اما هدفم موفقیت تیم است. امیدوارم خدا کمک کند تا بتوان علاوه بر مثمر ثمر بودن برای تیمم آمار های خوبی را هم برای پرسپولیس کسب کنم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
مهاجم مفقود پرسپولیس پیدا شد/ رویانیان با انصاری‌فرد گفت‌وگو کرد

محمد رویانیان ظهر امروز با کریم انصاری‌فرد گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم‌انصاری‌فرد پس از پایان لیگ برتر دو جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت اما با آنها برای امضاء توافق‌نهایی و عقد قرارداد به توافق نرسید و با چند گزینه دیگر وارد مذاکره شد و چند روزی هم برای استراحت به خارج از کشور رفت اما خیلی‌ها از عقد قرارداد این بازیکن با تیم‌های خارجی خبر دادند.

رویانیان که با توجه به خواسته دایی به دنبال انصاری‌فرد بود و در چند روز گذشته نیز موفق نشده بود او را پیدا کند بالاخره ظهر امروز در گفت‌وگوی تلفنی به مدت 10 دقیقه با این بازیکن به گفت‌وگو پرداخت.

قرار است جلسه‌ای برگزار و تکلیف نهایی انصاری‌فرد مشخص شود.

محمد رویانیان در این‌باره به خبرنگار فارس گفت: بالاخره انصاری‌فرد را بعد از اطلاعیه‌های مختلف پیدا کردم و به امید خدا در جلسه‌ای با او درباره آینده صحبت خواهیم کرد.

karimi912

عضو جدید
علي كريمي : مسئولين پرسپوليس مرا نميخواهند

وی درباره احتمال بازگشتش به تیم ملی گفت: من همیشه در خدمت تیم ملی هستم و هر موقع از من بخواهند برای تیم ملی بازی می کنم.
علی کریمی که از برد ملی‌پوشان بسیار خوشحال بود از تمایلش برای بازگشت به پرسپولیس خبر داد و گفت: دوست دارم به فوتبال برگردم. فرقی نمی‌کند در کدام تیم باشد، اما دوست دارم در پرسپولیس فوتبالم را تمام کنم. البته معلوم نیست مسئولان باشگاه بخواهند. باشگاه نتوانسته این اتفاق را خیلی شفاف اعلام کند اما دیگر همه می‌دانند که قضیه چیست. البته من برای کادر فنی تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.
به گزارش گل به نقل از ایسنا علی کریمی همچنین درباره پیروزی پرگل ایران برابر لبنان نیز گفت: خیلی خوشحالم که در حضور این تعداد هوادار این نتیجه را به دست آوردیم هرچند می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. من امروز یکی از این صدهزار نفر حاضر در ورزشگاه بودم و امیدوارم تیم ملی بتواند با نتیجه مناسب در کره به جام جهانی برود.
وی درباره احتمال بازگشتش به تیم ملی نیز گفت: من همیشه در خدمت تیم ملی هستم و هر موقع از من بخواهند برای تیم ملی بازی می کنم.
کریمی درباره بازی آخر ایران مقابل کره جنوبی گفت: شکست دادن این تیم در خاک خودش سخت است اما غیرممکن نیست. ما در تهران کره را شکست دادیم و این کار را در زمین حریف هم می‌توانیم انجام دهیم. وی در پاسخ به این سوال که برای فصل بعد چه برنامه ای دارید، گفت: هنوز وضعیتم مشخص نیست. چند تیم به من پیشنهاد دادند که از باید از لطف‌شان تشکر کنم. ان شا الله در روزهای آینده تصمیم نهایی را می‌گیرم.
کاپیتان فصل گذشته سرخپوشان درباره کشمکش‌های بین او رویانیان نیز گفت: وقتی کسی کارش را بلد نباشد و جمع را که می‌بیند تحت تاثیر جو قرار می‌گیرد، به قول ما فوتبالی‌ها جوگیر می‌شود. فعلا همه چیز دست آنهاست. البته در این دو سه روز و معلوم نیست که فردا پس فردا چه اتفاقی می‌افتد.
وی در پاسخ به این سوال که مشکلش با پرسپولیس با کیست، گفت: مشکل مدیرعاملی است که حرفی می‌زند اما یک ساعت روی حرفش نمی‌ماند و آن را تکذیب می‌کند. از قدیم گفته‌اند مرد است و حرفش. حتی اگر به ضررش باشد نیز نباید زیر حرفش بزند.ان شا الله ده سال در پرسپولیس بمانند و ببینیم چه نتیجه‌ای به دست می‌آورند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
چه اتفاقی تیم ملی را متحول کرده؟

به گزارش افکارنیوز، مربی جوش و خروش داشت. تیم ملی در بازی با لبنان حتی یک گل از همه گل های ۶ بازی قبلی اش هم بیشار زده بود اما مربی بازیکن جوانش را که اولین بار در یک بازی ملی انتخابی جام جهانی به میدان رفته بود تا پای خط کرنر همراهی می کرد و از او با صدایی بلند می خواست بجنبد. مهم گل های بیشتر نبود. یار جوان قبل از هر چیز باید یاد می گرفت باید بجنگد.

تیم سربازانی رشید می خواهد. نبرد ، نبرد سختی است. دومین سه شنبه هم برای مان سه شنبه ای شاد بود اما حالا سر بزنگاهیم. میعاد سه شنبه های مان وقتی لذت بخش است که هفته بعد در اولسان ، با هم جواز صعود به جام جهانی را در دست داشته باشیم. کارلوس کروش ؛ او این همه راه نیامده که کارش ناتمام بماند. دو سال و دو ماه قبل ؛ روزهایی که همه ناباورانه با هم می گفتیم واقعا مربی رئال آمده ایران، یکی از بهترین مربی های دنیا؛ این گفته و این هیجان را خیلی زود از یاد بردیم و حضورش برای مان یکنواخت شد. روزهای بد فوتبالی مان گره خورد با روزهای بی پولی مردم و مشکلات. کابوس سختی ها پرده ای انداخت میان فوتبالیست ها و مردم شان که حاصلش شد گره ای کور به قصه صعودمان به جام جهانی. دیگر کروش که از همان روز اول فقط فریادش این بود:« خوابیدن زیر سایه درخت و گفتن از صعود به جام جهانی غیر از حسرت برای مان ندارد .» متهم بود.

او اما هدفش کار بود. بازیکنانش را می خواست برای کار ، کار و کار. ایستاد و جنگید. حالا تیم ملی ۱۳ امتیاز دارد. بیش از ۴ سال قبل. یک امتیاز می خواهد برای رفتن به جام جهانی. دوباره تیم او شور را به مردم برگردانده. مردم باز سریازان ملی شان را دوست دارند. سربازانی که البته دوباره مردمی شدند. نفس حق مردم و دعای خیرشان را پشت سر دارند. بردهای شان را به مردمان شان هدیه می دهند . پاداش های شان را به بچه هایی می بخشند که آینده ایرانند. دل بچه یتیم ها را شاد می کنند و لبخند بر لبان شان می نشانند.
تیمی که حالا دوباره ملی شده ، با این روحیه و این امید پیش می رود ؛ به سوی موفقیت.

sajad 3000

کاربر ممتاز
توصیه دایی به انصاری فرد

یه گزارش افکارنیوز، کریم انصاری فرد مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس را نیکه کاره رها کرده، تا این شائبه به وجود آید که تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است. اما شنیده های خبرنکار عصر ایران حاکی از آن است که دایی در گفت و گویی کوتاه تلفنی به وی توصیه کرده است که قراردادش با پرسپولیس را تمدید کند.

دایی به انصاری فرد اینطور گفته است که به دلیل از دست دادن پیران ملی، بهتر است به جای حضور در تیمهای درجه دوم خارجی، در لیگ برتر بماند تا با درخشش پیش چشمان کی روش، شانس حضور مجدد در تیم ملی را به دست بیاورد.

قرار است کریم انصاری فرد امروز مذاکرات نهایی را رویانیان انجام بدهد و با توجه به توصیه دایی، احتمالا او همچنان در پرسپولیس حضور خواهد داشت.

به نظر منم احتمالا بمونه. فقط میخواسته چندروز بیشتر استراحت کنه و رقم قراردادشو بیشتر کنه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرش نفهمیدیم این استقلالی‌ها چرا این‌قدر شومن هستند؟!

چرا این‌قدر حس وطن‌پرستی آنها ضعیف است؟!

آقای نکونام شماچرا ؟!

با این کارت درشما آن هم در یک بازی ملی چه چیزی را به چه کسی می‌خواستی ثابت کنی؟!

آیا در میان 80 یا 90 هزار نفر ایرانی که هر کدام با علایق باشگاهی خود به نام ایران به ورزشگاه آمده بودند،آیا حرکتی که کردی صحیح بود؟!

بهتر نبود بوسه بر پرچم کشورت می‌زدی؟! و تیم باشگاهی‌ات را بر آن ترجیح نمی‌دادی؟!

واقعا متاسفیم آقای نکونام؛ دل‌خوش بودیم بازیکن حرفه‌ای داریم.

راستی؛تو که قرار نیست فصل بعد هم در استقلال بمانی،پس این خودشیرینی و لوس‌بازی برای چه بود؟!

هرچقدر حرکت کاپیتان تیم‌ملی در بوسه زدن بر بازوبند آبی مسخره و جلف بود،حرکت مسعود شجاعی و محمدرضا خلعتبری در نشان دادن نام زنده‌یاد امید عباسی قابل تقدیر و ستایش بود.این دو عزیز ثابت کردند که بزرگی به بستن بازوبند نیست.دست مریزاد آقا مسعود و آقا محمدرضا...؛با این حرکت‌تون دل خیلی‌ها رو شاد کردین.

قدرتِ کلماتت را بالا ببر نه صدایت را ؛این باران است که باعث رشد گل‌ها می‌شود نه رعدوبرق...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رضایتنامه سه بازیکن پرسپولیس صادر شد

رضایتنامه سه بازیکن پرسپولیس صادر شد

ارتش سرخ دات كام :
رضایتنامه سه بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس صادر شد. سعید قدمی، افشین اسماعیل زاده و روح ا... سیف الهی سه بازیکن زیر 23 سال پرسپولیس پس از حضور در دفتر محمد رویانیان رضایتنامه خود را دریافت کردند تا برای پیوستن به تیم های دیگر مشکلی نداشته باشند.

پیش از این امیر حسین فشنگچی مدافع چپ پرسپولیس در فصل گذشته نیز رضایتنامه خود را دریافت کرده بود.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]نشست دو ساعته رویانیان و دایی برگزار شد / ترکیب پرسپولیس کامل شده[/h]پرسپولیس نیوز : نشست دو ساعته مدیر عامل باشگاه با سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشستی دو ساعته به بررسی همه جانبه مسائل تیم فوتبال پرداختند.

در این نشست که عصر امروز در دفتر محمد رویانیان برگزار شد، برنامه‌های پیش روی تیم فوتبال برای آماده‌سازی و همچنین نقل و انتقالات پرسپولیس مورد ارزیابی و بررسی همه جانبه قرار گرفت و آخرین تصمیمات و جمع‌بندی‌ها انجام شد.

علی دایی در این نشست درباره اردوی اردبیل، برنامه تمرینات و اردوهای آماده‌سازی تیم در روزهای آتی و همچنین نقل و انتقالات نظراتش را به محمد رویانیان منتقل کرد و درباره برخی مسائل پس از بحث و بررسی تصمیمات نهایی اتخاذ شد.

محمد رویانیان اعلام کرد: تیم پرسپولیس تقریبا کامل شده و بجز یکی دو بازیکن دیگر، فعلا قرار نیست اقدام دیگری انجام دهیم.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرش نفهمیدیم این استقلالی‌ها چرا این‌قدر شومن هستند؟!

چرا این‌قدر حس وطن‌پرستی آنها ضعیف است؟!

آقای نکونام شماچرا ؟!

با این کارت درشما آن هم در یک بازی ملی چه چیزی را به چه کسی می‌خواستی ثابت کنی؟!

آیا در میان 80 یا 90 هزار نفر ایرانی که هر کدام با علایق باشگاهی خود به نام ایران به ورزشگاه آمده بودند،آیا حرکتی که کردی صحیح بود؟!

بهتر نبود بوسه بر پرچم کشورت می‌زدی؟! و تیم باشگاهی‌ات را بر آن ترجیح نمی‌دادی؟!

واقعا متاسفیم آقای نکونام؛ دل‌خوش بودیم بازیکن حرفه‌ای داریم.

راستی؛تو که قرار نیست فصل بعد هم در استقلال بمانی،پس این خودشیرینی و لوس‌بازی برای چه بود؟!

هرچقدر حرکت کاپیتان تیم‌ملی در بوسه زدن بر بازوبند آبی مسخره و جلف بود،حرکت مسعود شجاعی و محمدرضا خلعتبری در نشان دادن نام زنده‌یاد امید عباسی قابل تقدیر و ستایش بود.این دو عزیز ثابت کردند که بزرگی به بستن بازوبند نیست.دست مریزاد آقا مسعود و آقا محمدرضا...؛با این حرکت‌تون دل خیلی‌ها رو شاد کردین.

قدرتِ کلماتت را بالا ببر نه صدایت را ؛این باران است که باعث رشد گل‌ها می‌شود نه رعدوبرق...

این آقای از خود راضی که شعور و ادب نداره. اگه ادب داشت هرگز با وجود علی کریمی که نکونام باید کفشاش رو واکس بزنه،

بازوبند کاپیتانی تیم ملی رو با پُر رویی تمام نمی بست.

تازه این چاپلوس که هر روز با استقلال دعوا داره ... پس دورویی چرا؟؟؟!!!!!!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این آقای از خود راضی که شعور و ادب نداره. اگه ادب داشت هرگز با وجود علی کریمی که نکونام باید کفشاش رو واکس بزنه،

بازوبند کاپیتانی تیم ملی رو با پُر رویی تمام نمی بست.

تازه این چاپلوس که هر روز با استقلال دعوا داره ... پس دورویی چرا؟؟؟!!!!!!!

این حرفت رو باید با آب طلا نوشت دورود بر شما

karimi912

عضو جدید
[h=1]خليل‌زاده بعد ازبازي باکره درتمرينات شرکت مي‌کند[/h]
[h=2]سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: شجاع خليل‌زاده بعد از بازي تيم ملي ايران مقابل کره در تمرينات پرسپوليس شرکت مي‌کند.[/h]
وضعيت مبهم شجاع خليل‌زاده مدافع تيم ملي فوتبال کشورمان و شايعه حضور او در تيم‌هاي مختلف باعث شد تا امروز با سعيد شيريني سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص اين بازيکن تماسي بگيريم.

وي در اين باره به فارس گفت: ضمن تشکر از همه مردم کرمان و مسئولان باشگاه مس که همواره بازيکنان بسيار خوبي را تحويل فوتبال ايران داده‌اند، ان‌شاءالله طبق هماهنگي‌هاي انجام شده شجاع خليل‌زاده بعد از بازي کره جنوبي و ايران در تمرينات پرسپوليس شرکت خواهد کرد و مشکلي از اين بابت نيست.

وي در خصوص سؤالي که بعضي‌ها مي‌گويند خليل‌زاده امکان دارد به سپاهان برود، گفت: من به تيم‌هاي ديگر کاري ندارم. ضمن ارادتي که به مسئولان مس کرمان داشتم، ما بعد از جلسه با اين بازيکن و ديدن رضايتنامه‌اش قبلا با او قرارداد بسته‌ايم و هيچ مشکلي نيز اين وسط نيست. ان‌شاءالله بتوانيم تا با بستن يک تيم خوب امسال دل هواداران را به دست آوريم.

karimi912

عضو جدید
زشت ترین کار جواد نکونام در بازی ملی!

وقتی‌ که بازی ملی‌ رو رنگی‌ بکنی‌ و بازوبند آبیتو ببوسی میشه همون حرف ما که هر کسی‌ لیاقت کاپیتانی تیم ملی‌ رو نداره!

شما هزار بار هم پیراهنی با عکس مهدی مهدوی کیا بپوشی (هر چند که مهدی مهدوی کیا احتیاجی به این کارها نداره و ما هم از کار شما تقدیر کردیم با اینکه کاملا معلوم بود شما برای چی خواستید از آب گل آلود ماهی بگیرید!!!) و هزار بار هم گل زنی کنی، وقتی به شعور هواداران تیم ملی احترام نذارید، دقیقا انگار هیچ کاری نکردید برای تیم ملی! تیم ملی رنگ بندی نداره، امثال شما تیم ملی رو رنگ بندی میکنند تا به خواسته هاشون برسند...

انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بود! اگه منظورتون بازوبند کاپیتانی تیم ملی بود که براتون شانس آورده و یا نشون دهنده تعصب شما به تیم ملی بود:

۱. کاپیتان تیم ملی یکی دیگه بود که معلوم نیست که بر طبق چه معیاری با ورود شما بازوبند رو ازش به زور پس گرفتند و بهتون دادند!

۲. از شما بزرگتراش مثل علی دایی، علی کریمی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، احمدرضا عابدزاده، علی پروین، و.... این حرکت شما رو نکردند!

۳. اگه هدف شما نشون دادن غیرتتون به تیم ملی بود خود پیراهنو هم میبوسیدید کافی بود! احتیاجی به بوسیدن بازوبند "آبی" تیم ملی نبود!
علی کریمی بازوبند مردم رو به بازوش بست بدون اینکه جوگیر شه! آدم هیچی نداشته باشه ولی "مرد" باشه! والا تا جایی که ما یادمون میاد بازوبند تیم ملی زرد بود نه آبی!!!!
در آخر براتون متاسفیم آقای نکونام! انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بود!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
زشت ترین کار جواد نکونام در بازی ملی!

وقتی‌ که بازی ملی‌ رو رنگی‌ بکنی‌ و بازوبند آبیتو ببوسی میشه همون حرف ما که هر کسی‌ لیاقت کاپیتانی تیم ملی‌ رو نداره!

شما هزار بار هم پیراهنی با عکس مهدی مهدوی کیا بپوشی (هر چند که مهدی مهدوی کیا احتیاجی به این کارها نداره و ما هم از کار شما تقدیر کردیم با اینکه کاملا معلوم بود شما برای چی خواستید از آب گل آلود ماهی بگیرید!!!) و هزار بار هم گل زنی کنی، وقتی به شعور هواداران تیم ملی احترام نذارید، دقیقا انگار هیچ کاری نکردید برای تیم ملی! تیم ملی رنگ بندی نداره، امثال شما تیم ملی رو رنگ بندی میکنند تا به خواسته هاشون برسند...

انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بود! اگه منظورتون بازوبند کاپیتانی تیم ملی بود که براتون شانس آورده و یا نشون دهنده تعصب شما به تیم ملی بود:

۱. کاپیتان تیم ملی یکی دیگه بود که معلوم نیست که بر طبق چه معیاری با ورود شما بازوبند رو ازش به زور پس گرفتند و بهتون دادند!

۲. از شما بزرگتراش مثل علی دایی، علی کریمی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، احمدرضا عابدزاده، علی پروین، و.... این حرکت شما رو نکردند!

۳. اگه هدف شما نشون دادن غیرتتون به تیم ملی بود خود پیراهنو هم میبوسیدید کافی بود! احتیاجی به بوسیدن بازوبند "آبی" تیم ملی نبود!
علی کریمی بازوبند مردم رو به بازوش بست بدون اینکه جوگیر شه! آدم هیچی نداشته باشه ولی "مرد" باشه! والا تا جایی که ما یادمون میاد بازوبند تیم ملی زرد بود نه آبی!!!!
در آخر براتون متاسفیم آقای نکونام! انتظارات از سطح شعور شما خیلی بالا بود!

سلام داداشی. آخه چرا از بازیکنی که به لبنان !!!!! 2 تا گل زده و کلی خ ... کیف شده، انتظارات بی جا داری؟؟؟!!!!

بیچاره باقری، کریمی، دایی، مهدوی کیا که به کره جنوبی ، عربستان، ژاپن، چین و قدرت های درجه اول آسیا گل های

به یاد موندنی زدند و هرگز جو گیر نشدند. حالا به لبنان که یه تیم درجه 3 هم نبوده، یه ام الغروری گل می زنه و بعد

کلی کیف می کنه. جالب اینکه اگه نمی گرفتنش، از حال می رفت و غش می کرد.

گل های به یادموندنی مهدوی کیا به چین از وسط زمین و باقری و دایی به کره ی جنوبی که کره رو 6 تایی کردند

هنوز از یادها نرفته و مثل اینکه اون زمان جو وجود نداشت تا اون بازیکنان غیر قابل تکرارو بگیره ...

اگه این فرد که ازش انتظار بی جایی در مورد شعور دارید، مثل استیلی و مهدوی کیا در جام جهانی به آمریکا

گل بزنه، دیگه از لایه ی اُزُن هم بالاتر می پره ... هرچند که این کار فقط برای اون فرض محاله ...