کلوپ طرفداران پرسپولیس

elissa_astro

عضو جدید
خوش اومدی
بیو لطفا
سلام مرسی.من لیلی هستم.لیلی اریامهر.از زمانی که یادم میاد قرمز بودم اما به فوتبال درست احترام میزارم و معتقدم تیم باید وی÷گی های خاص خودش رو داشته باشه.خیلی پلسی رو دوس دارم.فعلا اهوازم.یعنی کلا اینجام.برای جزییات بیتر میتونین پروفایلم رو بخونین.چون اینجا فوتباله بیشتر بخش فوتبالی خودم رو معرفی کردم.

elissa_astro

عضو جدید
کريمي: حضورم در پرسپوليس منتفي شد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس از عدم حضورش در تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده خبر داد.

علي کريمي در پايان ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر قطر درباره حضورش در پرسپوليس اظهار کرد: صحبت*هايي با رويانيان انجام دادم اما او مرا نخواست و حضورم در پرسپوليس منتفي شده است.

کريمي ادامه داد: اميدوارم که پرسپوليس در فصل آينده موفق شود.
واقعا شکه شدم.فکر کنم زارع هم دیگه نمونه.من نمیدونم تو کله ی رویانیان چی میگذره ولی بهش اعتماد دارم.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
کريمي: حضورم در پرسپوليس منتفي شد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس از عدم حضورش در تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده خبر داد.

علي کريمي در پايان ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر قطر درباره حضورش در پرسپوليس اظهار کرد: صحبت*هايي با رويانيان انجام دادم اما او مرا نخواست و حضورم در پرسپوليس منتفي شده است.

کريمي ادامه داد: اميدوارم که پرسپوليس در فصل آينده موفق شود.

اگه داش علی نباشه هیچکدوم از خریدای این فصلمونو نمیخوام ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]اختصاصی/ کریمی: مشکل من مالی نیست / صبر می کنم تا حرف های نهایی را به رویانیان بزنم
[/h]
هنوز هیچ چیز قطعی نیست، نه رفتنم، نه ماندنم!
کانون هواداران پرسپولیس : بلافاصله بعد از اینکه خبر جدایی علی کریمی از پرسپولیس مطرح شد، به همراه یکی از دوستان نزدیک جادوگر به هتل تیم ملی مراجعه کرده و خواستار صحبت فوری با وی شدیم. بعد از بازی تیم ملی و با مصاحبه ی علی کریمی مبنی بر جدایی از پرسپولیس، موجی از نگرانی در میان هواداران پرسپولیس به وجود آمده و همگان با شنیدن این خبر شوکه شدند.
به همین دلیل با مراجعه به محل اقامت بازیکنان تیم ملی و با واسطه گری یکی از نزدیکان علی کریمی، پیگیر وضعیت وی شدیم. علی کریمی به هیچ عنوان دوست نداشت در این مورد صحبت کند، اما اصرار دوست نزدیک وی باعث شد تا جادوگر صحبت های جالبی را به زبان بیاوردکه متاسفانه نمی شود همه ی آن ها را به رشته ی تحریر درآورد، اما گزیده ای از صحبت های وی به صورت زیر است: *هیچ مشکل مالی بین من و پرسپولیس وجود نداره. * هنوز هیچ چیزی قطعی نشده، نه رفتنم، نه ماندنم، همه چیز 50-50 *با رویانیان جلسه داشتم، صحبت هایی با هم داشتیم که متاسفانه به نتیجه نرسیدیم و من با توجه به اینکه پرسپولیس من را نمیخواهد، مجبورم جدا شوم. *صبر می کنم تا طی یک جلسه با رویانیان صحبت های نهایی رو انجام میدم، اما تا آن موقع هیچ چیزی معلوم نیست.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]پرسپوليس با دروازه‌بان صربستانی به توافق رسيد:cool:[/h]کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپوليس با يك دروازه‌بان صربستاني به توافق رسيد و اين دروازه‌بان فردا به تهران مي‌آيد تا قراردادش را با تيم سرخپوش تهراني امضا كند.
با جذب شهاب گردان، خيال پرسپوليسي‌ها تا حدودي بابت دروازه راحت است ولي آنها بعد از جدايي آودوكويچ به دنبال جذب يك دروازه‌بان خارجي رفتند و در نهايت با يك گلر صربستاني به توافق رسيدند. او فردا به تهران مي‌ايد تا با اين تيم قرارداد امضا كند.

elissa_astro

عضو جدید
پرسپوليس با دروازه‌بان صربستانی به توافق رسيد:cool:

کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپوليس با يك دروازه‌بان صربستاني به توافق رسيد و اين دروازه‌بان فردا به تهران مي‌آيد تا قراردادش را با تيم سرخپوش تهراني امضا كند.
با جذب شهاب گردان، خيال پرسپوليسي‌ها تا حدودي بابت دروازه راحت است ولي آنها بعد از جدايي آودوكويچ به دنبال جذب يك دروازه‌بان خارجي رفتند و در نهايت با يك گلر صربستاني به توافق رسيدند. او فردا به تهران مي‌ايد تا با اين تيم قرارداد امضا كند.
همه ی دنیا رو ول کرد.رفت از صربستان برامون گلر آورد.گلر باید ایرانی باشه این هزار بار.:razz:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]انتقاد شدید خانواده حجازی به سیاه بازی های قلعه نویی / نام کمپ حجازی را عوض کنید![/h]
ارتش سرخ دات كام: سایت ناصرحجازی که حالا انعکاس دهنده نظرات خانواده اوست ، در مطلبی که به اولین تمرین استقلال با قلعه نویی اختصاص دارد ، خواستار تغییر نام کمپ اختصاصی استقلالی ها شد.

در این مطلب تند آمده است: اولین تمرین استقلال برگزار شد . تمرینی با اتفاقات تاسف بار که تداعی گر فیلمفارسی های دهه 40 و 50 سینمای ایران بود . .. تاسف آور تر اینکه اتفاقات در کمپی ینام " ناصر حجازی " افتاد تا آرزو کنیم که ای کاش نام کمپ بنام اسطوره ملی ایران نبود .

وقتی شنیدیم عده بسیاری اجیر شده اند تا ازدحام جمعیت بچشم آید در حالیکه در روز دوم تمرین این نفرات به کمتر از یک چهارم رسیدند و البته دوستانشان خبر از بی سابقه بودن تمرین روز اول می دهند! ( در حالیکه سال 86 با حضور ناصر حجازی تا هفته ها امجدیه ی پیر جمعیتی با میانگین 3 هزار نفر در هر تمرین را بخود میدید که مسوولین ، بازیکنان وقت و اهالی رسانه شاهدانی بر این ادعا هستند ) ، وقتی شنیدیم این جمعیت اجیر کرده را عاشق بخود جلوه دادند اما نمی دانند که می دانیم عاشق ، همیشه عاشق است و همیشه حضور دارد نه فقط در یک روز خاص برای قدرتنمایی نو کیسه ها ، وقتی دیدیم که گاو و گوسفند ها در کمپ دیده میشوند و بر سر یک تکه گوشت یکدیگر را می درند ، وقتی دیدیم عده ای نوچه از از کرج آمده اند تا گربه را دم حجله بکشند ، وقتی دیدیم چاقو در دستان همان نوچه ها است تا بی دلیل ابراز وجود نمایند ، وقتی شنیدیم یک غریبه که نه از مکتب استقلال است و نه از مکتب پارس ! و با رفتاری " خان " گونه در دفتر کمپ منتظر قدردانی از خود یا صدور حکم برای خبرنگاران است و حتی براحتی تصاویر عکاسان ورزشی را خان گونه پاک می نماید ، وقتی شنیدیم الگوی سرمربی مربوط به دهه 60 فوتبال ایران است ! ، وقتی دیدیم که از هیات مدیره نیز حضور دارند اما بجای برخورد با چنین رفتارهایی ، مشغول خوش و بشهای خود هستند و انگار نه انگار که اتفاقاتی اقتاده است و وقتی دیدنیها و شنیدنیهای دیگری را متوجه شدیم ، بی اختیار یاد " مهدی پاشنه طلا " ها و نوچه هایشان افتادیم ...

به همین دلیل بجای افتخار ، آرزو کردیم که کمپ ، دیگر بنام ناصر حجازی نباشد تا روح وی نیز اینچنین آزرده نگردد.

دوستداران حجازی ، این حق را دارند که برای حفظ حرمت اسطوره ای که نماد یک فرد جنتلمن و تحصیلکرده است ، بخواهند که نام کمپ را تغییر دهید .حجازی هرگز با دانش فنی اشخاص مشکل نداشت ، بلکه دیدن چنین رفتارهایی را تحمل نمیکرد .. .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
همه ی دنیا رو ول کرد.رفت از صربستان برامون گلر آورد.گلر باید ایرانی باشه این هزار بار.:razz:

خوب گلر ایرانی داریم دیگه ...شهاب گردان ...
اینم میخواد دروازه بان دوم باشه .... خیلی خوبه گلر اروپایی ..
درضمن از نظر من گلر ایرانی دوزار نمی ارزه آسمیرو دیدی ....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]رویانیان : دیروز با دنیزلی صحبت کردم/قلعه نویی مبارک فتح الله زاده[/h]
ارتش سرخ دات كام: محمد رویانیان روز گذشته برای مذاکره با چند بازیکن خارجی که گفته می شود ویکتور هوگو پاسوس و ادینیو نیز در میان آن ها بوده اند در سفری ناگهانی راهی امارات شد.

مدیرعامل پرسپولیس پیش از رسیدن ساعت پروازش لحظات پرکاری را پشت سر گذاشت و در این میان لحظاتی پاسخگوی سئوالات بود.

* مرخصی دنیزلی انقدر طولانی شد تا شایعه سازان بحث حضور علی دایی در پرسپولیس را مطرح کنند!
_ من (دیروز) با دنیزلی صحبت کردم بنابراین کاری به شایعات مطرح شده ندارم.

* به نظر شما تدبیر شما این است که فعلا به صورت مصلحتی پاسخ روشنی ندهید!

_ من به عنوان یک مدیر حق ندارم سیاستم را اجرا کنم؟ اصلا شاید من بخواهم یک تاکتیکی را اجرا کنم، مدیری که تاکتیک زدن را بلد است می تواند حتی مدیریت رسانه ای کند و در برابر شایعاتی که مطرح می شود سکوت کند.

* در مورد خلعتبری بالاخره چه زمانی اقدام نهایی را انجام می دهید؟
_ من دنبال جذب خلعتبری هستم و با این بازیکن ارزنده صحبت های خوبی داشته ایم، اما اجازه بدهید بازی ایران و قطر تمام شود تا در این خصوص تصمیم نهایی و اقدام نهایی را انجام دهیم.

* حرف های فتح الله زاده را شنیدید که گفته قلعه نوعی از تمام خرید های پرسپولیس بزرگتر است؟

_ من قصد کری خواندن ندارم چون همانطور که قبلا گفتم کری خواندن روی جوانان و مردم تاثیر خوبی نمی گذارد.

* یعنی نمی خواهید جواب مدیرعامل رقیب را بدهید؟

_ بنویس قلعه نوعی مبارک فتح الله زاده و استقلال باشد!

* تمرینات پرسپولیس برخلاف استقلال هنوز شروع نشده، نگران نیستید؟

_ اکثر تیم ها هنوز تمریناتشان را آغاز نکردند و آن چند تیم هم که مشغول تمرین هستند نفرات کاملشان را در اختیار ندارند پس جای نگرانی وجود ندارد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]دنیزلی برنامه های خود را به باشگاه داد / شروع تمرینات از شنبه در ۲ نوبت[/h]
ارتش سرخ دات كام: تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز شنبه آینده آغاز خواهد شد. مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس در تماس تلفنی، به مسؤلان باشگاه اعلام کرد روز چهارشنبه یا پنج شنبه هفته جاری به تهران سفر می کند.

این مربی برنامه های خود را به باشگاه اعلام کرد و بر همین اساس تمرینات از شنبه آینده آغاز خواهد شد. به همه بازیکنان اعلام شده باید در این تمرین حضور داشته باشند.

پیش از این قرار بود تمرینات پرسپولیس از فردا زیر نظر محسن عاشوری آغاز شود اما با توجه با حضور بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی، سرخپوشان از روز شنبه استارت خواهند زد.

تمرینات پرسپولیس در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.

elissa_astro

عضو جدید
خوب گلر ایرانی داریم دیگه ...شهاب گردان ...
اینم میخواد دروازه بان دوم باشه .... خیلی خوبه گلر اروپایی ..
درضمن از نظر من گلر ایرانی دوزار نمی ارزه آسمیرو دیدی ....
آسیمرو رو دیدم.عابدراده رو هم ببین.فقط یه گلر ایرانی ساعت 6صبح میره تمرین.فقط یه گلر ایرانی با غیرت بازی میکنه.من نمیگم شهاب خوبه.من میگم بگردن گلر ایرانی خوب بیارن.در این زمینه هم فقط عابدزاده میتونه کمک کنه چون خودش یه نابغه و یه گلر سخت کوش بود.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
عواقب دربی هنوز هم ادامه دارد...

کانون هواداران پرسپولیس:تصویری که مشاهده می کنید در آن شاهد حالات عجیبی در چهره ی مهدی رحمتی هستیم که دلیل آن را باید از ایمون زاید جویا که این چه بلاییست که بر سر دروازه بان شماره 1 تیم ملی آورده و وی را به این حال و روز انداخته...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آسیمرو رو دیدم.عابدراده رو هم ببین.فقط یه گلر ایرانی ساعت 6صبح میره تمرین.فقط یه گلر ایرانی با غیرت بازی میکنه.من نمیگم شهاب خوبه.من میگم بگردن گلر ایرانی خوب بیارن.در این زمینه هم فقط عابدزاده میتونه کمک کنه چون خودش یه نابغه و یه گلر سخت کوش بود.

عابدزاده واسه یه دوره بود که غیرت حرف اولو میزد الان که پول اوله دیگه از اینجور آدما پیدا نمیشه ...مگه چنتا دروازه بان بعد از عابد زاده مثل عابدزاده دراومدن ..هیشکی ...نباید توقع داشته باشیم رویانیان عابدزاده بسازه تا همینجاشم کلی زحمت کشیده ...
کی گفته فقط دروازه بان ایرانی 6 صبح میره تمرین ؟:surprised:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آهنگ جدید و بسیار زیبای سعید مهدیار به نام قرمز رنگ عشقه

خیلی زیباست حتما دانلود کنید توش صدای گزارشگران بازی های پرسپولیس و نیز هوادارانش به طرز زیبایی میکس شده است و نیز به سبک R@P می باشد.​

GAME_OVER

کاربر ممتاز
سایت گل تو این مدت همه جوره از خجالت پرسپولیس دراومده ...اما جدیدترین شاهکارش یه نظرسنجیه با این عنوان " آیا با جدایی علی کریمی از پرسپولیس موافقید؟" نکته جالبش اینجا بود که در ابتدا این نظرسنجی فقط گزینه "بله" داشت ..بعداً خیر هم بهش اضافه کردن ... نمیدونم چرا سردار عکس العملی نسبت به این کارای سایت گل نداره ... من مطمئنم اینا از یه جایی خط میگیرن ..
راستی شنیدین سردار گفته دیگه کریم انصاری فرد رو نمیخوایم ؟ فکر کنم فتل دیگه خیلی گریه کرده سردار بازم دلش سوخته .. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]کدام یک در خط هافبک پرسپولیس؟/ گومز پرتغالي، بازيكن رومانيايي هافبك برزيلي يا پژمان نوري؟![/h]
کانون هواداران پرسپولیس : ويكتور هوگو گو
مز پاسوس ملقب به «پله» فوتبال پرتغال نام بازيكن 25 ساله‌اي است كه از او به عنوان مهم‌ترين خريد خارجي اين فصل پرسپوليس نام برده مي‌شود.

با خروج مازيار زارع از جمع شاگردان مصطفي دنيزلي، حضور بازيكني در پست هافبك دفاعي در جمع سرخپوشان ضروري به نظر مي‌رسد.شنيده مي‌شود هافبك پرتغالي احتمالا هفته آينده در تهران حاضر خواهد شد تا مراحل نهايي عقد قرارداد خود با پرسپوليس را انجام دهد. هر چند به نقل از نزديكان به باشگاه، صحبت ديگري نيز درباره گزينه‌هاي مدنظر مصطفي دنيزلي براي پست هافبك دفاعي مطرح است. گفته مي‌شود افندي علاوه بر گزينه پرتغالي، روي يك بازيكن اهل روماني نيز نظر مساعدي دارد.
از قرار معلوم محمد رويانيان پس از مشاهده فيلم بازي‌هاي بازيكن پرتغالي از طريق كميته فني مديريت باشگاه سراغ كارلوس كرش رفته تا شايد از اين طريق اطلاعات بيشتري درباره اين بازيكن كه عنوان مي‌شود در تيم‌هاي بنفيكا، ويتوريوگيمارش، پورتو (پرتغال)، پورتموث (انگلستان) و اينترميلان (ايتاليا) سابقه بازي دارد، به دست آورد. جالب اينكه سرمربي تيم ملي نيز به سرخپوشان توصيه كرده تا شرايط حضور اين بازيكن در پرسپوليس را فراهم كنند تا به اين ترتيب يكي از ضعف‌هاي بزرگ‌شان به نقطه قوت اين تيم تبديل شود.اما آخرين اخبار رسيده درباره جذب يك هافبك دفاعي مطمئن از ميان بازيكنان خارجي، با ورود يك بازيكن برزيلي به اين جمع، پرونده گزينه‌هاي پرتغالي و رومانيايي تا اطلاع ثانوي راكد مانده است.
هر چند به جز اين سه مورد، گويا پرسپوليسي‌ها روي رضا حقيقي، مهدي كريميان و پژمان نوري نيز نظر دارند. در ميان اين سه نفر كياني براي يك سال ديگر با تراكتورسازي تمديد قرارداد كرد؛ پژمان نوري پس از شايعه حضور حسين هدايتي به عنوان سهامدار باشگاه ملوان با وي تماس گرفته و براي حضور در جمع قوهاي سپيد انزالي اعلام آمادگي كرده و حتي گفته مازيار زارع را نيز با خود به انزلي خواهد آورد.
به اين ترتيب معماي هافبك دفاعي پرسپوليس كماكان حل‌نشده باقي خواهد ماند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
کریمی: پرسپولیس خانه من است، برمی گردم و تمدید می کنم

علی کریمی هفته آینده پس از بازگشت به ایران قرارداد جدید خود را با پرسپولیس در هیئت فوتبال تهران ثبت می کند.

واکنش محمد رویانیان به اظهارات سه شنبه شب علی کریمی آبی بود بر آتش اختلافات جادوگر با مدیرعامل سرخ ها تا حالا خبر تمدید قرارداد این بازیکن در هفته آینده رسانه ها را از حاشیه سازی برای پرسپولیس ناامید کند.

محمد رویانیان بعد از اظهارات جنجالی علی کریمی که سه شنبه شب روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت، خطاب به این بازیکن گفته است: «این حرف ها را باور ندارم و منتظر بازگشت تو هستم.» مدیرعامل سرخ ها همچنین این را هم گفته بود که: «پرسپولیس خانه علی کریمی است و هواداران به عشق او سکوها را پر می کنند.»

وی البته روز گذشته هم در این ارتباط سیاست سکوت را پیش گرفت تا پس از مصاحبه علی کریمی مبنی بر تکذیب شرط و شروطی که از قول او برای تمدید قرارداد با پرسپولیس مطرح می شود، طرفین سوء تفاهم موجود را کنار بگذارند و در یک جبهه یعنی پرسپولیس محبوب فعالیت خود را در فصل آینده دنبال کنند.

به همین خاطر است که وقتی ارگان مطبوعاتی باشگاه با علی کریمی که این روزها برای استراحت در امارات به سر می برد، تماس می گیرد، جادوگر تنها به یک جمله کوتاه بسنده می کند: «پرسپولیس خانه من است، برمی گردم و قراردادم را تمدید می کنم.»

جالب است بدانید کاپیتان 33 ساله پرسپولیس پیشنهادات زیادی از کشورهای امارات، قطر ، آمریکا و ترکیه دارد اما پاسخ کریمی به همه پیشنهادات وسوسه کننده یک "نه قاطع" بوده است.

او پیشنهاد غیررسمی و 2 میلیارد تومانی یک باشگاه شهرستانی را هم که تنها ساعاتی است به جمع باشگاه های خصوصی اضافه شده رد کرد تا هفته آینده پس از بازگشت به ایران و حضور در دفتر محمد رویانیان، قراردادش را با پرسپولیس تمدید و خیال هواداران را از این بابت راحت کند.

تا آن زمان شاید، پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس هم با جذب یکی ، دو بازیکن ایرانی و خارجی دیگر بسته شده باشد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]تاریخچه وعده های توخالی فتح الله زاده[/h]
ارتش سرخ دات كام: علی فتح الله زاده روزهای سختی را پشت سر می گذارد، مرد همیشه موفق فصل نقل و انتقالات این بار با حضور رقیبی به نام محمد رویانیان چندان نتوانسته خودی نشان بدهد. این سیاهه ای است از تمام اظهارات صددرصد متناقض مدیرعامل استقلال که هیچ کدامش حقیقت نداشت و دروغ محض بوده.

*فرهاد مجیددی پیش از آنکه به تیم الغرافه قطر بپیوندد، با ما قرارداد یکساله ای امضا کرد تا وقتی که قرارداد چهارماهه اش با الغرافه به پایان رسید، دوباره به تیم ما برگردد. ما مجیدی را به راحتی از دست نخواهیم داد و او فصل آینده برای استقلال بازی خواهد کرد / 9 دی 1390 (ایسنا)

یک ماه است که قراداد مجیدی با الغرافه تمام شده ولی خبری از بازگشت او به استقلال نیست. فتح الله زاده که گفته بود مجیدی قطعا فصل آینده برای استقلال بازی می کند چون قرارداد دارد، در خرداد ماه 1391 اعلام کرد ظرف امروز و فردا با مجیدی مذاکره می کنیم ولی این اتفاق هم نیفتاده و بعید است که حداقل در این فصل مجیدی را با پیراهن استقلال ببینیم.

*پرویز مظلومی، گزینه اول ما برای فصل آینده است / 23 فروردین 1391 (مهر)

مظلومی همان شبی که استقلال به سپاهان باخت رفتنی شد.

*آنهایی که چنین شایعاتی می سازند، می خواهند به ما و امیر قلعه نویی و تیمش که همچون استقلال در کورس قهرمانی است، لطمه بزنند. من مدیرعامل استقلال هستم و تا به امروز هیچ بحث و مذاکره ای با امیر قلعه نویی نداشته ام / 23 فروردین 1391 (مهر)

بعد از بستن قرارداد قلعه نویی با استقلال بود که رسولی نژاد اعلام کرد از چند ماه قبل مذاکرات با این مربی استارت خورده. فتح الله زاده هم که در جریان امور بود برای کارکردن با قلعه نویی به خانه ناصر حجازی رفت تا از خانواده او اجازه بگیرد.

*قرارداد مهدی رحمتی را تمدید کرده ام / 19 خرداد 1391 (فارس)

مهدی رحمتی هیچ مذاکره ای با استقلالی ها انجام نداد و دیروز هم با مسوولان مس جلسه داشت. فتح الله زاده که گفته بود قرارداد رحمتی را تمدید کرده، بعد از بازی تیم ملی مقابل قطر گفت به احترام تیم ملی با هیچ کدام از بازیکنان ملی پوش مذاکره نکرده.

*در حال حاضر با کریم انصاری فرد هستیم و مذاکرات خوبی داشته ایم. روند مذاکرات رو به جلو و قابل پیشرفت بوده و از همین رو به هواداران می گویم انصاری فرد را استقلالی بدانند. این بازیکن دوست دارد در استقلال بازی کند و ما هم تمایل داریم در خدمت استقلال باشد. حداکثر تا 48 ساعت آینده قرارداد او را نهایی خواهیم کرد / 17 خرداد 1391 (مهر)

کریم انصاری فرد هنوز تیم فصل بعدش را معرفی نکرده و این درحالی است که طبق حرف های فتح الله زاده او باید قبل از رسیدن به 20 خرداد، با استقلال قرارداد می بست. فتح الله زاده بعد از این قول قطعی، چند روز قبل اعلام کرد احتمال استقلالی شدن انصاری فرد 90 درصد است و به امید خدا، او به استقلال می آید.

*قرارداد تیموریان را تمدید کرده ایم / 19 خرداد 1391 (فارس)

آندو در یک قدمی حضور در کشورهای حوزه خلیج فارس است و هیچ صحبتی هم با استقلالی ها انجام نداده.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]رویانیان: به جای مناظره و کُری خواندن کارم را با قدرت دنبال می کنم/در برنامه ورزش و مردم حضور پیدا نخواهم کرد[/h]
ارتش سرخ دات كام: محمد رویانیان در گفت وگویی اظهار داشت: باتوجه به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس دعوتی که به برنامه ورزش و مردم داشتم را رد کردم زیرا تصور می کنم الان وقت کُری خواندن و مناظره نیست.

وی افزود: از همه هواداران عذرخواهی می کنم و اعلام می کنم که در برنامه ورزش و مردم حضور پیدا نخواهم کرد ولی به جای مناظره و کُری خوندن کارم را با قدرت در فصل نقل و انتقالات رو به جلو خواهم برد و به حرف دیگران توجهی نخواهم داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه می دانند شعار من این است که دنبال کُری خواندن و این مسائل در فوتبال نباید بود؛ اما متاسفانه در چند روز گذشته صحبت هایی شده که به همین دلیل بهتر است الان در این خصوص پای میز مناظره ننشینم.

رویانیان تاکید کرد: هدف من از این کار آرامش برای پرسپولیس است و از این به بعد هم به هیچ عنوان جواب کسی را نخواهم داد و کار خودم را با قدرت انجام می دهم. تیمی خواهم ساخت که پرسپولیس واقعی را در زمین مسابقه نشان دهد.

قرار بود رویانیان به همراه فتح الله زاده در برنامه امروز ورزش و مردم حضور داشته باشند که مسائل مطرح شده پیرامون دو باشگاه در روزهای اخیر سبب شد تا مدیرعامل پرسپولیس از حضور در این برنامه خودداری کند.

---------------------------

دمت گرم سردار اونا هر کاری میکنن این یه قدم ازشون جلوتره ... فکر کنید فتح الله زاده و شفیع چقد واسه این مناظره برنامه ریزی کردن که پرسپولیسو ببرن حاشیه ولی سردار دقیقه 90 دستشونو گذاشت تو پوست گردو ..:w15:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]کریمی یک پهلوان است/+ویدیو1
[/h]کانون هواداران پرسپولیس : هشت مقدس پرسپولیس نه تنها داخل زمین با بازی خود همه را متعجب می کند و خود را از همه اسطور ها و بازیکنان کشور جدا کرده است بلکه بیرون زمین هم با رفتار خود نشان داده است کریمی فقط یک بازیکن نیست کریمی به درستی یک پهلوان است .
در این پست ویدیوی را برای دانلود گذاشته ایم که با دیدن آن موی بر اندام هرانسانی راست می شود و میفهمیم کریمی فراتر از یک اسطوره است . به همه ی عاشقان کریمی و پرسپولیس پیشنهاد می شود این ویدیو را از دست ندهند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]اختصاصی کانون/ پاسخی به ادعا های رییس هئیت مدیره دوپینگی ها[/h]
کانون هواداران پرسپولیس: اين م
طالب گوشه اي از درفشانيهاي اخير رييس هيات مديره استقلال و معاون وزير ورزش است . مطالبي كه هر يك جاي بحث فراواني دارد و در ذيل به اختصار پاسخي در شان ايشان و البته در حد فهم مديريتي و فنيشان خواهم داد:

بعضی از دوستان که تازه پایشان به فوتبال باز شده بازار نقل و انتقالات را خراب می‌کنند و رقم‌های نجومی به بازیکنان می‌دهند.

امروز مسئول یک باشگاه صنعتی با من تماس گرفت و گفت شخصی بازار نقل و انتقالات را کاملا به هم ریخته است. بازیکنان متوسطی که قبلا قیمت‌شان پایین بود الان قیمت‌شان مانند بازیکنان خوبی است که قبلا میلیاردی پول می‌گرفتند. در گذشته بازیکنانی که میلیاردی پول می‌گرفتند محدود بودند اما الان متوسط‌ها هم به آنها اضافه شده‌اند. دوستان ما باید در سازمان لیگ بیشتر دقت کنند
-گزارش‌هایی به وزیر ورزش و جوانان داده شده تا تذکراتی در این زمینه به افرادی که این مسائل را رعایت نمی‌کنند بدهند. بازرسی وزارت ورزش و حراست دستگاه ورزش در حال پیگیری موارد هستند.

-باشگاه استقلال توان خرید خودروهای گران قیمت برای عقد قرار داد با بازیکنانش را ندارد و ما برای موفقیت تیم خود دست به دامن شرکت های خودرو سازی خارجی نمی شویم، چرا که ما چنین بودجه هایی را نداریم و بدنبال این گونه شیوه ها برای بستن تیم خوب نمی گردیم.
باشگاه استقلال با مشکلات زیاد مالی روبروست وتاکنون هیچ پولی برای وزارت ورزش و جوانان واریز نشده که در اختیار ما نیز قرار بگیرد، در تیر ماه سال جاری ابلاغ بودجه صورت خواهد گرفت و ما می بایستی تا آن زمان منتظر باشیم تا مشکلات مالی تیممان حل شود.

-تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که چند تن از دلالان بزرگ فوتبال، در کنار مدیران عامل باشگاه ها در حال فعالیت هستندو از این موقعیت به سود خود استفاده های لازم را می کنند

- مشاهده شده كه در كنار بسياري از مدير عاملان ليگ برتري تعدادي از افراد سرمايه دار فعاليت مي كنند كه، مديران با تكيه بر آنها رقم هاي بالايي را به بازيكنان پيشنهاد مي دهند.
به نظر من، اين ارقام در فصل نقل و انتقالات به هيچ عنوان كمكي به فوتبال ما نخواهد كرد، چرا كه کيفيت بازيكنان با كميت قراردادي آنها بسيار متفاوت است.

-فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ، بايد با اين تخلفات برخورد جدي كنند به آنها اگر بخواهند، مدارك و اسناد كافي را در اختيار دارند كه وجود تخلفات را اثبات كنند، ولي متأسفانه عزم جدي براي رفع اين مشكلات به چشم نمي خورد،‌ ما به عنوان وزارت ورزش نمي توانيم وارد جزئيات و چنين مسائلي شويم، چرا كه وظيفه مستقيم وزارت ورزش نيست و بايد هر فدراسيوني مشكلات و تخلفات مربوط به خود را بررسي كند.

- بسياري از بازيكناني كه اين روزها حرف از قراردادهاي ميليارديشان زده مي شود به هيچ عنوان در تيم ملي قابل قبول نبودند و مشخص شد كه اين پول ها هيچ تأثيري دركيفيت فوتبال ما ندارد.

-: در باشگاه استقلال بدنبال روش های سالم برای تیمداری در مسابقات لیگ برتر هستیم. - اقاي نسبتا محترم ! از دوستاني سخن گفته ايد كه تازه به فوتبال امده اند ... ممكن است سوابق خودتان در زمينه ورزش و مديريت فوتبال را بازگو كنيد تا ديگران هم مستفيض شوند.

- شما راست مي گوييد . رويانيان تازه به فوتبال امده اما مي دانيد مشكل اصلي شما چيست. مشكل شما اين است كه مديري كه به زعم شما تازه به فوتبال امده از شما و مديرعاملتان و بسياري از مديران قبلي و فعلي فوتبال بهتر كار كرده است. عملكرد رويانيان در اين مدت كوتاه به اندازه اي درخشان بوده كه مديران ضعيفي مثل شما را به وحشت انداخته است. وحشت از اينكه اگر در اين فوتبال بي دروپيكرو كثيف چند نفر مثل رويانيان و با اين قدرت مديريتي و صداقت حضور داشته باشند انوقت جايي براي شما نخواهد بود . اري درد شما نه بيت المال است نه سقف قرارداد . درد شما اشكار شدن ضعف مفرط مديريتيتان در مقايسه با عملكرد درخشان رويانيان است. شما سنگ خودتان را به سينه ميزنيد اقاي نسبتا محترم

- رويانيان تازه وارد به گونه اي مديريت كرده كه شما و مديران پر ادعا و دروغگويتان كاسه چه كنم چه كنم دست گرفته ايد و مانند زنها اه و شيون سر داده ايد.

- رويانيان تازه وارد برنامه هايي را عملي و اجرايي كرده كه شما و هفت جد و ابادتان هم از عهده عملي كردن كه چه عرض كنم از عهده درك انها هم عاجزيد.

- رويانيان تازه وارد در اين مدت كوتاه عملكردي داشته كه شما و دوستانتان انگشت حيرت به دهان گرفته ايد و از شدت خشم ناخنهايتان را شروع به جويدن كرده ايد.

- رويانيان تازه وارد علاوه بر جذب بهترين مربي و بازيكنان در ساير زمينه ها هم عملكردي درخشان داشته كه تجهيز ورزشگاه درفشي فر و پرتال باشگاه پرسپوليس و ... نمونه هاي كوچكي از انهاست. كارهايي كه در ذهن كوچك شما اصولا نمي گنجد

- اقاي نسبتا محترم شما زمانيكه تازه وارد بوديد چه گلي به سر اين فوتبال و استقلال زديد. شاهكار حذف از اسيا انهم بخاطر عدم ارسال اسامي بازيكنان توسط چه كسي رقم خورد. اري رويانيان تازه وارد است اما حداقل كاري نكرده كه بخاطر نداشتن فكس تيمش از اسيا حذف شود . شاهكاري كه شما به خوبي از عهده انجام ان بر امديد .

- آري رويانيان تازه وارد است اما در همين مدت كوتاه به اندازه عمر و سابقه ورزشي و مديريتي داشته و نداشته شما و امثال شما مفيد كار كرده و همين موضوع هم باعث خشم شما شده است

از وضعيت مالي بد تيمتان گله داشتيد. اقاي مدير ! هنر اين نيست كه بودجه 20 ميلياردي را به شما بدهند و شما خرجش كنيد. اين كار از عهده عمه خدابيامرز بنده با 2 كلاس سواد ابتدايي هم بر مي ايد و نيازي به مديري با سوابق درخشان تحصيلي و مديريتي !!! مثل شما ندارد ... مديريت هزينه را يك بچه 5 ساله هم مي تواند انجام دهد. ايا غير از اين است كه مدير بايد برنامه داشته باشد. برنامه كوتاه مدت و ميان مدت و بلند مدت. غير از اين است كه مدير بايد درامدزايي كند. غير از اين است كه مدير بايد اينده نگر باشد. تا جاييكه من ميدانم مدير موفق مديري است كه چنين خصوصياتي داشته باشد . البته تعاريف مدير موفق در فوتبال ايران كاملا متفاوت است و مديري كه بيشتر دروغ بگويد و باندبازي كند و با مافيا حشرونشر داشته باشد و دلالي كند و ... را مدير موفقي قلمداد ميكنند

-اينكه شما برنامه نداريد مشكل شما است . اينكه درامد زا نيستسيد و چشمتان به دست دولت است تا بودجه اي در اختيارتان بگذارد مشكل شما و البته نشاندهنده ضعف مديريتي شما است. اينكه وضعيت مالي تيمتان خراب است ناشي از عملكرد بي برنامه و ضعف مديريتي شماست ... ايا انتظار داريد همه مثل شما ضعيف باشند. انتظار داريد همه مثل شما بي كفايت باشند ... انتظار داريد همه ضعيف عمل كنند تا ضعف مفرط و بي كفايتي اشكار شما عيان نشود

-از گزارش به وزارت ورزش سخن گفتيد... براي يكبار در زندگيتان مرد باشيد و پاي حرفتان بايستيد

- فصل قبل كه مديرتان بازيكنان ميلياردي مي گرفت شما كجا بوديد. فصل قبل كه دروازبان تيمتان بالاي 1 ميليارد قرارداد بست چرا از سقف قرارداد و پول بيت المال سخن نمي گفتيد. فصل قبل كه تيمتان با بازيكنان متوسط قراردادهاي چند صد ميليوني ميبست شما در كدام تختخواب مشغول استراحت بوديد. نگوييد كه بازيكناني مثل رحمتي - جباري- اندو- حيدري و ... سقف را رعايت كرده اند . البته شايد راست مي گوييد وواقعا به جاي پرداخت چند صد ميليون پول به بازيكنان طرف قراردادتان ماچ داده ايدو يا احيانا چيز ديگري ...

از گزارش يك مدير صنعتي سخن گفتيد. ان موقع كه همين تيم صنعتي تيمش را با 18 ميليارد بست شما كجا بوديد . ان موقع كه همين تيم صنعتي تيمش را با 21 ميليارد بست شما مشغول چكاري بوديد.

-از بالارفتن رقم قرارداد بازيكنان متوسط سخن گفته ايد. اين سخن شما دقيقا ضعف مديريتي شما را نشان مي دهد كه به بازيكن معمولي بيش از استحقاقش پرداخت كرده ايد. كاري كه فصل قبل هم انجام داديد. رويانيان تا اينجا 6 ملي پوش جذب كرده پس نمي توانيد بگوييد انها بازيكنان متوسطي بوده اند. اگر امثال بنگر – حسيني – ماهيني – گردان – پولادي و قاضي را بازيكنان متوسطي فرض كنيد انوقت امثال بائو – بيك زاده – صادقي و ... بازيكناني در حد محلات محسوب خواهند شد. شما به اين بازيكنان محلي چقدر پول داره ايد...

-شما كه دم از گزارش به وزارت ورزش ميزنيد وقتي مربي فعلي تيمتان در برنامه زنده تلويزيوني صراحتا از عدم رعايت سقف قرارداد سخن گفت كجا بوديد. كور بوديد يا كر.... چرا ان را گزارش نكرديد. .. شايد ان موقع مشغول خريد چند دستگاه فكس بوديد تا شاهكار تاريخيتان دوباره تكرار نشود...

-از حضور دلالان در كنار مدير عاملان سخن گفتيد. اقاي نسبتا محترم اگر اشتباه ميكنم بگوييد ... ايا غير از اين است كه فدراسيون فوتبال صراحتا به تيم شما اخطار داد بابت حضور يك دلال معلوم الحال در كنار مربي جديد معلوم الحالتان. فعلا كه حضور دلالان در تيم شما و به لطف مربي پاكتان !! و مديرعامل كاربلدتان !!! كاملا چشمگير است.... شما كه بيل زن هستيد اول باغچه خودتان را بيل بزنيد .... رطب خورده منع رطب نمي كند...

-از بستن تيم سالم سخن سرايي كرديد. منظورتان از تيم سالم دقيقا چيست. منظورتان همان تيمي است كه پاكي مربيش زبان زد خاص و عام است ... منظورتان همان تيمي است كه دلال معلوم الحال برايش يارگيري ميكند و با مربيش حشر و نشر دارد ... منظورتان همان تيمي است كه بازيكني مثل بائو را جذب كرده كه همين الان در كميته انضباطي پرونده تباني دارد ... منظورتان همان تيمي است كه مدير عاملش با زدوبند با رييس وقت سازمان ليگ برنامه بازيها را به نفع خودش تغيير داد...منظورتان همان تيمي است كه شاهكار دوپينگ بازيكنانش علني شد... منظورتان همان تيمي است كه جك تري دي را به جاي اب معدني مصرف مي كند... منظورتان همان تيمي است كه افتضاح دوپينگش به بهانه منافع ملي و انتخابات ماست مالي شد... دقيقا منظورتان از تيم سالم چيست...

- راستي اقاي نسبتا محترم از علوي چه خبر... شما كه سفارش همه را ميكنيد تا با تيمتان قراداد ببندند ( البته اينكار معني دلالي ندارد اصلا و ابدا. زبانم لال) سفارش پسر همسايه ما را هم بكنيد تا به نان و نوايي برسد...

- اقاي نسبتا محترم درد شما همانطور كه قبلا هم گفتم نه بيت المال است نه سقف قرارداد نه دلالي و ... . درد شما حضور يك مدير پرقدرت و بابرنامه و صادق است كه نفس شما و امثال شما را گرفته است. كسي كه با مديريت فوق العاده و طرحها و برنامه هاي منحصر به فردش كاري كرده كه صندلي نامديراني مثل شما به لرزه بيوفتد. مديران بي كفايتي كه يكي از عوامل اصلي عقب ماندگي فوتبال ايران حضور همين مديران بي كفايت و البته پر ادعا و ياوه سرا است.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]حرف های پر از بغض فتح الله زاده در مورد رویانیان در برنامه ی ورزش و مردم[/h]

کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: سقفی در نظر گرفته‌ایم که به انصاری‌فرد پرداخت کنیم و اگر توافق نکند بالاتر از آن نمی‌توانیم به بازیکنی بدهیم.
علی فتح‌الله‌زاده که صبح امروز در برنامه ورزش و مردم حضور یافته بود درباره اینکه چرا محمد رویانیان در این برنامه حضور پیدا نکرده گفت: من می‌دانم که چرا ایشان نیامده،‌ چون او روز گذشته اعلام کرده با خرید و فروش ماشین کلی پول به دست آورده و به اینجا نیامد که من پول‌هایش را قرض نگیرم.
وی افزود: از شب گذشته تمام بنگاه‌داران ماشین با من تماس گرفتند که رویانیان چه کار کرده که 25 میلیارد پول به دست آورده است. من از رویانیان می‌خواهم که یک چرخ بنزش را بدهد تا ما در خیابان‌ها با آن دور بزنیم. ما هر دو با هم هم‌رزم هستیم و بحث و مناظره‌ای وجود ندارد و اگر زمانی حرفی می‌زنیم به خاطر این است که تنوع ایجاد کنیم. ایشان تلاش می‌کند تیمش را خوب ببندد و ممکن است در برخی مواقع انتقاداتی به یکدیگر داشته باشیم اما در مجموع برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم. فتح‌الله‌زاده عنوان کرد: به جای فصل نقل و انتقالات باید لقب نقل و انتقادات را بدهیم. 20 سال کار در مدیریت فوتبال به من یاد داده که به همه چیز منطقی نگاه کنم. همه تا دیروز می‌گفتند تیم ما کهکشانی است و من این بازیکنان را رها کنم که چه بازیکنانی بگیرم؟ امیر قلعه‌نویی به دنبال ستاره و اسم نیست و به دنبال تکمیل تیمش بود و به من 6 نفر را معرفی کرد که 5 نفر از آنها را به خدمت گرفتیم. وی ادامه داد: یک بازیکن از لیست قلعه‌نویی باقی مانده که امروز و فردا با او می‌بندیم و اگر نشد از خارج بازیکن می‌آوریم. فهرست امیر قلعه‌نویی ظرف یک روز برای من تمام شد و او بازیکن مکمل گرفت و کارم را راحت کرد. هنوز زود است که بگوییم چه تیمی خوب عمل کرده و باید زمان بدهیم که نقل و انتقالات تمام شود. فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: قرار نیست اگر من پول زیادی دارم به بازیکنی که 600 میلیون می‌ارزد یک میلیارد و 300 میلیون تومان پول بدهم. وقتی این کار را انجام دهید و بازیکن دیگر تیم متوجه این موضوع شود آن وقت برایت بازی نمی‌کند. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: 2 سال پیش در برنامه‌ای همراه حسین هدایتی حضور داشتم و مجری از من پرسید چه تیمی قهرمان می‌شود که پاسخ دادم استقلال، پرسپولیس و یا سپاهان اما آقای هدایتی گفت: استیل‌آذین قهرمان می‌شود. من به ایشان گفتم با تمام احترامی که برایتان قائل هستم این اتفاق نمی‌افتد اما هدایتی گفت ما بهترین بازیکنان را گرفته‌ایم. من هم پاسخ دادم چون این کار را انجام داده‌اید این اتفاق نمی‌افتد چون همه چیز را بالانس نکرده‌اید و دیدید که این تیم به دسته پایین‌تر رفت. همیشه نباید این را ملاک قرار داد که اگر ستاره‌ها کنار هم باشند تیم قطعا موفق می‌شود. فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چرا فصل گذشته این تیم دچار مشکل شد گفت: اول از همه خودزنی کردیم و دوم اینکه قدر این تیم را ندانستیم. وقتی جباری، حیدری و تیموریان را از دست دادیم دست ما خالی شد اما خودمان را کشان کشان جلو بردیم. مظلومی هم خیلی زحمت کشید و تیم ما قهرمان جام حذفی شد و با تفاضل گل سوم شدیم اما حالا باید همان تیم را حفظ کنند و لازم است از مظلومی که خون دل خورد تشکر کنم که مثل دیگر اعضای کادر فنی‌اش شامل بهتاش فریبا، تراب‌پور، حجازی، مولایی و ارژنگی‌نیا تشکر کنم. به گزارش فارس در بخش دیگری از برنامه ورزش و مردم بهرام شفیع مستنداتی را از سوی وزارت ورزش و نهادهای مربوطه نشان داد که ظرفیت طبقه اول ورزشگاه 32 هزار و 500 نفر و طبقه دوم 43 هزار و 707 نفر (مجموع حدود 75 هزار نفر) است. مدیرعامل استقلال که با این موضوع مخالف بود گفت: اگر لابه‌لای جایگاه‌ها تماشاگران قرار گیرند و عده‌ای هم ایستاده بازی را تماشا کنند بیش از 100 هزار نفر در استادیوم آزادی جا می‌گیرند. شما طوری می‌گویید که انگار استادیوم آزادی آب رفته است. مگر خودتان در گزارش‌هایتان نمی‌گفتید که جمعیت 120 هزار نفری آمده‌اند. اگر کل استادیوم آزادی را صندلی بگذاریم 80 هزار نفر جا می‌شود و بدون صندلی 100 هزار نفر در استادیوم می‌توانند حضور پیدا کنند. وی در خصوص اینکه گفته می‌شود شما روزهای فرد استعفا می‌دهید و روزهای زوج برمی‌گردید عنوان کرد: اصولا تنوع‌طلب هستم! یک روز باید بیایم و یک روز هم برگردم. صحبت من را کسی که در بخش کلان مدیریت کرده متوجه می‌شود. اگر با 15 بازیکن قرارداد بسته‌ام یک ریال پول نداده‌ام و با اعتبار این کار را کرده‌ام. هنوز بودجه‌ای به وزارت ورزش ابلاغ شده و به حساب آنها نیامده اما خواهش می‌کنم که هرچه سریع‌تر بودجه وزارت ورزش را بدهند. فتح‌الله‌زاده افزود: امیر قلعه‌نویی با ماست. او قرارداد سفید امضا کرده اما جا دارد از زحمات پرویز مظلومی و کادر موفقش تشکر کنیم که هنوز طلبکار هستند. فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی در برگشت شما به استقلال نقش داشت یا خیر گفت: من استعفا داده بودم که دست دوستان باز باشد. در بین مدیران رقابت ایجاد نمی‌کنیم، به یک مدیری 30 میلیارد می‌دهیم و به یک مدیر دیگر یک ریال هم نمی‌دهیم. وقتی درآمد ما 10 میلیارد باشد نباید هزینه‌ها به 15 میلیارد برسد اینگونه است که ملوان‌ها و فجر سپاسی‌ها حذف خواهند شد. وی در خصوص چرایی این موضوع گفت: آنقدر بعضی مدیران تحت فشار قرار می‌گیرند که می‌گویند اگر تیم را خوب نبندم و خوب نتیجه نگیرم کنار خواهم رفت. آن وقت است که هرچه دلشان بخواهد به بازیکن می‌دهند و فوتبال ما به این شکل می‌رود. من تا امروز یک ریال به کسی پرداخت نکردم اما جای تاسف است که یک بازیکن در فصل نقل و انتقالات یک میلیارد و 300 میلیون پول گرفته است. مدیرعامل استقلال گفت: اقتصاد اسلامی همیشه پابرجا است چون همیشه بر پایه عقل پیش رفته اما در اروپا بر اساس توهمات جلو می‌روند و می‌بینیم که اقتصاد یونان نابود شد چون در پولشویی تجربه نداشت. طوری مدیریت می‌کنیم که برای ثبات خودمان بی‌رویه هزینه کنیم و این درست نیست. اعتقاد دارم به جای سقف قرارداد برای بازیکنان باید برای باشگاه‌ها سقف قرارداد گذاشت. وی در خصوص تامین هزینه‌های باشگاه استقلال گفت: طبق صحبتی که با وزیر ورزش داشتیم قرار شد هزینه‌ها 60 به 40 باشد و 60 درصد از هزینه‌ها را ما به دست آوریم. فتح‌الله‌زاده در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون کمپ استقلال و درخواست خانواده ناصر حجازی برای تغییر نام مطرح شده گفت: شب گذشته با آنها صحبت کردم و متاسفانه این هم از آن برنامه‌هاست که برای ما درست کردند. با هزار بدبختی کمپ درست کرده‌ایم اما برخی‌ها عکس چاقویی را که برای قربانی کردن گوسفند در دست سلاخ بود را منتشر کردند و گفتند چاقوکشی شده است. وی اضافه کرد: آن کمپ به نام ناصر حجازی است و هیچ مشکلی وجود ندارد اما آیا واقعا چاقویی که دست آن آقا می‌بینید چاقوی دعوا و چاقوکشی است؟ این چاقو برای بریده شدن سر گوسفند‌ها در دست آن آقا بود و به جای این حرف‌ها باید به کمپ استقلال که خانه این تیم شده بها دهیم. وی در پاسخ به این سوال که چرا هیئت مدیره استقلال پول‌ساز نیست و بیشتر یک هیئت مدیره سیاسی محسوب می‌شود گفت: همه در حال تلاش هستند. آقایان رسولی‌نژاد امیدوار رضایی نجف‌نژاد و ساور و بقیه دوستان در تلاشند که مشکلات را برطرف کنند. مدیرعامل استقلال در خصوص آخرین وضعیت کریم انصاری‌فرد گفت: با برادر ایشان صحبت‌هایی انجام دادیم و قرار شد امروز و فردا به ما جواب دهند. سقفی را در نظر گرفته‌ایم که به انصاری‌فرد پرداخت کنیم که اگر توافق نکند بالاتر از آن نمی‌توانیم به بازیکنی بدهیم. فتح‌الله‌زاده در خصوص درآمد‌زایی باشگاه استقلال در این فصل گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم 6 میلیارد تومان درآمد زایی کنیم. فتح‌الله‌زاده در خصوص وضعیت رحمتی گفت: کار رحمتی با استقلال هنوز تمام نشده اما تمام شده است! وی در خصوص قلعه‌نویی و قرارداد سفیدش گفت: وقتی او این کار را کرد شخصیت خود را نشان داد و این کارها در فوتبال ما زیبا است که البته کم دیده می‌شود. مدیرعامل استقلال در خصوص فرهاد مجیدی و اینکه آیا او به استقلال بر می‌گردد گفت: او وقتی از استقلال رفت با من قراردادی امضا کرد که در صورتی که به ایران بیاید در استقلال بازی کند. اینجا خانه فرهاد مجیدی است و اگر با تیم خودش قرارداد نداشته باشد در استقلال خواهد بود. وی در پایان با اشاره به آخر فصل نقل و انتقالات گفت: مطمئنم که همه دوستان کمک می‌کنند بتوانیم تیم خوب ببندیم و من برای همه و آقای رویانیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]هافبک دفاعی پرسپولیس از برزیل آمد/ فردا مذاکرات نهایی و عقد قرارداد رسمی :cool:[/h]
جمعه, 26 خرداد 1391 ساعت 12:50
کانون هواداران پرسپولیس: گزینه خارجی پرسپولیس در پست هافبک دفاعی وارد ایران شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از جذب بازیکنان ایرانی در تلاش هستند گزینه‌های خارجی خود را نیز انتخاب و با آنها قرارداد ببندند.
از همین رو پس از پیگیری‌های رویانیان و سفرش به خارج کشور و مذاکره با چند بازیکن خارجی، یک بازیکن برزیلی که سابقه حضور در لیگ پرتغال را دارد صبح امروز وارد ایران شد.

این بازیکن فردا مذاکرات نهایی را با پرسپولیسی‌ها انجام می‌دهد و در صورت تایید نهایی با پرسپولیس قرار داد می‌بندد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]جنگ مديران قرمز و آبي/سعید شیرینی : مديري كه 30 ميليارد از دولت مي گيرد بايد رئيس فدراسيون شود! [/h]
ارتش سرخ دات كام: معاون اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: اگر مدیری بتواند 30 میلیارد تومان پول از دولت دریافت کند، از مدیران بسیار موفق ورزشی خواهد بود که باید سرتا پایش را طلا گرفت ولی کل دریافتی ما از دولت 4.5 میلیارد تومان است.

سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: از زمان ورود سردار محمد رویانیان به عنوان مدیر عامل در این باشگاه، تاکنون طبق اسنادی که موجود است، مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان پول از سوی دولت به باشگاه پرسپولیس پرداخت شده و این در حالی است که طی این مدت طبق اسناد و مدارکی که وجود دارد، باشگاه استقلال بیشتر از پرسپولیس پول از دولت دریافت کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه مدیر عامل ارزشمند و فهیم باشگاه استقلال اعلام داشته اند که مدیر عامل باشگاهی 30 میلیارد تومان پول از دولت دریافت کرده است، گفت: باید بررسی کنیم و ببینیم این مدیر عامل کیست، زیرا مدیری که بتواند 30 میلیارد تومان از دولت پول بگیرد باید سرتا پایش را طلا گرفت. ضمن تقدیر از وی حتما شایسته است تا ایشان را به عنوان مدیر عامل پرسپولیس و یا استقلال معرفی کرد و یا حتی می توان پست رئیس فدراسیون فوتبال را نیز در شأن وی بدانیم.

سعید شیرینی در پایان خاطر نشان کرد: از حراست ورزش و جوانان و همچنین دستگاه های نظارتی تقاضا داریم این مدیر ورزشی ارزشمند را شناسایی کنند تا از وی به عنوان مدیر ی لایق و کاربلد تقدیر شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادآوری خاطره سه گل زاید در 10 دقیقه با معرفی تیم ملی ایرلند در شبکه سه!

مرجع خبری پرسپولیس :

مسابقه تیم های جمهوری ایرلند و اسپانیا شب گذشته از سری رقابت های جام ملت های اروپا 2012 برگزار شد.

شبکه سه در تیزر معرفی تیم ملی ایرلند به آقای گلی ایمون زاید بازیکن پرسپولیس در لیگ این کشور و خاطره سه بار گلزنی او در 10 دقیقه پایانی دربی هفتاد و چهارم اشاره کرد!

معرفی زاید و تیم ملی ایرلند : دانلود