کلوپ آبیدلان.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللل :w33:دیدید تونستم یه شبه بتونم گل بزنم؟:gol:گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

آفرین آبجی
میدونستم که میتونی بازیکن خوبی بشی
من شمارو به عنوان استعداد جدید باشگاه معرفی میکنم:D
هوررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا آبجی ستاره

ستاره 20

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک تبریک ایول آبجی جان اومدنت رو به این کلوپ با این گل جشن می گیریم........
من به عنوان مدیر عامل تیم چون تیم محبوب من رو 2 بر صفر بردید هر کدوم رو یکی 2000000 تومن جریمه می کنم که دیگه از این کارا نکنید................
شوخی کردم به قرار داد همتون 20% اضافه شد...........

ممنونم پاداش خوبی بود میشه هرشب بیام گل بزنم هی 20درصد به قرارداداضافه بشه؟

ستاره 20

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین آبجی
میدونستم که میتونی بازیکن خوبی بشی
من شمارو به عنوان استعداد جدید باشگاه معرفی میکنم:D
هوررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا آبجی ستاره
من استعدادشو داشتمو خودم خبر نداشتم البته باکمک شما دوستان شکوفاشدممنونم من مطعلق به همه شمام

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید بازیه سنگینی بود.دمه همتون گرم.
بارزیه بعدیمون با کیه؟
اقا ارود نمیبرینمون؟
افا همه رفتم اردو ما فقط نرفتیم)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک تبریک ایول آبجی جان اومدنت رو به این کلوپ با این گل جشن می گیریم........
من به عنوان مدیر عامل تیم چون تیم محبوب من رو 2 بر صفر بردید هر کدوم رو یکی 2000000 تومن جریمه می کنم که دیگه از این کارا نکنید................
شوخی کردم به قرار داد همتون 20% اضافه شد...........

بارزیه بعدیمون با کیه؟
اقا ارود نمیبرینمون؟
چرا رفتیم دیگه رفتیم اهواز برگشتیم شما سر امتحانات بودید...........
برای تیم بعدی پیشنهادات تون رو بدید در آخر از تیمی که رای بیشتری بیاره برای بازی دعوت می کنیم.........

داش محسن ناراحت نباش منم فقط یه سانتر کردم رو دروازهههههه

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نشد باید حقوقه تساوی زنو مرد رعایت بشه من قبول ندارم.
محسن به من پاس نمیده از اون طرفداری میکنیدددددددددددددددددددددددد.هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ای ۀبجی جان............
این چه حرفیه که میزنی
مهم اینه که شما ی گل زدی دیگه بقیه حرفارو ول کن

بارزیه بعدیمون با کیه؟
اقا ارود نمیبرینمون؟

من میگم بازی بعدی رو با این کاتالونیایی ها بزاریم و پوزشونو بزنیم تا دیگه فک نکن که بهترینن
خیلی ازشون بدم میاد
نظرتون چیه؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نشد باید حقوقه تساوی زنو مرد رعایت بشه من قبول ندارم.
محسن به من پاس نمیده از اون طرفداری میکنیدددددددددددددددددددددددد.هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ابجی گل زدی ها بذار از من حمایت کنن خو
دوباره میرم تو حالت دپرس ها!!!!:D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ۀبجی جان............
این چه حرفیه که میزنی
مهم اینه که شما ی گل زدی دیگه بقیه حرفارو ول کن
.

من میگم بازی بعدی رو با این کاتالونیایی ها بزاریم و پوزشونو بزنیم تا دیگه فک نکن که بهترینن
خیلی ازشون بدم میاد
نظرتون چیه؟
باش چون شما میگیا.دیییییییییییی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزنامه صبح فردا خواهد زد استقلال کلوپ آبیدلان شب گذشته با نتیجه ی قاطع 2-0 با گل زنی بانوان باتعصب این تیم بر تیم اینتر قهرمان بلا مناظع ایتالیا فائق آمد.....
بازی با بازی بازیکنانی چون
محسن_24 _______ جهان پهلوان_______ fantastic girl __________ اسپارتاکوس_______ آغاز و در ادامه _______oil boy________ نرگس بانو________ ghribeh_________ ستاره 20 _______آبجی دنیا به تیم اضافه شدند....
گل اول تیم با سانتر زیبا و مواج جهان پهلوان و برگردونه زیبای محسن به تیرک خورد و در برگشت نرگس بانو توپ رو با سر به تور دروازه چسباند.......
در دقیقه ی 75 غریبه رو کامبیاسو هافبک طراح اینتر خطا کرد که منجر به پنالتی شد که با درخششoil boy دروازه بان آبیدلان توپ دیگو میلیتو روانه ی خارج زمین شد
و جالب ترین صحنه ی بازی زمانی بود که غریبه برای جبران اشتباه خود جلو کشیده بود که والتر ساموئل روش خطا کرد و بازیکن تازه وارد ستاره 20 از روی نقطه یپنالتی نام خود را در لیست گل زنان به اینتر ایتالیا قرار داد و خود را به عنوان بازی کنی ششدانگ معرفی کرد.........
و مدیر عامل باشگاه به عنوان پاداش 20 % به قرار داد بازیکنان اضافه کرد.............( البته خودم هم قرار دادم 10% اضافه شد علاوه بر پاداش بازی چون کلی با اینتر مکاتبه کردم تا تونستم بازی رو هماهنگ کنم......)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون خانم ها شب خوش فردا صبح بیام ببینم این بحث بزن بزن تموم نشده خودم 60% از قرار داد همتون رو کم می کنم.......
این توطئه لنگیاست که می خواد ما باهم هماهنگ نباشیم..........
در طی هفته خوب تمرین کنید تیمی هم که می خواید با هاش بازی کنید رو بگید که برم بیارمشون.......... دیر نشه فقط هااااااااااااااااا

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون خانم ها شب خوش فردا صبح بیام ببینم این بحث بزن بزن تموم نشده خودم 60% از قرار داد همتون رو کم می کنم.......
این توطئه لنگیاست که می خواد ما باهم هماهنگ نباشیم..........
در طی هفته خوب تمرین کنید تیمی هم که می خواید با هاش بازی کنید رو بگید که برم بیارمشون.......... دیر نشه فقط هااااااااااااااااا

بهله منده نیز موافقت دارم با پایان این بحث و انشالا دفعه دیگر ابجی با توپ صورت دروازه بان حریفو مورد لطفش قرار میده!!!:دی
شب همتون عسلییییییییییییییییییییییییییییییییی:redface:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یه لحظه تیریپ مدیریتی برداشتم..............
دوستا ی خوبم شب جالبی بود مرسی که اومدید به من که خیلی چسبید شب همتون بخیر.............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم انگاری یه گل زدم ، این دورازه کی بود؟؟
نگید که گل خودمون بوده
بخیر شما یه پنالتی دادی به حریف یه پنالتی هم برای خودمون گرفتی........
بساط قهرمانی رو ردیف کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟