کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم میگم:mad:

یه بررسی که بفرمایید آقا مجید، متوجه میشید که شما امشب ساعت 8:33 افطارتونو میل میکنید و ما 8:44. یعنی 11 دقیقه اختلاف. Ok؟
مثل اینکه باید بازم از سوتیتون بگم:razz:
نه لازم نیست الان که فکر میکنم میبینم راست میگی.......خب اصلا به من چه دلت بسوزه ما زودتر افطار می کنیم........خخخخخخخخخخخ
شوخی وووووواااااااا نراحت نشی حالا!!!!!!!!!!!!..........خخخخخخخخ
یعنی الان دارید با من دعوا میکنید؟؟؟:mad:؟؟؟؟ حالت تدافعی به خودم بگیرم...؟

نه بابا دعوا کجا بود؟؟؟؟؟؟من مدلم همینه...........حالت تدافعی یعنی الان مثل جوجه تیغی تیغات رو باز میکنی؟؟؟؟؟خخخخخخخخ

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه لازم نیست الان که فکر میکنم میبینم راست میگی.......خب اصلا به من چه دلت بسوزه ما زودتر افطار می کنیم........خخخخخخخخخخخ
شوخی وووووواااااااا نراحت نشی حالا!!!!!!!!!!!!..........خخخخخخخخ

نه بابا دعوا کجا بود؟؟؟؟؟؟من مدلم همینه...........حالت تدافعی یعنی الان مثل جوجه تیغی تیغات رو باز میکنی؟؟؟؟؟خخخخخخخخ

نه. ناراحت چرا؟؟؟؟
یعنی من تیغ دارم.؟ دست شما درد نکنه:razz: گرسنم بود، حال حمله نداشتم. گفتم برم تو لاک دفاعی... حتماً الانم میگید مث لاکپشت دیگه؟ آره؟:mad::w06:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوس داشتی بیا ی 2 تا هم بزن زیر گوشم؟؟!!!تعارف میکنی؟؟؟!!!!!!!!!!:surprised:
من همه حرفام شوخی بود ولی فکر کنم شما بد برداشت کردی!!!!!!!

من که رای نمیارم ولی اگه هم رای بیارم مسئله ای نیست میشنم!!!!!!!!!!
استغفرا.. این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ من بزنم تو گوشت.....!!!!!!!!!!!! الله اکبر........
می دونم بابا منم دارم تو شوخی خط و نشون میکشم........معلومه زیادی قاطیم چون یافا هم همین برداشت رو بهتره برم تا کسی رو ناراحت نکردم........خخخخخخخ
آفرین خیالت راحت رای جمع کردن بامن.........تو خودتو گرم کن که نفر بعدی هستی.......
فقط بگمااااااا من جمله آخر رو شوخی نکردم..........چون با خدا شوخی ندارم.......;)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هشدارتو به جون میخرم:biggrin:
خداهم ....................:D

خوب توجه کن دیگه دخترم:smile:

سعی کن دختره خوبی باشی تا دو روز دیگه تو این شبکه های مفسد اونور آبی نیارنت به عنوان فرار مغز ها،بعد یه سوال ساده بپرسن،زل زل نگا کنی تو صورت مجری:biggrin:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب توجه کن دیگه دخترم:smile:

سعی کن دختره خوبی باشی تا دو روز دیگه تو این شبکه های مفسد اونور آبی نیارنت به عنوان فرار مغز ها،بعد یه سوال ساده بپرسن،زل زل نگا کنی تو صورت مجری:biggrin:
این بود اون همه ادعا؟؟؟:cool:
این بود میخاستی منو شکست بدی؟؟؟:cool:
پسر یخ کردم:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه. ناراحت چرا؟؟؟؟
یعنی من تیغ دارم.؟ دست شما درد نکنه:razz: گرسنم بود، حال حمله نداشتم. گفتم برم تو لاک دفاعی... حتماً الانم میگید مث لاکپشت دیگه؟ آره؟:mad::w06:
آفرین افرین........
تیغ داری؟؟؟؟؟؟؟؟ نه بابا!!!!!!!!!!! مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
نه از اون بدتر.........می خوام بگم مثل لنگیا رفتی تو لاک دفاعی............
اینو می خواستی بگم؟؟؟؟؟؟؟ آره دیگه حالا این بهتره یا اون لاک پشته؟؟؟؟؟؟؟؟................:biggrin:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین افرین........
تیغ داری؟؟؟؟؟؟؟؟ نه بابا!!!!!!!!!!! مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
نه از اون بدتر.........می خوام بگم مثل لنگیا رفتی تو لاک دفاعی............
اینو می خواستی بگم؟؟؟؟؟؟؟ آره دیگه حالا این بهتره یا اون لاک پشته؟؟؟؟؟؟؟؟................:biggrin:

:w05:
.
.
:w04:
.
.
:w06:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این میز و صندلی به هیچکش وفا نمیکنه ها....فردا روز من رئیس میشم ها:cool:

عاخه به من نمیخوری نی نی:biggrin:
رئیس بش؟؟؟؟:D
کی حرف از رئیس بودن زد:biggrin:
الانتو دریاب:D
ینی یه ذره خلاقیت:D
هیچ:D
کنترل:cool:
مسلط به اصاب حتا مثلث
:biggrin:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
استغفرا.. این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ من بزنم تو گوشت.....!!!!!!!!!!!! الله اکبر........
می دونم بابا منم دارم تو شوخی خط و نشون میکشم........معلومه زیادی قاطیم چون یافا هم همین برداشت رو بهتره برم تا کسی رو ناراحت نکردم........خخخخخخخ
آفرین خیالت راحت رای جمع کردن بامن.........تو خودتو گرم کن که نفر بعدی هستی.......
فقط بگمااااااا من جمله آخر رو شوخی نکردم..........چون با خدا شوخی ندارم.......;)

من که شوخی کردم ولی شاید گرسنگی فشار آورده بهتونا...................

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ناراحت نباش من که نگفتم فقط یه تحدید کوچولو بود..........!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخ
من که شوخی کردم ولی شاید گرسنگی فشار آورده بهتونا...................
نه من تشنگی بیشتر بهم فشا آروده..........آخه امروز از صبح رفته بودیم خرید و مرید گرمای هوا اذیت کرد...........وگرنه گرسنگی رو خیالی نیست........ البته در کل هم بی اعصابمااااااااا............هواست باشه........خخخخخخخخ