کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش مجید پهلوان کارش درسته واااااااااااا
مرسییییییییییی همچین بود که دپرس بودم الان بهتر شدم
خیلی مبارک باشه آبجی جون..........خدا رو شکر...........خیالم راحت شد..........ولی کارت زیاد شدااااااااااا...............باید شبا آخرین نفر بری صیح زودم بیای............از الان ببد پرچم داریااااااااااا

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مراحل تمدید قرارداد ساموئل با استقلال هیچ پیشرفتی نداشته و احتمال جدایی این بازیکن از جمع آبی ها وجود دارد.

مراحل تمدید قرارداد ساموئل با استقلال هیچ پیشرفتی نداشته و احتمال جدایی این بازیکن از جمع آبی ها وجود دارد.

در حال حاضر آبی‌ها در خط میانی با یک ترافیک شدید مواجه اند و تصور اینکه آندو هم به جمع آبی‌ها ملحق شود پیچیدگی‌های خط میانی استقلال را بیشتر می‌کند. این در حالی است که ساموئل فصل قبل دائما در ترکیب استقلال قرار می‌گرفت. گاهی هم از او به‌عنوان هافبک دفاعی در کنار نکونام استفاده می‌شد اما اکنون استقلال پژمان نوری را جذب کرده که توانایی بازی در پست ساموئل را دارد. فرض بر اینکه نکونام هم در استقلال بماند و با توجه به اینکه باید جایی برای بازی کردن احمد جمشیدیان هم باز شود، بازی کردن در خط میانی آبی‌ها دشوار خواهد شد. به همین خاطر است که استقلالی‌ها در تمدید قرارداد ساموئل با نوعی تردید مواجه شده‌اند
http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/38851

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هاشم بیگ زاده یکسال دیگر در استقلال ماندنی شد

هاشم بیگ زاده یکسال دیگر در استقلال ماندنی شد

هاشم بیک زاده مدافع تیم استقلال که حتی با باشگاه راه‌آهن به توافق رسیده بود در نهایت با استقلال تمدید کرد. این بازیکن ظهر امروز با حضور در دفتر علی فتح‌الله زاده با مدیرعامل استقلال قراردادی یک ساله منعقد کرد.
در این جلسه علی امیری معاون ورزشی باشگاه هم حضور داشت.
پیش از این باشگاه استقلال با پژمان نوری، احمد جمشیدیان،محمد مهدی نظری و محمد قاضی قرارداد جدید با این باشگاه امضا کرد و همچنین قرار داد آرش برهانی، سیاوش اکبرپور و حنیف عمران زاده با این باشگاه قرارداد خود را تمدید کردند.
http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/38855

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیکبخت : استقلالی شدن من دست قلعه نویی است

نیکبخت : استقلالی شدن من دست قلعه نویی است

در این چند روز بحث حضور نیکبخت در استقلال مطرح شده که خودش در این خصوص می گوید: «فعلا صحبت جدیدی نشده و در این چند روز بیشتر روزنامه ها در مورد حضورم در استقلال مطلب نوشته اند.» قلعه نویی گفته دوست دارد نیکبخت به استقلال بیاید ولی باید فهرست این تیم جا داشته باشد، نیکبخت در این خصوص تاکید می کند: «قلعه نویی به من لطف دارد و از او تشکر می کنم که دنبال کارم بود. استقلالی شدن من دست قلعه نویی است و در نهایت امیدوارم این اتفاق عملی شود. در حال حاضر هم تمرینات انفرادی انجام می دهم و منتظرم تا وضعیتم مشخص شود.»

آخرین ویرایش:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نکونام: بازیکن استقلال هستم؛ اگر من را نمی‌خواهند بگویند

نکونام: بازیکن استقلال هستم؛ اگر من را نمی‌خواهند بگویند

جواد نکونام می‌گوید بازیکن باشگاه استقلال است و با این تیم قرارداد دارد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد نکونام که به باشگاه استقلال رفته بود در مورد حضورش در این باشگاه می‌گوید: «برای احوال‌پرسی با فتح‌الله‌زاده به دفتر باشگاه آمده بودم. یک سری کارها هم از سال قبل مانده بود. جلسه خاصی نداشتم.» او در مورد اینکه آیا با قلعه‌نویی صحبت کرده است می‌گوید: «صحبتی با قلعه‌نویی انجام ندادم. تا هفته بعد صبر کنید، وضعیتم مشخص می‌شود.»
نکونام در مورد اینکه چه تصمیمی خواهد گرفت می‌گوید: «باشگاه باید نظرش را اعلام کند. ما حرف‌هایمان را زده‌ایم. اول باید مشخص شود که باشگاه من را می‌خواهد یا نه. چون من بازیکن باشگاه هستم نه بازیکن شخص. هر وقت باشگاه استقلال تصمیمش را اعلام کرد، من هم تصمیم‌گیری می‌کنم. من با باشگاه قرارداد دارم و آن‌ها باید در مورد آینده نظر بدهند.»
او ادامه می‌دهد: «هواداران همه چیز را می‌فهمند. باشگاه واضح بگوید که چه تصمیمی دارد. هیچ مشکلی نیست. من راحت حرف‌هایم را می‌زنم. باشگاه هم باید همین کار را بکند. باید با هواداران روراست باشیم. من بازیکن باشگاه استقلال هستم. هر وقت استقلال من را نخواهد آن وقت تصمیم دیگری می‌گیرم.»
نکونام در پایان در مورد مشکلات مالی استقلال می‌گوید: «یک سال در استقلال بازی کردم. مردانگی کردم و هیچ حرفی نزدم. مثل خیلی‌ها قهر نکردم. شب قبل از بازی، با قهر کردن پولم را نخواستم. من حرفم را آخر فصل زدم. من تا آخر فصل فشاری به باشگاه و مربیان وارد نکردم.»

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در حال حاضر آبی‌ها در خط میانی با یک ترافیک شدید مواجه اند و تصور اینکه آندو هم به جمع آبی‌ها ملحق شود پیچیدگی‌های خط میانی استقلال را بیشتر می‌کند. این در حالی است که ساموئل فصل قبل دائما در ترکیب استقلال قرار می‌گرفت. گاهی هم از او به‌عنوان هافبک دفاعی در کنار نکونام استفاده می‌شد اما اکنون استقلال پژمان نوری را جذب کرده که توانایی بازی در پست ساموئل را دارد. فرض بر اینکه نکونام هم در استقلال بماند و با توجه به اینکه باید جایی برای بازی کردن احمد جمشیدیان هم باز شود، بازی کردن در خط میانی آبی‌ها دشوار خواهد شد. به همین خاطر است که استقلالی‌ها در تمدید قرارداد ساموئل با نوعی تردید مواجه شده‌اند
http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/38851

خنده داره که دارن ساموئلو با پژمان نوری مقایسه میکنن این کجا و آن کجا

در هر حال پرچم بالاست