کلوپ آبیدلان.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم ک چقد مزخرف بازی کردن.....حیف این همه تماشاگر.....
این عربا چ جوری خوشحالی میکردن میخواستم بزنم تو سرشون....
:razz:

آی گفتی...
من میخواستم برم داوره رو بزنم :D
مسخره هی سوت میزد، بعدش هم میخندید! :razz:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی دیشب اقای ماجدی زنگ میزنه به برنامه نود و میگه ما خیلی خوب بازی کردیم بازی قبلی تو رو خدا ما رو ی بار دیگه نشون بدین یعنی حتی مسئولین باشگاه هم نتونستن بازی قبل فراموش کنن و به فکر این بازی باشن!
واقعا دلم برا این همه ادمی که خودشون معطل این بازیکنای و مربیای بی فکر کردن میسوزه....

از یه چیزی زوووووورم میگیره.....
این چه صیغه ایه دیگه؟؟؟؟
یارو تیمش دو تا حمله کرده،تیم حریف 14 بار به نیت 14 معصوم توپ رو زده به تیر دروازه.7 تا تو یه نیمه و 7 تا هم تو یه نیمه دیگه.بعد مربیه بعد بازی میاد میگه: بله تیم ما نیمه اول خوب نبود.ولی نیمه دوم بازی دست ما بود و بهتر از حریف بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا زورت میاد بگی اونا بهتر از ما بودن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
مشکل ما بد بازی کردنه.مشکل ما اینه که نمیتونیم موقعیت خلق کنیم...موقعیت هم که خلق نشه،باد که توپ رو نمیبره تو دروازه!!!!
حالا هی بچسبن به نتیجه تا هم لیگ رو از دست بدیم و هم جام قهرمانان رو....
(ببخشید تشکراتم تموم شده)
.
.
در ضمن واقعه جانسوز زلزله بوشهر و از دست رفتن تعدادی از هموطاننمون رو هم به همگی تسلیت میگم....خیلی ناراحت شدم

jade meh alod

عضو جدید

آی گفتی...
من میخواستم برم داوره رو بزنم :D
مسخره هی سوت میزد، بعدش هم میخندید! :razz:
در حال حاضر من ترجیح میدم خودم بزنم که فردا صبح امتحان دارم هیچی هم نخوندم انقدم حرص خوردم سرم درد گرفته دیگه نمیتونم بخونم!الان اونا ک عین خیالشون نیس فقط ما سرکاریم دیگه...

jade meh alod

عضو جدید
از یه چیزی زوووووورم میگیره.....
این چه صیغه ایه دیگه؟؟؟؟
یارو تیمش دو تا حمله کرده،تیم حریف 14 بار به نیت 14 معصوم توپ رو زده به تیر دروازه.7 تا تو یه نیمه و 7 تا هم تو یه نیمه دیگه.بعد مربیه بعد بازی میاد میگه: بله تیم ما نیمه اول خوب نبود.ولی نیمه دوم بازی دست ما بود و بهتر از حریف بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا زورت میاد بگی اونا بهتر از ما بودن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
مشکل ما بد بازی کردنه.مشکل ما اینه که نمیتونیم موقعیت خلق کنیم...موقعیت هم که خلق نشه،باد که توپ رو نمیبره تو دروازه!!!!
حالا هی بچسبن به نتیجه تا هم لیگ رو از دست بدیم و هم جام قهرمانان رو....
(ببخشید تشکراتم تموم شده)
.
.
در ضمن واقعه جانسوز زلزله بوشهر و از دست رفتن تعدادی از هموطاننمون رو هم به همگی تسلیت میگم....خیلی ناراحت شدم
تیم تاکتیک نداره که من از اول فصلم گفتم باید توپ بدن خسرو اون سانتر کنه بعد یکی با سر بزنه تو گل!ک اگه یکی خسرو رو بگیره دیگه بدبخت شدیم رفته...
البته ی سری گل دیگه هم بازیکنا خودشون با توانایی نداشتشون میزنن ک اون پولایی که گرفتن حلال شه!
واقعا دوس دارم یکی پیدا شه بگه این تعویضای قلعه نوعی 2هزار می ارزید؟؟؟؟؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چرا فرهاد بازی نکرد چرا آرشو جواد نکونام اومدن بیرون چرا مجتبی حتی یه پاسم نتونست بده چرا سامول چنتا بازیه اینجوری بازی میکنه چرا خسرو جون نداشت بازی کنه چرا ما نیمه دوم هیچ کاری نکردیم چرا چرا چرا....:cry::cry::cry::que::que::que:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیم تاکتیک نداره که من از اول فصلم گفتم باید توپ بدن خسرو اون سانتر کنه بعد یکی با سر بزنه تو گل!ک اگه یکی خسرو رو بگیره دیگه بدبخت شدیم رفته...
البته ی سری گل دیگه هم بازیکنا خودشون با توانایی نداشتشون میزنن ک اون پولایی که گرفتن حلال شه!
واقعا دوس دارم یکی پیدا شه بگه این تعویضای قلعه نوعی 2هزار می ارزید؟؟؟؟؟

نه.دقیقا هزار و پونصد می ارزیدن!
نظرت درباره ایمان موسوی چیه؟؟؟ به نظر بازیکن فعالی میرسه ولی اونجوری که باید موثر نبود....سرعت خوبس هم داره
بهتر نیست با ارش کنار هم باشن؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چرا فرهاد بازی نکرد چرا آرشو جواد نکونام اومدن بیرون چرا مجتبی حتی یه پاسم نتونست بده چرا سامول چنتا بازیه اینجوری بازی میکنه چرا خسرو جون نداشت بازی کنه چرا ما نیمه دوم هیچ کاری نکردیم چرا چرا چرا....:cry::cry::cry::que::que::que:

هیچی
بخاطر اینه که اینهمه طرفدارا خون دل خوردن،بعد اخر فصل گند زده بشه به همه چی بره
دو تا از گهر بخوریم.دو تا از سپاهان و ......

jade meh alod

عضو جدید
نه.دقیقا هزار و پونصد می ارزیدن!
نظرت درباره ایمان موسوی چیه؟؟؟ به نظر بازیکن فعالی میرسه ولی اونجوری که باید موثر نبود....سرعت خوبس هم داره
بهتر نیست با ارش کنار هم باشن؟؟
من فقط این بازی ازش دیدم!برای این بازی بنظرم خوب نبود!یعنی کوچیک بود واسه بازی به این مهمی...
تو ی بازی کم اهمیت تر باید دید چیکار میکنه!البته فعلا اعصابم انقد داغونه مغزم کار نمیکنه!برم ببینم میتونم بخوابم!

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عربستانی ها هنوز پا به فرودگاه امام خمینی نگذاشته گله گذاری از پذیرایی ایرانی ها را در سر لوحه حرف های خود قرار داده اند و انگار یادشان رفته که چندی پیش در ریاض چه پذیرایی دلچسبی را از استقلالی ها به عمل آوردند اما به قول قدیمی ها چیزی که عوض دارد دیگر جای گله باقی نمی گذارد و الهلالی ها باید آنوقت که بازی روانی را در ریاض به راه انداختند به فکر این روزها می افتادند اما شاید این گله گذاری ها موجبات ائتلاف سرخابی ها را در استادیوم آزادی فراهم کند و این بار طرفداران پرسپولیس نیز با حمایت از تنها نماینده پایتخت نشین ایران در لیگ قهرمانان آسیا با طرفداران استقلال همصدا شوند و اعتراضات خود را اینگونه به حرکت نا خوشایند الهلالی ها ثابت کنند تا دیگر تیم های آسیایی هوس اینکه بازی روانی را برای تیم های ایرانی به راه بیاندازند درسر نپرورانند.

نکته جالب توجه این است که سوابق نشان داده است که علاقه مندان به فوتبال چه درسطح دیدارهای ملی و چه درسطح باشگاهی که به نوعی یک بازی ملی محسوب می شده و هواداران استقلال و پرسپولیس فارغ از دلبستگی به رنگ مورد علاقه تیم خود یکرنگ شده اند و در بازیهای کلیدی فوتبال ایران با یکدیگر هم آوا شده اند و یکصدا به تشویق نماینده ایران پرداختند.

ضمن اینکه همواره وحدت و همبستگی میان هوداران موجب شده تا نمایندگان ایران به احترام آنها بازی های تماشاگر پسندانه ای را به نمایش بگذارند تا در مقابل هواداران ایرانی سرافکنده نگردند.

اما اگر از زاویه ای دیگر بخواهیم به این موضوع بنگریم باید اشاره کنیم که عدم برقراری ارتباط و احترام صحیح و جوانمردانه الهلالی ها باید در یک جایی مورد اعتراض قرار گیرد تا درس عبرتی باشد برای احترام گذاشتن به تیم های میهمان که اگر اکنون در برابر این عمل ایستادگی نکنیم دیگر معلوم نیست که آیا بر سر تیم های دیگر چه بلایی می آورند.

شایان ذکراست بازی استقلال-الهلال امشب به میزبانی تیم ایرانی در ورزشگاه آزادی ، راس ساعت 21 برگزار می شود.

آبی پوشان به دنبال تداوم صدرنشینی

آبی پوشان برای اینکه به عنوان تیم اولی از گروه D لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند باید در 2 بازی خانگی مقابل الهلال عربستان و الریان قطر شش امتیاز بگیرند که به نظر می رسد دور از دسترس نیست.

در آن سوی میدان مسئولان الهلال عربستان هم از چند روز قبل جنگ روانی راه انداختند و بیان کردند که استقلالی ها کارشکنی آنها در فرودگاه جده عربستان را جبران خواهند کرد، اما با توجه به میزبانی خوب ایرانی ها مقابل عربها به نظر نمی رسد که استقلالی ها انتقام رفتارهای نامناسب عربها را از آنها بگیرند.

شایان ذکر است: تیم فوتبال الهلال عربستان در جدول لیگ قهرمانان آسیا با سه امتیاز در رده سوم قرار دارد به این ترتیب چیزی برای از دست دادن ندارد به خاطر همین بازی انتحاری را در دستور کارش قرار می دهد.

آبی پوشان هم با بازی منطقی و هوشمندانه می توانند الهلال عربستان را هم به مانند بازی رفت شکست دهند تا صدرنشینی شان را در جدول لیگ قهرمانان آسیا تداوم بخشند.

گفتنی است: تیم فوتبال استقلال با 7 امتیاز صدرنشین گروه D لیگ قهرمانان آسیا است، العین امارات با 6 امتیاز در رده دوم این جدول قرار دارد تیم های فوتبال الهلال عربستان و الریان قطر به ترتیب با سه و یک امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

شایان ذکر است: تیم های فوتبال تراکتور سازی و سپاهان اصفهان 2 نماینده فوتبال کشورمان در آسیا نیز چهارشنبه 21 فروردین 92 به مصاف حریفان خود می روند.

حاشیه های پیش از بازی:

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، حنیف عمران‌زاده، جواد نکونام، خسرو حیدری، جی‌لوید ساموئل، مجتبی جباری، آرش برهانی و فرزاد حاتمی.

بیش از 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

خبرنگارانی از عربستان و همچنین شبکه‌های تلویزیونی عربی مثل الجزیره اسپورت در ورزشگاه حضور دارند.
جواد نکونام، حنیف عمران‌زاده و مجتبی جباری به همراه سید مهدی رحمتی بیش از سایر بازیکنان استقلال تشویق شدند.
مسئولانی از سفارت عربستان و همچنین ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه حضور دارند.
هواداران استقلال با شعار حاتمی رونالدو، فرزاد حاتمی را تشویق می‌کنند.
قلعه‌نویی به همراه اعضای کادر فنی پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت الهلال رفت و با مربیان و نیمکت‌نشینان این تیم عکس یادگاری گرفت.
شهریاری، نجف‌نژاد، امیدوار رضایی، امیری، علی نظری جویباریو شش نفر از مسئولان سفارت عربستان در ورزشگاه حضور دارند.
صمد نیکخواه بهرامی و شاهرخ بیانی در جایگاه ویژه هستند.

** دیدار دو تیم ساعت 21 آغاز شد

بازی تا دقیقه 14 بدون گل دنبال می شود.

نزدیک به 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور یافته اند و هنوز هواداران استقلال در حال ورود به ورزشگاه هستند.

نواف ال عابد بازیکن تیم الهلال در دقیقه 34 بازی روی اشتباه خط دفاع استقلال نخستین گل این تیم را به ثمر رساند.

مهدی مهدوی کیا که امروز مراسم یادبود مادرش برگزار شد در ورزشگاه آزادی حضور یافته و تماشاگر ویژه این دیدار است.

نیمه نخست بازی با برتری یک بر صفر به سود الهلال پایان یافت.

شاگردان قلعه نویی در نیمه نخست بازی محتاطانه بازی کردند و روی بی احتیاطی خط دفاعی خود یک گل دریافت کردند.

استقلال نیمه دوم بازی را با قدرت آغاز کرد.

بازی تا دقیقه 58 یک بر صفر به سود الهلال دنبال می شود.

فرزاد حاتمی در دقیقه 69 و سیاوش اکبرپور در دقیقه 76 از داور کارت زرد گرفتند.

در دقیقه 88 و در حالی که هنوز بازی به اتمام نرسیده بود جواد نکونام ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

نتیجه بازی تا پایان 90 دقیقه یک بر صفر به سود الهلال بوده و 5 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفته شده است.

در دقیقه پایانی بازی یک کرنر برای آبی پوشان به دست آمد و مهدی رحمتی نیز برای کمک به هم تیمی ها به محوطه 18 قدم الهلال آمد.

این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الهلال پایان یافت.

استقلال همچنان با 7 امتیاز صدر نشین است، هر چند این شکست کار استقلال را در ادامه راه مشکل خواهد کرد./آق

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف از این همه تماشاگر ، یعنی تا دقیقه 45 همینجوری میومدن ، نمیدونم تلویزیون چقدر اعلام کرد اما چیزی حدود 75 - 80 هزار نفر حقشون این نبود که اینجوری ناراحت بشن
خوب بازی نکردیم ، بخصوص نیمه اول ، ترکیب اولیه قلعه نویی هم ایراد داشت ، یه سری از بازیکنها هم که کلا ایراد دارن
نکونام با صد و چند تا بازی ملی و 7 سال لالیگا و کلی کبکبه و دبدبه جای اینکه تو اون شلوغی توپ رو دور کنه میکوبه به بازیکن خودمون و یه گل مفت بخوریم
بعد از بازی با الهلال فقط 2 روز تمرین داشتیم و قلعه نویی معلوم نیست چیکار داره میکنه
نیمه اول الهلال خیلی خوب بازی کرد ، انگاری همه هافبکهاشون جباری بودن ، بازیساز و مطمئن .... تک ضرب همدیگه رو پیدا میکردن ، اونوقت ما نیمه دوم یا توپ رو مستقیم میفرستادیم یا اینکه اینقدر عجله میکردیم که دوباره توپ رو میدادیم به الهلالیا

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد بازی کردیم و بد باختیم ، امیدوارم قلعه نویی و بقیه مربیا و مسئولامون از خواب خرگوشی بیدار شن تا لیگ رو از دست ندیم

Photo0355.jpg
اینجا همینطور که معلومه اول بازی هست و 45-50 هزار نفر استادیوم بودن

Photo0358.jpg
اینجا هم اواخر نیمه اول 80 هزار نفر تو ورزشگاه و استقلالی که قدر ندونست و باخت
بعد از بازی با سپاهان این باخت نا امید کننده ای بود برای هوادارا
جالبه جباری گفته تشویق مجیدی تمرکز ما رو بهم زد ، نمیدونم اینا اصلا تمرکز داشتن که بهم بخوره ؟؟
تشویق مجیدی که بیشتر اعتراضی بود به قلعه نویی از اواخر بازی دقیقه 85 (حدودا) شروع شد و اینا تا اون موقع هم بد بازی میکردن و اعصاب خورد کن بودن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه جباری گفته بازیکنان استقلال از مجیدی که تازه به تیم اضافه شده بیشتر زحمت کشیدن
یکی نیست به این بشر بگه جنابعالی سالی یه نیم فصل و گاهی یه فصل کامل نیستی و پول مفت میگیری حرف زیادی هم میزنی ، گاهی ما تماشاگرا هم یه نفر رو الکی بزرگ میکنیم

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خیلی جالبه جباری گفته بازیکنان استقلال از مجیدی که تازه به تیم اضافه شده بیشتر زحمت کشیدن
یکی نیست به این بشر بگه جنابعالی سالی یه نیم فصل و گاهی یه فصل کامل نیستی و پول مفت میگیری حرف زیادی هم میزنی ، گاهی ما تماشاگرا هم یه نفر رو الکی بزرگ میکنیم
خدایش کاملا" موافقم
این جباری یه بازی هست 2 تا نیست بعدشم همیشه تیم رو تو تنگنا میذاره سازه جدایی میزنه واسه اینکه پول بیشتری گیرش بیاد

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

واااااااالااااااااااااا..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکی هم پیدا نمیشه این از تیم بندازه بیرون!!!!!بخدا ضررش از نفعش بیشتره!!!!!

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
می‌خواهند با جوسازی برای استقلال چالش ایجاد کنند

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال درباره صحبت‌های مایلی‌کهن گفت: برخی می‌خواهند با جوسازی برای استقلال چالش ایجاد کنند.

• Tweet

محمد سررشته‌داری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: پیرامون صحبت‌هایی که محمد مایلی‌کهن، سرمربی گهر دورود داشته است، این باشگاه اعلام کرد مایلی‌کهن بارها مسائل غیرمرتبطی را مطرح کرده، اما باشگاه استقلال دلیلی برای پاسخ دادن ندارد، زیرا این موضوع به مسابقه این هفته ارتباط پیدا نمی‌کند به همین دلیل پاسخگویی رسمی وجود ندارد.
وی ادامه داد: دیدید که حمید سجادی، معاون وزارت ورزش، بعد از اینکه اطلاعات سفر استقلال را گرفت از حرکت ارزشی این باشگاه و فتح‌الله زاده تجلیل کرد که چنین حرکتی بدون هزینه برای استقلال رخ داده است. این صحبت‌ها جو سازی قبل از بازی با استقلال به نظر می‌رسد و بعضی‌ها با پرداختن به این موضوع قبل از بازی با الهلال سعی کردند، چالش ایجاد کنند.

مدیر روابط‌ عمومی باشگاه استقلال در پایان گفت: استقلال متعلق به 30 میلیون هوادار است و امروز هم شرایط خوبی دارد. هم صدرنشین لیگ قهرمانان آسیا است و هم صدرنشین لیگ برتر. امیدوارم با جمع کردن این حاشیه‌ها بتوانیم جام را به دست آوریم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه‌نویی: بازیکنان از تشویق مجیدی ناراحتند/مگر او چقدر برای استقلال بازی کرده است؟!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مگر مجیدی چقدر برای این تیم بازی کرده که عده‌‌ای از تماشاگران او را وسیله قرار دادند تا به ما ضربه بزنند.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با گهر در خصوص این مسابقه اظهار داشت: به نظرم بازی بسیار مشکلی داریم و بعد از آن همه فشار و هیاهو این بازی می‌تواند بسیار مهم باشد. آنها چیزی برای از دست دادن ندارند؛ اما ما برای رسیدن به صدر جدول نیاز به سه امتیاز داریم و قبل از بازی با سپاهان باید به صدر جدول برگردیم.
وی در خصوص محروم و مصدومان استقلال گفت: فقط آرش برهانی محروم است و یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم. البته ساموئل هم به این مسابقه نمی‌رسد.
وی در خصوص اینکه آیا ممکن است مثل قبل از بازی با الهلال غرور بازیکنانتان را بگیرد و نام گهر باعث شود تا آنها آرام‌تر بازی کنند، گفت: اول از همه باید بگویم که گلی که خوردیم نهایت بدشانسی بود و سه اشتباه متوالی باعث شد در آن صحنه نکونام در دفع توپ دچار اشتباه شود. بازیکنان فشار زیادی وارد کردند و نباید آن بازی را می‌باختیم؛ اما این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است و امیدوارم که به صدر جدول برگردیم.

به گزارش فارس، قلعه‌نویی در ادامه نشست خبری خطاب به خبرنگاران گفت: دو سه مطلب است که باید بگویم. روی صحبتم با عزیزانی است که به استادیوم آمده بودند آیا از نظر شما منطقی است که عده‌ای ترقه بیاندازند و آیا آنها دلشان با استقلال است؟ آیا اینها همه هماهنگی نبوده است؟ بازیکنی که در بازی با سپاهان گفته من پنالتی نمی‌زنم و حتی اعلام کرده اگر می‌شود به عربستان نیایم باید جزو 18 بازیکن اصلی استقلال قرار بگیرد؟ آنهایی که این کار را می‌کنند آیا دلسوز استقلال هستند؟ یک سری هماهنگی در فیس‌بوک و یک‌سری هماهنگی با تلفن انجام شده که این اتفاقات بیافتد. مگر مجیدی چند دقیقه برای استقلال بازی کرده که این کارها را می‌کند؟ آیا همه زحمات باید نادیده گرفته شود و آیا بقیه بازیکنان زحمت نمی‌کشند؟ یعنی این معرفت هواداری است؟ تماشاگران ما در کدام بازی پیاپی 70 هزار نفر به استادیوم آمده‌اند؟ رئال مادرید دو بار پیاپی بارسلونا را در زمین خودش شکست داد ولی تماشاگران بارسلونا آیا در بازی‌های آینده آمدند و علیه تیمشان شعار دادند.
رئال مادرید نزدیک بود به گالاتاسرای ببازد و حذف شود اما تماشاگران ما در دقیقه 40 وقتی گل می‌خوریم شروع به تشویق مجیدی می‌کنند. آیا این حرکت آنها منطقی است؟ در بازی با نفت تهران 4 هزار تماشاگر به استادیوم آمده بودند ولی در بازی پرسپولیس و پیکان که هیچ تأثیری در جایگاه دو تیم نداشت 15 هزار نفر به استادیوم آمده بودند. این معرفت است که طرفداران با برنامه‌ریزی این کار را انجام دهند؟ در جام حذفی چند سال پیش مقابل 100 هزار نفر باختیم، اما تماشاگران ما را تشویق کردند آیا این فرهنگ همان فرهنگ هواداری است؟
قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌هایش گفت: مگر مجیدی چقدر کمک کرده که این کار را می‌کند. او به استقلال آمده و دوست دارد تیمش قهرمان شود ولی آنها مجیدی را وسیله قرار دادند تا به استقلال ضربه بزنند ، متأسفانه عده‌ای خیلی چیزها را نمی‌دانند، استقلال با چه مشکلاتی روبرو بوده، جباری با 10 عمل جراحی همه وجودش را گذاشته تا استقلال موفق شود و حتی حاشیه‌ای هم نداشته است. فرزاد حاتمی تازه دو روز پیش 50 میلیون پول گرفته و آیا تماشاگران ما این مسائل را می‌دانند؟
سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری تأکید کرد: بازیکنان ما دلخور هستند و می‌گویند ما زحمت می‌کشیم و شخص دیگری تشویق می‌شود. این مسائل برنامه‌ریزی شده است مگر ما نیم‌فصل اول در صدر جدول نبودیم؟ آیا نامی از مجیدی بوده است؟ مهدی رحمتی با بدترین شرایط جسمانی در دروازه می‌ایستد تا کمک کند و روزی که من مجیدی را آوردم همه چیز را با او شرط کردم و به او گفتم که حالا که صدرنشین هستیم تو را آوردم.
وی تأکید کرد: زمانی مجیدی در تمرین مورد تشویق قرار می‌گیرد و او را صدا می‌کنند، اما وقتی او حتی به عربستان نیامده آیا باید مقابل الهلال بازی کند؟
خبرنگاری پرسید: مجیدی در این شرایط سکوت کرده و آیا این سکوت به استقلال ضربه نمی‌زند که قلعه ‌نویی گفت: شما از خود مجیدی بپرسید ما کار خودمان را می‌کنیم و این رفتارها به استقلال لطمه می‌زند. من به مجیدی گفتم پنالتی بزند و او پیغام داد که کمردرد دارم. فردای آن روز هم گفته نمی‌توانم رانندگی کنم حالا هواداران چه توقعی دارند که مجیدی مقابل الهلال بازی کند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور مجیدی در ورزشگاه اشتباه بود یا خیر، گفت: من که نمی‌توانم بگویم او بیاید یا نیاید؟ فردا می‌گویند قلعه‌نویی گفت در استادیوم حاضر نشود. اما بالاتر از بارسلونا که نداریم. آن همه تماشاگر تشویقش می‌کنند، شما میانگین تماشاگران ما را در این فصل ببینید، امسال بیشترین حمایت را طرفداران شهرستانی از ما انجام دادند اما وقتی به شهرهای دیگر می‌رویم خیالمان راحت است اما اینجا همه می‌گویند «مجیدی، مجیدی».
سرمربی تیم استقلال ادامه داد: اصلاً قرار بود مقابل سپاهان به جای صادقی، مجیدی پنالتی بزند؛ اما ماجدی و بوستانی گفتند که او کمردرد دارد و نمی‌تواند پنالتی بزند. فردای آن روز هم تماس گرفت و گفت من نمی‌توانم رانندگی کنم.
وی در خصوص اینکه آیا تیم پزشکی او را معاینه کرد یا خیر گفت: او زیر نظر کادر پزشکی کار کرد، اما بازیکنی که در شرایط سنی بالا است سه چهار روزه خوب نمی‌شود. اما مجیدی در تمرینات ما حاضر شد. ما می‌دانیم تلفن‌هایی که در استادیوم رد و بدل شده چه بوده ولی عده‌ای با یک دسته خاص همراه شدند. طرفداران گهر باب خوبی راه انداختند و طرفداران پرسپولیس هم صعه صدر به خرج دادند و باعث شدند تیمشان به فینال جام حذفی برسد.
سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه آیا بین شما و مجیدی فاصله‌ای نمی‌افتد، گفت: این کارها درست نیست و بازیکن را اصلاً در کفه ترازو با مربی نگذارید. متأسفانه تلویزیون و صدا و سیما بعد از بازی با الهلال کاری انجام دادند که سعودی‌ها انجام نمی‌دادند. آنها کاری کردند که دقیقاً سیاوش اکبرپور در بازی انجام داد و به جای سرعت دادن به بازی به استقلال سکته داد.
به گزارش فارس، در این لحظه قلعه‌نویی خطاب به خبرنگار برنامه 20:30 گفت: من از شما سؤال می‌کنم آیا آن روز شما را به محل تمرین راه ندادم؟ که خبرنگار مربوطه گفت: اینطور نیست و شما من را راه دادید اما مدیر رسانه‌ای استقلال اعلام کرد که شما خواستید که من بیرون بروم.
به گزارش فارس، سرمربی استقلال این موضوع را رد کرد و گفت: من اصلاً با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کردم؟ و حالا هم از شما می‌خواهم که مدیر رسانه‌ای استقلال را تلفنی بگیرید و روی آیفون بگذارید تا ببینید چه می‌شود.
در انتهای نشست خبری مدیر رسانه‌ای استقلال اعلام کرد که چنین حرفی نزده و اختلاف نظرهایی در این بین به وجود آمد که قلعه‌نویی خطاب به خبرنگار گفت: اگر شما مسلمان هستید نباید بی‌مورد این صحبت‌ها را انجام بدهید.
جرو بحث بین سرمربی استقلال و و خبرنگار 20:30 باعث شد تا نشست خبری به پایان برسد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه‌نویی: بازیکنان از تشویق مجیدی ناراحتند
آنهایی که این کار را می‌کنند آیا دلسوز استقلال هستند؟ یک سری هماهنگی در فیس‌بوک و یک‌سری هماهنگی با تلفن انجام شده که این اتفاقات بیافتد.
تماشاگران ما در کدام بازی پیاپی 70 هزار نفر به استادیوم آمده‌اند؟
در بازی با نفت تهران 4 هزار تماشاگر به استادیوم آمده بودند ولی در بازی پرسپولیس و پیکان که هیچ تأثیری در جایگاه دو تیم نداشت 15 هزار نفر به استادیوم آمده بودند.
در جام حذفی چند سال پیش مقابل 100 هزار نفر باختیم، اما تماشاگران ما را تشویق کردند آیا این فرهنگ همان فرهنگ هواداری است؟

جباری با 10 عمل جراحی همه وجودش را گذاشته تا استقلال موفق شود و حتی حاشیه‌ای هم نداشته است.
اما اینجا همه می‌گویند «مجیدی، مجیدی».
. ما می‌دانیم تلفن‌هایی که در استادیوم رد و بدل شده چه بوده ولی عده‌ای با یک دسته خاص همراه شدند. طرفداران گهر باب خوبی راه انداختند و طرفداران پرسپولیس هم صعه صدر به خرج دادند و باعث شدند تیمشان به فینال جام حذفی برسد.
.
تو سالهای قبلی هم کادر فنی و هم بازیکنان تیم از تشویق قلعه نویی تو استادیوم ناراحت بودند، تا استقلال نتیجه نمیگرفت تماشاگرا اسم قلعه نویی رو صدا میزدن و ایشون میگفتن تماشاگرا به من لطف دارن
وقتی مربیای قبلی میگفتن تشویقهای قلعه نویی خط داده شده و هماهنگ شده هست قلعه نویی مصاحبه میکرد که به من چه که استقلال نمیتونه نتیجه بگیره و مگه من گفتم که ایمون زاید گل بزنه
هم مرفاوی ،هم مرحوم حجازی ، هم فیروز کریمی و هم مظلومی از تشویقهای قلعه نویی ضربه خوردن و ناراحت بودن ، چرا اون موقع حرقی نزدی آقای قلعه نویی؟؟
میگی جباری با 10 عمل جراحی حاشیه سازی نکرده و با دل و جون بازی میکنه .... مگه قرار بوده که حاشیه سازی هم کنه ؟؟ مگه مفتی بازی کرده ؟؟
اینکه جباری به این نتیجه رسیده که با پرویی بعد از بازی با الهلال بگه توانمون در همین حده و بیشتر از این توقع نداشته باشید جز بی احترامی به تماشاگرا چه معنی میتونه داشته باشه ؟؟ خوب اگه توانتون در همین حده که آقای قلعه نویی دوباره لیست رو دیر ارسال میکردی که همون اول حذفمون کنن
سالی که جلوی برق شیراز 100 هزار نفر اومدیم استادیوم و قهرمان شدیم ، گفتی تیم رو با 100 هزار نفر تحویل دادم، اونروز خودتو باعث و بانی این اتفاق میدونستی ، اما حالا دیگه خودتو مسئول کم تماشاگر شدن بازیهای استقلال نمیدونی ؟؟
وقتی اول فصل میگی طرفدارامون اهل کوفه هستن دیگه توقع حمایت داری؟؟
یاد اون بازی با سپاهان تو فینال جام حذفی افتادم که خیلی از تماشاگرا وقتی تیم 2-0 عقب افتاد تشویقت کردن ، اما حالا میگم خدا رو شکر من همون روز آروم و ساکت تو استادیوم نشستم و باخت تیمم رو دیدم و تو آدم بی معرفت رو تشویق نکردم
وقتی امثال رسولی نژاد آخر فصل اونجوری بیان دم خونت و منت بکشن بیای استقلال ، وقتی فتح الله زاده جرات انتقاد ازت رو نداره دیگه توقعی بیشتر از این نمیشه ازت داشت آقای سرمربی
هر چند چون استقلالی هستیم هنوزم میخوایم تیممون ببره و ازش حمایت میکنیم ، چه با تو چه بی تو

آخرین ویرایش: