کلوپ آبیدلان.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گل های ساموئل و مجیدی،استقلال را به صدر رساند

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛

استقلال 2 - العین امارات 0

تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال العین امارات می رود آبی پوشان که در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در قطر مقابل الریان مساوی کردند این بار قصد دارند که با حضور هوادارانشان العین امارات را ببرند و صدرنشین گروه D شوند.

در آن سوی میدان هم العین امارات حریف استقلال صدرنشین لیگ امارات است العین در 18 بازی 59 گل زده که نشان دهنده قدرت خط حمله این تیم در امارات است در آن سوی میدان هم استقلال بهترین خط دفاع لیگ برتر را در اختیار دارد.

تقابل بهترین خط حمله لیگ امارات بهترین خط دفاعی لیگ برتر ایران دیدنی و جذاب خواهد بود.

گفتنی است، خسرو حیدری مصدوم است و باید دید به بازی با العین امارات می رسد یا نه!

آبی پوشان از لحاظ فنی مشکلی ندارند اما از نظر مالی وضعیت نامناسبی دارند باید دید مسئولان برای انگیزه دادن به بازیکنانش مبلغی از قراردادشان را پرداخت می کنند یا نه!
ترکیب استقلال اعلام شد: مهدي رحمتي، علي حمودي، پژمان منتظري، هاشم بيگ زاده، اميرحسين صادقي، جواد نکونام، مجتبي جباري، سياوش اکبرپور، فرزاد حاتمي، جي لويد ساموئل و آرزه.

** دیدار دو تیم از ساعت 19 آغاز شد.

در طول نیمه نخست شاگردان قلعه نویی موقعیت های زیادی بوجود آوردند ولی هیچیک تبدیل به گل نشد.

نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ساموئل در دقیقه 64 بازی نخستین گل استقلال را به ثمر رساند و باعث شادی هواداران شد.
فرهاد مجیدی در دقیقه 73 دومین گل خود را نیز وارد دروازه العین کردند تا نتیجه بازی دو بر صفر به پایان برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ دیدار تیم های استقلال و العین با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان قلعه نوعی پایان یافت، صحبت های بازیکنان استقلال پس از شکست العین را بخوانید.

امیر حسین صادقی: برد شیرینی بود / با کمک گرفتن از حضرت زهرا(س) به پیروزی رسیدیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل العین امارات گفت: برد شیرینی بود. در بازی مقابل الریان 2 امتیاز حساس را از دست دادیم ولی خدا را شکر با کسب این سه امتیاز جایگاهمان را در جدول مستحکم کردیم.

وی تصریح کرد: نام حضرت زهرا(س) به ما کمک کرد تا در این دیدار پیروز شویم.

وی ادامه داد: روی پیراهنم نام حضرت زهرا را نوشته بودم که بازیکنان حریف با این موضوع مشکل داشتند و نزدیک بود درگیری ایجاد شود که به احترام حضرت زهرا پیراهنم را تعویض کردم.

وی افزود: امیدوارم در بازی های بعدی نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.

جواد نکونام: خوشحالم که شرمنده هواداران نشدیم

نکونام گفت: خیلی خوشحالم که شرمنده هواداران نشدیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست آوریم.

وی افزود: امیدوارم در ادامه راه نیز عملکرد خوبی داشته و بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم./آق

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر تیم خسته میرسید ، بازی خیلی خوبی نبود اما ...برد خیلی خوبی بود
خدا رو شکر

آره طراوت بازیای قبلو نداشت. نبود خسرو هم تاثیر داشت،اما خداروشکر که بردیم.

اگر صدر جدول در ثریا هم باشد، مردانی از باشگاه استقلالِ پارس،راه رسیدن به آن را خواهند یافت . . .

(پیج ورود لنگیا ممنوع )

:biggrin: خیلی باحال بود دمت گرم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]فتح‌الله‌زاده: وزير اعلام کمک کرده است[/h]
[h=2]مديرعامل تيم استقلال گفت: بازيکنان ما غيرت کردند و اگر شده خانه‌ام را مي‌فروشم تا پول بازيکنان را پرداخت کنم.[/h]

علي فتح‌الله‌زاده بعد از پيروزي 2 بر صفر استقلال در ليگ قهرمانان آسيا مقابل العين گفت: العين تيم بسيار خطرناکي است و اگر در مقابل آنها غفلت کنيم دروازه‌ تيم‌تان باز مي‌شود. استقلال امروز غيرت کرد و بازيکنان توانستند يکي از تيم‌هاي قدرتمند عربي را شکست بدهند.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه بازيکنان استقلال با وجود مشکلات مالي با تعصب بازي مي‌کنند، اظهار داشت: مي‌بينيد که هيچکدام از بازيکنان اعتراض نمي‌کنند و با غيرت در ميدان حاضر مي‌شوند. خيلي از آنها دچار مشکل هستند و مي‌دانند که چک‌شان برگشت خورده و يا مي‌خواستند خانه و يا ماشين بخرند و قراردادشان به هم خورده است. به اين بازيکنان افتخار مي‌کنم و اگر شده خانه‌ام را مي‌فروشم تا به آنها پول بدهم. الان من را مي‌بينند اما رويشان نمي‌شود به من چيزي بگويند ولي من اين موضوع را مي‌فهمم و سعي مي‌کنم تا قبل از عيد قرارداد را پرداخت کنم. خبرهاي خوشي در راه است وزير اعلام کرده که به فتح‌الله‌زاده کمک مي‌کنم تا بدهي‌هايش را به بازيکنان پرداخت کند.

مديرعامل استقلال در مورد اعتراض سپاهاني‌ها در مورد برگزاري بازي جام حذفي در 10 فروردين سال 92، عنوان کرد: سپاهاني‌ها اعلام کردند سازمان ليگ به استقلال خوش خدمتي کرده است. شما بگوييد آيا چنين اتفاقي افتاده است؟

آقاي رحيمي که اين صحبت را مي‌کند بايد بداند اگر خوش خدمتي شده به سپاهان شده است. ما بايد روز چهاردهم فروردين در عربستان با الهلال بازي کنيم و ديدار سپاهان در ايران است. دوست نداريم حريف‌مان هم ضرر کند، چرا که سپاهان هم نماينده ايران است و در ليگ قهرمانان آسيا با تيم‌هاي حاشيه‌اي خليج فارس بازي مي‌کند اين برنامه بايد به نفع هر دو تيم باشد. باز هم مي‌گويم اگر اصرار کنند و اين برنامه به ضرر ما باشد بازي مي‌کنيم اما اين شرايط منصفانه نيست. در مورد بازي با سپاهان نيز بايد با امير قلعه‌نويي صحبت کنيم و تصميم بگيريم که آيا در آن تاريخ به ميدان مي‌رويم و يا اينکه بازي نخواهيم کرد.‌ آن زمان که مي‌گفتيم يک ماه يک ماه ليگ را به خاطر تيم تعطيل نکنيم به خاطر همين اتفاقات بود اما همه هزاران حرف به ما مي‌زدند.

مديرعامل استقلال در مورد اينکه در بازي قبلي جواد نکونام به نظر مي‌رسيد نسبت به نيمکت‌نشيني ناراحت است و در اين ديدار حنيف عمران‌زاده براي تعويض آماده نشده است و به نظر مي‌رسد در استقلال باند تشکيل شده است، گفت: شما ديديد در جنگ‌هاي کلاسيک براي اينکه همه با يکديگر روبرو نشوند، چريکي به مصاف هم مي‌روند. ما باندمان عقب‌تر قرار گرفته و 5 تا 5 تا از بيرون به حريف مي‌زنند (با خنده) هيچ مشکلي بين بازيکنان ما وجود ندارد و همه آگاه هستند.

فتح‌الله‌زاده در مورد اينکه اعلام شده 20 هزار نفر در طبقه پائين حضور دارند، گفت: من 30 سالي است که در ورزش حضور دارم و مي‌دانم که در طبقه پائين ورزشگاه آزادي حدود 40 تا 50 هزار نفر هوادار جا مي‌شود چطور مي‌گويند 21 هزار نفر در طبقه پائين جا مي‌شود و شايد افرادي ديگر حاضر در ورزشگاه روح بودند.

مديرعامل استقلال در مورد اينکه به نظر مي‌رسد پرسپوليس با مشکل مالي روبرو نيست، عنوان کرد: کاري با پرسپوليس نداريم و اگر به آنها زياد و کم پول داده‌اند به ما ربطي ندارد. ما مربي خارجي نياورديم که بخواهيم دلار بدهيم و آنها اگر کاري کردند به خودشان مربوط است.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]قلعه‌نويي: به روي بازيکنانم نمي‌توانم نگاه کنم[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: از بي‌پولي رويم نمي‌شود به روي بازيکنانم نگاه کنم.[/h]

امير قلعه‌نويي در نشست خبري پس از بازي با العين اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که توانستيم سه امتياز اين مسابقه را بگيريم، از تماشاگران هم تشکر ويژه‌اي مي‌کنم ضمن اينکه از بازيکنانم ممنون هستم که امروز تلاش خود را انجام دادند، همچنين بايد يک تشکر ويژه از تيم پزشکي خود داشته باشيم که توانستند مهدي رحمتي را به اين بازي برسانند.

به گزارش فارس، وي افزود: العين تيم خوبي بود و 2 سالي است که خوب کار مي‌کند، آنها در خط هافبک و فوروارد بازيکنان خوبي داشتند اما توانستيم بازيکنان شماره 10 و 6 آنها را از بازي خارج کنيم و هافبک‌هاي العين نتوانستند مهاجمان خود را تغذيه کنند. ما توانستيم به هدف خود که گل نخوردن بود برسيم. العين نسبت به بازي قبلي خود دو سه تغيير داشت اما ما عمق آنها را نشانه گرفتيم و تغييراتي که در جريان بازي داديم جواب داد.

قلعه‌نويي در ادامه با اشاره به اينکه از سازمان ليگ خواهش مي‌کند که بازي دهم فروردين مقابل سپاهان را به زمان ديگري موکول کنند، گفت: خستگي بازيکنان کاملاً مشهود است همانطور که ديديد سپاهان به حريف خود باخت و تراکتورسازي هم مساوي کرد. ما هم در نيمه اول خسته بوديم و شايد اگر بيرون از خانه بازي مي‌کرديم اين اتفاق مي‌افتاد. به خاطر منافع ملي بهتر است که اين بازي به زمان ديگري موکول شود. ما بايد بعد از بازي با سپاهان با الهلال بازي کنيم و سپاهان هم همينطور، پس بهتر است که به خاطر منافع ملي اين بازي به زمان ديگري موکول شود.

قلعه‌نويي در مورد جريان مسابقه با العين گفت: البته ما که سنتي هستيم و چيزي بلد نيستيم اما با همکاران خود اين تيم را آناليز کرده بوديم و 2 گلي که امروز به ثمر رسانديم هميشه در تمرينات روي آنها کار کرده‌ايم. ما هدفمان عمق دفاع العين بود و حتي در چندين صحنه ديگر هم مي‌توانستيم به گل برسيم. من حتي سياوش اکبرپور به خط فوروارد اضافه کردم و فرهاد مجيدي را هم به جلوتر فرستادم. در مجموع خوشحالم اين بچه‌ها خيلي زحمت کشيدند و از مسئولين هم مي‌خواهم که به شرايط تيم رسيدگي کنند و حق و حقوق اين بچه‌ها را بدهند. خدا شاهد است که رويم نمي‌شود به صورت آنها نگاه کنم.

سرمربي استقلال درباره اينکه سرمربي العين عنوان کرده استقلال مي‌تواند قهرمان آسيا شود و وي يکي از مربيان پرافتخار استقلال است، گفت: من هيچ افتخاري ندارم، استقلال از نظر نيروي انساني شاخصه قهرماني در آسيا را دارد اما همه شاخصه‌ها نيروي انساني نيست، مثلاً تيم العين چند بازيکن داشت که 5 ميليون يورو مي‌ارزيدند. ما حتي از نظر سخت‌افزاري هم مشکل داريم به غير آزادي زمين مناسب ديگري نداريم. اگر مي‌خواهيم قهرمان آسيا شويم بايد شاخصه‌هاي ديگري هم داشته باشيم. از حالا بايد ببينيم کدام شرکت هواپيمايي دلش به حال ما مي‌سوزد تا چارتر بگيريم.

وي افزود: مشکل ديگري که هست در غرب آسيا مربيان مي‌توانند دو سال بمانند تا قهرمان شوند اما در شرق آسيا اين شرايط وجود ندارد و شما سال بعدي را هم در نظر بگيريد که داستان ماروپله براي ما تکرار مي‌شود. اين مسائل زماني که در سپاهان هم بودم براي من پيش آمد و نمي‌گذارند که ما به بالاها برسيم، جاي ديگر هم از اين نيش‌ها خورده‌ام.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که چرا سر آرش برهاني داد زده، گفت: سؤال حاشيه‌اي نپرسيد و سؤالات فني بپرسيد.

خبرنگاري به سرمربي استقلال گفت که صحبت‌هاي شما هم حاشيه‌اي است، اما وي پاسخ داد: اين چيزهايي که من مي‌گويم واقعيت است اما سؤالي که شما مي‌پرسيد حاشيه است. ما همه به دنبال منافع ايران هستيم. مهدي تاج هم به دنبال منافع ايران است. به نتايج هفته دوم ليگ قهرمانان نگاه نکنيد، ما خسرو حيدري را به دليل فشردگي بازي‌ها از دست داديم. اگر زمين‌هاي ما خوب بود اينطور نمي‌شد. شما نگاه کنيد العين با چه امکاناتي به ايران مي‌آيد. اگر زمين‌هاي ما مثل قطر و امارات بود هيچ اشکالي نداشت اما جز ورزشگاه آزادي زمين خوبي ديگري نداريم و زمين‌هاي ديگر به اندازه دو بازي از بازيکنان انرژي مي‌گيرد. ما چنين امکاناتي نداريم اما به قول معروف نبايد آب به آسياب دشمن بريزيم. تاج اعلام کرده که بايد تا 20 ارديبهشت قهرمان ليگ برتر معرفي شود نه جام حذفي.

وي در خصوص بازي با نفت تهران گفت: ما بعد از اين بازي بايد بازيکنان خود را براي بازي تيم ملي مقابل کويت بدهيم و معلوم نيست چه زماني قرار است اين بازيکنان را تحويل بگيريم، چه بهتر است که دو باشگاه استقلال و سپاهان تعامل کنند و تاج هم بپذيرد که بازي به زمان ديگري موکول شود.

وي در خصوص بازي با الهلال گفت: ما اول بايد به فکر بازي با نفت باشيم ضمن اينکه بايد بگويم العين از نظر تيمي بهتر از الريان بود.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره خوندنش هم حال میده

دوباره خوندنش هم حال میده

هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا
[h=1]برتري استقلال مقابل العين امارات[/h]
[h=2]تيم فوتبال استقلال توانست در ورزشگاه آزادي العين را شکست دهد.[/h]

از هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا در مرحله گروهي تيم استقلال از ساعت 19 در ورزشگاه آزادي به مصاف العين امارات رفت.

اين بازي در نهايت با نتيجه 2 بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

به گزارش فارس، شاگردان امير قلعه نويي در نيمه اول در شرايطي که در بعضي دقايق تحت تاثير بازي تاکتيکي رقيب اماراتي خود بودند سعي داشتند که دروازه العين را باز کنند اما حملات اين تيم به اندازه کافي خطرناک نبود و در نهايت بدون باز شدن دروازه حريف به رختکن رفتند.

در جريان اين مسابقه در نيمه اول با توجه به اينکه آرزه مهاجم آبي ها بازي خوبي از خود نمايش نداد و ظاهرا هم مصدوم شده بود، در دقيقه 35 تعويض شد و فرهاد مجيدي که روي نيمکت نشسته بود به ميدان آمد.

در نيمه دوم آبي پوشان و تيم العين بازي بهتري از خود نشان دادند. فرهاد مجيدي با شوت محکمي که به سمت دروازه العين در دقيقه 59 زد خطرناک ترين حمله استقلال را رقم زد.

در دقيقه 65 جي لوييد ساموئل مدافع سيه چرده استقلال توانست با يک ضربه زيبا دروازه العين را باز کند.

در ادامه مسابقه بار ديگر در دقيقه 73 توسط فرهاد مجيدي استقلال به گل دوم رسيد.

تيم العين بعد از دريافت اين دو گل حملات مختلفي را روي دروازه استقلال ايجاد کرد که آنها را از دست داد.

داوري اين مسابقه بر عهده کوالنکو از ازبکستان بود. وي به امير حسين صادقي از استقلال و کمبو و محمد الرحمان از العين کارت زرد نشان داد.

تيم استقلال با اين پيروزي 4 امتيازي شد و به صدر رفت. تيم العين نيز 3 امتيازي باقي ماند.

تيم هاي الريان قطر و الهلال عربستان دو تيم ديگر اين گروه از ساعت 21 به مصاف هم مي روند.

تيم استقلال در بازي اول خود مقابل الريان در قطر به تساوي 3 بر 3 رسيده بود.

ترکيب استقلال:

سيدمهدي رحمتي، ساموئل، اميرحسين صادقي، جواد نکونام، مجتبي جباري، سياوش اکبرپور، پژمان منتظري، هاشم بيک‌زاده، فرزاد حاتمي( 45- آرش برهاني)، علي حمودي و آرزه(35- فرهاد مجيدي)

سرمربي: امير قلعه نويي
:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خدا رو شکر یه بازی حساسو بردیم و به صعود امیدوار
تبریک به همگی و خسته نباشید به همه بچه ها
الان دیگه عربا باید برن لب ساحل خلیج
فارس با خرچنگا گل کوچیک بازی کنن

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیمه اول خیای ناراحت شدم که چرا آرزه رو تعویض کرد و چرا حاتمی تو بازی موند
با اینکه آرزه عالی بود
ولی نیمه ی بعد که حاتمی رو عوض کرد یکمی راحت شدم
آقا تبریک خعلی به آبی دل ها
همینطوری پیش بریم ایشالا مقابل رئال تو جام باشگاه های جهان بازی میکنیم :دی

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نیمه اول خیای ناراحت شدم که چرا آرزه رو تعویض کرد و چرا حاتمی تو بازی موند
با اینکه آرزه عالی بود
ولی نیمه ی بعد که حاتمی رو عوض کرد یکمی راحت شدم
آقا تبریک خعلی به آبی دل ها
همینطوری پیش بریم ایشالا مقابل رئال تو جام باشگاه های جهان بازی میکنیم :دی

انشالله ................

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آغااااااااااااااا ........................................................................................................................ ااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ........................................................................................................... اااااااااااااااااااااااغآ
آغاااااااااااااااااااااااااااااااا ............................................................................................ ااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
آغاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا................................................................................. ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا................................................................... ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط عشق است استقلال عشقن آبیدلان... اااااااااااااااااااااااااااااا
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آغااااااااااااااا ااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااغآ
آغاااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
آغاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغآ
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عشق است استقلال عشقن آبیدلان اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:eek:...

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا
آغااااااااااااااا .................................................. .................................................. .................... ااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا .................................................. .................................................. ....... اااااااااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااا .................................................. .......................................... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا................ .................................................. ............... ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااغآ
آغااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا................................................ ................... ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااغآ
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
فقط عشق است استقلال عشقن آبیدلان... ااااااااااااااااااااااااا ااااا
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا