کلوپ آبیدلان.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خبرگزاری فارس: دو بازیکن تیم نفت در پایان مسابقه با استقلال تست دوپینگ دادند.

ایمان مبعلی و علی قربانی از تیم نفت و محسن کریمی و امید ابراهیمی از استقلال در پایان مسابقه نفت با استقلال تست دوپینگ دادند.

در این دیدار استقلال در ضربات پنالتی تیم نفت را شکست داد و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد و حریف تراکتورسازی شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خبرگزاری فارس: هواداران استقلال پس از پایان این تیم مقابل نفت در حمایت از دروازه‌بان این تیم شعارهایی را در ورزشگاه تختی سر دادند.

دیدار تیم‌های نفت تهران و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با برتری استقلالی‌ها در ضربات پنالتی به پایان رسید.

* نکته قابل توجه اینکه سید مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال هیچ کدام از پنالتی‌ها را ندید. با این حال زمانی که رحمتی ضربات پنالتی بازیکنان نفت را مهار کرد، ابراهیمی و چشمی که پنالتی‌های استقلال را خراب کرده بودند، به سمت دروازه‌بان استقلال رفته و از او تشکر کردند.

پس از اینکه امید ابراهیمی پنالتی خود را خراب کرد، خسرو حیدری به سمت او رفته و بازیکن استقلال را دلداری داد.

* در یک صحنه بیرانوند دروازه‌بان نفت قصد داشت برای راهنمایی شیخ ویسی به پشت دروازه‌ای که پنالتی‌ها بر روی آن زده می‌شد برود که مسئولان مسابقه به وی این اجازه را ندادند.

* پس از یکی از پنالتی استقلال که تبدیل به گل شد حنیف عمران‌زاده در حالی که خوشحالی می‌کرد با یکی از اعضای کادر فنی نفت به صورت لفظی به درگیری پرداخت.

* زمانی که رحمتی پنالتی‌های نفتی‌ها را مهار می‌کرد تماشاگران استقلال شعار سر دادند: «تیم ملی بی سید نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم».

* پس از پایان ضربات پنالتی منصوریان به سمت داور بازی و کادر فنی استقلال رفته و پس از خسته نباشید به آنها این پیروزی را به استقلالی‌ها تبریک گفت.

* در پایان این مسابقه علی چینی مربی نفت بر سر یکی از بازیکنان این تیم به دلایل نامشخصی در تونل ورزشگاه داد و بیداد می‌کرد.

* مجید صالح، مربی استقلال که در جریان بازی با منصوریان به جر و بحث پرداخته بود پس از پایان مسابقات به سمت او رفت و مشت‌هایش را گره کرد.

* بازیکنان و کادر فنی استقلال در پایان مسابقه به شدت در زمین بازی به جشن و پایکوبی پرداخته و این شادی خود را به رختکن بردند. هواداران استقلالی نیز در بیرون از ورزشگاه با طبل در حال جشن و شادمانی هستند.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سللام داداش خوبی
هستنیم در خدمتتون
قربون داداش
خداییش دلمون واسه همه تنگ شده.
هرجا که هستن شاد سالمو عاقبت بخیر باشن انشالله.
ممنون شما خوبین؟
خیلی وقت بود نبودین
همه گرفتارن دیگه کسی نمیاد خلوت شده اینجام
آره البته که اینطوره اونموقه تو دوران دانشگاهو ... بودیم وقت میکردیم الان خیلیا سر به کارو زندگیو ... شدن
ایشالله همشون موفق باشن .
به خوبی شما
میومدم اما کسی نبود میرفتم
عزیز حتی اگه یه کوچولو هم میای پرچمو بده بالا;)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو تو بیا تکون بده من نیام تربچه
چه آماریم داری :D

عاخه من کلا فوتبالی نیسدم .... فخد بچه بودم یه بزگدری میذاشتم تو دروازه هی بعش گل میزدم در همین حد بلتم

عاره دسد عدمین درد نکنع این بغل باجگاه یه تکنولوجی نصبیده حرکتای زیرپوستی بچه ها رو رو میکنه

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاخه من کلا فوتبالی نیسدم .... فخد بچه بودم یه بزگدری میذاشتم تو دروازه هی بعش گل میزدم در همین حد بلتم

عاره دسد عدمین درد نکنع این بغل باجگاه یه تکنولوجی نصبیده حرکتای زیرپوستی بچه ها رو رو میکنه

من میام ببینم رفقای بیمعرفت نیومدن سر بزنن:redface: