کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مو اومدوم.........شک نکنین

پرچم بالا نگهداری آقا سعید در خدمت شماست

تاپیکهای خود را به ما بسپارید

با شصت سال سابقه تاپیک بالا نگهداری

با مجوز رسمی از سازمان نظارت بر تاپیکهای منظومه شمسی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفقا خوبین ؟ من نیستم اما کما بیش بهتون سر میزنم.
پیش بسوی قهرمانی .بامید خدا واسه هرسه جام.
بازی امروز بعضیا، بعلت آلودگی هوای تهران کنسل شده:w12:

باز نامردی در حق تیمای دیگه. اما با این وجود هیچچی نمیشن اینجا هم واسه کسی مهم نباشه که چه بلایی سر اونا میاد.
خاک بر سر فدراسیون و سازمان لیگ.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
**نام مدافع استقلال در فهرست تقدیری های فدراسیون
پژمان منتظری مدافع تیم استقلال با شرایط ایده آل در این تیم روبرو شده است و نامش در فهرست نفراتی است که مسئولان در فدراسیون اعلام کردند در اسرع وقت از وی تقدیر به عمل می آورند و شرایط را برای وی طوری پیش می برند این بازیکن دریابد اعضای فدراسیون و سازمان لیگ به وی توجه و نظر مستقیم دارند و اوضاع بازیکنان و نوع رفتار و برخورد آنها را زیر نظر داشته و زير زره بین قرار می دهند و به آن توجه کامل دارند.در این خصوص اعلام شده است به محض برگزاری مراسم خاص و ویژه فوتبالی این بازیکن در فهرست اعضای مسئول فدراسیون قرار دارد حتی شرایط وی مورد بررسی کامل قرار می گیرد و این بازیکن می تواند بر اساس شرایط اخلاقی و رفتاری خود در مسابقات لیگ با اوضاع ایده آل روبرو شود که در فوتبال ایران کم سابقه است.

عزیزوم پژمان

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فتح‌الله‌زاده: استقلال ۲۰ میلیارد بدهی دارد/تا صدرنشین هستیم پسرخاله‌ها پیدا می‌شوند!

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: این باشگاه ۲۰ میلیارد بدهی انباشته دارد و با این شرایط کار کردن خیلی سخت است.

• Tweet

علی فتح الله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت مالی باشگاه، پیشنهاد اوساسونا به نکونام و مسائل دیگر صحبت های زیر را مطرح کرد:
فارس: سرانجام توانستید از پایان نامه خود دفاع کنید؟
خوشبختانه توانستم خودم را به موقع به باکو برسانم و سرانجام از پایان نامه ام دفاع کردم.
فارس: از وضعیت استقلال بگویید؟
خوشبختانه تیم وضعیت خوبی دارد و کادر فنی و بازیکنان زحمت می کشند و تیم هم در صدر قرار دارد.
فارس: ظاهرا باشگاه دوباره دچار بحران مالی شده است؟ امیر قلعه نویی هم سر این موضوع خیلی ناراحت است و اعتقاد دارد وزرات ورزش باید به وضعیت این تیم رسیدگی کند.
همین طور است. باشگاه خیلی تحت فشار است. روزگار سختی را می گذرانیم و من به تنهایی در حال چرخاندن باشگاه هستم و خیلی هم اذیت می شوم. امیر قلعه نویی هم حق دارد و درست می گوید که وضعیت خوبی نداریم.
فارس: ظاهرا برای بازی با سایپا با مشکل رزرو هتل روبرو بودید؟
بله. شبی که قرار بود به سفر بروم فقط دو ساعت در حال تلاش بودم تا این مسئله حل شود. من با ترکاشوند رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش صحبت کردم و این مسئله حل شد. قرار بود بودجه ای را به باشگاه استقلال بدهند تا برای هتل گرفتن مشکلی نداشته باشیم و به هنگام پرداخت پول از وزارت این مبلغ کسر شود اما متاسفانه این ابلاغیه را اجرا نکردند اما من دوباره با ترکاشوند صحبت کردم تا این مسئله همان شکلی که ابلاغ شده بود انجام شود. با این وضعیتی که داریم نمی توان مدیریت کرد. تاکنون 7 میلیارد تومان هزینه کرده ام که وزارت ورزش فقط 2 میلیارد تومان به استقلال داده است. سایر هزینه ها از طریق کمک دوستان انجام شده است. نمی توانم هم دنبال پول بروم و هم باشگاه را مدیریت کنم.
فارس: این معاونت اقتصادی با ریاست پرهام چه سودی برای استقلال داشته است؟
یک نفر که نمی تواند به تنهایی مشکلات را حل کند. آقای پرهام تازه کار را شروع کرده و به بهره برداری رسیدن زمان می خواهد. کمیته اقتصادی یک باشگاه که نمی تواند کل هزینه های یک باشگاه را تقبل کند.
فارس: باشگاه استقلال اصلا درآمدزایی داشته است؟
درآمدزایی ما مشخص است. باشگاه استقلال که یک بنگاه تجاری نیست اما توانسته ایم به اندازه توان درآمدزایی داشته باشیم. اگر این باشگاه و حتی پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود می توانند با جذب سرمایه درآمدزایی بهتر و بیشتری داشته باشند و تبدیل به بنگاه تجاری شوند.

فارس: میزان بدهی های باشگاه استقلال چقدر است؟
ما بدهی های انباشته زیاد داریم و حدود 20 میلیارد تومان بدهی داریم. این بدهی هایی سال به سال بیشتر شده است. پرسپولیس هم همین طور است. باید دعا کنید تا این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند تا این مسائل حل شود. متاسفانه بحث این است که همیشه در بدترین شرایط به یاد واگذاری این دو باشگاه می افتند. درست در روزهایی که در حال بستن تیم برای فصل جدید هستیم چنین مباحثی را باز می کنند و بعد همه چیز فراموش می شود. به قدری با این مشکلات روبرو هستیم و اوضاع روز به روز بدتر هم می شود. من نهایت چند روز به بازیکن می توانم امروز و فردا کنم. بازیکنی مثل کیانوش رحمتی 12 ماه است یک ریال از باشگاه نگرفته است و این درست نیست.
فارس: با وزیر ورزش برای مطرح کردن مشکلات جلسه ندارید؟
چند روزی است که درخواست ملاقات کرده ام و منتظر هستم که نزد ایشان بروم.
فارس: قضیه پیشنهاد اوساسونا به نکونام را شنیده اید؟ قضیه چیست می خواهید او را به این تیم اسپانیایی بدهید؟
من هم از طریق روزنامه ها این خبر را شنیده ام. باشگاه اوساسونا قصد داشت این بازیکن را آزاد اعلام کند اما تا شنید باشگاه استقلال او را می خواهد گفتند 2 میلیون یورو باید بدهیم تا رضایتنامه را صادر کنند. اکنون هم نامه و یا درخواست رسمی به ما نداده است. اول باید این پیشنهاد رسمی برسد سپس در باشگاه استقلال مشورت های لازم را از مربی و خود بازیکن می گیریم. من دوست دارم نکونام تا پایان فصل در استقلال بماند. تیم ما در حال نتیجه گرفتن است و با زحمت توانسته ایم به این نقطه برسیم.
فارس: اینکه گفته می شود استقلال به دنبال تیموریان است قضیه چیست؟ ظاهرا باشگاه الخریطیات او را نمی خواهد.
(با خنده) مگر چنین چیزی ممکن است. آندو بازیکن به این بزرگی است چطور چنین چیزی ممکن است. تا جایی که من می دانم او با این باشگاه قرارداد دو ساله امضا کرده است اما اگر او را نخواهند قطعا استقلال او را می خواهد. خدا کند که او را نخواهند تا به استقلال بازگردد.
فارس: مجیدی چه زمانی برای بازی آماده می شود؟
خوشبختانه بر خلاف جوسازی هایی که شد و دوستان سعی داشتند بگویند که استقلال قانونی او را نگرفته است کارت بازی او هم صادر شد و هر موقع کادرفنی صلاح بداند می تواند به میدان برود.
فارس: دربی نزدیک است. نمی خواهید برای رویانیان و پرسپولیسی ها کری بخوانید؟
نه. ما دوست داریم یک بازی زیبا شود. من حرف نزده رویانیان می خواهد جوابمان را بدهد و بگوید فلان بازیکنی که آورده اند فلان قیمت را گرفته است.
فارس: در برنامه 90 که پخش شد رویانیان خیلی عصبانی بود و حتی به فردوسی پور گفت چرا به استقلال گیر نمی دهی.
فردوسی پور در برنامه 90 دیگر می خواهد چطور به ما گیر ندهد. سر قضیه نکونام این قدر ما را سوال پیچ کرد و وقتی دید از ما آبی گرم نمی شود خود نکونام را به برنامه اش دعوت کرد. فردوسی پور به ما هم کم گیر نداده است. ماشاالله ما همیشه جزو سوژه های اصلی این برنامه هستیم و کم هم می آورد به نشان دادن بتمن هم رو می‌آورد.
فارس: انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و عده از ورود جریان انحرافی به برخی حوزه ها می گویند و اینکه همان افراد می خواهند شما و رویانیان را از پرسپولیس و استقلال دور کنند تا مدیران مدنظر خود را روی کار بیاورند.
از طرف من برای این افراد پیغام بفرستید که دستشان درد نکند و زودتر این کار را بکنند. تیم ما تا در صدر جدول قرار می گیرد و می خواهد جان بگیرد از این خبرها درست می کنند و همه پسرخاله ها و پسر عموها پیدا می شوند. من کاری به رویانیان ندارم اما اگر همین امروز هم عذر من را بخواهند می روم. یکی را پیدا کنید که قدرشناسی کند. شما نگاه کنید که من همیشه تیم را چطور تحویل می دهم و چطور تحویل می گیرم. من از این خبرها نمی ترسم و خیالی برایم نیست.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فارس: دربی نزدیک است. نمی خواهید برای رویانیان و پرسپولیسی ها کری بخوانید؟
نه. ما دوست داریم یک بازی زیبا شود. من حرف نزده رویانیان می خواهد جوابمان را بدهد و بگوید فلان بازیکنی که آورده اند فلان قیمت را گرفته است.

:D

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=2]قلعه نويي براي عزاداران امام حسين غذا مي كشد[/h]
در برنامه نذری که به مناسبت اربعین سيدالشهداء (عليه السلام) برگزار شد ستار همدانی از اعضای کادر فنی استقلال میزبان این نذری بود که امیر قلعه نويی نیز در این مراسم حضور یافت.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نبینمت پایین باشی گوگولی

دوستان حواستون باشه.قرمزا آروم آروم دارن خودشونو به وسط جدول نزدیک میکنن!!!!!!!
ولی نگران نباشین......
به حق گوریل انگوری که بیفتن

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
lمثل اینکه امروز مجیدی بازی نمیکنه ...

قلعه‌نويي درباره علت غيبت فرهاد مجيدي در بازی امروز گفته: به دليل شرايط سني فرهاد و اين که مدت‌ها از فوتبال دور بوده، از دکتر حاج‌قاسم خواستيم که چند تست از او بگيرد که بر اساس نتيجه اين تست‌ها براي او برنامه تمرين طراحي کرده‌ايم که فاز به فاز جلو مي‌رويم تا در نهايت يک مجيدي کاملا آماده داشته باشيم. طبق برنامه ما حدود سه يا چهار هفته زمان لازم است که مجيدي به شرايط ايده‌آل برسد.:surprised:...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] قلعه‌نویی: همه دوست دارند اذیتم کنند!/ 30سال طول می‌کشد سپاهان،‌ سپاهان دوران من شود

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 91101508911
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۲

سرمربی تیم فوتبال استقلال تنها دغدغه تیمش را برای بازی با ذوب‌آهن کیفیت بد زمین عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن از هفته بیستم لیگ برتر گفت: از این که بار دیگر به اصفهان آمده‌ام، خوشحالم. باشگاه ذوب‌آهن یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ایران است که حق بزرگی به گردن ورزش کشور دارد. امیدوارم این باشگاه هرچه زودتر به دوران طلایی‌اش بازگردد. زمانی‌ که در سپاهان بودم، رقابت تنگاتنگی با این تیم داشتیم که البته بیشتر آنها پیروز می‌شدند.

او ادامه داد: همیشه بازی‌های استقلال و ذوب‌آهن خیلی خوب بوده است؛ به ویژه این که اکنون فرهاد کاظمی در راس این تیم است. تفکرات او به من خیلی نزدیک است و مانند من به فوتبال هجومی می‌اندیشد. تنها دغدغه من برای بازی فردا زمین فولادشهر است. این زمین در گذشته که با سپاهان مهمانش بودیم، خیلی خوب بود ولی گویا امروز شرایط خیلی خوبی ندارد.

قلعه‌نویی ادامه داد: فیلم بازی‌های ذوب‌آهن را در داخل و خارج از خانه دیده‌ و آنها را تجزیه و تحلیل کرده‌ایم. می‌دانیم که بازی سختی را پیش‌رو داریم. اعتقاد دارم که بازی‌های دور برگشت مانند جام حذفی حساس هستند و هر کدام مانند یک فینال یا بازی تک‌حذفی می‌مانند. فردا هم برای ما یک فینال است. ذوب‌آهن در 50 متر رو به جلو بسیار خوب عمل می‌کند و مخصوصا با بازگشت حدادی‌فر روند هجومی‌اش خیلی خوب شده است. قاسم یکی از بهترین‌های فوتبال ماست که مدت 5 – 6 ماه در تبریز در خدمتش بودم. هافبک‌های ما باید خیلی باهوش و با‌تمرکز بازی کنند. حریف نقاط ضعفی هم دارد که اگر اجازه دهید درباره‌ آنها چیزی نگویم.

سرمربی استقلال در ادامه در پاسخ به سوالی درباره بازگشت دوباره‌اش به اصفهان با تیمی به جز سپاهان با خنده گفت: دو سالی که در سپاهان بودم، جزو بهترین دوران‌های زندگی‌ام بود. دوستان رسانه‌ای هم خیلی کم اذیتم کردند. قیافه من طوری است که همه دوست دارند، اذیتم کنند اما در اصفهان این طور نبود!

قلعه‌نویی در ادامه درباره علت غیبت فرهاد مجیدی در بازی فردا گفت: به دلیل شرایط سنی فرهاد و این که مدت‌ها از فوتبال دور بوده، از دکتر حاج‌قاسم خواستیم که چند تست از او بگیرد که بر اساس نتیجه این تست‌ها برای او برنامه تمرین طراحی کرده‌ایم که فاز به فاز جلو می‌رویم تا در نهایت یک مجیدی کاملا آماده داشته باشیم. طبق برنامه ما حدود سه یا چهار هفته زمان لازم است که مجیدی به شرایط ایده‌آل برسد.

وی افزود: البته کسانی هم هستند که مانند نویدکیا هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی استثنا هستند. به نویدکیا یک برنامه زندگی ورزشی دادم که هنوز هم آن را انجام می‌دهد و هم در زمان من و هم حالا بیشترین بازی را در تیمش انجام می‌دهد. می‌خواهیم بیشترین استفاده را از نظر کیفی و کمی از مجیدی و جباری ببریم. نمی‌خواهم در کار تیم ملی دخالت کنم اما با حضور جباری و نویدکیا دغدغه‌های خط میانی تیم ملی هم برطرف می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه خبرنگار دیگری از قلعه‌نویی پرسید که آیا مساله بازوبند کاپیتانی استقلال تمام شده است؟ که وی در پاسخ گفت: یکسری مشکلات در تیم بود که کتمان نمی‌کنم. من اصلا اهل دروغ گفتن نیستم. ما سعی کردیم که کژدار و مریز به کار ادامه دهیم تا مشکل حل شود اما نشد. به هر حال در یک خانواده ممکن است اختلافی پیش بیاید و از طرفی رسانه‌های متعدد می‌خواهند که از دل استقلال خبر بیرون بکشند. ما در بندرعباس هم با پنج بازیکنی که مدنظر داشتیم خیلی راحت صحبت کردیم و اگر دلخوری‌ای هم بود برطرف شد. تمام این پنج نفر بزرگ هستند اما بزرگ‌ترهای تیم هم حرف‌هایی زدند که مسائل کاملا برطرف شد.

سرمربی استقلال در ادامه درباره احتمال بازگشت نکونام به اوساسونا هم اظهار کرد: جواد کاپیتان تیم ملی و جزو افتخارات فوتبال ماست. او 9 یا 10 سال در لالیگا بازی کرده است که باعث می‌شود نگاه ویژه‌ای به او داشته باشیم اما هنوز هیچ پیشنهادی برای او نیامده است. وقتی هم که پیشنهادی بیاید ابتدا به سه چیز توجه می‌کنیم؛ منافع باشگاه، منافع بازیکن و احساس بازیکن. همان طور که وقتی برای زندی پیشنهادی آمد شرایط سنی او و منافع باشگاه را سنجیدیم و به این نتیجه رسیدیم که رفتنش هم به سود ماست و هم خودش.

سرمربی استقلال درباره صدرنشینی تیمش هم گفت: اکنون فقط بازی به بازی فکر می‌کنیم. فکر کردن به صدرنشینی ممکن است ما را از هدف دور کند. به بازیکنانمان هم توصیه می کنم که به جدول نگاه نکنند. خیلی جاها باید روزه سکوت بگیریم که به هدف نزدیک‌تر برسیم. هنوز 15 هفته تا پایان فصل مانده و زود است که درباره قهرمانی حرف بزنیم.

قلعه‌نویی در ادامه و در پاسخ به این سوال که اگر بار دیگر از سوی یک تیم اصفهانی پیشنهادی داشته باشد، به این شهر بازمی‌گردد یا خیر گفت: خدا را گواه می‌گیرم که اقامتم در اصفهان جزو بهترین دوران زندگی ورزشی‌ام بوده است. دوستان خوبی در این جا پیدا کردم. دکتر پورسینا و خود آقای ساکت عزیز که مدیر خیلی خوبی است. همچنین دکتر اسلامیان که بزرگ من است و من هرجا به مشکلی برمی‌خورم از ایشان مشورت می‌گیرم. دست خداست که در آینده چه شود. زمانی ‌آدم گذرش به تبریز می‌افتد و زمانی به شهر دیگر.

وی ادامه داد: هر وقت به اصفهان می‌آیم غمی دلم را می‌گیرد که می‌توانستم با سپاهان یک قهرمانی آسیا کسب کنم اما همان قصه مار و پله و آدم‌هایی که نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد اجازه این کار را نداد. شاید 30 سال طول بکشد که سپاهان مانند آن سالی که من در آن بودم خوب بازی کند و در آسیا قدرتمند ظاهر شود. زدن 17 گل به غول‌های آسیا آن هم در هفت بازی کار ساده‌ای نیست. البته نمی‌خواهم بگویم که موفقیت‌های سپاهان در آن سالها تنها به خاطر من بوده چون من تنها جزئی از سیستم این باشگاه بودم.

قلعه‌نویی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره آلودگی هوای اصفهان با خنده گفت: زمانی که من در اصفهان بودم می‌گفتند که منطقه آتشگاه، ریه اصفهان است و هوای بسیار پاکی دارد اما امان از دست بنزین‌های قلابی!

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هفته بيستم ليگ برتر

توقف استقلال مقابل ذوب‌آهن
جام جم آنلاين: دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‎‌‌آهن اصفهان و استقلال از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در روز توقف فولاد، شاگردان قلعه‌نویی با از دست دادن 2 امتیاز بازی نتوانستند فاصله خود را با سایر مدعیان افزایش دهند.

آخرین دیدار روز دوم از هفته بیستم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17:30 امروز شنبه بین تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران برگزار شد که دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.
در این مسابقه که با قضاوت تورج حق‌وردی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد، محسن بیاتی‌نیا، بکو فوفانا و علیرضا جراح‌کار از تیم ذوب‌آهن و حنیف عمران‌زاده از تیم استقلال از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
با این تساوی استقلال 38 امتیازی شد و نتوانست اختلاف خود را با تیم‌های تعقیب کننده افزایش دهد. ذوب‌آهن هم که در مربع فانوس‌بدستان قرار دارد، با از دست دادن 2 امتیاز مهم این بازي خانگی، فرصت خوبی را برای رسیدن به رده پانزدهم جدول و بالابردن شانس خود برای نجات از منطقه خطر از دست داد. (مهر)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نبردیم؟:mad:؟؟؟؟؟؟؟
:w06:

چون خوب بازی نکردیم
از وقتی هم 2 تا مهاجمامون رو کشید بیرون دفاعی شدیم ، ذوب آهن راحت و بی دردسر اومد جلو

ای بابا نبردیم کههههههههههههههه
طوری نیست
شب دراز است و قلندر بیکار
.
.
این یارو آرسه هم که اومد تو زمین اصلا تو جریان بازی نبود که.................

ایشالله آخرش قهرمان بشیم
به نظرم جباری 90 دقیقه ای نیست و کم میاره 20-25 دقیقه آخر ، نه ؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
shahin.jpg

شاهین بیانی
متولد 11 بهمن 1340
در تهران به دنیا امد او از جمله وفادار ترین بازیکنان تاریخ ملی ما میباشد در سن 16 سالگی به تیم جوانان استقلال پیوست پس از انهم به تیم بزرگسالان پیوست ونخستین باز ی رسمی اش را با تیم الاهلی دوبی انجام داد ومدت 17 سال تا پایان دوران بازیگریش را در این تیم انجام داد وی چند بار با استقلال قهرمان باشگاههای تهران وایران شد و در سال 1369 با استقلال در بنگلادش قهرمان شد ود دوره بعد در دوحه قطر به مقام نایب قهرمانی رسید شاهین بیانی حدود 12 سال عضو تیم ملی ایران بود وحدود 70 بازی ملی انجام داده ودر هشتمین دوره با تیم ملی در سنگاپور به مقام چهارمی رسید که به نظر خود تلخ ترین خاطره زندگیش است
وقهرمانی در بازیهای 1990 پکن شیرین ترین خاطره زندگیش است

سرانجام در 18 مهر سال 1374 بازو بند کاپیتانی را به امیر قلعه نوعی سپرد و با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کرد تعصب او به باشگاه طوری بود گه حتی طرفداران و بازیکنان پرسپولیس از او به عنوان یک بازیکن با تعصب یاد می کنند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
111111.jpg

ایستاده از راست :محم نوری ، جواد زرینچه ، بهزاد غلامپور ، صمد مرفاوی ، بهروز پرورشحواه ، داریوش یزدی
نشسته از راست : صادق ورمزیار ، امیر قلعه نویی ، محمد تقوی ، ادموند اختر ، علیرضا منصوریان

paradise94

عضو جدید
مشاهده پیوست 130335

ایستاده از راست :محم نوری ، جواد زرینچه ، بهزاد غلامپور ، صمد مرفاوی ، بهروز پرورشحواه ، داریوش یزدی
نشسته از راست : صادق ورمزیار ، امیر قلعه نویی ، محمد تقوی ، ادموند اختر ، علیرضا منصوریان
مرسی از عکسی ک گذاشتی یادی از بازیکنای قدیمی استقلال شد:smile:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] فتح‌الله‌زاده: نکونام موافقت کرد تا آخر فصل بماند/اگر قیمت را بالا ببرند، وضعیت فرق می‌کند

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 91101810820
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۵

مدیرعامل باشگاه استقلال از توافقش با نکونام برای ماندن این بازیکن در استقلال تا پایان فصل خبر داد.
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آخرین وضعیت جواد نکونام در استقلال گفت: امروز (دوشنبه) با این بازیکن جلسه‌ای داشتیم که من از او خواستم تا پایان فصل نزد ما بماند. جواد هم موافقت کرد که حداقل تا آخر فصل در استقلال بماند.
وی ادامه داد: تصمیم ما و نکونام تا این لحظه بر این است که تا پایان فصل با هم ادامه دهیم، مگر این که شرایط خاصی پیش آید و مثلا باشگاهی که نکونام را می‌خواهد قیمت خود را خیلی بالا ببرد که در آن صورت وضعیت فرق می‌کند.
مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین گفت: تا این لحظه نسبت به تعهداتمان به نکونام عقب هستیم و مقداری از پولی را که باید به او می دادیم هنوز نداده‌ایم. من تلاش می‌کنم که تا آخر این هفته‌ این پول را فراهم کنم و به او بدهم.
فتح‌الله‌زاده در پایان به ایسنا گفت: با معاونین باشگاه جلسه‌ای داشتیم که درباره نحوه حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا به هماهنگی برسیم. بر این اساس قرار شد که معاون پشتیبانی و اجرایی باشگاه طرح‌های خود را برای رسیدن به اهدافمان در آسیا ارائه دهد تا درباره‌اش بحث و بررسی کنیم.