کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم فتح الله زاده گفته یک میلیون میدم این ایمون زاید اینقدر اسم استقلال رو نیاره
گلابی هر جا نشسته گفته من نمیرن استقلال حتی اگه 1 میلیون دلار بدن ، بابا مگه کسی گفته بیای؟؟ کسی دعوتت کرده ؟؟ کسی اسمتو آورده؟؟ ای بابا این اخلاق پرسپولیسیا رو پیدا کرده آ

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم فتح الله زاده گفته یک میلیون میدم این ایمون زاید اینقدر اسم استقلال رو نیاره
گلابی هر جا نشسته گفته من نمیرن استقلال حتی اگه 1 میلیون دلار بدن ، بابا مگه کسی گفته بیای؟؟ کسی دعوتت کرده ؟؟ کسی اسمتو آورده؟؟ ای بابا این اخلاق پرسپولیسیا رو پیدا کرده آ
این خبرو(ایمون زاید:اگه استقلال فلان قدرهم بهم بده استقلال نمیرم) که خوندم خیلی خندم گرفت،پیش خودم همین حرفو زدم که بیچاره استقلال بتو حرفی نزده که چرتوپرت گفتی.
حاج علی دمش گرم اینو گفته دهن این لنگارو بسته.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
عباس محمدرضايی سرباز جدید آبی پوشان شد.....

عباس محمدرضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، پس از ثبت قراردادش با استقلال گفت: باعث افتخارم است که توانستم به تيم پرافتخاري مثل استقلال بپيوندم که مربي با سابقه و با کيفيتي مثل امير قلعه‌نويي دارد، اميدوارم بتوانم عملکردي را که در تيم‌هاي قبلي داشتم در استقلال به نمايش بگذارم و در اين تيم مردمي مفيد باشم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که آيا از رقابت با بازيکنان بزرگ استقلال و احتمال نيمکت نشيني نگراني ندارد؟ گفت: تمام سعي و تلاشم را مي‌کنم که در استقلال مثمرثمر باشم، حالا خواه يک دقيقه بازي کنم، خواه 90 دقيقه. تمام تلاشم را مي‌کنم که با عملکرد خوبم دل هواداران استقلال را شاد کنم.

محمدرضايي که با پيوستن به استقلال، امسال اولين حضورش را در ليگ قهرمانان آسيا تجربه خواهد کرد، در اين رابطه گفت: ليگ قهرمانان آسيا در حد بسيار بالايي برگزار مي‌شود و دشواري‌هاي خاص خود را دارد، مطمئن هستم که با درايت کادر فني و پوشش نقاط ضعف تيم با قدرت در مسابقات شرکت مي‌کنيم. تلاش مي‌کنيم که سومين ستاره را به پيراهن استقلال بچسبانيم.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه آبیدلان عزیز
سلام غریبه خوبی؟ چه میکنی؟
راسی محسن کجاس؟ازش خبری نیس؟!!!!!!!!!!!
سلااممم

خوبی؟

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوچیک شما "اکبر"

منکه اسمم یاسینه... :D
راستی سلام به داش اکبر و حامدی و عماد :)

مرسی منم خوبم
من که حامدم....

سلام بچه ها خوبین؟ انگاری همه هستن فقط جای من خالی بود:smile:

مخلص همه بچه های آبیدلم هستیم
خداروشکر که این تاپیک به کوری چشم لنگیا اصلا نمیخوابه

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

مخلص همه بچه های آبیدلم هستیم
خداروشکر که این تاپیک به کوری چشم لنگیا اصلا نمیخوابه

آره ما همیشه هستیم.....

بجزسلام وعلیک چیز دیگه ای ندارین بگین!!! بازم مثل همیشه عکس میذارم تا یکم بخندیم .....
مشاهده پیوست 126247

;)

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فتح‌الله‌زاده به میداودی رضایتنامه نداد

مدیرعامل باشگاه استقلال به مهاجم تیم خود رضایتنامه نداد.
فارس: میلاد میداودی بازیکن تیم استقلال که از شرایط خود در این تیم راضی نیست و ترجیح می دهد به تیمی برود تا بتواند بازی های بیشتری انجام دهد صبح امروز در باشگاه استقلال به دیدار علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه رفت تا رضایتنامه خود را بگیرد.

با وجودی که چند روزی است شایعه قرار گرفتن نام این بازیکن در فهرست مازاد استقلال مطرح شده اما علی فتح الله زاده رضایتنامه به میداودی نداد.
به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال که با خبرنگار ورزشی فارس صحبت می کرد تا زمانی که قلعه نویی به طور رسمی لیست مازاد ندهد به هیچ بازیکنی رضایتنامه نمی دهد.
وی تاکید کرد: به میداودی گفتم در مورد او باید با قلعه نویی صحبت کنم و به همین دلیل به او رضایتنامه نمی دهم.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه آبیدلان عزیز
سلام غریبه خوبی؟ چه میکنی؟
راسی محسن کجاس؟ازش خبری نیس؟!!!!!!!!!!!

سلام
قربانت
از محسن؟؟؟
نه والله بعد از اینکه نرگس رو چشم زدم فکر کنم محسنم همیونجوری چشم خورد و الان غایبه

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه استقلالیای عزیز و آبیدل تاخیرمو ببخشین شرمنده دیگهاها راستی تولد یکی از آبیدلای قدیمی اینجاست بیان تولد کیک بخوریمتولد just mechanic ناصر
مرسی داداش خیلی با مرامی
سلام به همه‌ي مهندس‌هاي آبي دل تولد ايشون هم كه نمي‌شناسمشون اما مبارك باشه ايشاللهصدوبيست سال زنده باشن
سلام آبیدل مرسی ممنون
به داداش ما مخلصیم بخدا شرمنمون نکن
سلام به همه آبیدلان عزیزشرمنده که وقت نمیکنم سر بزنم.ابوالفضل در جریان.کار , درس و....به امید قهرمانی در آخر فصل
به امید قهرمانی

BeasT93

عضو جدید
ما که نمی شناسیم تولدش مبارک
راستی آبی دلان من چون تازه استقلالی شدم
زیاد بچه های تیمو نمیشناسم مثلا مربی دروازه بان و...........
لطفا میشه معرفیشون کنید ممنون:smile: