کلوپ آبیدلان.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازی به پنالتی کشیده شده.
خدایا .....
به امید قهرمانی استقلال

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قهرمانی استقلال در جام حذفی مبارک

ولی چه بی سرو صدا بود نه؟ لحظه تحویل جام رو هیچ شبکه ای نشون نداد......
هرچند مهم قهرمانیه که حق به حق دار رسید، به امید قهرمانی های بعدی........

ممنون مهدیه جان
بر تو هم مبارک باشه...

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش آبیته دات کام، در حساس ترین بازی سال استقلال ، سید مهدی رحمتی با لباسی به زمین رفت که مرحوم حجازی برایش به یادگار گذاشته بود. او لباس مرحوم حجازی را در این بازی به تن کرد. لباسی که روزگاری ناصر حجازی با آن توانست ستاره برتر بازی ایران و کره شمالی باشد در پیونگ یانگ و از آنجا به عقاب آسیا مشهور شود. لباسی سبز رنگ که حجازی از آن خاطرات زیادی در بازی های ملی داشت.

به گزارش آبیته دات کام ، آتیلا حجازی در خصوص پیروزی استقلال مقابل شاهین گفت:‌ این برد برای ما شیرین بود. باید از همه هواداران تشکر کنیم که از شهرهای مختلف برای ما سنگ تمام گذاشتند. از حالا به بعد باید به فکر لیگ باشیم.
وی افزود: با توجه به شرایط خاص فینال دو تیم ریسک نکردند. می‌توانستیم در ۹۰ دقیقه هم پیروز باشیم. دست رحمتی درد نکند،‌ او روز خوبی را برایم رقم زد. هر بار که او را می‌دیدم یاد پدرم برایم زنده می‌شد و حال دیگری پیدا می‌کردم.
حجازی با تشکر از علی پروین تصریح کرد: از این اسطوره فوتبال ممنونم که گفته بود بدترین خاطره‌اش درگذشت پدرم بوده، ما باید این سرمایه‌های فوتبال را حفظ کنیم. صحبت علی پروین نشان داد در سال‌های گذشته آنها چقدر با هم رفیق بودند و مردانگی حرف اول را می‌زد. پروین بزرگ ماست و مطمئن باشید پدر من از همه آنها راضی است و من به عنوان یادگار حجازی امیدوارم از این بزرگان استفاده کنم. پروین درس خوبی به من داد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهدیه دستت درد نکنه
نمیدونستم گیراهن ناصر خان رو مهدی پوشیده
اول بازی گفتم چه لباس قشنگیه.
اسم ناصر خان که میاد نمیتونم جلوی اشکم رو بگیرم.
ناصر خان تو هنوز زنده ای در قلب ما...

DSC07371.jpg
f7z2e19ovg5lqa3v6jft.jpg

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز