کلوپ آبیدلان.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
من بچه افتخاریشم هنوز مورد تایید قرار نگرفتم ازش بزرگترم: ی

نترس تاییدت می کنه .. بچه خوبیه ... براش فرقی نمی کنه مثل بچه های ناتنی دیگه اش بزرگت می کنه .......
تازه زن هم می خواد بگیره ...

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
نترس تاییدت می کنه .. بچه خوبیه ... براش فرقی نمی کنه مثل بچه های ناتنی دیگه اش بزرگت می کنه .......
تازه زن هم می خواد بگیره ...

نه بابا ناتنی کجا بود من و نرکس رو عینه مریم مقدس که بهش میگیم مجید مقدس به دنیا آورده:biggrin:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عشق است استقلال ....

Click here to view the original image of 1000x667px.
.

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آبجیم منو میزنه: دی
من پول میخوام یا سهام باشگاه هرکدومشون که میسر بشه

24 سال

فسیل خودتی پیرمرد
خودتی
پیشته:D
با سلام.اینجا خبری از عروسیه بابای من نیس.فعلن دس ب کار شید سرمربی ازدواج کنه سروسامون بگىره تا ببینیم چ میشه.
سلام خوبی نرگس بذار بابات زن بگیره
نه بابا ناتنی کجا بود من و نرکس رو عینه مریم مقدس که بهش میگیم مجید مقدس به دنیا آورده:biggrin:
:biggrin:
باشه ابجی هرچی تو بگی
ترسووووووووووووو
نرگس این میخواد بابات زن بگیره

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بی کران بر تمام آبی دلان...دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود...
ماشالله چقدم شلوغ شده...
ناصرم استقلالی بود خبر نداشتیم؟؟:biggrin:

به به داداش ممد گل!
کجایی برادر؟ دل ماهم برات تنگ شده. دادا بیشتر سر بزن،فقط مراقب باش به این مجید سر میزنی سرت نشکنه.:weirdsmiley:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح‌الله‌زاده: مجيدي نيم‌فصل برمي‌گردد.

فتح‌الله‌زاده: مجيدي نيم‌فصل برمي‌گردد.

[h=1]فتح‌الله‌زاده: مجيدي نيم‌فصل برمي‌گردد[/h]
[h=2] فنح‌الله‌زاده تاکيد کرد مجيدي بعد از رسيدن به آمادگي احتمالا از ميانه‌هاي نيم‌فصل دوم براي استقلال به ميدان مي‌رود و بازوبند کاپيتاني را هم به روي بازو مي‌بندد.[/h]

در حالي که فرهاد مجيدي براي گذراندن دوره مربيگري عازم انگليس شده و خيلي‌ها بازگشت او به ميادين را منتفي مي‌دانند، امروز مديرعامل باشگاه استقلال از بازگشت فرهاد مجيدي به اين تيم در نيم‌فصل ليگ برتر خبر داده است!

به نقل از نامه‌نيوز، علي فتح‌الله‌زاده امروز در گفت‌وگويي راديويي در خصوص احتمال بازگشت مجيدي به استقلال گفت: به نظر من وي در خصوص اعلام خداحافظي از فوتبال کمي عجله کرد. اکنون کلاس‌هاي سخت مربيگري را در لندن مي‌گذارند ولي وي را برمي‌گردانيم.

مديرعامل استقلال با تاکيد بر اين نکته که مجيدي، نيم‌فصل به استقلال برمي‌گردد گفت: وي هنوز توانايي بازي کردن دارد. برمي‌گردد و در پايان فصل برايش يک بازي خداحافظي ترتيب خواهيم داد. فنح‌الله‌زاده تاکيد کرد مجيدي بعد از رسيدن به آمادگي احتمالا از ميانه‌هاي نيم‌فصل دوم براي استقلال به ميدان مي‌رود و بازوبند کاپيتاني را هم به روي بازو مي‌بندد. او همچنين از دعوت تيم بايرن‌مونيخ آلمان براي بازي خداحافظي مجيدي خبر داد.

بنا بر اين گزارش، امير قلعه‌نويي و فرهاد مجيدي هنوز واکنشي نسبت به اظهارات فتح‌الله‌زاده نشان نداده‌اند.

باین میگن حرکت پلنگی از نوع حاج علی فتح ا... .

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیکخبت در استقلال !

نیکخبت در استقلال !

خبرآنلاین: علیرضا واحدی نیکبخت ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در انتظار حل مشکلاتش است تا به زودی در تمرینات استقلال حاضر شود.

نیکبخت در هفته های اخیر چند بار با امیر قلعه نویی حرف زده و سرمربی استقلال از او خواسته که در تمرینات حاضر شود و برای ادامه لیگ با استقلال قرارداد امضا کند.

نیکبخت در این چند روز پیگیر حل مشکلاتش بوده و به زودی از طرف مراجع قضایی و فدراسیون فوتبال مجوز بازی کردنش را دریافت خواهد کرد.

مراحل حل این مشکلات هم به خوبی پیش رفته و او به زودی در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

نیکبخت به دوستانش گفته که تا یک هفته دیگر مشکلات برطرف خواهد شد و مجوز بازی اش را خواهد گرفت.

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خوبم.خوبی؟؟؟من نمیزارم.تمام.اوهو:دی
بااااااااااوووووووووووووووشششششششششششه:razz:
درود بی کران بر تمام آبی دلان...دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود...
ماشالله چقدم شلوغ شده...
ناصرم استقلالی بود خبر نداشتیم؟؟:biggrin:
سلام داداش خوبی
دستت درد نکنه استقلالی ترین امضای باشگاه ماله منه;)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ابیدلان عزیز
امیدوارم که همتون حالتون خوش باشه.
ایشاا.. که داش فرهاد به تیم خودش برگرده .
در مورد آقای دو رنگ من موندم این طرف چه رویی داره میخواد برگرده.یه زمانی خود قلعه نویی از تیم کنار گذاشتش.
این آه ما آبی ها بود که به این روز انداختش.
در پایان:
شنیدم محمد میخواد بر خدمت مقدس سربازی.داداش بو واکسن میاد :biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بابا خوبی؟
مریم راست میگه میخوای زن بگیری؟
من مخالفم گفته باشم مگه اینکه....

سلام پسرم خوبی؟؟؟؟
اگه این خواهرت بزاره خوبم.......
مریم کیه دیگه؟؟؟؟؟ فقط خواجه حافظ شیراز مونده بفهمه من زن می خوام بگیرم..........
پسرم بیا این سوویچ رو بگیر با هم بریم بیرون یه چند تا مخ بزنیم............

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پسرم خوبی؟؟؟؟
اگه این خواهرت بزاره خوبم.......
مریم کیه دیگه؟؟؟؟؟ فقط خواجه حافظ شیراز مونده بفهمه من زن می خوام بگیرم..........
پسرم بیا این سوویچ رو بگیر با هم بریم بیرون یه چند تا مخ بزنیم...........[/.QUOTE]

پهلوان خجالت بكش:D:surprised: