کلاس کنکور ← مهندسی آب ← آبیاری و زهکشی

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینکه اصلا این ایده به ذهنتون رسیده ک به فکر بچه های پشت کنکوری باشین خیلی خوبه..و همچنین قابل تقدیره.منتها اینچنین سوال گذاشتن و همچنین شنیدن پاسخ های صحیح و غلط از سمت من و امثال من؛هم خواننده رو به نوعی گمراه میکنه و هم وقت هر سه مون رو می گیره
من اگه حق این رو داشته باشم ک بخوام پیشنهادی بدم؛میگم بهتره به جای این که سوالات رو مطرح کنیم,بیایم و نحوه ی صحیح درس خوندن ؛منابع مهم مطالعاتی؛سرفصل های مهم کتاب ها؛نحوه تست زنی و ... رو بیشتر مطرح کنیم.حالا این فقط نظره..
منم با شما موافقم سوالات تست رو با توجه به کتاب هایی که توی بازار هست آشنا می شیم .ولی این جوری هم بی تاثیر نیست یه جورایی مرور میشه و میشه از قسمت هایی که مهم تر است سوال بذاریم البته میشه نکات مهم هر فصل هم در اینجا مطرح بشه
منابع مهم مطالعاتی قبلا در تایپیک ارشد گفته شده می مونه نحوه خوندن وتست زنی و سر فصل مهم کتاب ها در هر گرایش که اینا می تونیم توی کلاس کنکور قسمت مهندسی آب مطرح کرد

samad kaghazloo

عضو جدید
کنکوری ها...

کنکوری ها...

سلام دوستان عزیزم با توجه به بحثایی که صورت گرفت قرار شد که هر قسمت کلاس کنکور خودشو شروع کنه اینجا هم تاپیک کلاس کنکور آبیاری و زهکشی رو با کمک هم راه میندازیم:) به امید اینکه این تاپیک بتونه مفید واقع بشه و همه حتی اونایی که کنکورم دادن بتونن ازش استفاده کنن و درسا براشون یادآوری بشه سوالا و تستایی که گذاشته میشه سعی کنیم روش بحث بشه و هیچ قسمت مبهمی برای کسی نمونه کلنگشو باهم میزنیم با امید موفقیت برای همه:) :gol::gol::gol::gol:
قبلا هم نظرمو راجع به این موضوع گفته بودم..ایده کلاس کلاس و کنکور و این حرفا خیلی خوبه ولی به نظرم باید یه خورده راجع به نحوه اجراش تجدید نظر بشه..چرا که موضوع اصلی این وسط زمانه هم برای کسی ک می خواد سوالات رو بزاره و هم برای مخاطبش.از سمتی خواننده ممکنه با نظرات متفاوتی در مقابل یک موضوع مواجه بشه ک اونو به سمت چالش می کشونه و با یه دوگانگی و شایدم چندگانگی مواجه می کنه اگه من حق اینو داشته باشم ک بخوام پیشنهادی بدم؛میگم بهتره کنکوری های عزیز رو با نحوه درس خوندن و تست زنی و سرفصل های مهم آشنا کنیم تا اینکه اونو منتظر بزاریم تا هر از گاهی یکی پیداش بشه و یه سوال رو بزاره و به دنبالش منتظر و هم چنان منتظر یه جواب اشتباه و شایدم درست از سمت من نوعی باشه...شاد باشید

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
قبلا هم نظرمو راجع به این موضوع گفته بودم..ایده کلاس کلاس و کنکور و این حرفا خیلی خوبه ولی به نظرم باید یه خورده راجع به نحوه اجراش تجدید نظر بشه..چرا که موضوع اصلی این وسط زمانه هم برای کسی ک می خواد سوالات رو بزاره و هم برای مخاطبش.از سمتی خواننده ممکنه با نظرات متفاوتی در مقابل یک موضوع مواجه بشه ک اونو به سمت چالش می کشونه و با یه دوگانگی و شایدم چندگانگی مواجه می کنه اگه من حق اینو داشته باشم ک بخوام پیشنهادی بدم؛میگم بهتره کنکوری های عزیز رو با نحوه درس خوندن و تست زنی و سرفصل های مهم آشنا کنیم تا اینکه اونو منتظر بزاریم تا هر از گاهی یکی پیداش بشه و یه سوال رو بزاره و به دنبالش منتظر و هم چنان منتظر یه جواب اشتباه و شایدم درست از سمت من نوعی باشه...شاد باشید

اگه دقت کنی نوشتیم رو سوالات و مشکلات بچه ها بحث بشه
تاپیکارو بخونی میفهمی که خوبم بوده و رو خیلی مشکلات بچه ها بحث شده
آره صمد آقا
:w02:

armx

عضو جدید
سلام بچه ها با عرض شرمندگي به علت يكسري مشكلات نتونستم به باشگاه سر بزنم ، در مورد كلاس كنكور هم ما سعي مي كرديم كه سوالاي نكته دار و مهم كه چند بار تو كنكورهاي سالاي قبل تكرار شدن براي دوستان قرار بديم ولي اگه جمع موافق نباشن مي تونيم قيد سوالاي بيشتر رو بزنيم ، حالا بقيش مونده به نظر دوستان ;)

سلام بچه ها با عرض شرمندگي به علت يكسري مشكلات نتونستم به باشگاه سر بزنم ، در مورد كلاس كنكور هم ما سعي مي كرديم كه سوالاي نكته دار و مهم كه چند بار تو كنكورهاي سالاي قبل تكرار شدن براي دوستان قرار بديم ولي اگه جمع موافق نباشن مي تونيم قيد سوالاي بيشتر رو بزنيم ، حالا بقيش مونده به نظر دوستان ;)

نظر من در مورد کلاس کنکور مثبته فقط باید مشارکت بیشتری تو این زمینه بشه. باید تعداد بیشتری از بچه ها سوال بزارن چون که واقعا تایپ سوالات و جواب ها وقت گیره
من خودم شخصا که حسابی شرمنده جمع شدم مخصوصا شرمنده شما. من الان کیلومتر ها از خونم دورم و کتاب و ها تستهام هیچ کدوم همراهم نیستند که بتونم یه خرده مشارکت کنم شرمنده

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.
اینکه تاکید میشه رو یه سری از سوالا و نکاتشرو میگین خیلی عالیه ..
هرچند تا همینجاشم خیلی لطف کردین و وقت گذاشتین.ممنونم ازتون آقای مهندس

armx

عضو جدید
سلام.
اینکه تاکید میشه رو یه سری از سوالا و نکاتشرو میگین خیلی عالیه ..
هرچند تا همینجاشم خیلی لطف کردین و وقت گذاشتین.ممنونم ازتون آقای مهندس
خواهش مي كنم ، اگه موافق باشين مي تونيم ازين به بعد فقط نكاتي رو كه خلاصه برداري كرديم رو بنويسيم و اگه جايي لازم بود سوال رو هم بزاريم ، چون اين خلاصه برداري واسه نزديكاي كنكور خوبه ولي اگه دوستان از الان هم همكاري كنن و شما اين نكات رو يه سري مرور كنين براتون آشنا ميان و هنگام مطالعه ميتونين رو قسمتهاي مهم تمركز كنين و اونا رو بيشتر بخونين :smile:

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش مي كنم ، اگه موافق باشين مي تونيم ازين به بعد فقط نكاتي رو كه خلاصه برداري كرديم رو بنويسيم و اگه جايي لازم بود سوال رو هم بزاريم ، چون اين خلاصه برداري واسه نزديكاي كنكور خوبه ولي اگه دوستان از الان هم همكاري كنن و شما اين نكات رو يه سري مرور كنين براتون آشنا ميان و هنگام مطالعه ميتونين رو قسمتهاي مهم تمركز كنين و اونا رو بيشتر بخونين :smile:

آره این شاید خیلی بهتر از گذاشتن سوالا باشه و این که بصورت مجزا باشه عالیه..
البته اینا نظر منه:redface:

• Like
واکنش ها: armx

samad kaghazloo

عضو جدید

فک می کنم داریم به چیزی می رسیم که قرار بود برسیم..:warn:

sara irrigation

عضو جدید
اگه دقت کنی نوشتیم رو سوالات و مشکلات بچه ها بحث بشه
تاپیکارو بخونی میفهمی که خوبم بوده و رو خیلی مشکلات بچه ها بحث شده
آره صمد آقا
:w02:

من هم با نظر صمدآقا موافقم چون مغز ما طوریه که موارد اشتباه را زودتر یاد میگیره حالا چرا من نمی دونم:D و زمانی که برای اولین بار کسی پاسخ را به اشتباه با ذکر دلیل عنوان می کند ممکن است بچه ها را با مشکل مواجه کند
به نظر منم گذاشتن نکات کنکوری مفید و یک برنامه ریزی خوب بیشتر به بچه ها کمک می کند

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپیک ... الان ک دیگه کنکور ارشد رو بچه ها دادن... می مونیم مایی ک الان ترم6 هستیم و باید ازین تابستون شرو کنیم ب خوندن... اگه ممکنه ی برنامه درست بریزیمو همه باهم بخونیم ... خلاصه نویسی های هر بخش رو هم بذاریم و بعد سوالای مهم رو ... فک میکنم اگه از الان شروع کنیم وقت کافی داشته باشیم ... نظرشما چیه؟

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپیک ... الان ک دیگه کنکور ارشد رو بچه ها دادن... می مونیم مایی ک الان ترم6 هستیم و باید ازین تابستون شرو کنیم ب خوندن... اگه ممکنه ی برنامه درست بریزیمو همه باهم بخونیم ... خلاصه نویسی های هر بخش رو هم بذاریم و بعد سوالای مهم رو ... فک میکنم اگه از الان شروع کنیم وقت کافی داشته باشیم ... نظرشما چیه؟

شما استارتشو بزنین
اگه کمکی لازم بود ما هم هستیم
به کسایی که امسال کنکور دارن هم خبر بدین تا تاپیک گرم تر باشه

agriboy

عضو جدید

منم برای کمک به مهندسین عزیز اعلام آمادگی میکنم

مریمs

عضو جدید
سلام بچه ها همگی خسته نباشید من تازه میخوام شروع کنم منابع رو هم دارم ولی ولی نمیدونم چطوری باید برنامه ریزی کنم که به کنکور برسم اگه میشه راهنماییم کنید لطفا برام پیام بدین خیلی ممنون میشم ....:gol:

بالا