کلاس آموزشی مدار های الکتریکی 2

miladdd_blue

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما هاست سایتت اکسپایر شده لطف میکنی جزوهای تصویری بعد از جلسه هفتم رو روی یه آپلو سنتر اپلود کنی یا آپلود باز یا مدیا فایر ممنون میشم.

shahpoor71

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان.
اقا لپ متلب بهتون بگم اینه که ما یه استادی داریم اومده مدارالکتریکی از روی جبه دار درس میده وبه قول خودش مفهومی(مثال عددی نمیزنه) البته خوبم درس میده ولی برای من گنگ هستش چون قبلا اینجوری به ما نگفتند.مشکل من تو مدارات مرتبه اول ودوم وانواع پاسخ هاست مثلا حالت صفر ورودی صفر* گذرا دایم*کامل* پاسخ هموژن و....میخواستم فرق این پاسخ هاباهم-اسم های مختلفشون-ارتباط شون باهم-قاعده خاصی که بینشون هست-ترتیب بدست اوردنشون وکلا هرچیزی که میشه در موردشون گفت رااگر کسی بلده به صورت مفهومی(یعنی بدون مثال عددی وبه صورت ریاضی وبه ترتیب وواضح) ومهندسی به من بگه یا حداقل راهنمایی کنه
میدونم خواسته زیادیه ولی اگر کسی کمک کنه به من لطف زیادی کرده

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا لپ متلب بهتون بگم اینه که ما یه استادی داریم اومده مدارالکتریکی از روی جبه دار درس میده وبه قول خودش مفهومی(مثال عددی نمیزنه) البته خوبم درس میده ولی برای من گنگ هستش چون قبلا اینجوری به ما نگفتند.مشکل من تو مدارات مرتبه اول ودوم وانواع پاسخ هاست مثلا حالت صفر ورودی صفر* گذرا دایم*کامل* پاسخ هموژن و....میخواستم فرق این پاسخ هاباهم-اسم های مختلفشون-ارتباط شون باهم-قاعده خاصی که بینشون هست-ترتیب بدست اوردنشون وکلا هرچیزی که میشه در موردشون گفت رااگر کسی بلده به صورت مفهومی(یعنی بدون مثال عددی وبه صورت ریاضی وبه ترتیب وواضح) ومهندسی به من بگه یا حداقل راهنمایی کنه
سلام. تمرین های جبه دار رو چند بار حل کنید. حتی شده با حل المسایل. باز هم تاکید می کنم چند بار. درس رو هم از روی همون کتاب بخونید.

shahpoor71

عضو جدید
سلام.دستت درد نکنه که راهنمایی کردی.ولی مشکلم اینه که وقتی ازروی کتاب میخونم برام گنگ هستش وبا اطلاعات قبلیم مغایرت داره اگه میتونی کمکم کن

ali.fazeli

عضو جدید
واقعا کار جالبی کردین فقط لطف کنین جزوه ها رو دوباره اپلود کنین

*ستاره آسمان*

عضو جدید
یا علی این همه سوال
مدارهای مرتبه اول و دوم زیاد پیچیده نیست شما هر قسمتو مفهومی و دقیق بخونی و یک مثال از هر کدوم حل کنی برا درکش کافیه منتی من پیشنهاد میکنم همه این مباحث رو پشت سر هم نخون یه مبحث که میخونی حداقل دو سه روز روش کار کن و حداقل 10تا20 تمرین ازش حل کن که هم تثبیت بشه هم برا بقیش قاطی نکنی و جواب یکی رو جای دیگری بنویسی