کشتی گیر ایرانی رسما آذربايجانی شد! + عکس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما نظر من نمیدونم چرا ناخواسته یاد جهان پهلوان حسین رضازاده افتادم .

من آقای یزدانی خرم رو موقعی که رییس فدراسیون والیبال بودن مایه پیشرفت و غیرت کشور میدونستم
ولی وقتی به عرصه کشتی قدم گذاشتن هر روز اتفاقات بدی شنیده شد .بدترینشم همین صحبتها که این دیگه آخرشه . اگه تمامی فدراسیونها این چنین بگن به خصوص منظورم اینه که رفته پول در بیاره که دیگه هیچ ورزشکاری در کشور نمیمونه . یادم هست که سامان چقدر میگفت مشکلات داره حتی جایی گفت خرج تحصیلاتشو نداره ولی هیچ مسئولی وارد عمل نشد معلومه که باید زده شه و اینکه در دور اول حذف شده نشوندهنده همینه که سامان اصلا دلش نمیخواسته دو تابعه بشه و چه فشارهایی که بر او وارد شده اگه همه رییس فدراسیونها این چنین در برابر مشکلات ورزشکارانشونو به خصوص قهرمانان پاسخگو باشن که واقعا باید حق داد که این قهرمانان ارزنده ملیمونو از دس بدیم و اونا رو وطن فروش ننامیم :mad:.:(
یاد طالقانی بخیر:(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با یزدانی خرم موافقم
ما تو این وزن چند تا کشتی گیر خوب داریم و اگه طالب نعمت پور با قرعه اسراییل مواجه نمیشد شما یقین داشته باشید که روی سکو میرفت
در ضمن رادیو ورزش هم این مشابقات رو پوشش میده و البته خیلی خوب میشد اگه تلویزیون هم پوشش میداد
ممنون ولی این راهش نیست .:(
چه ساعتی بازیا شروع میشه به خصوص در مورد کشتی آزاد میخوام بدونم ؟
تلویزیون بسکتبال جهانی رو هم متاسفانه نشون نداد ولی فوتبال مثلا ایران و چین رو نشون داد:(

m.darvin

عضو جدید
دوست من یه ذره وطن پرست باش!

اگه منم مرد بودم و زن و بچه داشتم و حقوق نا کافي منم همين کارو ميکردم.
بالاخره بايد خانواده رو تامين کرد;)

ککککککککيييييييييييييييي موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: Sarp

alireza-1991

عضو جدید
ممنون ولی این راهش نیست .:(
چه ساعتی بازیا شروع میشه به خصوص در مورد کشتی آزاد میخوام بدونم ؟
تلویزیون بسکتبال جهانی رو هم متاسفانه نشون نداد ولی فوتبال مثلا ایران و چین رو نشون داد:(
کشتی ورزش اول کشور ماست و متاسفانه خیلی مظلوم واقع شده
بازیها هر روز از ساعت 13:30 شروع میشه (کشتی فرنگی که این ساعته ازاد هم احتمالا همینطور)
موفق باشید:gol:

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره به چی بگی خیانت

بعضیها بیت المال رو پوووووووووف میکنن سبکتر از دود میره هوا و با پررویی خودشون رو با علی هم مقایسه میکنند .
این هم یک نوع خیانته!
ولی متاسفانه خائنین اقتصادی پشت غبار فتنه و اغتشاشات 88 پنهان شدند و بعضی فرار کردند و الان در لندن ساکنند و عده ای بعنوان سبزها مدافع سرسخت همین غارتگران بیت المال هستند.

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منم مرد بودم و زن و بچه داشتم و حقوق نا کافي منم همين کارو ميکردم.
بالاخره بايد خانواده رو تامين کرد;)

ککککککککيييييييييييييييي موافقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان این چه ربطی به پست من داره؟؟؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این تاپیک چیزی نگفتن اما تو سایر تاپیک ها گفته شده

بله اذربایجان هم مثل همه کشور ها اما مثل کشور های موفق

من بهت قول میدم تا 10سال اینده مردم ایران ارزو میکنن که تبعه اونجا بشن

حالا تو چرا جوش یه کشوره دیگه رو میزنی:D

سنگر

عضو جدید
خیانتکار شاخ و دم نداره که!
یکی میلیاردی از عربستان میگیره و خیانت میکنه
یکی هم اینطوری با چند ده یا چند صد یا چند میلیون دلار خودشو میفروشه!!!
لعنت بر خیانتکار!
یکی مثل رضازاده خودشو نفروخت یکی مثل این..

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم یک نوع خیانته!
ولی متاسفانه خائنین اقتصادی پشت غبار فتنه و اغتشاشات 88 پنهان شدند و بعضی فرار کردند و الان در لندن ساکنند و عده ای بعنوان سبزها مدافع سرسخت همین غارتگران بیت المال هستند.
تو رو خدا سیاسیش نکنید .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت بر خیانتکار!
بله خب خیانت و خیانتکار بد هست ولی اون اشخاصی که اسباب خیانت رو فراهم میکنن هم بدن البته خیانتکار بدتره . این آقای طهماسبی هم بارها گفت مشکل مالی داره نمیتونه حتی خرج تحصیلشو بده ولی مسئولین برای این قهرمان ملی چه کردن ؟!
اینه که جای تعجب داره و بعد صحبتهای آقای یزدانی خرم که انصافا دیگه آخرشه .
ایشون میگن این مسئله تو دنیا عادیه بله برای دنیا عادیه و لی برای ایرانی و غیرتش هرگز:(

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت بر خیانتکار!
من کار ندارم این خیانت کرد یا فکر نون و آبش بود
ولی در مورد رضازاده و امثالش:خبری ازشون دارید؟چرا به رضازاده این همه رسیدند و بعد ولش کردند؟به نظرت این کار حرفه ای بود؟چرا در حق علیرضا حیدری ؛ میرمیران و بقیه این کارها رو نکردند؟
بازم فکر کن:آها!حالا یادت اومد
چون پاچه خواری کرد-پهلوون بود منم بهش مغرورم-(منظورم"یا ابوالفضل" نیست) بار آخری که مدال آورد از چشم خیلی ها افتاد،میدونی که چی میگم
ورزش باید مردمی باشه نه سیاسی سنگر جان
راستی از خاکریزت چه خبر؟

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی در مورد رضازاده و امثالش:خبری ازشون دارید؟چرا به رضازاده این همه رسیدند و بعد ولش کردند؟به نظرت این کار حرفه ای بود؟چرا در حق علیرضا حیدری ؛ میرمیران و بقیه این کارها رو نکردند؟
چون پاچه خواری کرد-پهلوون بود منم بهش مغرورم-(منظورم"یا ابوالفضل" نیست) بار آخری که مدال آورد از چشم خیلی ها افتاد،میدونی که چی میگم
راستی از خاکریزت چه خبر؟
اگه کمی مردونونه به قضیه نگاه کنی ، یادت میاد که رضازاده پیشنهاد نجومی ترکیه برای پیوستن به این کشور را به عشق ایران رد کرد در حالیکه پولش حداقل 50 برابر پول طهماسبی بود!شما وطن پرستی یادتون رفته و همه چیو سیاسی می بینید!

سنگر

عضو جدید
راستی از خاکریزت چه خبر؟
چه ربطی داشت؟!
اونموقع که رضا زاده حمایت نمیشد بهش پیشنهاد دادن که بره!!!
رفت؟
نه موند و به مملکتش وفاداریشو ثابت کرد.
میگم که خیلیا هستن نمیتونن خائن نباشن
رضازاده ثابت کرد هم به وطنش هم به نظام و هم به رهبرش علاقه داره.
این شماها بودین که یکی رو بخاطر علاقه اش به کسی بده کردید!!!
یادت باشه اگر قراره ورزش سیاسی نشه باید اول دهن علی کریمی رو ببندین که نه به دین احترام میزاره نه به اعتقادات و نه به اشخاص!!!!
اسمشو گذاشته بودین پهلوون نه؟!

esul

عضو جدید
baba bande khoda hagh dare
bi gheiratam nist
vaghti be ghahremane meli pul nemidano majbure kargari kone che khianati?
avazesh in hame tu footbal pule dalali hast
khianat nakarde injuri behesh nagin

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کمی مردونونه به قضیه نگاه کنی ، یادت میاد که رضازاده پیشنهاد نجومی ترکیه برای پیوستن به این کشور را به عشق ایران رد کرد در حالیکه پولش حداقل 50 برابر پول طهماسبی بود!شما وطن پرستی یادتون رفته و همه چیو سیاسی می بینید!
و چون قضیه دقیقا سیاسی بود اینجا بهش خونه،چند تا ماشین،زمین،سهام تو سایپا و کلی چیز دیگه دادن.ترکیه میخواست 4 میلیارد تومن بده ، ایران چند برابرش رو داد.ولی فقط و فقط واسه رضازاده بود و این روند خوب همونجا تموم شد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی از خاکریزت چه خبر؟
با این طرز حرف زدن به کجا میخواین برسین :(
بله صددرصد ورزش باید مردمی باشه . تنها ورزشی که تا حدودی سیاسی شده فوتباله که میبینید چه بلایی سرش اومده .
در مورد حاج حسین رضا زاده هم بیشتر تحقیق کنید اون پیشنهاد قبل از موقعی بود که ایشون وارد عرصه سیاست بشن .

سنگر

عضو جدید
و چون قضیه دقیقا سیاسی بود اینجا بهش خونه،چند تا ماشین،زمین،سهام تو سایپا و کلی چیز دیگه دادن.ترکیه میخواست 4 میلیارد تومن بده ، ایران چند برابرش رو داد.ولی فقط و فقط واسه رضازاده بود و این روند خوب همونجا تموم شد
مگه هادی ساعی به جایی نرسید؟!
الان توی شورای شهره!!!
نمیدونم چرا همش حرف میزنینا !!!

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ و هتاکی که مالیات نداره شما هم که عادت دارید!
آدما رو از عینک سیاسی و جناحی می بینید!اگر رضازاده هم فتنه گر و ضد انقلاب بود الان محبوب ترین ورزشکار از طرف شما بود حتی اگر مفسد هم بود حامیش می شدید!

سنگر

عضو جدید
دروغ و هتاکی که مالیات نداره شما هم که عادت دارید!
آدما رو از عینک سیاسی و جناحی می بینید!اگر رضازاده هم فتنه گر و ضد انقلاب بود الان محبوب ترین ورزشکار از طرف شما بود حتی اگر مفسد هم بود حامیش می شدید!
همین الان اگه شیطان بیاد بگه قربون سبزا اینا میگن خدا باید از عرش اخراج میشد نه شیطان!
بهش لقب پهلوون هم میدن :biggrin:

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درستشم همینه ولی این آقا بابک کلا استاد اِسپم . جنجالی کردن تایپیکاس

نمیدونم چطور بعضیا تو نظرسنجی میشن محبوب ترین عضو باشگاه:mad:
همه تاپیکا رو از مسیر خودش خارج می کننو تا وقتی بسته نشه ادامه می دن!

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمش گرم وقتی بهشون نمیرسن حق دارنننننن
فقط باید سر موقع محموله هاشون به غزه و لبنان و فلسطین برسه وضع جوونای ما هیچچچچچچ

Sarp

مدیر بازنشسته
نگید برای ایران بگید برای همچین افرادی با چنین طرز تفکراتی
مگه طرز تفکرش چشه ؟
این هم یک نوع خیانته!
هرجا کم آوردین آخر حرفاتون رو بند کنید به 88 و انتخابات و . . . .
به هرحال هر کی اهلش بود و تو خواب نبود منظور اون پست منو خوب گ رفت که چی میگم و کی رو میگم .;)
بله درستشم همینه ولی این آقا بابک کلا استاد اِسپم . جنجالی کردن تایپیکاس

نمیدونم چطور بعضیا تو نظرسنجی میشن محبوب ترین عضو باشگاه:mad:
نمیدونی ؟
اولا چون بچه ها لطف دارن در حق من
دوما چون تبلیغاتچی و رئیس دفتر رقیبم تو بودی:w15:

پس مشکل از تو بوده