کرکسیون پروژه های طراحی معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
افرین خسته نباشی
طرحت خوبه اما شیتت به نظر من فونتش نمیخونه همش تو یک فازه کاش فونتتو پرسپکتیوی میکردی و ... یا رنگبندیش هم خونی نداره...
البته نظر شخصیه منه...
مثلا من طرحمو این طوری شیت بندی کردم
مشاهده پیوست 86293

در کل خسته نباشی

به نظر من اين شيت سمت چپش با راست هم وزن نيس
تركيب قرمز و مشكي واسه كافي شاپ يا لباس مردونه خوبه اما واسه بيمارستان نه
موفق باشي
كلا خوبه دوستي دلخور نشيا كركسيونه ديگه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

زيبايي چيزيه كه ازش حظ كني
من خوشم اومد فارغ از نظر كارشناسانه
اما سمت راست اون مربع هاي بزرگ چيخ؟؟پرته
جاييش كه ميزنه تو ذوق ادم رندراي رنگيه!

طرح 2 . موضوع: مجتمع فرهنگی معماران جوان ابعاد سایت: 240در80 متر
مشاهده پیوست 85382مشاهده پیوست 85383

من از همچين فرم هايي خوشم مياد
چيزي كه هست اينكه شيتاتون رو ست كنين
يكي ابي
يكي قهوه اي خوب نيس
حال نميده

سلامی گرم خدمت دوستان عزیز
بالاخره راحت شدم و طرحمو تموم کردم
شیتارو اینجا گذاشتم که ببینید خوشحال میشم اگه هر موردی به نظرتون میرسه بهم بگید
ممنونمشاهده پیوست 86073مشاهده پیوست 86075

يزي كه هست اينكه شيتاتون رو ست كنين
يكي ابي
يكي قهوه اي خوب نيس
حال نميده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
يادش بخير
دوراني داشتيما
اون موقع ها همش اينجا كركسيون ميكردم
ترم3 بودم
استاد مسعودم بود

چنتا نكته ذكر كنم
دوستاني كه ميخوان به ساير دوستان جواب بدن خوب چرا نقل قول نميكنن؟؟! ادم از كجا بدونه نظر كي در مورد كيه؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان موضوع موزه این ترم من مرگه....از دوستان خواهشمندم که منو راهنمایی کنن با ایده ها شون...ممنوووووون....
يه ايده

فضاهات رو از پرنور(زندگي دنيوي) به كم نور و در نهايت خاموشي(مرگ) ميتوني طراحي كني

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rohaaaaam

عضو جدید
سلام دوست عزیز من امروز تو مجله معماری و فرهنگ شماره 39 صفحه 45موزه مرگ رو بررسی کرده موزه مرگ مکزیک اگه پیداش نکردید خبر بدید تا من ازش عکس بگیرم بزارم براتون.
سلام...ممنون میشم بزارین

يه ايده

فضاهات رو از پرنور(زندگي دنيوي) به كم نور و در نهايت خاموشي(مرگ) ميتوني طراحي كني
ممنون بابت راهنمایی..اما به عقیده من زندگی بعد از مرگ تاریک نیست...
تا حالا به این نتیجه رسیدم که لحظه ی مرگ رو تاریک و بعد از اون رو روشن جلوه بدم..

• Like
واکنش ها: RZGH

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زيبايي چيزيه كه ازش حظ كني
من خوشم اومد فارغ از نظر كارشناسانه
اما سمت راست اون مربع هاي بزرگ چيخ؟؟پرته
جاييش كه ميزنه تو ذوق ادم رندراي رنگيه!

من از همچين فرم هايي خوشم مياد
چيزي كه هست اينكه شيتاتون رو ست كنين
يكي ابي
يكي قهوه اي خوب نيس
حال نميده

يزي كه هست اينكه شيتاتون رو ست كنين
يكي ابي
يكي قهوه اي خوب نيس
حال نميده

تازه نمیدونی اونموقع که تموم شد من خودم چقد باهاشون حال میکردم
بارنگاش با فونتش با همه چیش
وقتی رفتم تو بخش پرزانته و شیت بندی فهمیدم نه رنگام نه فونتام نه جایگذاری هام هیچکدوم استاندارد نبودن
حالا این ترم بهتر کار میکنم به هر حال بار اولم بود که با فتوشاپ کار میکردم
ممنون بابت نظرت

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارامو تو چند تا پست قبل گذاشتم ولی ظاهرا ایراد داشت و دیده نمیشد حالا دوباره میزارم لطفا نظر بدید.shit 1.jpgshit 2.jpg

salam113

عضو جدید
دوستان موضوع موزه این ترم من مرگه....از دوستان خواهشمندم که منو راهنمایی کنن با ایده ها شون...ممنوووووون....
سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.
در مورد موزه ی مرگ....
تعداد کمی از انسان ها بعد از مرگ سردرگم نیستن و زود به حساب اونها رسیدگی میشه...در واقع تعداد بیشماری از انسانها بعد از مردن حتی ارزش اون رو ندارن که فرشته های حساب به کارهای اونها رسیدگی کنن...یعنی نمیدونن کجا هستن و از مردنشون خبر ندارن....
پس 2 دسته اند.....
حالا از این موضوع هم میشه ایده گرفت که موزه 2 قسمت باشه.1جایی که کاملا روشن هست با مسیرهای روشن و به انسان حس اشنا بودن دست بده 2. قسمتی که شامل راه های پیچیده و گنگ باشه همراه با کمی حس ترس ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش ها: RZGH

mandana-n

عضو جدید
چه موضوع خاص و جالبی! من پیشنهاد می کنم درباره ی مرگ و زندگی بعد مرگ مطالعه کنید کم کم ایده تون رو از همین مطالعه ها پیدا می کنید. یکشنبه ها برنامه سمت خدا شبکه 3 درباره همین موضوع مرگ و زندگی پس از مرگ صحبت میشه. حاج آقا عالی. که خیلی قشنگ صحبت میکنن. این آدرس سایتشه که فایل صوتی و متنی برنامه های گذشته رو برای دانلود می ذاره. از اوایل سال 90 رو دانلود کنید خیلی جالبه برنامه ش... http://ch3.ir/samtekhoda/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mlarchitect

کاربر فعال

rohaaaaam

عضو جدید
میدونم جای این تاپیک اینجا نیست ولی فکر کردم شاید زودتر به نتیجه برسم.موضوع طرح من موزه موسیقیه اگه میشه لطف کنید و کمک کنید.در مورد کانسپت و اگه نمونه ای هم هست معرفی کنید.ممنون.اقلیم سرد هم هست.
سلام...من حدود یه هفته پیش تو یه تحویل پروژه طرح نهایی بودم که موضوع یه نفر موزه موسیقی بود که استاد داورش استاد ما بود که بهش 18 داد.آره طرحش از رقص سما دراویش ایده گرفته بود یه حجم گرد که یه سمتش بالا و یه سمتش پایین وسطشم یه استوانه بود که سالن موسیقیش بود..........به نظر من در مورد آداب و رسوم موسیقیدانا تحقیق کن و از اونا ایده بگیر

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که خیــــــــــــــلی کار کردی و کارت هم درسته! من دیگه نمیتونم به طرح 4 خودم نگاه کنم! شما مگه ابر کامپیوتر دارین که با همچین آبجکت هایی میتونین رندر بگیرین؟!

راستی اون عکسو آدرس فیسبوک رو تو شیتی که پلات گرفتی هم گذاشتی؟!!:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا