کدام بهتر است ؟ گردو یا کینگ یا لرد ؟

soheilsoal

عضو جدید
با سلام
من میخوام یک پک نرم افزاری 2011 بخرم اما موندم کدام مجموعه بهتره !

لرد رو قبلا استفاده کردم و چندین ورژن اون رو خریدم . خوب بودن اما مشکلاتی داشتن ، بخصوص تو کرک ها و پچ ها ...

کینگ رو هم استفاده کردم ، اما خیلی از نرم افزارهایی که تو لرد بود رو نداشت ، مثل virtual clone drive یا مثلا kmplayer که پلیر مورد علاقه ی من هست .

گردو رو تابحال نداشتم ، اما چندتا از دوستان خیلی تعریفش رو میکنن و خیلی راضی هستن .

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید کدوم مجموعه برای سال 2011 بهترین بوده .

با تشکر

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من میخوام یک پک نرم افزاری 2011 بخرم اما موندم کدام مجموعه بهتره !

لرد رو قبلا استفاده کردم و چندین ورژن اون رو خریدم . خوب بودن اما مشکلاتی داشتن ، بخصوص تو کرک ها و پچ ها ...

کینگ رو هم استفاده کردم ، اما خیلی از نرم افزارهایی که تو لرد بود رو نداشت ، مثل virtual clone drive یا مثلا kmplayer که پلیر مورد علاقه ی من هست .

گردو رو تابحال نداشتم ، اما چندتا از دوستان خیلی تعریفش رو میکنن و خیلی راضی هستن .

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید کدوم مجموعه برای سال 2011 بهترین بوده .

با تشکر
فقط لرد
گردو هم سایتش باگ داره
وای به حال نرم افزارهاش

iliyad

عضو جدید
هیچکدوم
همش پول دور ریختنه.
یه سری برنامه تست نشده و خراب و آشغال بدون سریال و کرک رو ریخت توش
اگه از من می شنوی هیچی نخر
هرچی لازم داری کم کم از سایت های فارسی بگیر
اگه می خوای حتما یه چیز کلی بخری از سافت گذر بگیر که لااقل برنامه هاش همه گلچین شده و تست شده است و سریال و کرکی داره که کار می کنه
http://www.softgozar.com/WebPage/So...مجموعه‌ی نرم‌ افزارهای سافت گذر - دی ماه 1389

soheilsoal

عضو جدید
این رو که قبول ندارم
چون نه از نظر مالی مقرون به صرفه هست ، نه از نظر زمانی
تازه مثلا آفیس جدید که یک و نیم گیگ هست رو با این اینترنت داغون چطوری دانلود کنم ؟
همینطور ویندوزهای 7 و سرور
و خیلی برنامه های دیگه

ostadonline

عضو جدید
سلام. من هم لرد دارم هم کینگ. ورژن 2011 رو. کینگ یخورده جدید تره. اما لرد یه چیز دیگس. من که خیلی ازش راضیترم...

PrinceA

عضو جدید
هیچکدوم
همش پول دور ریختنه.
یه سری برنامه تست نشده و خراب و آشغال بدون سریال و کرک رو ریخت توش
اگه از من می شنوی هیچی نخر
هرچی لازم داری کم کم از سایت های فارسی بگیر
اگه می خوای حتما یه چیز کلی بخری از سافت گذر بگیر که لااقل برنامه هاش همه گلچین شده و تست شده است و سریال و کرکی داره که کار می کنه
http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=652&Title=%D8%B3%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87%E2%80%8C%DB%8C%20%D9%86%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA%20%DA%AF%D8%B0%D8%B1%20-%20%D8%AF%DB%8C%20%D9%85%D8%A7%D9%87%201389

اصلا قبول ندارم چون نمیشه هر نرم افزاری را از اینترنت دانلود کرد چون بعضی دارای حجم زیاد هستند بعضی کامل نیستند و بعضی هم امکان داره ویروس باشند و به علاو با این وضع اینترنت که نمیشه همه چیزی دانلو کرد