کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خواهشن درصد های ارشد 90 را قرار دهید
درصدهای من
ریاضی 17.78
هیدرولیک 16
هیدرولوژی 25
خاک 41
سازه 24
زبان 0

رتبه 197
زبان سفید
ریاضی 40
هیدرولیک 50
هیذرولوژی 46
مکانیک خاک 56
سازه 40
رتبتم هم شد 17 سازه های آبی

lvl

عضو جدید
راهنمایی برای ادامه تحصیل

راهنمایی برای ادامه تحصیل

سلام!
من دانشجوی ارشد سازه های آبی هستم، برا ادامه تحصیل می خوام پذیرش دانشگاههای خارج رو بگیرم و با توجه به رشته هایی که تو دانشگاهها هست برا ادامه تحصیل باید عمران بخونم، می خواستم ببینم به نظرتون دکترای عمرانو بخونم و یا دوباره از ارشد عمران برا ادامه تحصیل اقدام کنم؟ ( باتوجه به اینکه نمره هامم زیاد خوب نیس و معدل ارشدم تا الان که ترم دوم هستم نزدیک 15 هستش)
به نظرتون این کار وقت تلف کردنه ؟ بهتره از همون دکتری بخونم ؟؟

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبیاری و زهکشی

آبیاری و زهکشی

سلام.از بچه های آبیاری-زهکشی کسی هست؟من آبیاری-زهکشی میخونم.

noosh ab

عضو جدید
اعلام نتایج ارشد

اعلام نتایج ارشد

سلام کسی میدونه نتایج ارشد کی اعلان میشه:cry:.....:cry:

masoud69

عضو جدید
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

سلام به کسانی که ارشد89قبول شدند تبریک میگم

اگه می تونید تو این تاپیک رتبه ای که اوردین درصد هایی رو که زدین ومتوسط درس خوندنتون رو برای ارشد بیان کنین
ازهمه مهمتر منابعی که برای خوندن استفاده کردین
بویژه گرایش منابع اب
از ارشد هواشناسی هم اگه کسی اطلاعاتی دارن ممنون می شم (بازار کار /میزان پذیرش /دروس منبع)

kitten MBM

عضو جدید
سلام به دوستان
من الان سال سوم كارشناسي هستم .مي خوام برا ارشد شروع كنم به خوندن .براي دخترا كدوم رشته ارشد آب بهتره؟
اگه عمران شركت كنم،خوبه؟

noosh ab

عضو جدید
سلام یه سوال دارم از دانشجوهای مهندسی آب دانشگاه مشهد و تبریز.کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:
آخرین رتبه قبولی ارشد سازه های آبی سال 89 توی دانشگاهتون چند بوده؟

fuchsia

عضو جدید
سلام
من میخوام ارشد آبیاری و زهکشی بدم ,سنجش و دانش ثبت نام کردم ولی کتاباش ناقصه.
میخواستم بدونم چه کتابایی رو بهتره بخونم؟
برا تست کدوما بهتره؟

aa66

عضو
سلام!
نتایج نهایی ارشد 90 اعلام شد.
از دوستان کسی در مورد «سازه های آبی» دانشگاه شیراز اطلاعاتی داره؟
فکر کنم خرابکاری کردم. شبانه ی شیراز رو بالاتر از شبانه های فردوسی مشهد، تبریز و شهید چمران اهواز زدم.

شاد باشید!

noosh ab

عضو جدید
سلام .من هم اصلا نمیدونم چی کار کنم روزانه کرمان سازه قبول شدم :).نمی دونم باید خوشحال باشم یا ناراحت ؟؟ آخه تازه فهمیدم خوابگاه تعلق نمی گیره.:(

siyasiya

عضو جدید
دوستان گل

لطفاً کسانی که هواشناسی کشاورزی قبول شدند، درصدهای خودشون رو بنویسند.
تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟

faraz.water

عضو جدید
سلام به همه بچه های مهندسی آب / من رتبه قبولیم تو علوم تحقیقات 34 شده و رتبه آخرین نفر هم 30 هستش می خواستم بدونم برای تکمیل ظرفیت امیدی هست ؟

ab 84

عضو جدید
salam tabrik migam man 3 sale ke daram manabe sherkat mikonam ama movafagh nashodam mishe lotfan mano rahnamaee konid darbareye raveshe khoondan,manabee ke khoondid va ..

نرگسیا

عضو جدید
:gol::gol::gol:باسلام خدمت دوستان عزیز :gol::gol::gol:

در این تاپیک دوستانیکه قصد ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) دارند می توانند سوال های خود را مطرح نمایند در زمینه های ( منابع درسی، انتخاب رشته، مشاوره تحصیلی و ... ).

نظرات و تجربیات دوستانیکه در آزمون های تحصیلات تکمیلی سال های گذشته شرکت کرده اند در این تاپیک به اشتراک دوستان قرار خواهد گرفت.

همچنین در این تاپیک سوالات کنکور سال های پیش و کلید آنها و نمونه کارنامه داوطلب های کنکور سال های گذشته قرار خواهد گرفت.

:warn:دوستان عزیز از باز کردن تاپیک جداگانه برای طرح سوال خود در کلیه مباحث تحصیلات تکمیلی خودداری کنید.:warn:

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان :gol:

سلام دوست عزیز من دانشجوی ارشد بیماری شناسی گیاهی هستم ترم دیگه به امید خدا دفاع میکنم

میخوام دکترا شرکت کنم میشه راهنماییم کنی؟؟؟؟

donya88

عضو جدید
سلام
اینجا کسی نیست که داوطلب دکترای اقتصاد باشه؟
با آرزوی موفقیت

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز من دانشجوی ارشد بیماری شناسی گیاهی هستم ترم دیگه به امید خدا دفاع میکنم

میخوام دکترا شرکت کنم میشه راهنماییم کنی؟؟؟؟

سلام
دوست عزیز اینجا از رشته شما کسی نیست که بتونه کمکتون کنه
:gol:

fuchsia

عضو جدید
سلام
من میخوام ارشد آبیاری و زهکشی شرکت کنم؛ میخواستم بدونم زمان بندی برای هر کتاب و جزوه چگونه باید باشه؟اهمیت هر درس در آزمون چقدر هستش و کدوم درسها باید بیشتر خونده بشن ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
<FONT size=4><SPAN style="FONT-FAMILY: arial">سلام
من میخوام ارشد آبیاری و زهکشی شرکت کنم؛ میخواستم بدونم زمان بندی برای هر کتاب و جزوه چگونه باید باشه؟اهمیت هر درس در آزمون چقدر هستش و کدوم درسها باید بیشتر خونده بشن ؟<BR>ممنون میشم اگه راهنمایی کنید<BR><BR><BR></SPAN></FONT>
سلام
دوست من زمان بندی به موقعیتی داره که داری مثلا دانشجویی یا اینکه درست تموم شده ،سر کار میری داره
کلا زبان ، ریاضیات، هیدرولیک ،هیدرولیک انهار،رابطه آب و خاک و گیاه ضریب 2 و طراحی سیستم و مهندسی زهکشی ضریب3
زبان و ریاضی توی هر گرایشی تاثیر خودش به خوبی نشون میده
من گرایشی که امتحان می خوام بدم زهکشی نیست ولی این درس ها رو خوندم فکر می کنم وقتی می خوای واسه ارشد بخونی درس طراحی سیستم و مهندسی زهکشی رو نکته برداری کن در آینده واسه مرور خوبه و روی همین دروس که ضریب بیشتری داره سرمایه گذاری کن
البته تست های سال قبل حتما ببین که دستت بیاد دقیقا روی چی سرمایه گذاری کنی
و یادت باشه ضریب انهار و ریاضی یکیه یعنی اگه بتونی انهار و هیدرولیک بالا بزنی با توجه به اینکه آسونه شاید بتونه کاره ریاضی رو بکنه

آخرین ویرایش:

fuchsia

عضو جدید
مرسی بهناز جون
یکم شرایط من متفاوته.من امسال فارغ التحصیل شدم (گیاهپزشکی) ولی میخوام ارشد زهکشی بدم.ریاضی رو شروع کردم روزی 2 ساعت کافیه؟ به نظرتون میتونم هیدرولیکو شروع کنم؟

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی بهناز جون
یکم شرایط من متفاوته.من امسال فارغ التحصیل شدم (گیاهپزشکی) ولی میخوام ارشد زهکشی بدم.ریاضی رو شروع کردم روزی 2 ساعت کافیه؟ به نظرتون میتونم هیدرولیکو شروع کنم؟
نمی تونم بگم واست آسونه ولی ناممکن نیست تلاش کنی شاید از خیلی از ما که آب خوندیم بهتر بشی
با توجه به اینکه گیاه پزشکی هستی حفظیاتت باید خوب باشه پس توی دروس حفظی مشکلی نداری اما نبایدطوطی وار حفظ کنی درس ها رو باید بفهمی به صورت مفهومی میدند
اینم یادت باشه اگه ایشالا قبول شدی درس هایی که توی ارشد بهت میدن باتوجه به این میدن که یه دانشجوی آب اونا رو خونده (مثله هیدرولوژی)بهت میدند که باید تلاشت بیشتر کنی که بهشون برسی
حالا اینو بی خیالش میشم و در زمینه هیدرولیک، سخت نیست یه جورایی آبیاری عمومی پیشرفتس و اگه یه قسمتشو بفهمی بقیش مثله همه و خداروشکر فرمولاش نسبت به درسای دیگه کمه هیدرولیک انهارم همین طوره تقریبا
بازم بچه هایی که می خواند ارشد زهکشی شرکت کنند بهتر می تونند کمکت کنند
ریاضیاتم بیشتر روی ریاضی1کار کن از سایر ریاضیات کمتر سوال میاد

parisa_mns

عضو جدید
کسی هست به من کمک کنه؟؟ من برای ارشد ژنتیک چطوری بخونم؟؟؟ سراغ کتاب ها که میرم گیج میشم ، نمیدونم از کجا شروع کنم :confused: تا الانشم کلی وقت از دست دادم... دانشجو هم هستم :(

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی هست به من کمک کنه؟؟ من برای ارشد ژنتیک چطوری بخونم؟؟؟ سراغ کتاب ها که میرم گیج میشم ، نمیدونم از کجا شروع کنم :confused: تا الانشم کلی وقت از دست دادم... دانشجو هم هستم :(

دوست عزیز درخواستتون رو در این تاپیک مطرح کنید، این جا فکر نکنم کسی بتونه کمکتون کنه

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بهناز جون

سلام
حالا چرا می خواین زهکشی شرکت کنید؟
از کی شروع کردید برا خواندن درس ها؟
فکر نمی کنید براتون مشکل باشه؟:cool:

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فکر نکنم توی این تالار کسی رو پیدا کنی به تالار مربوطه برو تا کمکت کنند ولی اگه ارشد گرایش آب بفرما داخل دی:

fuchsia

عضو جدید
چند نفر بهم آبیاریو پیشنهاد دادن منم پرسوجو کردم دیدم بهتر از گیاهپزشکیه.کمتر از 1 ماهه شروع کردم ریاضی رو با رابطه آب و خاک و گیاه. ریاضی خوبه ولی توهمون آب وخاکش موندم چون فرمول داره! نمیدونم چیکار کنم گیج شدم. :confused: کمکم کنید.
اتفاقا خیلی مشکله:cry: