کارشناسی ارشد جوش دانشگاه آزاد

11086

عضو جدید
سلام
دوستان برای اینکه جوش علوم و تحقیقات تهران قبول شی،باید درصد هات حدودا چقدر باشه؟
دانشگاه علوم تحقیقات در مقطع ارشد تو چه روزهایی کلاس برگزار میکنه؟
ممنون میشم که پاسخ بدبد.

alireza-1368

عضو جدید
سلام
دوستان برای اینکه جوش علوم و تحقیقات تهران قبول شی،باید درصد هات حدودا چقدر باشه؟
دانشگاه علوم تحقیقات در مقطع ارشد تو چه روزهایی کلاس برگزار میکنه؟
ممنون میشم که پاسخ بدبد.

سلام من خودم لیسانس علوم تحقیقات بودم رفیقم که جوش میخوند 2روز در هفته بود اون موقع 3 شنبه- 4شنبه درصداتم فقط تخصصیتو بالای 30-40 بزن ما بقیشم که راحته ولی سخته ها استاداش یه مقدار ناجورن بعد سطح نمره هاهم اصلاً خوب نیست همشون تو کاره 13-14 هستن ولی استاداش عالین دکتر حلوایی(تهران)- دکترآماده( تهران)- دکترمیردامادی( علم و صنعت)- دکتر ناطق (شریف)- دکتر موسوی( تهران)و..

11086

عضو جدید
سلام.
ممنون از پاسخی که دادی.
(درصداتم فقط تخصصیتو بالای 30-40 بزن ما بقیشم که راحته)منظور شما از <<ما بقیشم که راحته>>چیه؟
من تخصصی حدود 60 میزنم،زبان حدود40،ریاضی حدود30،ترمودینامیک صفر،فیزیکی و مکانیکی و فاز 30.ایا با این درصد ها قبول میشم.

alireza-1368

عضو جدید
سلام.
ممنون از پاسخی که دادی.
(درصداتم فقط تخصصیتو بالای 30-40 بزن ما بقیشم که راحته)منظور شما از <<ما بقیشم که راحته>>چیه؟
من تخصصی حدود 60 میزنم،زبان حدود40،ریاضی حدود30،ترمودینامیک صفر،فیزیکی و مکانیکی و فاز 30.ایا با این درصد ها قبول میشم.

قبولین خیلی راحت مطمئناً از این بیشتر میزنین تخصیصیاتونو چون خیلی ساده هستش شایدم رتبه اول بشید تخصصی منظورم درس خود جوشکاری بود مکانیکی - فیزیکی - ترموشم خیلی راحته بالای 50 میزنید