چگونه به ایرانی بودن خود افتخار کنیم!!!!؟

Behnam.H2009

عضو جدید
چون همه از اینکه جوانها دارن اینگونه از انتخابشون دفاع می کنن به وجد اومدن ...
مثل twitter , facebook
تجمع های دانشجوهای غیر ایرانی مثل ایتالیایی ها و دانشجوهای شهرهای مختلف آمریکا و...
برای همدردی با جوونای ما...
آها . اگه با داغون کردن بانک ها آتیش زدن ماشین ها و آشوب کردن و مسجد رو به آتیش کشیدن قراره پیشرفت کنیم میخوام 100 سال پیشرفت نکنیم .
بیا برو ببین چه حرف هایی رو تو گوش این خارجیا می کنن که یه همچین حرفایی می زنند :mad::warn:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها . اگه با داغون کردن بانک ها آتیش زدن ماشین ها و آشوب کردن و مسجد رو به آتیش کشیدن قراره پیشرفت کنیم میخوام 100 سال پیشرفت نکنیم .
بیا برو ببین چه حرف هایی رو تو گوش این خارجیا می کنن که یه همچین حرفایی می زنند :mad::warn:
بهنام جان تند نرو!!!!!!!!:smile:اینجا بحث سیاسی نیست!!!!!!:razz:حرف دوستمون رو بد برداشت نکن!!!!!!!!!!!!:gol:
واین کارام کارای یه جوون ایرانی عاشق وطن نیست!!!!!!!!!!وطنی که به سختی تا به حال حفظش کردیم!!

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستانی که به ایران افتخار نمی کنند میشه بگند برای پیشرفت کشور چه کرده اند که حالا مدعی باشند کشور ایران هیچی نداره!!! شما به عنوان یک ایرانی چه کاری برای سرافرازی کشور انجام داده اید؟ اینکه حرف بزنیم که همه بلدند ، این که شعار بدیم همه بلدند ، اینکه آشوب کنیم را همه بلدند ، خوب کاری کنید که بتوانید به کشورتان افتخار کنید ، البته بعضی ها هم دیگه خیلی شان ایران را پایین میارند ، دیگه واقعا زشته که به عنوان یک ایرانی به دانشمندان تاریخ ایران افتخار نکنید و کارهای بارز آن ها را نادیده بگیرید ، متاسفانه برخی ها فعل نتوانستن و نداشتن و نمی شود را خیلی راحت عنوان می کنند و از زیر کارها شونه خالی می کنند ، شما برای پیشرفت ایران تلاش کن و به ایران افتخار کن

آخرین ویرایش:

Behnam.H2009

عضو جدید
بهنام جان تند نرو!!!!!!!!:smile:اینجا بحث سیاسی نیست!!!!!!:razz:حرف دوستمون رو بد برداشت نکن!!!!!!!!!!!!:gol:
واین کارام کارای یه جوون ایرانی عاشق وطن نیست!!!!!!!!!!وطنی که به سختی تا به حال حفظش کردیم!!
شاید شما راست بگی . ولی اگه واقعاً حرفش همینی باشه که من می گم . خیلی بی ربطه . به این نمی گن غیرت ایرانی . میگن سادگی جوونای ما که به راحتی گول چند تا آدم پشت پرده که منفعتشون تو این آشوب هاست رو خوردن . :redface:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شما راست بگی . ولی اگه واقعاً حرفش همینی باشه که من می گم . خیلی بی ربطه . به این نمی گن غیرت ایرانی . میگن سادگی جوونای ما که به راحتی گول چند تا آدم پشت پرده که منفعتشون تو این آشوب هاست رو خوردن . :redface:
شما به خوب برداشت کن!شما ایرانی حق نداری به هم وطنت بهتون بزنی ونگاه بد کنی!!!!!!
جوونای ما ساده نیستن!!:razz:همیشه در هر آشوبی یه سری سوءاستفاده گرا بودن!ولی این دلیل نمیشه کسی حرفش رو نزنه!!!!!!!;)(البته با منطق و دلیل!:smile:)
اولین رکن یه انسان احترام به نظر و شخصیت هم دیگه است!حالا یه هم وطن که دیگه جای خودش رو داره!:smile:;)

Behnam.H2009

عضو جدید
شما به خوب برداشت کن!شما ایرانی حق نداری به هم وطنت بهتون بزنی ونگاه بد کنی!!!!!!
جوونای ما ساده نیستن!!:razz:همیشه در هر آشوبی یه سری سوءاستفاده گرا بودن!ولی این دلیل نمیشه کسی حرفش رو نزنه!!!!!!!;)(البته با منطق و دلیل!:smile:)
اولین رکن یه انسان احترام به نظر و شخصیت هم دیگه است!حالا یه هم وطن که دیگه جای خودش رو داره!:smile:;)
شرمنده . من امروز یکم سر این موضوع مشکل پیدا کردم . یهو ریختم به هم . انشالله ندا خانم هم منو می بخشه .:cry:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستانی که به ایران افتخار نمی کنند میشه بگند برای پیشرفت کشور چه کرده اند که حالا مدعی باشند کشور ایران هیچی نداره!!! شما به عنوان یک ایرانی چه کاری برای سرافرازی کشور انجام داده اید؟ اینکه حرف بزنیم که همه بلدند ، این که شعار بدیم همه بلدند ، اینکه آشوب کنیم را همه بلدند ، خوب کاری کنید که بتوانید به کشورتان افتخار کنید ، البته بعضی ها هم دیگه خیلی شان ایران را پایین میارند ، دیگه واقعا زشته که به عنوان یک ایرانی به دانشمندان تاریخ ایران افتخار نکنید و کارهای بارز آن ها را نادیده بگیرید ، متاسفانه برخی ها فعل نتوانستن و نداشتن و نمی شود را خیلی راحت عنوان می کنند و از زیر کارها شونه خالی می کنند ، شما برای پیشرفت ایران تلاش کن و به ایران افتخار کن
ممنون از پستتون:gol:از اینکه به ایران و ایرانی بودن افتخار می کنید ممنونم!:gol:
کسی ادعا نداره که ایران هیچی نداره!!!ایران همه چیز دارد،فقط نیازمند جوانهای پر تلاش و امیدوار به این مملکته!:gol:;)

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله دوست عزیز
حرف شما درسته
اما شما واقعا فکر میکنین الان کسی نیست ؟ الان کسی فکر نمی کنه؟
بر فرض درست باشه..یه بار شده بگی چی باعث شده اینطور بشه؟
شما میگی اینا حرفه که این کارارو نکردن...خوب ..من الان بشینم تا اون موقع ببینم کی بهم فرصت میدن؟
باید بشینم ببینم کی اونا برای من تصمیم میگیرن؟
و همین طور سکوت کنم تا ببینم یکی هرتصمیمی داره هرچند همه بهش میگن اشتباه من بهش تن بدم؟
دوست عزیز...من دارم مثال میزنم خودم و دوستامو...من به عنوان نماینده این جمع بلند شدم..حرکت کردم
چی شد؟
نمی گم به نتیجه نمیرسی...اما چنان بهت فشار وارد میشه که اگه پشیمون نشی می تونی بری جلو...چون احتمال بازگشتت زیاده یه مسائلی هست که گفتم توی این شرایط نمیشه بیان کرد چون به اسم حرف سیاسی در میره
هنوزم هستن بچه ها فکر کنن....اما اگه الان کسی بلند نشه با این سیاست های اشتباه میدونی چی میشه؟
دوست من...تو میگی حرکت..من دارم میگم من حرکت میکنم میرم کتاب بخرم...پول کتاب به علت حذف یارانه چاپ رفته بالا...خوب من با چه پولی بخرم؟حالا من دارم ..اونی که وضعه مالی خوبی نداره چی؟
این یه سد نیست؟
خوب بگیم بره بالاخره این کتاب رو مفت پیدا کنه که چندین روز عقب مبافته....به یه مکان نیاز داره...اونم بالاخره پیدا کنه...به یه کارگاه نیاز داره..به یه سرمایه گذار نیاز داره...به یه مشاور نیشاز داره...بازم بگم؟
می دونی هر کدوم از اینا چقدر زمان میبره؟چرا اینطور شده؟چرا مردم دیگه روحیه ندارن؟
حالا هی بگو اقا حرکت کنین..بلند شین......بازم میگم تا کسی نباشه دستت رو نگیره ......!!!
اولین کار مدیرین درسته! نه اراده من و شما..مدیریت مارو میتونه به اون سمت سوق بده...مجبورمون کنه
درسته که ما هم باید حرکت کنیم...اما اول گرفتن دسته منه ..نه اینکه من بلند شم بدونه هیچ تکیه گاهی
بهنام خان
خواهشن از دید تلویزیون ایران بیا بیرون..شما که دیگه قشر جوون ما هستین....فیلم هایی هست که نشون بده کی داره این کارارو میکنه!
ایا جوونی که هر روز میگه الله اکبر...میگه یا حسین...میگه.....میاد مسجد رو آتیش بزنه؟
آخه مردم برای چی بزنن بانک رو خراب کنن؟با توجه به اینکه فیلم هایی هست که نشون داده کی خراب می کنه
می دونی که طبق قانون هر اعتراضی که مخالف اسلام نباشه آزاده
به نظرت چرا مجوز نمی دن؟در حالی که دیدی چطور تظاهرات میکنن
اونا هم فقط برای یه سری ارزش ها تلاش میکنن و دنبال حقشون هستن

ادامه ندم بهتره...فقط شما به عنوان دانشجو خواهشن تلویزیونی رو دنبال نکنین که رئیس مجلس میگه خبرهارو یه طرفه میگه
پیروز باشین

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشمندای مارو که به اسم خودشون زدن! کسی هم جلوشون وای نساده
رودکی ما افغانی شده
مولوی ترک
ابن سینا عرب
کامران وفا امریکایی
فردوسی رو هم از ما گرفتن
بازم بگم؟برای این خبر به سایت فروم تبیان برین..خبر جالبی اونجا می بینین
دوست عزیز همه ماها ایرانی هستیم...فقط ارزشمندی می خوایم همین!
اینایی که میگن به ایرانی بودن افتخار نمی کنیم...بابت ای مسایلی نیست که شما میگین
بابت کورش هایی بودن و رفتن و الان......!
امید که پیشرفت کنیم

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دوست عزیز
حرف شما درسته
اما شما واقعا فکر میکنین الان کسی نیست ؟ الان کسی فکر نمی کنه؟
بر فرض درست باشه..یه بار شده بگی چی باعث شده اینطور بشه؟
شما میگی اینا حرفه که این کارارو نکردن...خوب ..من الان بشینم تا اون موقع ببینم کی بهم فرصت میدن؟
باید بشینم ببینم کی اونا برای من تصمیم میگیرن؟
و همین طور سکوت کنم تا ببینم یکی هرتصمیمی داره هرچند همه بهش میگن اشتباه من بهش تن بدم؟
دوست عزیز...من دارم مثال میزنم خودم و دوستامو...من به عنوان نماینده این جمع بلند شدم..حرکت کردم
چی شد؟
نمی گم به نتیجه نمیرسی...اما چنان بهت فشار وارد میشه که اگه پشیمون نشی می تونی بری جلو...چون احتمال بازگشتت زیاده یه مسائلی هست که گفتم توی این شرایط نمیشه بیان کرد چون به اسم حرف سیاسی در میره
هنوزم هستن بچه ها فکر کنن....اما اگه الان کسی بلند نشه با این سیاست های اشتباه میدونی چی میشه؟
دوست من...تو میگی حرکت..من دارم میگم من حرکت میکنم میرم کتاب بخرم...پول کتاب به علت حذف یارانه چاپ رفته بالا...خوب من با چه پولی بخرم؟حالا من دارم ..اونی که وضعه مالی خوبی نداره چی؟
این یه سد نیست؟
خوب بگیم بره بالاخره این کتاب رو مفت پیدا کنه که چندین روز عقب مبافته....به یه مکان نیاز داره...اونم بالاخره پیدا کنه...به یه کارگاه نیاز داره..به یه سرمایه گذار نیاز داره...به یه مشاور نیشاز داره...بازم بگم؟
می دونی هر کدوم از اینا چقدر زمان میبره؟چرا اینطور شده؟چرا مردم دیگه روحیه ندارن؟
حالا هی بگو اقا حرکت کنین..بلند شین......بازم میگم تا کسی نباشه دستت رو نگیره ......!!!
اولین کار مدیرین درسته! نه اراده من و شما..مدیریت مارو میتونه به اون سمت سوق بده...مجبورمون کنه
درسته که ما هم باید حرکت کنیم...اما اول گرفتن دسته منه ..نه اینکه من بلند شم بدونه هیچ تکیه گاهی
بهنام خان
خواهشن از دید تلویزیون ایران بیا بیرون..شما که دیگه قشر جوون ما هستین....فیلم هایی هست که نشون بده کی داره این کارارو میکنه!
ایا جوونی که هر روز میگه الله اکبر...میگه یا حسین...میگه.....میاد مسجد رو آتیش بزنه؟
آخه مردم برای چی بزنن بانک رو خراب کنن؟با توجه به اینکه فیلم هایی هست که نشون داده کی خراب می کنه

ادامه ندم بهتره...فقط شما به عنوان دانشجو خواهشن تلویزیونی رو دنبال نکنین که رئیس مجلس میگه خبرهارو یه طرفه میگه
پیروز باشین
حالا که کسی نیست دستت رو بگیره دستت رو روی زانوی خودت بذار و بگو یا علی!!!!!و به پشتوانه قویت خدا اگر عمقا تکیه کنی میرسی!فقط شک نکن!و تمام تلاشت رو بکن!
(همه ی حرفات رو درک می کنم و می فهمم:()ولی ایران هنوز به شما و دوستاتون نیاز داره!نشستن یعنی تسلیم شدن!!!!!پس دوباره حرکت کنید!!!!!!!برای ساختن ایرانی آباد:gol:
انتخابات با همه ی اتفاقاتش تموم شد!!!!;)

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
رودکی ما افغانی شده
مولوی ترک
ابن سینا عرب
کامران وفا امریکایی
فردوسی رو هم از ما گرفتن
اینایی که میگن به ایرانی بودن افتخار نمی کنیم...بابت ای مسایلی نیست که شما میگین
امید که پیشرفت کنیم
اگر مثل عوض کردن نام خلیج فارس جلوشون می ایستادیم دیگه کسی همچین کاری نمی کرد!!!!!!اگر کسی بهمون ارزش نمی ده خودمون که به خودمون می تونیم ارزش بدیم!و اون وقت کسی جرات جسارت حتی به نام کشورمون نداره!!!!!!!(و این میسر نمیشه مگر اینکه در همه حال پشتیبان هم باشیم،به هم احترام بذاریم و.........و حتی اشتباهای هم رو جبران کنیم!!!)دوستان آرمانی نیست فقط یه مقدار تلاش و روحیه ی قوی می خواد!

Behnam.H2009

عضو جدید
بهنام خان

پیروز باشین
ببخشید ولی دفعه ی آخرت باشه که ندونسته در مورد من قضاوت می کنی . ما این جا اصلاً تلویزیون نداریم . منابع ما اصلاً جهت گرفنه نیست و در دست رس عموم هم نیست . و خیلی هم مطمئنه . تازه قرار شد حرف سیاسی زده نشه . منم که معذرت خواهی کردم . پس بقیش انحراف از معیار تاپیکه . :confused:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنوزم وایسادم و محکم وای میستم...کلی گفتم
تا تایید شورای نگهبان تموم نشده:D انتخابات رو میگم:D

ببخشید بهنام خان
می تونم بپرسم کدوم جمله من شمارو انی همه عصبی کرده؟شما به من توهین کردی من سکوت کردم! توجه فرمودی دیگه؟
باشه اقا
ما با شما که دعوا نداریم
من معذرت می خوام که درباره شما قضاوت کردم
فقط شما هم در مورد ما قضاوت نکن دوست خوب من
ایشالا خوش و موفق باشی عزیز

Behnam.H2009

عضو جدید
رودکی ما افغانی شده
مولوی ترک
ابن سینا عرب
کامران وفا امریکایی
فردوسی رو هم از ما گرفتن
امید که پیشرفت کنیم
راستی . شما که انقدر تلویزیون رو تکذیب می کنی . چطور به هر سایتی اعتماد می کنی ؟ بهتره به جای ایراد گرفتن از هر کس و ناکس . خودت دست به عمل شی . مگه نه نمی زارن ؟ مگه نه اخرش می کشنت ؟ خوب فوقش میشی شهید سرفراز . این بده ؟

لوتی مشروطی

عضو جدید
من خیلی خوشحالم که این اتفاقات اخیر به خصوص تو تهران افتاد....
این هم یه لطف الهی بود.
مردم ما فهمیدند که اگر کشور به این سمت کنونی بره تمام زیانش متوجه خود ...
مردم ما قدر آسایش و امنیت رو دونستند و خیلی هاشون فهمیدن که تو چه توهماتی سیر می کردند...
لازم نیست من در مورد این تغییر نگرش مردم توضیح بدم....کافیه تنها 5دقیقه با یه راننده تاکسی هم صحبت شید!

این هم یه لطف الهی بود.
مردم ما قدر آسایش و امنیت رو دونستند و خیلی هاشون فهمیدن که تو چه توهماتی سیر می کردند...
لازم نیست من در مورد این تغییر نگرش مردم توضیح بدم....کافیه تنها 5دقیقه با یه راننده تاکسی هم صحبت شید!
استواریت رو ستایش می کنم
ای کاش در مسیر درست این خاصیتت رو بروز میدادی

Behnam.H2009

عضو جدید
من هنوزم وایسادم و محکم وای میستم...کلی گفتم
تا تایید شورای نگهبان تموم نشده:D انتخابات رو میگم:D

ببخشید بهنام خان
می تونم بپرسم کدوم جمله من شمارو انی همه عصبی کرده؟شما به من توهین کردی من سکوت کردم! توجه فرمودی دیگه؟
باشه اقا
ما با شما که دعوا نداریم
من معذرت می خوام که درباره شما قضاوت کردم
فقط شما هم در مورد ما قضاوت نکن دوست خوب من
ایشالا خوش و موفق باشی عزیز
عزیزم من عصبی نیستم . اگه هم بی احترامی کردم ببخش . ولی همین زود قضاوت کردن بوده که یکی دو ساله من رو نابود می کنه . تو همین دانشگاه انقدرسر این زود قضاوت کردن یه سری از بچه ها من سختی کشیدم که نگو . حالا دلم می خواد بفهمید چرا سر این قضیه حساسم .

ایران ما

عضو جدید
غیر عادی نیست

غیر عادی نیست

هر چیزی که دارید توی این چند روز بعد از انتخابات میبینید :(

چیزی عجیب نیست:eek:

هر حکومتی واسه حفظ کردن خودش حاضره دست به هر کاری بزنه

حتی اگه مجبور بشه 80% مردمش رو از بین ببره

اسلامی و غیر اسلامی هم نداره
!

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی . شما که انقدر تلویزیون رو تکذیب می کنی . چطور به هر سایتی اعتماد می کنی ؟ بهتره به جای ایراد گرفتن از هر کس و ناکس . خودت دست به عمل شی . مگه نه نمی زارن ؟ مگه نه اخرش می کشنت ؟ خوب فوقش میشی شهید سرفراز . این بده ؟

دوست عزیز
بازم که تند رفتی
نگاه کن قربونت برم.....اینجا جای بحث سیاسی نیست...و الان موقعیت بحث سیاسی نیست
منم با شما دعوا ندارم
زشته که شما به عنوان دانشجو اینقدر بچه گانه فکر میکنی
من تلویزیون رو تکذیب نکردم...طبق گفته هام گفتم رئیس مجلس به جانبداریه تلویزیون اعتراض کرد رو گفتم
من به سایتی اعتماد نکردم..به چشمای خودم اعتماد کردم
من جونمو مثله شما از سره راه نیوردم که بخوام همینطوری از دست بدم...برای رسیدن به حقم تلاش میکنم....حتی از جونمم میگذرم اما با فکر
حتی اگه بشه این کاری که شما گفتی هم انجام میدم...از هیچی هم نمی ترسم چون برای رسیدن به حقمه!
و تو جواب دوست عزی خودم لوتی خان
ارامش زمانی هست که کسی به خودش جررات نده بگه امقلاب مخملی تو کشور ایجاد شده
ارامش زمانی هست که مزیر امور خارجه نیاد بگه انگلیسیا برای انتخابات برنامه داشتن ریختن تو کشور قبل انتخابات برای انجام برنامه هاشون
به اینا میگن ارامش!

دوستان بازم از شنا خواهش میکنم
جای بحث سیاسی اینجا و توی این محیط نیست
خواهش میکنم ادامه ندین

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم من عصبی نیستم . اگه هم بی احترامی کردم ببخش . ولی همین زود قضاوت کردن بوده که یکی دو ساله من رو نابود می کنه . تو همین دانشگاه انقدرسر این زود قضاوت کردن یه سری از بچه ها من سختی کشیدم که نگو . حالا دلم می خواد بفهمید چرا سر این قضیه حساسم .
دوست عزیز من
خود شما بر چه چیز قضاوت میکنی؟
ظاهر فرد؟
خود شما هم بر همین اساس برای من قضاوت کردی
یادت باشه هرچیزی که برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسند!
راه دیگه ای هم نیست برای قضاوت
شما ظاهر خودتون رو هم علاوه بر باطن حفظ کن:gol:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من نیم ساعت روضه که نمی خوندم به هم احترام بذارین!!!!!:(
جای بحث سیاسی موقوف:razz:
لطفا با احساس صحبت نکنید با منطق و دلیل حرف بزنید!:confused:و دوستان دیگه بدون هیچ تعصب خاصی به مسئله نگاه کنن و جواب بدن!:gol:
ازتون صمیمانه خواهش میکنم!ببینبم سر این مسئله می تونیم خودمون رو عوض کنیم!تغییرات از همین جا ها شروع میشه!!!!!!!!:surprised:;)

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سکوت می کنم
و اگه کسی حرف سیاسی زرد یا ... من جواب نمی دم جز در مبحث تاپیک
پس خوش باشین دوستان گل من
ارزوی پیروزی برای ایران زمین خودمون

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوت می کنم
و اگه کسی حرف سیاسی زرد یا ... من جواب نمی دم جز در مبحث تاپیک
پس خوش باشین دوستان گل من
ارزوی پیروزی برای ایران زمین خودمون
ما سکوت شما رو نمی خواییم!:smile::gol:فقط بپذیریم وقتی می تونیم منطقی صحبت کنیم که طرفمونم منطق بفهمه!!!!!!به همین دلیل از دوستان خواستم بدون تعصب به جواب و نظره دوستان دیگه پاسخ بدن!!!!!!!;):gol:

Nedanino

عضو جدید
اونی که گول خورده کسیه که نمی فهمه این خرابکاریها برای سست کردن اراده ها و ایجاد دودستگی هست وگرنه اونایی که خونشون در این راه ریخته می شه فقط حقو می خوان
عزیزم

همه دوست داریم ایرانو بسازیم ولی کجاست فرصت و بودجه و فضای مناسب برای پروژه های ما این شاید پیش پا افتاده ترین عامله...

Nedanino

عضو جدید
این هم یه لطف الهی بود.

آیا سرکوب کردن برای شما آرامش آورده یا من خوب متوجه نشدم !!؟؟

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرکوب کسانی که آرامش جامعه رو مختل کردن وظیفه ی مسیولان هست!
این خواست ملته....می دونید چه بلایی سر زندگی مردم اومده تو این مدت؟

ازهمه چیزگذشتن وبه همه چیزرسیدن مهم نیست،مهم ازچه گذشتن وبه چه رسیدن است.

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟ یعنی به خاطر رسیدن به هدفتون باید هرکاری را بکنید؟ باید جان و مال مردم بی گناه فدای خواسته ی شما بشه؟ مگه شما مسلمان نیستید؟ مگه شما ایرانی نیستید؟ مگه هموطنانتون را دوست ندارید؟ به چه چیزی می خواهید برسید که باید اینگونه کنید؟

آخرین ویرایش:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟ یعنی به خاطر رسیدن به هدفتون باید هرکاری را بکنید؟ باید جان و مال مردم بی گناه فدای خواسته ی شما بشه؟ مگه شما مسلمان نیستید؟ مگه شما ایرانی نیستید؟ مگه هموطنانتون را دوست ندارید؟ به چه چیزی می خواهید برسید که باید اینگونه کنید؟
اگر جمله رو با دقت بخونی!به گروه خاصی ربطش نمیدی!؟:razz::surprised:

بالا