چه کسی رو دوست دارید ببینید؟؟؟

mosleh.bargh

عضو جدید
ميگم باشگاه تازه گيا چقد شلوغ شده فكر كنم اماره بيكاري بيداد ميكنه به 3برابر رسيده

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا يواش يواش مي خوام بشم!!!:biggrin::biggrin:
ولي فكر سروكله زدن با پسر جماعت منصرفم مي كنه چون همتون بچه ننه تشريف دارين!!!:biggrin::biggrin:

فكر كنم 2يا 3 هفته قبل بود منم پشت سرت حرف زدم عصباني شد!!!:biggrin::biggrin:

كار خوبي نكردي شما هر روز تاپيك خداحافظيتو بزن خدا رو چه ديدي شايد فرجي حاصل شد رفتي و برنگشتي!!!:biggrin::D
واي بحال اون شوهر بدبختي كه ميخوات شوهرت بشه:surprised:
خب همه مردم بچه ننشون هستن ديه.........مگه شما بچه عمتون هستين.؟؟؟!!بچه ننتون هستين ديه:D
يادم نيست چي گفته بودي پشت پاي من...........نه پشت سره من:D
من برنگردم تو ميموني ميترشي.............مگه ميخواي باهات ترشي ليته بذارن؟؟!!:D:surprised::gol:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي بحال اون شوهر بدبختي كه ميخوات شوهرت بشه:surprised:
خب همه مردم بچه ننشون هستن ديه.........مگه شما بچه عمتون هستين.؟؟؟!!بچه ننتون هستين ديه:D
يادم نيست چي گفته بودي پشت پاي من...........نه پشت سره من:D
من برنگردم تو ميموني ميترشي.............مگه ميخواي باهات ترشي ليته بذارن؟؟!!:D:surprised::gol:

من ترشي رو ترجيح مي دم!!!:biggrin::biggrin:

آخه كي از جونش سير شده كه باد زن تو بشه!!!:biggrin::biggrin:

خودمم يادم نيست چي گفتم !!! ولي منظورم اين بود كه نترسه بادمجون بم آفت نداره!!!:biggrin:

حالا اين ترم به سلامتي مشروط شدي يا نه!!!:D

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترشي رو ترجيح مي دم!!!:biggrin::biggrin:

آخه كي از جونش سير شده كه باد زن تو بشه!!!:biggrin::biggrin:

خودمم يادم نيست چي گفتم !!! ولي منظورم اين بود كه نترسه بادمجون بم آفت نداره!!!:biggrin:

حالا اين ترم به سلامتي مشروط شدي يا نه!!!:D

خب بس ترشي شدي بگو خودم بيام بخورمت..........آخه من صبا ترشي رو خيلي دوست دارم:biggrin:
باد زن تو بشه يعني چي؟؟؟؟!!!!!!!!تازه بايد افتخار هم بكني:D
مشكلي نداره هرچي گفتي نوش جونت.....:gol:
نه عزيزم با معدل 54/16 پاس كردم........تو چطور؟؟؟
راستي چرا نميشه برات پيام فرستاد؟؟؟:surprised:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بس ترشي شدي بگو خودم بيام بخورمت..........آخه من صبا ترشي رو خيلي دوست دارم:biggrin:
باد زن تو بشه يعني چي؟؟؟؟!!!!!!!!تازه بايد افتخار هم بكني:D
مشكلي نداره هرچي گفتي نوش جونت.....:gol:
نه عزيزم با معدل 54/16 پاس كردم........تو چطور؟؟؟
راستي چرا نميشه برات پيام فرستاد؟؟؟:surprised:

حالا خيلي وقت مي بره ترشي جا بيفته!!:biggrin::biggrin:

منظورم بياد بود!!! ي افتاده!!
آفرين معدلت خوبه ولي مال من بهتره!!!:biggrin::biggrin:

چرا نميشه !! شايد شما بلد نيستي!!!:biggrin: البته شايد تو ليست دوستام نيستي نمي توني پروفايلمو ببيني!! سعيتو بكن تو مي توني!!:eek:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا نميشه !! شايد شما بلد نيستي!!!:biggrin: البته شايد تو ليست دوستام نيستي نمي توني پروفايلمو ببيني!! سعيتو بكن تو مي توني!!:eek:
نو پرابلم.........ما وايميستيم تا جا بيفته..........آخه شوما رشته غير مهندسي.........بايد خوب باشه نه ترموديناميك داري نه معادلات داري نه استاتيك و مقاومت مصالح داري......بايدم معدلت از من بهتر بشه;)
eمن بلد نيستم باشه.............فك كنم چون تو ليست دوستات نيستم نميشه.......بس يه در خواست ازدواج ببخشيد درخواست دوستي بهت ميدم.....تا بتونم برات پيام بفرستم:D

mosleh.bargh

عضو جدید

چرا همش در مورد ترشي حرف ميزنين يه كم هم در مورد شيريني حرف بزني بي ذوق ها

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مسلح.برق شما نمی خوای عکس من را از آواتارت برداری؟؟؟؟؟

lvlaster

عضو جدید
هر کیو میتونم دوست داشته باشم ببینم الا این یارو عکس آواتاره قبلیه
عجب غولیه !:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

mina.shik

عضو جدید
گرگه میره خونه شنگول و منگول میگهم منم منم مادر.تو..نم، شنگول میگه اگه راست میگی بگو ما خوشه چندیم؟

mina.shik

عضو جدید
آخرین خبر علمی: محققین ایرانی به روش نوینی برای پیدا کردن یافته های خود دست یافتند!
تابلوهای باغ وحش در استان های مختلف: تهران: لطفا به حیوانات غذا ندهید اردبیل: لطفا غذای حیوانات را نخورید لرستان: لطفا حیوانات را نخورید اصفهان: لطفا به حیوانات غذا بدهید قزوین: لطفا به حیوانات ور نروید زاهدان : لطفا حیوانات را با خود نبرید قم :لطفا حیوانات را ارشاد نکنید رشت : لطفا به حیوانات پیشنهاد ندهید

mina.shik

عضو جدید
تو لرستان مسابقه تقلید صدای گاو می ذارن ، گاو خودش چهارم می شه!

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین خبر علمی: محققین ایرانی به روش نوینی برای پیدا کردن یافته های خود دست یافتند!

تابلوهای باغ وحش در استان های مختلف: تهران: لطفا به حیوانات غذا ندهید اردبیل: لطفا غذای حیوانات را نخورید لرستان: لطفا حیوانات را نخورید اصفهان: لطفا به حیوانات غذا بدهید قزوین: لطفا به حیوانات ور نروید زاهدان : لطفا حیوانات را با خود نبرید قم :لطفا حیوانات را ارشاد نکنید رشت : لطفا به حیوانات پیشنهاد ندهید
:w15::w15::w15: