چه کسی رو دوست دارید ببینید؟؟؟

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا یه سوال دارم ازتون!!!
از بین بچه های باشگاه کی رو بیشتر دلتون مخواد ببینیدشششششش؟؟؟
اول از همه خودم جواب میدم:
من خیلی دلم میخواد کمت عزیز رو ببینم!
شما چطور؟

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو جلو آینه هر روز و هر دقیقه خودتو میبینی!
از این همه دیدار خسته نمیشی؟؟؟
منظور شاعر از آینه طرف مقابلی که باید خودت رو در ایشون ببینی................وفعلاً هم ما طرف مقابلمون رو پیدا نکردیم........اوکی مهندس؟؟؟!!:D;)

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور شاعر از آینه طرف مقابلی که باید خودت رو در ایشون ببینی................وفعلاً هم ما طرف مقابلمون رو پیدا نکردیم........اوکی مهندس؟؟؟!!:D;)
اوکیییی!
ولی من شاعر نیستم ! منظورم هم از آینه طرف مقابل نبود ولی شما اگه اصرار داری مامیگیم که آره منظورمون همون بود و شمارو تشویق میکنم که بگردی پیداش کنی!;):D
ایشالا که بهش برسییییی:D

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکیییی!
ولی من شاعر نیستم ! منظورم هم از آینه طرف مقابل نبود ولی شما اگه اصرار داری مامیگیم که آره منظورمون همون بود و شمارو تشویق میکنم که بگردی پیداش کنی!;):D
ایشالا که بهش برسییییی:D
مگه فقط شاعرهلا ازاستعاره استفاده میکنن؟؟؟..کهمیگی من شاعر نیستم؟؟!!!!ولی دوست ندارم کسی روپیدا کنم:surprised:;)

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه فقط شاعرهلا ازاستعاره استفاده میکنن؟؟؟..کهمیگی من شاعر نیستم؟؟!!!!ولی دوست ندارم کسی روپیدا کنم:surprised:;)
خب پیدا نکن!:( چرا میزنی؟؟؟ :mad:
خب من اصلا از استعاره استفاده نمیکنم چون با ادبیات رابطه ام اصلا خوب نیست!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پیدا نکن!:( چرا میزنی؟؟؟ :mad:
خب من اصلا از استعاره استفاده نمیکنم چون با ادبیات رابطه ام اصلا خوب نیست!
نه بابا چرا دخمل به این خوشملی رو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم از ادبیات هصلاً خوشم نمیاد ولی طبع استعاره گوی دارم:D

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا چرا دخمل به این خوشملی رو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم از ادبیات هصلاً خوشم نمیاد ولی طبع استعاره گوی دارم:D
آفرین . استعدادتو در این راه خرج کن که شاید به یه جایی برسی!;)
اونوقت قول میدم که شعراتو خودم واست بچاپم!!!:D

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین . استعدادتو در این راه خرج کن که شاید به یه جایی برسی!;)
اونوقت قول میدم که شعراتو خودم واست بچاپم!!!:D
مرسی عزیزم ..........اینجا کسی فارسی بلد نیست تا براش شعر بگم...منظورم محل سکونتمه...........ولی چشم اومد حتماً شعر فارسی میخونم وشما هم بچاپشون یه نفر پیدا میکنیم آهنگ بزنه...........ویه نفرم پیدا میکنیم تا برقصه.....;):biggrin:

3252982

کاربر فعال
دوس دارم دختر شاه پریون رو ببینم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم ..........اینجا کسی فارسی بلد نیست تا براش شعر بگم...منظورم محل سکونتمه...........ولی چشم اومد حتماً شعر فارسی میخونم وشما هم بچاپشون یه نفر پیدا میکنیم آهنگ بزنه...........ویه نفرم پیدا میکنیم تا برقصه.....;):biggrin:
خوبه ! عالیه اینطوری با یه تیر چندتا نشون میزینیم! علاوه بر تفریح کلی هم درآمد داره !;):D:gol:

nena_921

عضو جدید
جنبه داشته باش ، گفت برات چاپ میکنه نگفت بیا کنسرت زنده راه بندازیم کههههههههههههههه
اهههههههههههه چراشما پسرا اینقدر بی جنبه این ایششششششششششششش

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم.........:w05:
البته با یکی تصویه حساب دارم.........http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه ! عالیه اینطوری با یه تیر چندتا نشون میزینیم! علاوه بر تفریح کلی هم درآمد داره !;):D:gol:
پرفكت.........درآمدش 80 من 20 تو....اوكي؟:biggrin:

جنبه داشته باش ، گفت برات چاپ میکنه نگفت بیا کنسرت زنده راه بندازیم کههههههههههههههه
اهههههههههههه چراشما پسرا اینقدر بی جنبه این ایششششششششششششش
حالا شما حسودي نكن ........شما بشو رقاصه.....اين كنسرت نصف نصف درآمدشم مال تو.........بعدشم ما قبلاً هماهنگ كرديم.......لطفاً بي جنبه بازي تلقي نشه....;)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرفكت.........درآمدش 80 من 20 تو....اوكي؟:biggrin:

حالا شما حسودي نكن ........شما بشو رقاصه.....اين كنسرت نصف نصف درآمدشم مال تو.........بعدشم ما قبلاً هماهنگ كرديم.......لطفاً بي جنبه بازي تلقي نشه....;)

به به رسيدن بخير!!!
اون روز يكي از دوستات تو نوانديشان تاپيك زده بود خيلي نگرانت بود!!!:biggrin::biggrin:
بهش گفتم نگران نباش يادش رفته تاپيك خداحافظي بزنه!!!:w15::w15:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به رسيدن بخير!!!
اون روز يكي از دوستات تو نوانديشان تاپيك زده بود خيلي نگرانت بود!!!:biggrin::biggrin:
بهش گفتم نگران نباش يادش رفته تاپيك خداحافظي بزنه!!!:w15::w15:

سلام بر علسكه شيزونه خودمون..........:gol:
چه خبرا؟........مزدوج نشدي.........كه شرت رو از سر مادر پدرت كم كني؟؟؟!!:surprised:
كي بود؟....البته يه يكماهي بخاطر امتحانات رفته بودم...........تايپيك خداحافظي نزدم و رفته.......نمي دونم آخه چرا؟؟؟؟:D:biggrin:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر علسكه شيزونه خودمون..........:gol:
چه خبرا؟........مزدوج نشدي.........كه شرت رو از سر مادر پدرت كم كني؟؟؟!!:surprised:
كي بود؟....البته يه يكماهي بخاطر امتحانات رفته بودم...........تايپيك خداحافظي نزدم و رفته.......نمي دونم آخه چرا؟؟؟؟:D:biggrin:

چرا يواش يواش مي خوام بشم!!!:biggrin::biggrin:
ولي فكر سروكله زدن با پسر جماعت منصرفم مي كنه چون همتون بچه ننه تشريف دارين!!!:biggrin::biggrin:

فكر كنم 2يا 3 هفته قبل بود منم پشت سرت حرف زدم عصباني شد!!!:biggrin::biggrin:

كار خوبي نكردي شما هر روز تاپيك خداحافظيتو بزن خدا رو چه ديدي شايد فرجي حاصل شد رفتي و برنگشتي!!!:biggrin::D

mosleh.bargh

عضو جدید
چرا يواش يواش مي خوام بشم!!!:biggrin::biggrin:
ولي فكر سروكله زدن با پسر جماعت منصرفم مي كنه چون همتون بچه ننه تشريف دارين!!!:biggrin::biggrin:

فكر كنم 2يا 3 هفته قبل بود منم پشت سرت حرف زدم عصباني شد!!!:biggrin::biggrin:

كار خوبي نكردي شما هر روز تاپيك خداحافظيتو بزن خدا رو چه ديدي شايد فرجي حاصل شد رفتي و برنگشتي!!!:biggrin::D

آبجي شما چرا همه رو بايك چوب ميزني