چه جور شخصیتی دارین؟

چه جور شخصیتی دارین؟

• گزینه 1

رای: 9 9.9%
  • گزینه 2

رای: 25 27.5%
  • گزینه 3

رای: 57 62.6%

• مجموع رای دهندگان
    91
  • نظرسنجی بسته .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه بخوام خودمو کامل معرفی کنم به شرح زیرم:

فیریکم : قد 178 وزن 58 رنگ پوست سفید, چشم قهوه ای, موها قهوه ای ( تقریبا بلوند) , میشه گفت خال خالیم!, دماغ گوشتی کوفته برنجه ای! کلا بچه خوشگل.

روانم : از کوچیکی بچه خرخون کلاس بودم همیشه مبصر کلاس بودم اما خرخون باحالی بودم کل بچه ها دوستم دارن, بشدت احساساتی, زود وابسته میشم, زیاد حرف میزنم و گاهی بخاطر همین بشدت پشیمون میشم, اسیر تضادها هستم , اهل سازش بسیار و اصلا مغرور نیستم, سر به زیر و خجالتی در عین حال پررو! هیچ وقت کسی رو خیت نمیکنم و اکثر اوقات محافظه کارم و حرف سایرین رو تایید میکنم اما در عمل کار خودمو میکنم. در قبال دیگران وقت شناس و مسئول هستم و بشدت قوانین رو رعایت میکنم. تنبل, دقیقه نودی, جوک, با اینکه مرد هستم اما با دیدن فیلم های عاشقانه و غم انگیز زار زار گریه میکنم. عاشق راز بقا و برنامه های علمی. معتاد کامپیوتر و بازی های کامپیوتری. اندکی زن باره! در رابطه با اعتماد بنفسم سینوسی هست, گاهی بشدت احساس عزت نفس دارم گاهی خودمو خوار و ذلیل و بدشانس بالفطره میبینم! همه دوستم دارن و چندتایی دشمن دارم! اهل همه چیز هستم منظورم از شعر و کتاب خوندن گرفته تا ورزش و کارهای انرژیتیک. اگه چیزی جا انداختم بگین تا بگم.

tina364

عضو جدید
گزیـــــــــــــنه 3 البته زیاد نمیشه گفت دمدمی مزاج..........اسمش رو باید گذاشت تنوع طلبیه فکری_روحی !!!

3tare_87

عضو جدید
گاهی شیطون گاهی آروم (مطابق با شرایط) . دمدمی مزاج (هیچ وقت خودشو نشناخته). مهربان ولی کمی مغرور. دارای هوش بالا .اهل درس خوندن سخت ولی هنر دوست و خوش ذوق. اهل موسیقی خوب حالا هرچی باشه. گاهی پیرو عقل گاهی احساس (همیشه در کشمکش)
گاهی پیرو عقل گاهی احساس (همیشه در کشمکش) این مورد روباید فاکتورگرفت چون من موقع تصمیم گرفتن اصن نمیدونم احساس چیه متاسفانه!!!:redface:+واینکه هوشمم متوسطه

hani0

کاربر بیش فعال
من 2و3 اما 2 بیشتر بهم شبیه..................
از دوستان پرسیدم اعلام کردن2.....

parna wanna u

عضو جدید
همیشه دلم میخواد ببینم کسی هس که اخلاقاش عین عین من باشه یا نه
:cool:دلم میخواد ببینم چقد مث همیم:
از تو گزینه ها اونی رو که به شما نزدیکتره انتخاب کنین......
1.آرام .ساده.اهل شعر وادب. مهربان و با گذشت. دارای هوش متوسط . هنر دوست . اهل مطالعه و اخبارو. موسیقی سنتی...مطابق احساس و اکثرا هرچه پیش آید خوش آید عمل میکنه.
2.پرشور و شیطون .زیرک و تیز .اهل ورزش و دارای هوش نسبتا بالا. .....کمی خودخواه ولی اکثرا فداکار و اهل مرام . وورزش دوست و اهل موسیقی شاد و گاها خشن... . معمولا طبق احساس عمل میکنه ولی ااز تجربه ی دیگران نهایت استفاده رو میکنه.
3.گاهی شیطون گاهی آروم (مطابق با شرایط) . دمدمی مزاج (هیچ وقت خودشو نشناخته). مهربان ولی کمی مغرور. دارای هوش بالا .اهل درس خوندن سخت ولی هنر دوست و خوش ذوق. اهل موسیقی خوب حالا هرچی باشه. گاهی پیرو عقل گاهی احساس (همیشه در کشمکش)

این فقط یه آمار گیری مزخرف سطحیه فقط میخوام بدونم چی به چیه
:surprised::D
ممنون میشم جواب بدین
:heart::gol:
.عزیز جان هیچکدوم.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1 و 3 با هم ولی به جز " موسیقی خوب حالا هر چی باشه " و " هوش بالا " و " گاهی شیطون ".

ghazaliii

عضو جدید
همیشه دلم میخواد ببینم کسی هس که اخلاقاش عین عین من باشه یا نه
:cool:دلم میخواد ببینم چقد مث همیم:
از تو گزینه ها اونی رو که به شما نزدیکتره انتخاب کنین......
1.آرام .ساده.اهل شعر وادب. مهربان و با گذشت. دارای هوش متوسط . هنر دوست . اهل مطالعه و اخبارو. موسیقی سنتی...مطابق احساس و اکثرا هرچه پیش آید خوش آید عمل میکنه.
2.پرشور و شیطون .زیرک و تیز .اهل ورزش و دارای هوش نسبتا بالا. .....کمی خودخواه ولی اکثرا فداکار و اهل مرام . وورزش دوست و اهل موسیقی شاد و گاها خشن... . معمولا طبق احساس عمل میکنه ولی ااز تجربه ی دیگران نهایت استفاده رو میکنه.
3.گاهی شیطون گاهی آروم (مطابق با شرایط) . دمدمی مزاج (هیچ وقت خودشو نشناخته). مهربان ولی کمی مغرور. دارای هوش بالا .اهل درس خوندن سخت ولی هنر دوست و خوش ذوق. اهل موسیقی خوب حالا هرچی باشه. گاهی پیرو عقل گاهی احساس (همیشه در کشمکش)

من 1 هستم اما هوشم تقريبا بالاست بنا به گفته بقيه و شرايطم ميسنجم خوبه يابده و عكس العمل نشون ميدم

ASAL13579

عضو جدید
من 3 هستم اما همیشه خودخواه و هیچ علاقه ای به تجربه دیگران ندارم خیلی هم شلختم:redface:

بالا