چقدر از اینکه اسم پیام نور را به یدک می کشید احساس حقارت می کنید؟

unstoppable

کاربر بیش فعال
سلام دوستان منم یونی پیام نوریم ترم 3 رشته مهندسی رباتیک
دانشگاه خوبیه از هر نظر
اینکه از یدک کشیدن اسمش احساس حقارت میکنیم درست نیس
و اینکه مشکلاتی هم داره این یونی
مثلا درسی به سختیه استاتیک خودخوانه!
من که این ترم نتونستم پاسش کنم معدلمم اورد پایین:wallbash:

سلام....فکر کردین بیخودیه که به این درس میگن افتاتیک...؟!!!:D
موفق باشید...;)

مهسای

عضو جدید
به نظرمن دانشگاه پیام نور به دلیل اینکه خیلی راحت دانشجو قبول می کنه وباید وقتی وارد دانشگاه میشی واقعا درس بخونی چون کتابهای پیام نورحجمش خیلی زیاده باوجوداین دانشگا های دولتی جزوه استاده وخیلی راحت دانشجوها می تونن قبول بشن سیستم پیام نور خیلی شبیه سیستم دانشگاههای خارج از کشوراست وبه نظرم دانشجوهایی که ازدانشگاه پیام نورفارغ التحصیل میشن خیلی باسوادترن دقیقا به این موضوع فکرکنید

sheshpar

عضو جدید
مهسای عزیز شدید باهات موافقم، من که اصلا احساس حقارت نمیکنم تازه کلیم افتخار میکنم

lil0

عضو جدید
سلام
ليديز اند جنتلمِن(خوبه؟؟؟؟آرزو خانم;))يه سوال

به نظرتون پليمر پيام نور بهتره يا پليمر صنعتي قم؟؟؟!!!!

آخرین ویرایش:

Majid Baharloo

عضو جدید
منظورتون چیه اینکه میگید هم میتونید کار کنید و هم درس بخونید؟
منظورتون کار مربوط به رشتتونه؟ مثلا عمران بخونی و تو شرکت خصصوی دست راست منهدس بشی؟
یا منظورتون از اینکه میتونید کار کنید اینه که وقت آزاد زیاد دارین

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شاگرد اولی در پیام نور

شاگرد اولی در پیام نور

بعد از مدتها که سرم شلوغ پلوغ بوده اومدم اینجا حالی از بچه ها بپرسمواقعا شرمنده پیام های خصوصی هستم که ج ندادم و الان ج میدمراستی من شاگرد اولی گرفتم و سهمیه دارم توی انتخاب رشتهدوستان اگر اطلاعی دارن راجع به این سهمیه نظر بدن لطفا

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بعد از مدتها که سرم شلوغ پلوغ بوده اومدم اینجا حالی از بچه ها بپرسمواقعا شرمنده پیام های خصوصی هستم که ج ندادم و الان ج میدمراستی من شاگرد اولی گرفتم و سهمیه دارم توی انتخاب رشتهدوستان اگر اطلاعی دارن راجع به این سهمیه نظر بدن لطفا

مگه اینجا ببینیمت خانووووووووم.تو که پارسال تموم کردی واسه امسال مگه نباید استفاده میکردی؟
کاروبار در چه حاله؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون که صادقانه نظر دادی

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خب فرمشو پر کن و به تایید آموزش دانشگاه برسون.امسال میخوای ارشد بدی؟چرا برا سال قبل اقدام نکردی؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت آزاد و پیام نور لااقل اونچه شما حس کردینو میگین..

آزاد سرشار از بی نظمی و بی تعهدی ؛ هزینه های هنگفتی که نمی دونی کجا داره خرج میشه هر جا خرج میشه فقط سر سوزنی برای ارائه امکانات به شماست ؛ اگر به گوشه ای از آیین نامه ها و بخش نامه ها بتونی دسترسی پیدا کنی یا استادا فاش کنن می فهمی که برای عنواین مختلف آموزشی و پژوهشی ، هزینه های هنگفتی اختصاص داده شده اما فقط تو کاغذ نه در واقعیت !

استادا اکثرا اونایی هستن که خودشون تو آزاد درس خوندن فرقی نمی کنه چه رشته ای باشن مهم اینه که باید تعداد ساعات زیادی اونجا تدریس کنن حالا هر درسی که باشه

سؤالات هر درس صد درصد طبق سلیقه استاد طرح میشه و هیچ استاندارد خاصی نداره بنابرین استاد هر چقدر بخواد می تونه انتقام بگیره

گاهی وقتا اگه تعداد زیادی از بچه ها اعتراض کنن استاد نمره ها رو به اصطلاح می بره رو نمودار و یه هو 3-4 نمره به همه اضافه میشه

همه چیز کشکی و در هم بر همه

کلاسا شلوغ و ساعت کلاس با توجه به روش آموزش کمه

و هزار و یک بی نظمی دیگه

من این وضعیت رو تو دانشگاه آزاد قم تجربه کردم

مسلما همه شهرا عین هم نیستن بهتر و بدتر داره

اون چیزی که من دارم میبینم اینه که تحصیلات تکمیلی پیام نور اصفهان از همه نظر بهتر و بالاتر از آزاد قم هست

سطح علمی ، امکانات ، نظم ، استادای مجرب و با ارزش ، اخلاق کارمندا ، هزینه های معقول

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
به نظرم پیام نور هر چی باشه بهتر از دانشگاه ازاده :thumbsup2:

شدیدا موافقم.شما پیام نوریا خیلی بهتر از دانشگاه آزادیایین.دانشگاه آزاد فقط پول میگیره،واحد پاس میکنه.دانشگاه نیس که!هتله...دستشوییاش سالن آرایشه.اکثر دانشجوهاشم به تنها چیزی که فکر نمیکنن،همین درسه.چون وقتی استاد کل ترمو هروقت خواست میاد،هروقتم نخواست نمیاد،نمره یامفتم به همه میده،دانشجوی دانشگاه آزادی واسه چی درس بخونه خب؟!کارای مهمتری هست!هفت روز هقته،هر روز یه رنگ مو،یه مدل آرایش،یه دوس پسر،.......خدا به داد نسل بعدی که باید توسط این نسل تربیت بشه برسه!!!!!!!!البته شاااااید یک در هزار دانشجوی درسخون پیدا شه بخاطر اینکه کنکورو خراب کرده مجبور شده بره آزاد

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
شدیدا موافقم.شما پیام نوریا خیلی بهتر از دانشگاه آزادیایین.دانشگاه آزاد فقط پول میگیره،واحد پاس میکنه.دانشگاه نیس که!هتله...دستشوییاش سالن آرایشه.اکثر دانشجوهاشم به تنها چیزی که فکر نمیکنن،همین درسه.چون وقتی استاد کل ترمو هروقت خواست میاد،هروقتم نخواست نمیاد،نمره یامفتم به همه میده،دانشجوی دانشگاه آزادی واسه چی درس بخونه خب؟!کارای مهمتری هست!هفت روز هقته،هر روز یه رنگ مو،یه مدل آرایش،یه دوس پسر،.......خدا به داد نسل بعدی که باید توسط این نسل تربیت بشه برسه!!!!!!!!البته شاااااید یک در هزار دانشجوی درسخون پیدا شه بخاطر اینکه کنکورو خراب کرده مجبور شده بره آزاد

من 90 درصد اطلاعاتی که از علم آرایش بلدم تو دستشویی های دانشگاه آزاد یاد گرفتم ! :D اون موقع به دردم نمی خورد ولی برای آیندم خوبه :biggrin:

مهسای

عضو جدید
سلام خیلی خوشحالم که شما ارشد دانشگاه تهران میخونید وکارشناسی پیام نوربوده ایدبه همه ی پیام نوری ها اعتماد به نفس میدید که همشون میتونن مثل شما موفق باشن متشکرم که به این تاپیک پاسخ دادید:)

مهسای

عضو جدید
سلام اقا شهروز خیلی خوشحالم که شما ارشددانشگاه تهران میخونید وکارشناسی پیام نوربوده اید به همه ی پیام نوری ها اعتمادبه نفس میدید که همشون میتونن مثل شما موفق باشن متشکرم که به این تاپیک پاسخ دادید:)

آخرین ویرایش:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته دانشگاه ازاد شاید یک حسنش نسبت به پیام نور بودن تو کلاس به طور مداوم باشه و فشار کمتری به دانشجو وارد میشه زمان امتحان ها..ولی در کل ازاد تهران از پیام نور ه بهتره..

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا شهروز خیلی خوشحالم که شما ارشددانشگاه تهران میخونید وکارشناسی پیام نوربوده اید به همه ی پیام نوری ها اعتمادبه نفس میدید که همشون میتونن مثل شما موفق باشن متشکرم که به این تاپیک پاسخ دادید:)

مرسی من گهگاه میام اینجا بازم کمکی از دستم اومد در خدمتم (البته نگفتم دانشگاه تهران میخونم)

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
به نظرمن دانشگاه پیام نور به دلیل اینکه خیلی راحت دانشجو قبول می کنه وباید وقتی وارد دانشگاه میشی واقعا درس بخونی چون کتابهای پیام نورحجمش خیلی زیاده باوجوداین دانشگا های دولتی جزوه استاده وخیلی راحت دانشجوها می تونن قبول بشن سیستم پیام نور خیلی شبیه سیستم دانشگاههای خارج از کشوراست وبه نظرم دانشجوهایی که ازدانشگاه پیام نورفارغ التحصیل میشن خیلی باسوادترن دقیقا به این موضوع فکرکنید
:eek:
والله ما هم آرزو به دلمون مونده یه استاد فقط از جزوه امتحان بگیره. کتاب و جزوه رو باید بخونیم،ولی امتحانامون تحلیلیه.
مثلا همین ترم پیش: درس بازاریابی:
کتابش بزرگ 500 صفحه ای بود+ اسلایدهای کلاسی-
امتحان پایان ترم 5 سوال بود:مثل اگر شما مدیر بازاریابی شرکت فلان بودید چه میکردید؟!!!! چرا هایپر استار موفق است و شهروند ناموفق؟!!!! آخرشم نمره های 16-17 رو واسه همه ردیف کرد.:razz:

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد تهران درس خوندم الانم دارم رشته شیمی دانشگاه پیام نور لیسانس میگیرم اما من از دانشگاه ازادم راضیم دانشگاه خوبی بود اما پیام نور واقعا خیلی خیلی بهتره قبولش دارم ما در دانشگاه ازاد واقعا درس میخوندیم و استادهای خوبی داشتیم اما خود استاد سوال طرح میکنه و دانشجو رو میشناسه کی خوبه کی درسش ضعیفه اما پیام نور واقعا باید تمام تلاشتو بکنی تا قبول بشی اما من بچه های پیام نور رو خیلی دوست دارم چون 80 درصد بچه هاش درسخونن امیدوارم همه شما در زندگیتون موفق باشید

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مسلما پیام نور از ازاد وغیر انتفاعی بهتر وجای بحث با دانشجویان ازاد وغیر انتفاعی دارد .البته نه هر پیام نوری ونه هر ازادی بستگی به پیام نور وازادش دارد .من به شخصه افتخار میکنم که در پیام نور درس میخونم چند سال پیش من مونده بودم بین پیام نور وازاد کدوم رو انتخاب کنم با اینکه هر دو رو قبول شدم در یک شهر ولی رفتم پیام نور و الان از تصمیم ام راضی هستم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مسلما پیام نور از ازاد وغیر انتفاعی بهتر وجای بحث با دانشجویان ازاد وغیر انتفاعی دارد .البته نه هر پیام نوری ونه هر ازادی بستگی به پیام نور وازادش دارد .من به شخصه افتخار میکنم که در پیام نور درس میخونم چند سال پیش من مونده بودم بین پیام نور وازاد کدوم رو انتخاب کنم با اینکه هر دو رو قبول شدم در یک شهر ولی رفتم پیام نور و الان از تصمیم ام راضی هستم
خدا را شکر که راضی هستیددرسته نه هر ازادی و نه هر .... قبوله.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
البته دانشگاه ازاد شاید یک حسنش نسبت به پیام نور بودن تو کلاس به طور مداوم باشه و فشار کمتری به دانشجو وارد میشه زمان امتحان ها..ولی در کل ازاد تهران از پیام نور ه بهتره..
موافقم

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا لیلی مرد بود یا زن؟ باز برگشتیم سر خونه اول

در واقع نمیشه گفت چه دانشگاهی بهتره ( البته در مورد مقایسه آزاد و پیام نور نه دولتی )

هر کدوم یه محاسن و معایبی دارن

ولی اصلا دلیلی نداره کسی از یدک کشیدن اسم پیام نور احساس حقارت کنه

اصلا دانشجوی غیر انتفاعی هم باشی خجالت و حقارت نداره

اصلا همین قدر که تونستی دانشجو باشی خودش باعث افتخاره

قبول شدن که ملاک نیست

دانشجوی خوب بودن و موفق شدن مهمه

من که تو آزاد دانشجوی نسبتا قوی بودم ولی تو همین پیام نور ضعیف محسوب میشم چون مثل اونا درس خون بار نیومدم و به این زودیا هم نمی تونم خودمو به اونا برسونم اگه بتونم تو این یکسال باقی مونده شاهکار کنم و معدلمو تو همین پیام نور بالا ببرم واقعا ارزش داره و باعث افتخاره !

بالا