چقدر از اینکه اسم پیام نور را به یدک می کشید احساس حقارت می کنید؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چقدر از اینکه اسم پیام نور را به یدک می کشید احساس حقارت می کنید؟

sarooneh

عضو جدید
خیییییییییلی خیلی زیاد
نه این که پیام نور بد باشه هاااااا نه ولی یه جوریه
بابا گند زدن بهش

behnam-t

عضو جدید
من پیام نور خوندم عزیز کامپوتر حاضرم با آرادی ها و حتی سراسری ها بشینم بحث کنم ببینم کی بیشتر میدونه و ار اینکه پیام نور زدم اصلا ناراحت نیستم حالا هی اعتماد به نفس رو حال کن

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش دیگه از تو بعید بود همچین تاپیکی
من که با پیام نور حال میکنم اصلا هم حقارت نمیکشم
جلوی بچه های ازاد که با افتخار می گم پیام نوریم

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پيام نوري نيستم ولي تو اين دوره زمونه بايد زرنگ باشي تا بتوني وارد بازار كار بشي هيچ فرقي نداره سراسري باشي يا آزاد يا پيام و....

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي دوني اين احساس به خاطر اينه که همه وقتي مي گي پيام نور غير حضوري و بدون کنکور و اينا مياد تو ذهنشون . آدم يه کم بايد واقع نگر باشه درسته سطح علمي ما از بچه هاي آزاد خيلي بالاتره ولي ما تو درساي عملي با آزاد قابل مقايسه نيستيم . البته اونا هم تو تئوري در مقابل ما اينجورين . ولي به هر حال اين دوره هم تموم ميشه . انشالله واسه ارشد .

ضمن اين که به قول بچه ها مهم اينه که وقتي فارغ التحصيل ميشي چي بلد باشي ... به قول دوستمون حرفي واسه گفتن داشته باشي .

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش پیام نور تو این یکی دو ساله وضعش خیلی بهتر شده حداقل تو مشهد. اما هنوزم سیستم نمرات و انتخاب واحدش افتضاحه همین که نمره ی منفی درسای تستی و برداشتن خیلی خوب شده.ولی خب این ترم خوب شهریه هارو بردن بالا جالبتر اینکه شهریه ثابتشم تغییر میکنه اگه ثابته پس واسه چی تغییر می کنه و اگه تغییر می کنه واسه چی اسمش ثابته.

farshid992006

عضو جدید
سلام من شبانه می خوانم
من اگه وضع دانشگاه ها رو می دونستم به غیر از پیام نور نمیزدم
ضمنا بچهی درسخونی هستم معدلم 17 فیکسه با 83 واحد پاس شده اینو گفتم که نگید طرف از تنبلی اینو میگه

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
موضوع تاپیک اصلا" خوب نیست.

EECi

مدیر بازنشسته
یه سوال دارم! چرا وقتی پیام نوری ها می خوان دانشگاهشونو سطح بالا نشون بدن دانشگاه آزاد رو می کوبند؟!
واقعا واسه من سواله!
البته ناراحت نشید ها ولی با حلوا حلوا گفتن دهن ادم شیرین نمیشه!
بعد شما هی بگید سطح علمی پیام نوری ها از آزاد بالاست! همین طوری! یهو!
اینم بگم الان سواد مهمه و نه مدرک. پس تا می تونید یاد بگیرید و دیگران رو بخاطر ضعف ها نکوبید! خواهش می کنم!

موفق باشید!

naeemeh123

عضو جدید
دانشگاه پیام نور نه تنها حقارت نداره بلکه سعادت هم داره چون بار همه چیز رو دانشجو

یک تنه خودش به دوش می کشه .

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به نظرم پیام نور هر چی باشه بهتر از دانشگاه ازاده :thumbsup2:

از چه لحاظ.
در جواب دوستانی که اعتراض کردن به تاپیک باید بگم :" اول تشکر بابت نظراتشون. شاید حق باش شماست عنوان تاپیک وجه ی خوبی نداره. اما چه بخواهیم چه نخواهیم پیام نور وجه ی جالبی نداره. نمیگم سطح علمیش بالا یا پایین میگم وجه ی خوبی نداره.چرا؟"

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من پیام نور خوندم عزیز کامپوتر حاضرم با آرادی ها و حتی سراسری ها بشینم بحث کنم ببینم کی بیشتر میدونه و ار اینکه پیام نور زدم اصلا ناراحت نیستم حالا هی اعتماد به نفس رو حال کن

ولی من خوشحال نیستم که پیام نور ام.یه سوال : اگر به عقب برگردیم .شما رتبه ی خوبی توی کنکور آوردی و میتونی باهاش هر جایی قبول بشی بازم میای پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقت کنید می ببینید مگر در مواردی که به هر دلیلی طرف مجبور میشه ، پیام نور اولویت آخر انتخابه.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نمی دونم معیار و مقیاس دوستان چی واسه اندازه گیری؟ از کجا امار اوردن که سطح علمی پیام نور بالاتره؟
درست نیست تا اسم پیام نور میاد واسه توجیه خودمون بزنیم تو سر آزاد.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
داداش دیگه از تو بعید بود همچین تاپیکی
من که با پیام نور حال میکنم اصلا هم حقارت نمیکشم
جلوی بچه های ازاد که با افتخار می گم پیام نوریم

من داداش نیستم .تاپیک من عجیب نیست. این حرف دل خیلی از پیام نوری هاست. هر چند الان خیلی ها دارن انکار میکنن.اگر واقعا اینطور باشه که خوبه.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
موضوعی که واسه تاپیک انتخاب کردی اصلا" قشنگ نیست دوست عزیز ، خواهشا" این تاپیک و ببند و یه چیزی بزن که بدردخور باشه ...

خوب دلیل تاپیک هم همینه .چرا اسم پیام نور اینطور جا افتاده؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مگه چشه حداقل با جاسبی طرف نیستی.:biggrin: تازه از نظر سطح علمی از آزاد خیلی بالاتره;)

وای دوباره شروع شد . اصلا این پیام نوری ها یه چماغ ساختن تا کم میارن برن سراغ آزاد؟!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من پيام نوري نيستم ولي تو اين دوره زمونه بايد زرنگ باشي تا بتوني وارد بازار كار بشي هيچ فرقي نداره سراسري باشي يا آزاد يا پيام و....

بله. درسته. میشه یک پیام نوری موفق بود.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خداییش پیام نور تو این یکی دو ساله وضعش خیلی بهتر شده حداقل تو مشهد. اما هنوزم سیستم نمرات و انتخاب واحدش افتضاحه همین که نمره ی منفی درسای تستی و برداشتن خیلی خوب شده.ولی خب این ترم خوب شهریه هارو بردن بالا جالبتر اینکه شهریه ثابتشم تغییر میکنه اگه ثابته پس واسه چی تغییر می کنه و اگه تغییر می کنه واسه چی اسمش ثابته.

موافقم!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه سوال دارم! چرا وقتی پیام نوری ها می خوان دانشگاهشونو سطح بالا نشون بدن دانشگاه آزاد رو می کوبند؟!
واقعا واسه من سواله!
البته ناراحت نشید ها ولی با حلوا حلوا گفتن دهن ادم شیرین نمیشه!
بعد شما هی بگید سطح علمی پیام نوری ها از آزاد بالاست! همین طوری! یهو!
اینم بگم الان سواد مهمه و نه مدرک. پس تا می تونید یاد بگیرید و دیگران رو بخاطر ضعف ها نکوبید! خواهش می کنم!

موفق باشید!

دقیقا منظور من هم همینه
دوستان :
اگر میگید پیام نور خوبه پس چرا اینطور ی ازش دفاع میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟ با تحقیر دیگران؟!

بالا