چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
دقیقا علت گرایش مردم به ماهواره همین بود و احتمالا عده ای مغرضانه مردم رو به این سمت سوق دادند
البته از ماهواره استفاده کاملا مثبت هم میشه کرد مثل هر وسیله دیگه ای
درمورد معصومین جریان فرق داره و باید روز شهادت برنامه فرق کنه ولی مشکل اینه در تولد هاشون جشنی وجود نداره و فقط جند جمله تبریک و چهارتا نوجه بجای مولودی
که این باعث دوری مردم از معصومین میشه.چون همیشه چه در عزا و چه تولد باید عزاداری ببینن
آخه من نمي دونم كجاي دنيا واسه معصومين اشون عزاداري هم مي گيرند ما ايرانيها فقط در گريه كردن و عزاداري بهترينيم چون دين مون دين گريه هست والسلام.
این پست شسما منو یاد موضوعی انداخت . چندی قبل یکی از همکارانم تعریف میکرد که برادرش بخاطر افسردگی به روانپزشک مراجعه کرده بوده و روانپزشکه ضمن تجویزهای مختلفی که براش داشته بهش گفته که اصلا نباید تلویزیون ایران رو نگاه کنه چون بیشتر برنامه هاش دارای مضامینی هستند که در انسان اضطراب و ناامیدی و افسردگی ایجاد میکنند . :eek:
بلي درسته نبايد نگاه كنه.
من كه خودم تلويزيون ايران اصلا نگاه نمي كنم.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون همچیو سخت میگرن.........چون بلد نیستن تو هر شرایطی هستند از زندگیشون لذت ببرن!!!!!!
به نظر من که ایناست دلایل افسردگی.......

genral36

عضو جدید
به نظر من يكي از عوامل افسردگي غرور بي مورد و احساس برتر بودن نسبت به اطرافيان ...

قاصدک.

عضو جدید
افسرده نباشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوممون امید داریم به ارزوهامون میرسیم ؟. ما حتی با این شرایط دیگه کم کم امیدامونم از دست دادیم حالا با این اوضاع بیاییم خوشحالیم بکنیم...

HOMAESM

عضو جدید
چون زندگی تو ایران سخته
فرهنگ عمومی پاییینه
به جای اینکه توانمون را بذاریم رو کارای خوب فقط چشممون تو کار این و اونه
بدبختانه یه عده که همه کاره هم هستن دید جوون ها را به دین و مملکت خراب کردن
همه فقط بلدن حرف بزنن هیچ کسی کاری انجام نمیده
هدف ها گم شدن
کمتر پیدا میشن ادم هایی که درست فکر کنن
ازادی بیان نداریم
.
.