چرا مردان زنان را فقط برای رفع هوس میخوان

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
البته منظور من همه آقایون نیست

آیاتای

عضو جدید
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
متاسفانه بیشتر خانم ها با گذشت و تحمل، این جسارت رو به مردان جاهل میدن که هر طور دوست داشته باشن با خانمشون رفتار کنن!!:mad: جامعه مردسالار هم که خشونت رو برا مرد امتیاز میدونه!!!!!!!!!!!!

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بیشتر خانم ها با گذشت و تحمل، این جسارت رو به مردان جاهل میدن که هر طور دوست داشته باشن با خانمشون رفتار کنن!!:mad: جامعه مردسالار هم که خشونت رو برا مرد امتیاز میدونه!!!!!!!!!!!!
منم همین رو میگم چرا زنان ما اینقدر تحملشون زیاده .................شاید یه روزی ما هم جزو همون زنان شدیم .............

آیاتای

عضو جدید
منم همین رو میگم چرا زنان ما اینقدر تحملشون زیاده .................شاید یه روزی ما هم جزو همون زنان شدیم .............
بخاطر قوانین ضد زن که در کشور ما اجرا میشه
بخاطر عدم آگاهی زن از حق و حقوقش
بخاطر قباحت طلاق و عدم حمایت خانواده ها از زنی که متارکه کرده
بخاطر تربیت بد پسر خانواده که خشونت رو نشانه مردانگی میدونه
بخاطر غرور کاذب مردها که میراث پدرسالاریه
بخاطر اینکه بیشتر زنها استقلال مالی ندارن و متکی به شوهر هستن
بخاطر تو سری خور بار آوردن دختران به سفارش بانیان دینی
بخاطر فقر فرهنگی............................
بخاطر ............................................

نگران نباش ما به حقوقمون آشنا هستیم و اجازه نمیدیم کسی پاشو از گلیمش درازتر کنه..!
البته اگر اسلام دست و بالمون رو نبنده :mad:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بشر(مردا)هنوز ناشناخته هستن زیاد درمورد کاراشون فکر نکن....کارت به تیمارستان میکشه ها.

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من که حرف شما رو قبول ندارم ... البته ببخشید ...
احساس میکنم یه جانبه جلو رفتید ...
شاید از این جور مرد یا بهتره بگم نامردها پیدا بشه ... اما همه مثل هم نیستند ...

منم گفتم منظورم با همه نیست اما مطمئن باشید تعدادشون هم کم نیست که دست به این کارا میزنند خداوند نابودشون کنه
بخاطر قوانین ضد زن که در کشور ما اجرا میشه
بخاطر عدم آگاهی زن از حق و حقوقش
بخاطر قباحت طلاق و عدم حمایت خانواده ها از زنی که متارکه کرده
بخاطر تربیت بد پسر خانواده که خشونت رو نشانه مردانگی میدونه
بخاطر غرور کاذب مردها که میراث پدرسالاریه
بخاطر اینکه بیشتر زنها استقلال مالی ندارن و متکی به شوهر هستن
بخاطر تو سری خور بار آوردن دختران به سفارش بانیان دینی
بخاطر فقر فرهنگی............................
بخاطر ............................................

نگران نباش ما به حقوقمون آشنا هستیم و اجازه نمیدیم کسی پاشو از گلیمش درازتر کنه..!
البته اگر اسلام دست و بالمون رو نبنده :mad:
کاملا موافقم بیشتر به خاطر قوانین کشور ماست که دست و پای همه رو بسته و به خاطر خانواده های ایرانیه که سنت های خاص خودشون رو دارند
نه من دلواپس خودم نیستم اما دلم به حال بقیه میسوزه که هنوز هم بعد چندین و چند سال زندگی با شوهرشون هنوز هم احساس راحتی نمیکنند

Candyman

کاربر فعال
سوال
واقعا شرم نمیکنند

چرا دخترای این سایت همشششششششششششششششش از این سوالا تو ذهنشون ایجاد میشه؟

چرا شما همشششششششششششششششش فکر میکنید الان مردان باید الاغ شما باشند و هر چی شما بگید انجام بدن؟

چرا شما فکر میکنید الان اگر دوست پسر رفیقتون اگر دو دره بازی کرده سر دوستتون الان همه انیجورند؟

چرا بعضی از شماها سهل انگاری و بهتره بگم اشتباه و بی فکری خودتونو پای دیگران میبندید؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا با پسرای دودره باز رفیق میشین که این جور دهنیت درباره ماها بهتون میدن آخه؟؟؟؟
کی گفته پسرا واسه هوس زن ها رو میخوان؟؟؟
هر جایی آدم خوب هم هست آدم بد هم هست
جه زن چه مرد

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
واقعا شرم نمیکنند

سلام!
ذاته خرابو کاریش نمی شه کرد..:razz:
بعدشم دسته کوچکی از آقایون اینجورین که واقعا تاسف برانگیزن!!! :razz:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میگیم مردها منطقین. یعنی دسته کوچیکشون غیر منطقین
از اون دسته غیر منطقی یه دسته کوچیکترشون هستند که زود هم عصبانی میشند.
از اون دوسته زود عصبانی شده دسته کوچیکتری هستند که دست رو زنشون بلند میکنند
از اون دسته از مردها دست بلند کرده دسته کوچکترشون هستند که خجالت هم نمیکشند.
اگه مطالعه اماری داشته باشیم میفهمیم از هر 1000 تا مرد 9 تاشون اینجورین که میگین.

ولی بعضی کارهای خانومها ادمو روانی میکنه. تا حالا بهتون گیر دادند که چرا قبل از خواب نمیشینی با من 3 ساعت حرف بزنی؟؟؟

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حالت عادی مردها اینجوری نیستن
اما بدلایلی مثل دلایل زیر مردا اینجوری میشن
1. شرایط فرهنگی (هر چی جامعه عقب افتاده تر این مشکل بیشتر)
2. شرایط روانی (بعضی وقتا طرف از یک مشکل روانی رنج میبره که حتی شاید خودشم ندونه)
3. در شرایطی که اون زنو دوست نداره فقط از درد اجبار داره باهاش ادامه میده
4..... بقیه بگن

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
واقعا شرم نمیکنند
مگه زنا نمیخوان زنا مردارو برای ارضای هوس میخوان میگی نه

1 اگه مردا نباشن زن از کجا میخوان در بیارن هوس خریده خودشونو ارضا کنن :biggrin:
2 اگه مردا نباشن چه جوری زن هوس جرو بحث کردن با مادر شوهر ارضا کنن :biggrin:
3 اگه مردا نباشن زنا چه جوری حس مادرانشون ارضا کنن:biggrin:
4 اگه مردا نباشن چه جوری زنا حس غر زدنشونو ارضا کنن:biggrin:
5 اگه مردا نباشن زنا چه جوری حس مادر شوهر بازی و غر زدنشونو ارضا کنن:biggrin:
6اگه مردا نباشن زنا چجوری مادر زن بازی در بیارن تو زندگی دامادشون دخالت کنن:biggrin:
7 اگه مردا نباشن چه جوری زنا باید حس فخر فروشیشونو ارضا کنن:biggrin:
8.......:biggrin::biggrin:
9........:biggrin::biggrin:

بسه یا بقیشو هم بگم

زنو مرد هردشون نیاز به هم دارن تا همدگرو کامل کنن

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
واقعا شرم نمیکنند
دوست عزیز..
بله بخشی اش مربوط به قوانین اسلامی میشه بخشی هم مربوط به فرهنگ خاورمیانه ای...
کلا این فرهنگ تو این منطقه بوده و زنا هم مشکلی نداشتن (اینطور که تاریخ میگه)..
ولی بعد از ورود خاورمیانه به افکار مدرنیته که اساسها و پی های جامعه سنتی رو بهم ریخت تفکر حق طلبی و مساوات و... به تدریج وارد ذهن زنان خاورمیانه ای بخصوص زنان ایرانی شد (حتی لایه های دیگه ی اجتماع)...
رشد این تفکر رو میتونین از خود جنبش که بعد از انتخابات ببینید که زنان حضوری فعال در این حرکت داشتند..
البته تا بخشی این حرکت خوبه وبخش دیگری اش به گمراهی میکشه...
که انشالله نکشه...
به جای کمیت رشد این حرکت به کیفیت پرداخته بشه و خودش رو به بلوغ برسونه...
با تشکر
یا حق

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید دوستان تو هر جامعه آماری هیچ چیزی مطلق نیست .زشت داریم زیبا هم داریم،بد داریم خوب هم داریم
اما در یک جامع ممکنه که درصد ها کم و زیاد باشه ولی در کل همه ی این مباحث زناشویی بر میگرده به طرفین نه طرف یعنی هر دو طرف دخیل هستند در عمل ها و عکس العمل های هم دیگر
من با یک دوختر دوستم که مثلا خیلی بامرامه یا خیلی بی ادب هست
یا برعکس با پیری دوستم که خیلی ولخرجه یا خیلی بد دهنه
این دلیل نمیشه که نتیجه گیری کنم که همه ی دخترا عین اون دختر یا همه ی پسرا عین اون پسر هستند
مطلب دیگر این که درسته که قبل از ازدواج نمیشه طرف رو کامل شناخت ولی خوب جواب بله یا انتخاب کورکوراهنه هم دور از عقل هستش من دختری که فقط 1 ساعت باهاش حرف زدم رو فقط به اندازه ی 1 ساعت میشناسم نه بیشتر اما قراره یک عمر زندگی کنم باهاش پس دور از منطق و عقل هست که در همون 1 ساعت تصمیم بگیرم
پس قبل از این که در مورد یه جامعه یا حتی یک نفر نظر بدهیم کمی فکر کنیم و شناخت داشته باشیم
ممنون از همتون

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا با پسرای دودره باز رفیق میشین که این جور دهنیت درباره ماها بهتون میدن آخه؟؟؟؟
کی گفته پسرا واسه هوس زن ها رو میخوان؟؟؟
هر جایی آدم خوب هم هست آدم بد هم هست
جه زن چه مرد

1. اگر متن رو خوب میخوندید متوجه می شدید بحث دوستی نیست بحث زن و شوهری
  2. من گفتم بعد از ازدواج منظورم قبل از ازدواج نبود
  3. موافقم همه جا همه نوع هست
چرا دخترای این سایت همشششششششششششششششش از این سوالا تو ذهنشون ایجاد میشه؟

چرا شما همشششششششششششششششش فکر میکنید الان مردان باید الاغ شما باشند و هر چی شما بگید انجام بدن؟

چرا شما فکر میکنید الان اگر دوست پسر رفیقتون اگر دو دره بازی کرده سر دوستتون الان همه انیجورند؟

چرا بعضی از شماها سهل انگاری و بهتره بگم اشتباه و بی فکری خودتونو پای دیگران میبندید؟
  1. آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است چون زیاد تو جامعه وجد داره و ذهن هر کسی رو مشغول میکنه
  2. دوست کجا بوده متن رو با دقت بخونید
  3. ای بابا حالا کی به اینا بگه منظور ازدواج بوده نه دوستی

solar flare

مدیر بازنشسته
من نمیگم کی مقصره و اینم کاملا درسته که بعضی آقایون دست بزن دارن
اما خب در اکثر دعواها هر دو طرف مقصرن
وقتی دعوا شد به نظر من باید خودمون رو هم مرور کنیم

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میگیم مردها منطقین. یعنی دسته کوچیکشون غیر منطقین
از اون دسته غیر منطقی یه دسته کوچیکترشون هستند که زود هم عصبانی میشند.
از اون دوسته زود عصبانی شده دسته کوچیکتری هستند که دست رو زنشون بلند میکنند
از اون دسته از مردها دست بلند کرده دسته کوچکترشون هستند که خجالت هم نمیکشند.
اگه مطالعه اماری داشته باشیم میفهمیم از هر 1000 تا مرد 9 تاشون اینجورین که میگین.

ولی بعضی کارهای خانومها ادمو روانی میکنه. تا حالا بهتون گیر دادند که چرا قبل از خواب نمیشینی با من 3 ساعت حرف بزنی؟؟؟
نکته اخر که نوشتی اگر میگه بیا باهم حرف بزنیم دلایل زیادی داره
  1. همسرش رو از همه نزدیک تر می دونه شاید حرفی باشه که روش نشه به بقیه بگه
  2. دلش برای همسرش تنگ شده
  3. همسرش رو بر اثر کار زیاد ندیده حالا میخواد یه دل سیر ببینه
  4. ................

Hamed_Khan

عضو جدید
سوال
واقعا شرم نمیکنند
ببخشیدولی شما سخت در اشتباهید!
نمیدونم مشا فیلم دیدین یا اطافیانتو این عادات زشت رو دارند...ولی بنده تا به حال هیچ مردی رو ندیدم که به خاطر س ک س ناز بکشه و بعدش زنش رو بزنه!
این موجودی که شما تفسیرش کردین اصلا انسان نیست....

piton

عضو جدید
دلتون خوشه خب واسه همینه ما ها دیگه زن نمیگیریم ازدواج اعتباری مثل ایرانسل دائمی فایده نداره هزینش بالاست دردسرشم بیشتره

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حالت عادی مردها اینجوری نیستن
اما بدلایلی مثل دلایل زیر مردا اینجوری میشن
1. شرایط فرهنگی (هر چی جامعه عقب افتاده تر این مشکل بیشتر)
2. شرایط روانی (بعضی وقتا طرف از یک مشکل روانی رنج میبره که حتی شاید خودشم ندونه)
3. در شرایطی که اون زنو دوست نداره فقط از درد اجبار داره باهاش ادامه میده
4..... بقیه بگن
من بیشتر با گزینه دو موافقم که از لحاظ روانی مشکل دارند اینچنین مردانی همواره مشکوک هستند

دوست عزیز..
بله بخشی اش مربوط به قوانین اسلامی میشه بخشی هم مربوط به فرهنگ خاورمیانه ای...
کلا این فرهنگ تو این منطقه بوده و زنا هم مشکلی نداشتن (اینطور که تاریخ میگه)..
ولی بعد از ورود خاورمیانه به افکار مدرنیته که اساسها و پی های جامعه سنتی رو بهم ریخت تفکر حق طلبی و مساوات و... به تدریج وارد ذهن زنان خاورمیانه ای بخصوص زنان ایرانی شد (حتی لایه های دیگه ی اجتماع)...
رشد این تفکر رو میتونین از خود جنبش که بعد از انتخابات ببینید که زنان حضوری فعال در این حرکت داشتند..
البته تا بخشی این حرکت خوبه وبخش دیگری اش به گمراهی میکشه...
که انشالله نکشه...
به جای کمیت رشد این حرکت به کیفیت پرداخته بشه و خودش رو به بلوغ برسونه...
با تشکر
یا حق

:gol::gol::gol::gol::gol:
از اون تاپیک ها بودا !! Just LoL !
از کدوم تایپیک ها واضح حرف بزن
ببینید دوستان تو هر جامعه آماری هیچ چیزی مطلق نیست .زشت داریم زیبا هم داریم،بد داریم خوب هم داریم
اما در یک جامع ممکنه که درصد ها کم و زیاد باشه ولی در کل همه ی این مباحث زناشویی بر میگرده به طرفین نه طرف یعنی هر دو طرف دخیل هستند در عمل ها و عکس العمل های هم دیگر
من با یک دوختر دوستم که مثلا خیلی بامرامه یا خیلی بی ادب هست
یا برعکس با پیری دوستم که خیلی ولخرجه یا خیلی بد دهنه
این دلیل نمیشه که نتیجه گیری کنم که همه ی دخترا عین اون دختر یا همه ی پسرا عین اون پسر هستند
مطلب دیگر این که درسته که قبل از ازدواج نمیشه طرف رو کامل شناخت ولی خوب جواب بله یا انتخاب کورکوراهنه هم دور از عقل هستش من دختری که فقط 1 ساعت باهاش حرف زدم رو فقط به اندازه ی 1 ساعت میشناسم نه بیشتر اما قراره یک عمر زندگی کنم باهاش پس دور از منطق و عقل هست که در همون 1 ساعت تصمیم بگیرم
پس قبل از این که در مورد یه جامعه یا حتی یک نفر نظر بدهیم کمی فکر کنیم و شناخت داشته باشیم
ممنون از همتون
درسته اما مطمئن باشید هیچوقت شناخت چه برای زن و چه مرد حاصل نمیشه

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدولی شما سخت در اشتباهید!
نمیدونم مشا فیلم دیدین یا اطافیانتو این عادات زشت رو دارند...ولی بنده تا به حال هیچ مردی رو ندیدم که به خاطر س ک س ناز بکشه و بعدش زنش رو بزنه!
این موجودی که شما تفسیرش کردین اصلا انسان نیست....
اگر کمی دقت کنیم میبینیم فقط کافی چشمامون رو باز کنیم البته شما یه مردی هیچوقت توی بحث های زنون نمیتونید شرکت کنید و درد دل اونا رو گوش کنید چون دید شما فقط محدود به اطرافیانتون که همون تقوام درجه یکتونه میشه و جامعه آماری دیگه ای نمی سنجید

Agha Nima

عضو جدید
خوب نیست که شما با دیدن یه صحنه اینجوری بخوای در مورد مرد ها قضاوت کنی.
شما دلیل این که اون مرد زنش رو می زند می دونی؟
شاید اون زن هم کاری کرده که شوهرش مجبور به انجام چنین کاری شده ، البته من هرگز کار اون مرد رو قبول ندارم ولی یه طرفه که بری قاضی رازی بر می گردی .
روزی چند بار تو خیابون ها دعوا می بینی و روزی چند بار می بینی که زن و شوهر های خوش بخت دست هم دیگه رو گرفتن و دارن با خوشی عمر رو سپری می کنن .

piton

عضو جدید
من ازدواج نکردم ولی اگه بکنم چون ادم اهل بزن بزن نیستم سعی میکنم با زبون خرش کنم نه با کتک

بالا