چرا در باشگاه مهندسان ایران ........

Mazyar . k

عضو جدید
میخواستم بپرسم واسه چی در باشگاه مهندسان ایران به تازه واردا کم محلی میشه مگه پادگانه که قدیمی و جدید داشته باشه . شما خودتون چی کسی رو ببینید تازه وارده محلش نمیزارید . برام سوال بود پیش امده بود جواب اگه بدید ممنو میشم .

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم بپرسم واسه چی در باشگاه مهندسان ایران به تازه واردا کم محلی میشه مگه پادگانه که قدیمی و جدید داشته باشه . شما خودتون چی کسی رو ببینید تازه وارده محلش نمیزارید . برام سوال بود پیش امده بود جواب اگه بدید ممنو میشم .
این سوال منم هست. تازه به سوال تازه واردا هم جواب نمیدن:cry:

• Like
واکنش ها: eb@d

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا پیش خودم تحویلت میگرم اونم به مفدار زیاد:D

s@ber

عضو جدید
سلام...
نمیدونم والا... من اینو از چند نفر دیگه ام شنیدم ولی اونموقع که تازه وارد بودم همچین چیزی ندیدم الانم به دوستای تازه وارد مث بقیه کاربرا نگاه میکنم...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطورنیستتتتتتتت
من خودم باتازه واردا گرمم

اصلا مگه تازه و قدیم داره؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیکار بکنند که فک کنی تحویلت میگیرند. اینجا قدیم و جدید نداره , همه مون دوست همیم.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من که با همه خوب بودم

هر سوالی هم داشتن تا اونجا ک میتونستم کمکشون کردم

• Like
واکنش ها: ayja

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
فکر نکنم به این شدتی که گفتید باشه...

اما به خاطر داستان مولتی یوزر و افرادی که اخراج شدن و دوباره هوس بازگشت (!) به سرشون زد در این مدت به نظرم میاد یه مقدار تو برخوردها احتیاط وجود داره که اونم تقصیرش نه اعضای جدید و نه اعضای قدیمی نیستند....

اما تقریبا همه مدیران و اعضای فعال سعی دارند با بهترین نحو پاسخگویی کاربران تازه وارد باشند
:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی کم محلی کرده بگو برم گوششو ببرم!خخخخ
:D

mozhgan.s.r

عضو جدید
اینطوری نیست برای ما که تازه وارد با بقیه فرقی نمیکنه!!!
هر کی این کارو میکنه حتماً مشکل داره.....:surprised::mad:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید، اینجا کسی چیزی گفت. نه مثل اینکه کسی نبود. :biggrin:

marya1

عضو جدید
عاااااااااقا راست میگه منم خیلی وقته اینجا عضوم ولی همین مشکلو دارم با اینکه به همه تاپیکا سر میزنم و پست میذارم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون دوستای تازه وارد رو کمتر میشناسیم تا بیایم باهاشون آشنا بشیم و گرم بگیریم مدتی میگذره و دوستمون از تازه واردی میشه عضو فعال

اما خداییش خودم همیشه سعی کردم جواب تازه واردها رو بدم و راهنماییشون کنم
چون هیچوقت یادم نمیره که خودمم تازه وارد بودم و هیچی از باشگاه بلد نبودم:redface:

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین خودت باید ادمه اجتماعی و خوش صحبتی باشی منتظر نباشی بری تو یه تاپیک کسی ازت سوال کنه
خودت باید گرگ باشی بپری وسط تو بحثا شرکت کتی نظر بدی
با بقیه حرف بزنی
نه اینکه گوشه گیر باشی
من اولین باری که اومدم دقیقا تو یه تاپیکی رفتم خودم با بچه ها حرف میزدم نظر میدادم بدون انکه حتی یک نفرشون رو بشناسم
بعدش اینطوری با همه اشنا میشی

marya1

عضو جدید
ببین خودت باید ادمه اجتماعی و خوش صحبتی باشی منتظر نباشی بری تو یه تاپیک کسی ازت سوال کنه
خودت باید گرگ باشی بپری وسط تو بحثا شرکت کتی نظر بدی
با بقیه حرف بزنی
نه اینکه گوشه گیر باشی
من اولین باری که اومدم دقیقا تو یه تاپیکی رفتم خودم با بچه ها حرف میزدم نظر میدادم بدون انکه حتی یک نفرشون رو بشناسم
بعدش اینطوری با همه اشنا میشی
مگه قانون جنگله که گرگ باشیم به نظر من اینجا اکثرا فکر میکنن از دماغ فیل افتادن البته دور ا جون شما و بقیه دوستان خودم