چرا باشگاه مهندسان تالار ترکی ندارد!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
"ببینیم آخر چی میشه‌"....معمولا معنای بی سرانجام بودن کار رو میده....

حالا....ببینیم چی میشه دیگه!‌

شما نگران نباشید،شاید هم بهتره بگم نگران باشید چون این سیاستتون کلاً برعکس جواب میده
این تالار چه ایجاد بشه و چه نشه حتی یک ترک هم فارس نمی شه!

بزارید یه داستان براتون تعریف بکنم در مورد سرانجام کار که منتظرشین:

یه روز یه نفر تصمیم میگیره مرتفع ترین نقطه محل زندگیش رو فتح کنه
وسایلش رو جمع می کنه تا فرداش عازم کوه بشه،تو ذهنش فتح قله یه احساس عجیبی بهش می داد شب رو تا روز نمی تونست بخوابه
صبح زود میره برای فتح قله!
اون تشنه ی فتح قله بود ،می ایستاد و به قله خیره میشد، رسیدن به اون اوج تنها فکرش بود.
این فکر اون رو از فکر کردن به زیبایی های دامنه کوه دور می کرد،
یک روز دو روز یک هفته دو هفته، بالاخره بالای کوه رسید شادیش به 3 ثانیه هم نکشید.اون بالا خبری نبود!
موقع برگشتن فکرش آزاد تر بود.چیزایی رو میدید که قبلاً ندیده بود.تازه اون موقع متوجه شد که هیجان اون به خاطر فتح قله نبود،اون حالتی بود که در سرتاسر مسیر، بهش دست می داد.
آره! قشنگیش در طی تمامی مسیر قله بود،سهم قله از 2 هفته انتظار فقط 3 ثانیه بود!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پیشنهاد جالی است ولی قطعا بی شرط نیست

مسئله ای که هست هدف این تالار چیه ........مثلا قراره مثل تالار انگلیسی مطرح بشه
یعنی جز تالارهای زبان خارجه باشه که از این لحاظ بی عیب نیست
البته من پیشنهاد میکنم تالار زبان عربی هم ایجاد بشه

بعد میره سراغ مسئله مدیر
مدیرش میخواد کی باشه ........ یه شخصی که ایران رو قبول نداشته باشه و متاسفانه برای نژادها احترامی قائل نباشه ؟

طبیعتا مدیرش بایستی یه شخصی باشه که اگر دید کسی داخل اون تالار داره تاپیکی با مضمون توهین نژادی میکنه بالفور با اون شخص یا اشخاص برخورد کنه
که شاید خیلیها که این درخواست رو دادن موافق همچین مدیری نباشن ........طبیعتا مدیر اونجا باید شخصی باشه که توهین به نژادها براش مهم باشه
متاسفانه شاهدیم در این انجمن توهینهای نژادپرستی ( چه توهین به عرب ، چه فارس و چه ترک) به وفور دیده میشه که برخورد قاطعانه ای صورت نگرفته ( قفل کردن تاپیک نژاد پرستی کافی نیست چون در اون متاسفانه مخاطب اختلاف قومیتها رو میبینه ......اختلافی که تنها در بین یه عده وجود داره که هرگز به اتحاد ملت علاقه مند نبودن و نیستن )
راهکارهای زیادی برای برخورد وجود داره ولی ما سعی کردیم با توجه به نام باشگاه که یک باشگاه علمیست مدارا کنیم
تنها زدن حرف توهین آمیز به سران نظام جز مصادیق جرایم رایانه ای نیست
یکی دیگر از بندها وجود اختلاف افکنی در جامعه و توهینهای نژادی است

اما اگه هدف اینه یه انجمن ایجاد بشه !!!!!!!! بهشون یادآوری میکنم انجمنهای ترک زبان مثل آذرفروم کم نیستن

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید یک گروه 6(5+1)نفره از دوستان غیر ترک برای کنترل نامحسوس تالار ترکی انتخاب بشن،
دوستایی هم که ... هستن یا علاقه مند به این شغل هستن و یا به هر دلیلی نتونستن وارد ... بشن ولی علاقه داشتن تو اولویت هستن.
اون وقت باید کاربرای ترک و سبزها ناخناشون رو کوتاه کنن.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چرا مدیرا به درخواست این همه عضو ترک باشگاه جواب نمیدن
کاش لااقل توضیح بدن

tatu_lover1366

عضو جدید
به همون علتی که تالار مشهدی نداره
تازه من روسی هم صحبت می کنم
میدیران لطف کنند اگه تالار ترکی زدند یه تالار روسی هم بزنند , به من هیچ ربطی نداره که بقیه هم بلد نیستند,میخواستند یاد بگیرن

Sarp

مدیر بازنشسته
میدیران لطف کنند اگه تالار ترکی زدند یه تالار روسی هم بزنند , به من هیچ ربطی نداره که بقیه هم بلد نیستند,میخواستند یاد بگیرن
تالار باید کاربر فعال و تاپیک فعال به تعداد 10 - 20 داشته باشه
دارید؟

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چرا مدیرا به درخواست این همه عضو ترک باشگاه جواب نمیدن
کاش لااقل توضیح بدن

بله لااقل یک جواب می تونست بهترین ایده باشه.
به هر صورت اگه کاربر فروم هم محسوب نشیم،باید به مهمان هم ارزش قائل شد.
شاید منتظر یک جمله هستند!

وقتی اینجا برای من ارزشی قائل نیستند چرا اینجا بمونم

و پاسخی واضح دارند:

به سلامت!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
باید یک گروه 6(5+1)نفره از دوستان غیر ترک برای کنترل نامحسوس تالار ترکی انتخاب بشن،
دوستایی هم که ... هستن یا علاقه مند به این شغل هستن و یا به هر دلیلی نتونستن وارد ... بشن ولی علاقه داشتن تو اولویت هستن.
اون وقت باید کاربرای ترک و سبزها ناخناشون رو کوتاه کنن.
خو منم میخوام عضو گروه 5+1 بشم...:دی
ولی ترکی بلد نیستم شما فشم بهم بدید نمیفهمم.:دی
خودتون باید یه سری اصول رو رعایت کنید...
همیشه نباید زور بالا سره ادم باشه که.ما همه انسانیم و دارای درک و شعور اگه یه چیزی بده پس به همه زبانی و همه جا بده نباید کاری کنیم که درست نیست

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو منم میخوام عضو گروه 5+1 بشم...:دی
ولی ترکی بلد نیستم شما فشم بهم بدید نمیفهمم.:دی
خودتون باید یه سری اصول رو رعایت کنید...
همیشه نباید زور بالا سره ادم باشه که.ما همه انسانیم و دارای درک و شعور اگه یه چیزی بده پس به همه زبانی و همه جا بده نباید کاری کنیم که درست نیست

شوخی بود بابا :D
یکی از کاربران گفتن که شما عرزه نگهداری تالار خودتون رو ندارین منم گفتم شما ظاهراً کاراگاه بازی رو دوست دارین و کاندیدای نخست 5+1 شما هستین!
و گرنه من عمراً تو تالاری که مدیرش متخصص نیست پست ارسال کنم،
همه میدونن این رو!

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب شاید اشتباه از من بود خوب من یک مورد به پست نخست افزون می کنم:

+18

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
...... و بعد از همه ی اون نقطه ها کاش یاد میگرفتیم حرف بچگانه رو بچگانه پاسخ ندیم!!!!!!!

پاپاتیا

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز
ممنون آقای توتولماز
واقعا برام خیلی جالبه داشتن یه تالار ترکی چه مشکلی برای دیگران داره
حق مام هست که بخوایم زبان خودمونو یادبگیریم.وقتی من نمی تونم ترکی حرف بزنم وبنویسم یادگرفتن زبان انگلیسی و...واقعاخنده دارهست.
هروقتم یه تاپیکی درمورد ترک و آذری هست آخرش به جنجال میکشه ...
هرکسی اگه خواسته ای داره باید بهش احترام گذاشت ....
یکی درخواست تالار به زبان مادریش میکنه حالا موافقت بشه یا نه ...بقیه باید بریزن سرش(خدای نکرده توهین کنن)؟چه معنی داره؟

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا لازم بود.
اره جانم این روزا مثه اینکه خیلی از تاپیکا به این علامت نیاز دارن
درسته
مث اینکه من اشتباه میکردم
واقعا فکر کنم ضروریه این علامت رو بزنن رو سر در تاپیکا
و اونوقت چقدر آمار ورود پایین میاد!
آمار پایین میاد اما کیفیت میره بالا .. بهای مناسبیه

:)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هنوزم لزوم وجود این تاپیک رو نمیدونم ! هرچی پست توش میخونم مال 10 نفره :( بعدشم یک سوال اساسی از دوستان ، توی تالار چه چیزی اضافه تر داره که توی تاپیک نداره ؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم تایپیک زبان ترکی ایجاد بشه تا زمینه یآشنایی نه فقط ترکها که تمام ایرانیها با فرهنگ و ادبیات غنی ترکها رو فراهم کنه.
از مدیران عزیز این خواهش رو دام که به تقاضا و نیاز این همه اعضای ترک باشگاه جواب مثبت بدن.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ببخشیدا ولی وقتی برخود و رفتارا تو یه تاپیک این مدلیه دیگه تو تالار چه جوری میخواد باشه

درخواستتون عنوان شده تصمیم با مدیریت هست
این تاپیک هم قفل میمونه تا اینکه پست بعدی مدیریت بیان و نظرشون رو اینجا بگن
موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا