چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی ؟؟؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نیم کنم نیاز به شرح باشه

اگه خواستین اینجا توضیح بدیم که نام کاربری که انتخاب کردین به چه معناست و برای چی انتخاب کردین ؟؟

خیلی ها اسم خودشون رو گذاشتن مثل من اما خیلی ها هم معنای خاصی دارن
مثل
essi4300 که 4300 در اینجا حتما معنای خاص خودش رو داره
ayja
خیبر
A&S
و .....

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق MEL GIBSON هستم
یه خورده هم شبیه منه.
چند تا از فیلمهاش:
مصائب مسیح
BraveHeart
Patriot
lethal weapon1,2,3,4
what women wants?
edge of darkness

amin_architect22

عضو جدید
امین که اسم خودمه خیلی هم دوسش دارم آرشیتکت هم که مشخصه این رو هم عاشقشم 22 هم عدد مورد علاقمه

garshasbi-m

عضو جدید
بادرود:gol:
كلا آدم ركي هستم هيچ چيزي واسه پنهون كردن ندارم عيبهاي خودمو پذيرفتم واسه همين خيلي راحت همه جا خودمو معرفي ميكنم با همه نقايصم ، به خاطر اتفاقي هم كه تو دوران دانشجويي واسه اكيپ دوستيمون افتاد عهد كردم حرفي رو نزنم مگر اينكه همه جا قدرت بيانش رو داشته باشم
به همين خاطر اسم خودم رو براي اسم كاربري انتخاب ميكنم
اون اتفاق دوران دانشجويي يكي از بزرگترين اتفاقات و تجربيات زندگيم بود كه به من نشون داد برعكس اون كه خودم رو خيلي آدم خوبي فرض ميكردم اصلا آدم خوبي نبودم و از اون به بعد هميشه در خودم دنبال عيب ميگردم
:gol::gol::gol:

حسين 1966

عضو جدید
حسين که اسممه
1966 هم ازش برداشتهاي مختلفي ميشه اکثريت فکر مي کنن سال تولدمه (يعني 44 ساله :d)بعضي ها مي گن مخفف يک1/9/66 تاريخ دقيق تولده اما در اصل شماره شناسنامم هست

sharifhaseb

عضو جدید
. . .

. . .

فکر نیم کنم نیاز به شرح باشه

اگه خواستین اینجا توضیح بدیم که نام کاربری که انتخاب کردین به چه معناست و برای چی انتخاب کردین ؟؟

خیلی ها اسم خودشون رو گذاشتن مثل من اما خیلی ها هم معنای خاصی دارن
مثل
essi4300 که 4300 در اینجا حتما معنای خاص خودش رو داره
ayja
خیبر
A&S
و .....

سلام
اول اسم که اسم دانشگاهمه شریف قسمت دوم هم اسم انجممن نجوم خودمونه حاسب

gagas

عضو جدید
منم gagas رو انتخاب کردم چون یه برادر زاده دارم که 2 سالشه و به مگس میگه گگس!!!! از اونجایی که من عاشقشم این اسمو انتخاب کردم که هر وقت دیدم یاد شیرین زبونیای عشقم بیافتم!!!!!:gol::gol::gol:;)

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم gagas رو انتخاب کردم چون یه برادر زاده دارم که 2 سالشه و به مگس میگه گگس!!!! از اونجایی که من عاشقشم این اسمو انتخاب کردم که هر وقت دیدم یاد شیرین زبونیای عشقم بیافتم!!!!!:gol::gol::gol:;)

معلومه خیلی دوستش داری

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
منم چون عاشق ایرانم و بر خلاف خیلی ها, به ایرانی بودن وبه نژاد اریایی بودن خودم مینازم اریایی گذاشتم و کلمه دومم که معلومه.

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای شیطون
بگو ، چه اشکالی داره خوب یه روزی میفهمن دیگه :D

نه قرار نيست بفهمن!!البته اگه اين آبجي ما (آياتاي)اين ورا پيداش نشه!