پیش بینی شما درباره نتایج کنکور ارشد 93 چیست؟

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واقعا جوابا 18 میاد؟
کسی میدونه شناسایی شیراز روزانه حدودا تا چه رتبه ای میگیریه؟

ali.metal.eng

عضو جدید

نه راستش شاید 22 ام بیاد طبق مذاکرات صورت گرفته با مهندسین باشگاه به این نتیجه رسیدیم

خب شیراز فرق میکنه بستگی داره به سالش فکر کنم 300-400 رو بگیره بازم دوستان شیرازی بهتر میدونند جواب بدند:)

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
نه راستش شاید 22 ام بیاد طبق مذاکرات صورت گرفته با مهندسین باشگاه به این نتیجه رسیدیم

خب شیراز فرق میکنه بستگی داره به سالش فکر کنم 300-400 رو بگیره بازم دوستان شیرازی بهتر میدونند جواب بدند:)

شما معلومه خیلی خوب امتحان دادید که انقدر استرس دارید والا امثال من خیالشون راحته:)

ali.metal.eng

عضو جدید
شما معلومه خیلی خوب امتحان دادید که انقدر استرس دارید والا امثال من خیالشون راحته:)

زیاد براش زحمت کیشده بودم ولی راستش بد شانسی اوردم یکی اینکه سوالات موادیا امسال بی نهایت اسون مطذح شده بود و دیگه تقلب سر جلسه ؟!؟

در هر حال امیدوارم همگی موفق بشیم:cry:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
زیاد براش زحمت کیشده بودم ولی راستش بد شانسی اوردم یکی اینکه سوالات موادیا امسال بی نهایت اسون مطذح شده بود و دیگه تقلب سر جلسه ؟!؟

در هر حال امیدوارم همگی موفق بشیم:cry:

ایشالا که نتیجه میگیرید

متاسفانه وقتی سوالا آسون میاد دیگه اعتدال بین بچه های درس خون و بچه هایی که الکی رفتن سرجلسه مشخص نمیشه

shirazii

عضو جدید
اصلا مشخص نیست بستگی به انتخاب بچه ها داره اما شیراز پارسال 10 نفر فقط ظرفیت داشته روزانه شبانه هم که نداشته

Scholar87

کاربر فعال
کسی میدونه دانشگاه تهران روزانه حدودا تا چه رتبه ای میگیریه؟

ali.metal.eng

عضو جدید
:biggrin:نه فک کنم چون تو قسمت گفتگوی آزاد زدین مورد داشت شاید اگه تو زنگ تفریح میزدین حذفش نمیکردن;)

خب پست رو میشه منتقلم کرد قرار نیست که هرچیزی حذف بشههههه:biggrin:

خب ادامه بحثمون به کجا رسیده بود اهان فردا میریم تست کنکور بزنیم بعدش ریخته گری داشته باشیم:biggrin:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خب پست رو میشه منتقلم کرد قرار نیست که هرچیزی حذف بشههههه:biggrin:

خب ادامه بحثمون به کجا رسیده بود اهان فردا میریم تست کنکور بزنیم بعدش ریخته گری داشته باشیم:biggrin:
میبینم امشب پیرجو قند عسل داس برداشت همه تاپیکا رو درو کرد

ali.metal.eng

عضو جدید
اغا تست کنکور کی جوابش میادددد من دیگه کلافه شدم از دست خودمممممم:w15:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
فک کنم سازمان سنجش زیر لفظی میخاست
رییس سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه خبر داد.
دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب در روزهای 23 تا 25 بهمنماه سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.

وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهارکرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش درباره زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز، تصریح کرد: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته پایانی اردیبهشت ماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود.

خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.

منبع
http://isna.ir/fa/news/93021509595/زمان-دقیق-اعلام-نتایج-اولیه-آزمون-ارشد-انتخاب

آخرین ویرایش:

Vahid.Net

عضو جدید
وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهارکرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

خدایا توبه :|

shirazii

عضو جدید
ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;):smile:

3312232

عضو جدید
ای خدااااااجون......این سازمان سنجش چرا اینجوریه؟مگه دارن چه کار خارق العاده انجام میدن که اینقدر طولش میدن....خدا وکیلی مارو با این خبر له له کردنا یعنی داغونم کردن:wallbash::wallbash: