پیشنهاد شما برای فعال کردن تالار گفتگوی آزاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا بزرگترین معضل سایت به نظر من همین اسپم ها هست.
شما یک نگاه به تاپیک های همین 2 صفحه بنداز.یک تاپیک اجنماعی و قابل بحث یپدا میکنی.؟؟؟
باور کنید موضوعات اجتماعی بسیاری وجود داره که قابل بحث باشه.
گاهی وقت ها زده میشه در سایت .ولی به 2 صفحه نمیرسه.
همین انجمنی که قرار شد اسمش را نیاریم.بسیار بسیار کمتر کاربر داره.
ولی شما وقتی وارد صفحه اول گفتگوی ازاد میشه.هر روز حدود 5 تا تاپیک میبینی که کاربر ها واقعا چند صفحه با هم بحث کردند.
بسیاری از تاپیک های که در این صفحه اول هست فقط یک مطلب خواندنی هست و بس .اصلا جای بحث نداره.
یعنی فوق بحث واقعیش این هست که طرف بپرسه منبعت کجاست .یا بگه خیلی ممنون از تاپیکت.
من یک مثالی میزنم

مثلا
با کلیک در این سایت به یک فقیر غذا اهدا میکنید
انشا در مورد ازدواج(((طنز)))
پری برای پرواز- سالی که گذشت
فیلم آموزشی روبیک
وانشناسی رنگها را بدانيم
تشعشعات رادیواکتیو فوکوشیما به کالیفرنیا رسید!
آموزش تصویری بستن چادر مسافرتی فنری
نخستين تيم عملياتي امدادي ايران به ژاپن اعزام مي شود
داستان جداشدن بحرين از ايران در سال 50 رو میدونین؟
انرژی های پیرامون ما
روستاهایی به قدمت هزاران سال در عروس زاگرس +عکس
قطاری که سریعتر از هواپیما حرکت می کند!
زندگی با زن و مردن با مرد!

شما ببین این همه تاپیک من در صفحه اول پیدا کردم اصلا گفتگویی ندارند.
این ها فقط مطالب خواندنی هست که یا خبر هست و یا مطالب جالبی هستند.اتفاقا خوب هست که این ها در یک بخش پر طرفدار باشند.ولی بیایید این ها را بزارید زیر مجموعه بخش گفتگوی ازاد.
اسمش روش هست..گفتگوی ازاد .باید گفتگو انجام بشه.باید بحث انجام بشه.
کدومشون قابل بحث هست.؟؟؟؟
شما ببین من خیلی نگشتم این همه پیدا کردم.تازه خیلی از تاپیک ها برای زنگ تفریح هست تو گفتگوی ازاد که اون ها هم باید بره کنار
تاپیک بحث یعنی این

اما یه بارم ژان والژان ندیدم
نظرت راجع به عشق چیه؟
لطفا ماهی قرمز نخرید!
چرا ژاپنی ها مغازه ها را غارت نمی کنند؟
دقیقه 90 سال 89 چه نقشه ای واسه سال 90 تو ذهنته ؟
خبر فوری:جنگ شروع شد.هواپیماهای فرانسه در لیبی
زلزله امروز ژاپن! (یکی از ده زلزله بزرگ تاریخ!)

من نمیگم این ها تاپیک های خوبی هستند.میگم حداقل به گفتگوی ازاد میخورند. و جاشون اونجاست .

مثلا من این تاپیک را زدم
ایا با قانون جذب{راز} موافقید؟+ لینک دانلود مستند راز

اگر سوالی نمیپرسیدم و فقط لینک دونلودش را میزاشتم ویک مطلبی هم در موردش مینوشتم.
جایش تو مطالب جالب و خواندنی هست.ولی چون سوالی پرسیدم وخواستم بحثی بکنم جاش تو ازاد هست.

البته به نظر من حتما باید در قسمت مطالب جالب و خواندنی این تایپک ها گذاشته باشه که زیر مجموعه گفتگوی ازاد باشه.
نیاییم یک تالار دیگه درست کنیم برایش .

در مورد اسپم ها هم به نظر من بزرگترین توهین در بخش گفتگوی ازاد همین اسپم ها هست.
ممنون .............. خیلی خوب بازش کردین و به شخصه استفاده بردم و حقیقتا اگه بشه این چنین کرد اقدام قابل توجهیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیدتون مبارک

عیدتون مبارک

قبل از هر چیز عید نوروز رو بهتون تبریک میگم

خب فکر میکنم دیگه این تاپیک آخر عمرشه و بهتره قفل بشه :D
ولی قبل اون ................ تشکری داشته باشم از دوستانی که تشریف اوردن و پیشنهادات بسیار جالبی رو مطرح کردن و همچنین مدیریت عزیز تالار ...........................
امیدوارم که این پیشنهادات تنها در حد پیشنهاد نمونه و جامه عمل بپوشونه :smile:
و سایر دوستان نیز لااقل بحثهای پیش اومده در تاپیک را دیده باشن

تا ببینیم در آینده چه خواهد شد
انشالله که گامهای مثبتی رو امسال شاهد برداشتنش باشیم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد به دوستان
نمیدونم چی شد به نظرم اومد کارمون تو این تاپیک ناتمومه
حقیقتش همون روزی که گفتم قفل بشه میخواستم این جمع بندی رو داشته باشم ............ ولی خب هم وقتش متاسفانه نشد و هم شرایطش به نظرم اومد اون موقع مهیا نبود ............ به هر حال حالا فکر میکنم این شرایطه مهیا شده :smile:
قبل از هر چیز تشکر میکنم از مدیر محترم تالار ، آقا بابک که این تعامل رو با بنده داشتن برای تموم کردن کار نیمه تمامم و این تاپیک که به درخواست خود بنده قفل شده بود ، بازگشایی شد :gol:
بگذریم از مقدمه بریم سراغ جمع بندی
در این جمع بندی سعی میشه تمامی پیشنهاداتی که ارائه شده و البته حتی انتقادات مطرح بشه ............ تا ببینیم در آینده چند درصد این پیشنهادات عملی میشه که البته بنده به شخصه امید زیادی به اجرای اون دارم :smile:امیدوارم که بتوانم تمامی اونها رو به درستی جمع آوری کنم و در اختیار شما دوستان قرار بدم
به هر حال اگر ناخودآگاه ، پیشنهادی یا انتقادی جا موند بذارید به حساب حواس پرتی و بی دقتی من ........ و بدونید که در این قبال عمدی ، موردی نبوده .......... و اگه احیانا این چنین شد .............. پروفیل و پیام خصوصی بنده در اختیار شما
سعی کردم انتقادات و پیشنهادات دوستان دقیقا به زبان خودشون باشه و تغییری ایجاد ندم ..... تا احیانا مطلبی گم نشه ..... امیدوارم اگر کوتاهی ، یا مواردی از این قبیل پیش اومده باشد یا بیاد به بزرگواری خودتون ببخشید :gol:
.
.
.
.
.
انتقادات : ( توجه شود انتقادات در قبال همه است .......... از کاربران گرفته تا مدیران )
1) این همه ادم بزرگ مجبورن که بحث های دبیرستانی کنن.
بدم همه که مخالف دولت نیستن.
بظر من بحث سیاسی ایراد ندار مهم این که راجب تظاهورات و برنامه های بیرون رفتن و اینا حرف نشه

2)
من 2 شنبه رفتم مشهد، تا 2 شنبه زدن تاپیک سیاسی با موضوع خارجی آزاد بود، هم بابک گفت و هم پیرجو (با همین ذهنیت یه تاپیک سیاسی خارجی زدم)، الآن برگشتم دوباره ممنوع شده گویا! خوب قوانین چرا اینقدر زود عوض میشه؟ .....فکر کنم بسته به شرایط جامعه قوانین اینجا هم به صورت نانوشته بالا و پایین میشه! یعنی اگر فردا بحث در مورد شیر مرغ هم در جامعه داغ بشه و جنجالی، اینجا ممنوع میشه!
3) ه نظر من تو این تالار خیلی سختگیریا زیاده ..انصافاً آمار اخراجی ها بالاس نباید تا این حد سختگیری بشه ..درسته سیا30 صحبت کردن به ضرر باشگاهه و ممکنه ف.یلتر بشه ولی بیش از حد سخت گرفته میشه .......بهرحال ما که بچه نیستیم یه عده تحصیل کرده ایم نباید که بیایم اینجا همش کل کل کنیم و مثل بچه ها به جون هم بیفتیم یا درباره شنگول و منگول حرف بزنیم .........بعضی اوقات یه سری بحثا هم پیش میاد که درباره جامعه و وضع کشومونه و سیاسی نیست اما هر بحث درباره وضع جامعه تو این تالار رو میگن بحث سیاسی و باهاش برخورد میکنن حذف میشه و با کاربر هم برخورد میشه ..
نتیجه این میشه که ما مجبور میشیم بیایم اینجا و بحثهای بی اهمیت مثل دوست داری عید کجا بری .. بکنیم
همین دلیل میشه که اخراج ها اینقد زیاد شده ..

شاید وقتش شده جناب ادمین و پیرجو یه کم انعطاف بیشتری به خرج بدن و تو قوانین بازنگری کنن ..
نمیگم بحث سیا30 آزاد باشه میگم یه کم سختگیریا کمتر بشه ..
مثلاً چند روز پیش یکی از کاربران تازه وارد یه تاپیک زده بود درباره درگیری تو زندان قزلحصار کرج که خود اخبار
صدا و سیما هم اونو پخش کرد ..
نه تنها تاپیک حذف شد بلکه استارتر هم اخراج شد با اینکه تازه وارد بود ..
یا اون تازه وارد که یه تاپیک زده بود که من داداش ادمین هستم زود اخراج شد ..
این باعث میشه فکر کنیم اینجا برای کاربر ارزش و احترام قائل نیستن (خدایی نکرده )
امیدوارم یه فکری واسه این بشه ..
4) متاسفانه بعضی از دوستان خودشون از اسپم گله گذاری می کنن واقعا از وقتی که برای اینجا مدیر انتخاب شده
چقدرخودشون رعایت کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان در حال حاضر می تونم چند تا تاپیک نشون بدم همین کسایی که همیشه از اسپم و خیلی موضوع های بی ربط شکایت دارن خودشونم دست کمی از این ها ندارن و تاپیک ها رو به موضوع های دیگه سوق می دن و
خیلی راحت موضوع مطرح شده خودشونو ادامه میدن
چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/ چوون فکر می کنن همیشه حق با خودشونه و دارن درست ترین و بهترین کارو انجام
می دن و هیچ کس حق حذف کردنه پست و تاپیکشونو ندارن و اگه احیانا اختیاری گرفته باشن دیگه .........-وقتی پست یا تاپیکمون حذف شد مدیر میاد میگه بنا به تکراری بودن یا خلاف قانون بودن خذف
شده ............آیا ما خودمون به همین جواب بسنده می کنیم و تموم می کنیم یا ادامش می دیم و هزار تا توضیح می دیم و یه دفعه چشم وا کنیم
می بینیم به خاطر یه تاپیک یا پست 5 الی 6 تا پیام به مدیر دادیم و بازخواست کردیم و توضیح دادیم
هممونم انتظار داریم تاپیکمون حذف نشه و اگه خدای نکرده ادغام بشه آسمون به زمین می رسه
در ثانی اکثرا خودمون هر مطلبی دوست داریم تو گفتگوی آزاد می زاریم چرا؟؟ چوون بازدید کنندش زیاده

دیگه برامون مهم نیست به گفتگوی آزاد مربوط میشه یا نه
5)
در ضمن باز هم میگم که این سایت درست بشو نیست.
میدونید چرا.چون این همه پیشنهاد داده شد.
تو یک پست مدیر این سایت گفت اره شما درست میگید.
این همه اعتراض شد که پیرجو به این تاپیک سر نمیزنه و اصلا برایش این تالار مهم نیست .به خاطر همین اهمیت نمیده.
تا زمانی که دغدغه بابک بهتر شدن سایت نباشه و فقط انجام وظیفه بکنه .سایت همینی هست که هست.
6) دوستان تا وقتی اینطور یکطرفه به قاضی میریم به هیچ جا نمی رسیم . این که بخواهیم فقط رو حرف خودمون مصر باشیم چاره کار نیست .
7) شما فقط تو این باشگاه نیستین شما فقط مطالب سیاسی این باشگاه رو نمیخونین به افراد دیگه هم که میان تو باشگاه حالا چه افراد سیاسی چه غیر سیاسی فکر کنید که اون ها هم مطالبتون رو میخونند و خدایی نکرده کاری یا حرفی نزنید که بعدها از کردنش پشیمون بشین
8) عموما معدل سنی بچه های تالار بشدت افول داشته و مهندسان دارای سن بالا دیگه جایی برای خودشون در این تالار نمی یابند و بناچار خودشونو از رده خارج میکنند و تالار با انبوه کاربران نوجوان مواجه میشه که صد البته مطالب مورد نیاز آنان نمیتونه بقیه رو ارضاء بکنه.
9) بسیاری از کاربران هم فقط برای چت و تفریح میان تو تالار و غنای مطالب دستخوش این نوع دیدگاهها میشه و از بین میره.
10)
اگر مدیر محترم تالار با سرعت تمام کلیه تاپیکهای خبری و بی محتوا و شخصی و مشابه اونا رو سریعا منتقل بکنه پس از مدتی همه کاربران عادت میکنند که هر مطلبی را در تالار ویژه خودش بزنند و اوضاع این تالار هم شکل مرتبی به خودش میگیره.
11)
ای بابا تو مجلس میان بهش فحش میدن پس اعضای مجلس رو هم اخراج کنید :d .............خوب برای بهتر شدن وضع تالار یه راه وجود داره ...همه رو اخراج کنید تا دیگه هیچ صدایی شنیده نشه
12)من فقط میتونم بگم با این شیوه مدیریت و حذف تاپیک ها عین نقل و نبات واقعا باشگاه روبه نابودی میره.... من که خیلی دل سرد شدم..... واقعا اگه قرار باشه هر تاپیک و پستی بدون هیچ توضیحی محو بشه.... چه دلخوشی واسه فعالیت میمونه.... شما تاپیک هایی را حذف میکنید که ذره ای رنگ و وبوی سیاسی نداره....
خیلی دیدم تاپیک های معمولی که 300 تا 400 صفحه دارند را فقط با گذاشتن چندتا ////// قفل میکنید!!!! این بی احترامی به کاربرای باشگاهه!
13) یه موضوع اینه که چون بعضی ازقوانین(مثل حذف تاپیک های تکراری)خیلی وقته اجرانشدن حالا که دارن اجرامیشن محیط رو کمی سنگین کردن یه موضوع دیگه اینکه بعضا"دیده میشه توی مواقعی که کمی آزادی عمل بیشتر شد بعضی ها خیلی تند رفتن و به شرایط حساس حاکم توجه نکردن...
14)
قبلا یادمه ایهان فک کنم تاپیک ترکی زیاد میزد و ارامش همشو حذف میکرد و این باعث سر و صدا شده بود و قانون هم این بود تاپیک به زبان ترکی ممنوع چند روز پیش خود مدیر تاپیک ترکی زده بود که نقض قوانین بود و وقتی هم من اعتراض کردم پستمو حذف کردن و جناب پیرجو خودش اومد
میخوام بگم مدیر باید هیچ گرایشی نداشته باشه و اگر هم داره اینو تو مدیریتش لحاظ نکنه
15)
ما مخالف زدن تاپیک با زبان ترک نیستیم ولی خوبه ترجمش ، فارسیم باشه
16) وقتی کسی نه انتقادی داره و نه پیشنهادی مدیر علم غیب نداره که از دل کاربر باخبر بشه
17) این نوع حذفها و ایجاد یک فضای بسته با روحیه بچه ها سازگار نیست
18) فروم های کوچیکتر از اینجا بخش گفتگوی آزاد چند تا مدیر داره
19) منوعیت بحث سیاسی داخلی و حتی خارجی به هیچ عنوان منطقی نیست.
20) میدونم مدیران زیر کدوم تیغ هستند که به تاپیکهای ما امون نمیدن
21) چرا تمام موضوعاتی که دقدقه امروز ماهاست باید با برچسب سیاسی و مخالف نظام بودن حذف بشه
اگر اینجا بحث کردن آزاده پس نباید در قالب عرف جامعه براش محدودیتی قایل شد
22) در بعضي از جاها به مدير بي انصافي شده بود هر كي جاي بابك باشه بايد در چارجوب قوانيني كه بههش گفته ميشه عمل كنه.
در گفتگوي آزاد بحثي كه جاي بحث داشته باشد مطرح نمي شود
در گفتگوي آزاد اكثر اعضا تالار گفتگوي آزاد را با زنگ تفريح اشتباه مي گيرند
هيچكدام از ماها در هنگام عضو شدن به باشگاه قوانين را نخواندهايم چه برسد عمل كنيم
هيچكدام از ماها نمي خواهيم قبول كنيم كه طبق قوانيني كه قبول كرده ايم بحث 30 يا 30 تو باشگاه ممنوعه چه موافق چه مخالف
هيچكدام از ماها نمي دانيم كه جايي براي اسپم در زنگ تفريح هستش
هيچكدام از ماها نمي خواهيم قبول كنيم كه اسپم لايق مهندس نيس شايد چيزهاي مهمتري هم باشه
................................................................................

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهادات

پیشنهادات

پیشنهادات :
1) برای مطالب جالب و خواندنی که قابل بحث نیستن یک زیر تالار قرار بدیم ............. در تالار گفتگوی آزاد
مثلا این قبیل تاپیکها :
با کلیک در این سایت به یک فقیر غذا اهدا میکنید
انشا در مورد ازدواج(((طنز)))
پری برای پرواز- سالی که گذشت
فیلم آموزشی روبیک
وانشناسی رنگها را بدانيم
تشعشعات رادیواکتیو فوکوشیما به کالیفرنیا رسید!
آموزش تصویری بستن چادر مسافرتی فنری
نخستين تيم عملياتي امدادي ايران به ژاپن اعزام مي شود
داستان جداشدن بحرين از ايران در سال 50 رو میدونین؟
انرژی های پیرامون ما
روستاهایی به قدمت هزاران سال در عروس زاگرس +عکس
قطاری که سریعتر از هواپیما حرکت می کند!
زندگی با زن و مردن با مرد!
2) اولین کار اینه که یک قانون مدون نوشته بشه و توی سایت در معرض دید عموم بذارند.
3) برخورد شدید با اسپم .یعنی به جای اینکه تاپیک اسپم دار قفل بشه.
یعنی یکبار اخطار و در دومین اخراج.البته نه اخراج های طولانی مدت .1 هفته ای یا حداکثر 10 روز
حالا اسپم واقعی.
4) بهترین راه همون تایید مدیر هست.
البته باید تعداد همکاران مدیر زیاد باشه تا حداکثر یک تاپیک 30 دقیقه طول بکشه.
( من استارتر مخالفم ............ امیدوارم این مورد هیچ وقت اجرا نشه . دی )
5) اکثریت ما موافقیم تعداد مدیران یا همکاران مدیر در این تالار زیادتر بشه . دلیل حذف یا انتقال یا قفل شدن تاپیکها به اطلاع استارتر برسه . اسپم به تالار زنگ تفریح منتقل بشه
6) به نظر من باید گفتگوی آزاد مخصصوص پستهایی باشن که بحث درمورد یه موضوع باشه حالا چه سیاسی وچه علمی .ولی کاربرا هم باید دقت کنند که در نهایت آرامش با هم بحث کنند وهیچ درگیری پیدا نشه که مدیران با اخطار مجبور به حل اون موضوع بشن.
7) باید ارزش های تالار رو بر سلیقه های شخصی کاربران مقدم تر بگیریم تا غنای مطالب و تعداد کاربران فرهیخته بیشتر بشه. رقصیدن به ساز کاربرانی که حق و قانون رو محترم نمیشمارند جایز نیست.
8) نظرتون چیه یه قانون اساسی برا تالار گفتگوی آزاد تدوین بشه و به همه پرسی گذاشته بشه
..........
میشه برا بابک خان چندتا کمکی انتخاب بشه تا با دقت بیشتری قانون اجرا بشه.
اینطوری میشه فضای بحث رو بازتر کرد در حالی که سلامتش حفظ بشه
9) من نظرم اینه که در ابتدای کار یه تاپیک بزنیم با این سئوال که مطالب مورد نیاز و مورد درخواست اعضاء که دوست دارند تو تالار گفتگوی آزاد بهشون پرداخته بشه کدوماست. یعنی دوستان بیان نظراتشونو بگن و از برآیند اون نظرات مشخص بشه که کدام نوع مطلبی بیشتر به دل بچه ها میشینه و یا مورد نیازشونه. ( البته بجز مطالب سیاسی) در این صورت برای خود مدیر هم مشخص میشه که چه نوع تاپیکهایی رو تقویت بکنه و جلو نشر چه جور تاپیکهایی رو بگیره.
10) مفهوم تالار برای بچه ها دوباره معنی بشه. یعنی اکثر کاربران برداشت درستی از گفتمان آزاد ندارند و خیال میکنند که هر حرفی رو میشه اینجا مطرح کرد
11)بهتره از شخص ادمین و پیرجو دعوت بشه قدم رنجه کنن و سری به این تالاربزنن و یک گفتگو با فعالان و کاربران این تالار داشته باشن تا از نزدیک با خواسته اکثریت اشنا بشن . اینکه ما توقع داشته باشیم مدیریت فعلی تالار از طرف اونها اظهار نظر کرده و انجام کاری رو تقبل کنن و یا بالعکس خواسته بچه ها رو به اونها منتقل کنن خیلی منطقی و معقول نیست ............. با توجه به حجم بالای کاربران و گستردگی فراوان موضوعات مطرح در این تالار مناسبتره از چند مدیر و یا چند همکار مدیر استفاده بشه . اینطوری کارها بین یک گروه مدیریتی تقسیم میشه . برای انتخاب این افراد هم باید از شیوه تلفیقی استفاده بشه یعنی یک یا دومدیر به انتخاب کاربران و یک یا دومدیر هم به انتخاب ادمین تعیین بشوند.............. تبعیض جنسیتی در انتخابات نداشته باشیم . اینجا همونقدر که به مدیر اقا احتیاج داره به مدیر خانم هم نیاز داره .
12)رعایت این اصل که قانون برای همه افراد لازم الاجراست مخصوصا برای شخص قانونگذار . اگر قانونی در باشگاه وضع میشه خود قانونگذار باید اولین فرد مطیع در برابر قانون باشه ..... ایجاد یک بخش اسپم برای اسپمرهای حرفه ای
13) تنها یک سلیقه برای فروم کافی نیست. باید دو یا سه نفر با هم تعامل داشته باشن که بحث توی همه زمینه ها جلو بره و در حق کسی اجهاف نشه.
14)پیشنهاد من تشکیل چند کارگروه هست اشخاص بیان توی تالار براساس دید ونگرششون تقسیم بشن و هر کارگروه یک مدیر داشته باشه که حق دخل و تصرف توی پستهارو داشته باشه این طور هم مطالب دسته بندی میشن هم کنترل بهتر مثل همون دولت در سایه ...که مدیرا باانتخابات اعضا مشخص میشن و درواقع کمک حال بابک هستن و زیر نظر اون کارمیکنن البته این پیشنهاد خام هستش ولی با تجزیه تحلیل میشه چیز خوبی ...
موفق باشید
15) مدیر ارشد و یا خود ادمین حتما به این تالار سر بزنن و نظارت کنند بر کار مدیراشون
بحثها محدود نشه و دامنه اون رو زیادتر کنن

16) بنظرم اگه بذارن توش بحث سیاسی هم کنیم، بد نیست. آخه نمیشه که بحث سیاسی رو در باشگاه کلا" بردارن! بیان بگن تنها در این تالار ( زیر تالار ) اجازه بحث سیاسی هست.
17 ) اگه چند تا همکار مدیر برای این تالار بزارن خیلی خوب میشه که حتی تک تک اسپم ها رو هم کنترل و برخورد کنه! ثانیا به نظرم بازهم میتونه به بخش های کوچک تری تقسیم بشه تا نظارت روش بهتر بشه!
18)
جايي براي گفتگوي سياسي تو باشگاه با چارچوبي تعريف شده ايجاد بشه
همكاراني براي بابك عزيز براي كنترل اسپمها كنترل بحثهاي سياسي و پاسخگويي براي اعضا تعيين بشه
قوانين سايت در معرض ديد عموم قرار بگيره
قوانيني براي تالار گفتگوي آزاد تعريفو به اطلاع عموم رسانده شود
جايي براي اسپم تو تالار آزاد هستش به اطلاع اسپمر هاي گفتگوي آزاد رسانده شود

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بزرگترین مشکل تالار عدم یک زیر تالار به عنوان مطالب جالب و خواندنی هست.
اصلا چه معنی داره در تالار اصلی گفتگوی ازاد خبر و مطالب جالب گذاشته باشه.
اسمش رویش هست.
بحث منطقی و قابل بحث فقط باید در گفتگوی ازاد بشه.

از این نترسید که بحث منطقی به سیاست بکشه
به جان خودم نمیکشه.
من در چند تا انجمن عضوم که مطالب سیاسی برخورد شدیتری داره.
ولی اینقدر بحث های اجتماعی و غیره میشه که ادم نمیدونه تو کدوم پست بده
بنده به خاطر مشکلاتی که داریم بزودی تا چند روز دیگه از این سایت و اینترنت میرم.
ولی از من گفتن بود.