پیشنهاد شما برای فعال کردن تالار گفتگوی آزاد

Sarp

مدیر بازنشسته
میتونم اینو قبول نکنم؟
قبول دارم تقریبا سعی میشه برخورد ها یکسان باشه ، اما عملا این طوری نیست!
دلیلشم گفتم!
خب وقتی به قول شما داری ماهی میلیونی خرج میکنی، خب منم باشم دوست دارم بالاخره نظرای موافق من بیشتر دیده بشه!
نمیدونم نظر بزرگان سایت چیه در این مورد
ولی الان که من عهده دار این تالار هستم سعی میکنم بدون در نظر گرفتن دیدگاه سیاسی خودم اقدام کنم

البته به جز تایپیکهای ترکی که بعضی دوستان هم اشاره کردند !
تایپیکهای ترکی که مربوط به ادبیات و فرهنگ و . . هستند (نه سیاسی)
ادمین میتونه همه تایپیکهای ترکی رو پاک کنه که در این صورت من هم تابع قانون هستم و . . . . تایپیک ترکی بی ترکی !
که این هم کلا به ادمین ربط داره و به تایپیک دفتر تالار (پیرجو)
نه منظور بچه ها این نیست!
البته نباید این رو هم فراموش کنیم که تمام افتخار یه سایت به کاربراشه!
بله
دقیقا
ولی به هرحال باید طوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب یا نه ؟
چشمت بی بلا
خب من که همون بالا گفتم ، حجم کار خیلی زیاده و باید چندتا همکار مدیر انتخاب بشه!
و حتی تالار رو بازم کوچیک ترش کنیم تا نظارت روش بیشتر بشه...
و خب اون که گفتم اطلاع بدید ، فقط واسه تاپیک ها بود ، نه پست ها!
خب اینکه مثلا تاپیکی که براش زحمت کشیده شده یهو بدون هیچ توضیحی بره رو هوا خب یه کم ناراحت کننده است!
خب میتونین یه ربات هم واسه این بزارید در باشگاه!
جدی ، خوبه ها!
که وقت شما هم گرفته نشه!
عرض که کردم
انتخاب همکار بر عهده من نیست
باید با ادمین و یا پیرجو در میان گذاشته شه

واسه ارسال دلیل حذف تایپیک هم خود وی بولتین امکانش رو داره
ولی از طرف ادمین غیرفعال شده
شاید بپرسین چرا !
چون با ارسال دلیل حذف هر تایپیک مطمئنا بالای 80 درصد کاربران جواب خواهند داد به پیام خصوصی دریافتیشون (که نباید جواب بدن ، ولی همه میدونیم که هنوز چنین منطقی حاکم نیست بین کاربران که نباید جواب این نوع پیام رو داد)
این هم یعنی بار اضافی رو سرور
البته این هم به من مربوط نمیشه
فقط محض اطلاع گفتم !

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توضیحات مدیر محترم بابک جان رو خوندم. و تا حدودی قبول دارم.
ولی آیا بابک نظر دوستان رو از اول تاپیک تا حالا خونده؟ نظر خیلی لز دوستان جلوگیری از *****ینگ باشگاهه.
برای این کار هم متاسفانه داره بدجوری افراط میشه به طوری که بچه ها اکثرا آزرده خاطر شده و روحیه همکاری رو از دست دادن.
فکر کنم اگه قوانین منطقی در این باشگاه وضع بشه و از کاربران فعال چند نفر در تفکرات مختلف به عنوان معاونین مدیر تالار بر اجرای اون تلاش کنن فکر کنم فضا متعادل میشه.
یه راه دیگه حذف تالار گفتگوی آزاده .چون با این وضع خروجی خوبی نداره .از شادابی قبل خبری نیست.
درمورد راه حل دوم ...همیشه پاک کردن صورت مسئله راحت ترین راه حله ....ولی منطقی نیست ...

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
توضیحات مدیر محترم بابک جان رو خوندم. و تا حدودی قبول دارم.
ولی آیا بابک نظر دوستان رو از اول تاپیک تا حالا خونده؟ نظر خیلی لز دوستان جلوگیری از *****ینگ باشگاهه.
برای این کار هم متاسفانه داره بدجوری افراط میشه به طوری که بچه ها اکثرا آزرده خاطر شده و روحیه همکاری رو از دست دادن.
فکر کنم اگه قوانین منطقی در این باشگاه وضع بشه و از کاربران فعال چند نفر در تفکرات مختلف به عنوان معاونین مدیر تالار بر اجرای اون تلاش کنن فکر کنم فضا متعادل میشه.
یه راه دیگه حذف تالار گفتگوی آزاده .چون با این وضع خروجی خوبی نداره .از شادابی قبل خبری نیست.

خب مشخصه که باید کاری کرد که سایت فی لتر نشه.

ازطرفی نباید احساس بشه که فضای تالار خفقان داره

این فکر خوبیه که مدیران تالار از افراد مختلفی باشند که تعادل برقرار بشه

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم واسه همین میگم باید دو تا همکار داشته باشی.
منم موافقم ;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .............. خیلی ممنون از دوستان عزیزی که تشریف اوردن و نظرات به حقی به زعم من دادن

آقا حامد در تایید حرفهای شما باید عرض کنم: جالب اینجاست که حتی تاپیکها و پستهای موافق دولت و نظام و حتی سیاست خارجی (مثلا در مورد مصر و لیبی و . . . ) هم حذف میشه! :surprised:
باور بفرمائید چند وقت پیش من یه تاپیکی زده بودم که توش یه فتوکلیپ در مورد مقام معظم رهبری بود. باورتون میشه اون رو هم حذف کردن؟؟؟ :eek:

من واقعا" نمیدونم اینجا چه خبره؟!!؟؟! :confused:
این رو بنده خدا حاجی راست میگن .......... منم دیدم .......... بنابراین بحث در مورد اینکه تاپیکهایی که در مورد نظام و دولت خوبه میمونه ............ حقیقتا یکم بی انصافیست :(

اینکه متاسفانه اکثرا افراد مثل اون بنده خداهه است که رفت بود مکه ، سنگاش تموم شد ، شروع کرد فحش دادن!!!!
وقتی ما هم میبینیم که منطقمون ضعیفه ، اونقدر بزدلیم که حرف حق رو نمی پذیریم و به توهین روی میاریم!!!
یه نکته ، چرا از پست 3 به بعد نمیشه تشکر زد؟؟
واسه شما هم همین طوره؟؟
مهندس ممنون ............ تشکراتت تمومیده :D
منم تموم شد :cool:
اینم معضلیه که نمیدونیم چرا حل نمیشه .............. باز شما استارتر نیستی ................. وقتی یه استارتر نمیتونه تشکر کنه :cry:

بجون تو اگه من از اون قیلترشکنا داشته باشم
الان یکساله فیس بوک هم نرفتم صدای همه دوستام دراومده:دی

شما اگر نظرسنجی کنید فکر کنم بیشتر بچه ها دلشون میخواد با هم بحث جدی داشته باشن گرچه گاهی بد و بیراه گفته میشه ولی ازون گریزی نیست
من که شخصا تابع قوانین فعلی هستم و اصلا قصد ندارم نظر خودم رو به کسی دیکته کنم
ولی اینجا نظرم رو گفتم؛همونطور که ازم خواسته شده بود
دستت درد نکنه از جون ما مایه میزاری :cool:
مهندس جان من خودم وقتی اولین بار باشگاه بسته شد به دلایلی گذاشتم .................. و نتیجه هم حاصل شد
اینکه ....اکثر بچه ها گفتن وجود افراد قانون گریز سبب اون شده .......... نه وجود بعضی تالارها ......... نبود قانون یا ضعف قانون
متاسفانه تاپیکم نیست :( چون قدیمی شده احتمالا به زباله تاریخ پیوسته :cry:
ولی فکر کنم خیلی از دوستان حاضر در اون نظرسنجی شرکت کرده بودن :smile:

سلام محمد جان
پیشنهاد من تشکیل چند کارگروه هست اشخاص بیان توی تالار براساس دید ونگرششون تقسیم بشن و هر کارگروه یک مدیر داشته باشه که حق دخل و تصرف توی پستهارو داشته باشه این طور هم مطالب دسته بندی میشن هم کنترل بهتر مثل همون دولت در سایه ...که مدیرا باانتخابات اعضا مشخص میشن و درواقع کمک حال بابک هستن و زیر نظر اون کارمیکنن البته این پیشنهاد خام هستش ولی با تجزیه تحلیل میشه چیز خوبی ...
موفق باشید
:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها هم اومدن اون فتو کیلیپ رو نقد کردن لابد. البته حق طبیعیشونه . ما که تاپیک نمیزنیم که همه به به بگن .بعضیا هم مخالف نظر ما هستند. اونوقته که به دلیل وجود پستهای منتقدانه تاپیکت حذف بشه. این بلا سر تاپیکای غیر سیاسی من هم زیاد اومده .با این که من تو بحثی که شده بود تو تاپیک نه سر پیاز بودم نه ته پیاز
ولی از مخالفا کسی نبود

دوست عزیز جالب اینجاست که بجز بچه های موافق که اومده بودن تشکر کرده بودن، کس غیره ای نیومده بود!
:gol:

:biggrin::biggrin::gol::gol::gol::gol::gol:
راستی یه تلنگری هم به خودمون بزنیم
خداییش خیلی اسپم میکنیم
بله .......... واقعا :cool:

در ادامه هم باید بگم من قبلا با پیر باشگاه پیرجوی پیر در مورد مدیرت اینجا بحث داشتم که ایشون گفتند قراره مدیر جدید انتخاب بشه و سر و سامان پیدا میکنه
اگه قراره ضع بدین منوال پیش بره بهتره همه با هم به عرض پیرجوی پیر برسونیم که یه مدیر با نظر ما کاربرا انتخاب کنه
باشگاه بهترین شخص برای مدیریت این تالار رو که داره :surprised:

بابک بهترین گزینه برای مدیریت تالار بوده و هست ...میشه پیشنهادداد ناظرینی برای کمک ب بابک انتخاب بشن ...
:gol::gol::gol:
قطعا هیچ کی شایسته تر از مدیریت فعلی نبود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین;):gol::gol::gol::gol::gol:
ولی یه چیزی:
قبلا یادمه ایهان فک کنم تاپیک ترکی زیاد میزد و ارامش همشو حذف میکرد و این باعث سر و صدا شده بود و قانون هم این بود تاپیک به زبان ترکی ممنوع چند روز پیش خود مدیر تاپیک ترکی زده بود که نقض قوانین بود و وقتی هم من اعتراض کردم پستمو حذف کردن و جناب پیرجو خودش اومد
میخوام بگم مدیر باید هیچ گرایشی نداشته باشه و اگر هم داره اینو تو مدیریتش لحاظ نکنه
آخه ناسلامتی اکثرا فارس زبانیم تو این مملکت ........... من نمیگم نزنن بزنن .......... ولی ترجمه فارسیشم بزارن ............ اینجوری خودش یه یادگیریم میشه به نظرم :smile:

من درجریان این موضوع نبودم ...
من هم کلا" بازدن تاپیک به هرزبونی حالا لری ترکی انگلیسی و...باشه مخالفم این کارتوی یک محیط عمومی درست نیست بی حرمتی به بقیه هست ...
ممنون .......... واقعا بی حرمتی به اکثریته :(
تو بالا هم گفتم بزنن به هر زبونی ولی فارسیشم بزارن

من فقط میتونم بگم با این شیوه مدیریت و حذف تاپیک ها عین نقل و نبات واقعا باشگاه روبه نابودی میره.... من که خیلی دل سرد شدم.....

ایشالله دل گرمتون میکنیم;) ............ ولی اینکه مدیر به قوانین احترام نذاره ............. به نظرتون خودش نادرست نیست ..................... یعنی معذرت میخوام نامردی و بی محلی در حق باشگاه و به خصوص مدیر اصلیش نیست :(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از محمد که زحمت استارت این تایپیک رو کشیده

همین اول یه نکته رو واسه اونایی که نمیدونن روشن کنم !
البته نه به عنوان مدیر تالار
بلکه به عنوان کسی که تجربه داره در این زمینه !
چرا بحث سیاسی ممنوعه ؟
به خاطر اینکه گردانندگان این سایت موافق نظام و دولت هستند ؟
نه . چون اگه چنین بود ، خیلی راحت میتونند پستهای خلاف نظر خودشون رو پاک کنند و پستهای موافقشون رو نگه دارن !
در حالی که الان همه نوع بحث سیاسی اعم از داخلی و خارجی و موافق و مخالف ، ممنوعه !
و اما دلیلش :
کی میدونه هزینه نگهداری یه سایت بزرگ مثل این باشگاه چقدره ؟
ماهانه 100 تومن ؟ 200 تومن ؟ 300 تومن ؟
نه
حداقل هزینه ماهیانه برای نگهداری سرور اختصاصی این باشگاه و همچنین تامین امنیت آن و . . .بالای یک میلیون هست (البته من دقیقش رو نمیدونم)
شما ها اینجور که صحبت میکنید ، چنین برداشت میشه که ادمین وظیفه داره این هزینه رو بریزه پای باشگاه و کاربران . بدون هیچ چشم داشتی !
واقعا کدوم یکیتون آماده اید چنین هزینه ای رو صرف کنید برای اینکه عده ای مثل ما محلی واسه بحث سیاسی داشته باشند ؟
کدوم یکیتون حاضرید ضرر مالی ناشی از فیلــتر سایت رو متحمل شوید ؟
فرض میکنیم که هزینه باشگاه حتی با وجود فیلــتر هم تامین بشه !
تکلیف این همه کاربر چی میشه که فقط از باشگاه استفاده علمی میکنند ؟ چون ما خودمون میدذونیم فیلـتر چیه و فیلــترشکن چیه باید فکر کنیم همه میدونند این چیزا رو ؟

خواهشا فقط خودمون رو نبینیم !
همه میدونید که من خودم هم پایه بحثهای سیاسی هستم .
و این عنوان مدیریت هم که خورده زیر اسم کاربریم یه افتخار نیست
یه مسئولیته !
دوستانی که انتظار دارند با پست و تایپیکشون برخورد نکنم ، در واقع از من میخوان در امانت خیانت کنم !

هدف من فقط جذب فعالیت مفید تو تالار آزاد هست
برخوردهایی که با کاربران میشه به خدا شخصی نیست
این عنوان مدیریت هم واسه من به جز هزینه و زحمت چیز دیگه ای نداره
هزینه حجم adsl
هزینه وقتی که بابتش صرف میکنم
(البته اینا منت نیستند . خودم قبول کرده ام و پاش هم وایمیسم)
همین الان هم حاضرم مدیریت رو به هرکسی که حاضره تقدیم کنم . به خدا حتی اگه ذره ای هم ناراحت شوم بابت از دست دادن مدیریت !

مثلا دوستان انتظار دارند واسه هر پست و تایپیکی که حذف میشه ، دلیلش هم به کاربر ارسال شه !
خودتون رو واسه لحظه ای جای مدیر فرض کنید
یه مدیر در مقابل ارسالهای حداقل 15 نفر
حداقل هم بالای 60 درصد پست و تایپیک خلاف (یا جاش اشتباهه و یا توهینه و یا سیاسی و . . . . )
به نظرتون میشه به غیر از نقل و انتقال این همه ارسال ، دلیل رو هم گذاشت بغلش ؟!!!

خسته شدم از تایپ کردن
بقیه ش هم یادم رفت :D
ممنون بابک جان .......... ولی من به شخصه موافق حذف بعضی پستها که میشه بدون اطلاع نیستم ....... و به همون دل سردی ........

به نظر من بهتره ....... شما یه پست در همون تاپیک بدی .......... و بگی ........... قوانین رو بهشون ........اگه اینبار رعایت نشد ........... پستها رو که اضافه است و خلاف قوانین و البته اسپم .......در همون تاپیک بیان کنی که این پست تا این جا به خاطر خلاف قوانین حذف شده ................. اگه بازم رعایت نشد ............ از امکاناتی مثل قفل یا حذف استفاده کنی
نظر شخصیم :smile:
هیچ مدیری لایق تر از شما نیست ............. و شک نکن که اکثر دوستان بر این امر صحه میزارن :gol::gol::gol:
راست میگی این حجم ای دی اس ال هم اذیت کننده است :(

یه موضوع اینه که چون بعضی ازقوانین(مثل حذف تاپیک های تکراری)خیلی وقته اجرانشدن حالا که دارن اجرامیشن محیط رو کمی سنگین کردن یه موضوع دیگه اینکه بعضا"دیده میشه توی مواقعی که کمی آزادی عمل بیشتر شد بعضی ها خیلی تند رفتن و به شرایط حساس حاکم توجه نکردن...
:gol::gol:

جناب مدیر من با پاره ای نظراتت موافقم اما...

واقعا اگه قرار باشه هر تاپیک و پستی بدون هیچ توضیحی محو بشه.... چه دلخوشی واسه فعالیت میمونه.... شما تاپیک هایی را حذف میکنید که ذره ای رنگ و وبوی سیاسی نداره....

خیلی دیدم تاپیک های معمولی که 300 تا 400 صفحه دارند را فقط با گذاشتن چندتا ////// قفل میکنید!!!! این بی احترامی به کاربرای باشگاهه!
به نظر منم بدون اطلاع ...... این چنین تلقی میشه

درمورد راه حل دوم ...همیشه پاک کردن صورت مسئله راحت ترین راه حله ....ولی منطقی نیست ...
بله مشکل به کل پایین اومدن سرعت پیشرفت کشور در تمام مسائل همینه
پاک کردن صورت مسئله به جای حل اون

اگه موافقید رو چند گزینه به نتیجه برسیم بزاریم به نظرسنجی
اینم ایده ایست ............. من بدم نمیاد .............. ولی مدیر عزیز هم باید موافق باشن

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله عیدی امین

بله مشکل به کل پایین اومدن سرعت پیشرفت کشور در تمام مسائل همینه
پاک کردن صورت مسئله به جای حل اون

آره موافقم پاک کردن صورت مسئله چیزی رو حل نمیکنه

Sarp

مدیر بازنشسته
این یه نمونه از نارضایتیها

ایشون هرجا یه موضوع مرتبط با تایپیک داستناهای عبرت آموز هستفوری ک
پی میکنند و تایپیک میزنند
من هم ناچارا یا با تایپیک اصلی ترکیب میکنم و یا قفل میزنم به تایپیک

آقای عاشق عمران !
یکی یه نظری داده تو تایپیک "محبوب ترین چهره ایران در سال 89"
آقاجان مجبوری رو نظر یکی دیگه نظر بدی ؟
این پست ایشون باعث یه سری بحثهای دامنه دار تو تایپیک مذکور شده
همه شون هم سیاسی و توهین و فحش و . . . .

نمیدونم اینو پای چی بذارم

یا مثلا افرادی مثل پیری (ابوالفضل) و . . .
از ترکیب تایپیکهاشون شاکی هستند
وقتی شما خودتون رعایت نمیکنید ، ایا انتظارتون هم بیهوده نیست ؟
لااقل صبر کنید تایپیکی که توش از قانون دم میزنید بره چند صفحه قبل و بعد قانون رو زیرپا بذارید !

البته اینا رو واسه روشن شدن مطلب گذاشتم اینجا
نه زیرسوال بردن این دوستان

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای عاشق عمران !
یکی یه نظری داده تو تایپیک "محبوب ترین چهره ایران در سال 89"
آقاجان مجبوری رو نظر یکی دیگه نظر بدی ؟
این پست ایشون باعث یه سری بحثهای دامنه دار تو تایپیک مذکور شده
همه شون هم سیاسی و توهین و فحش و . . . .

ای بابا

تو مجلس میان بهش فحش میدن

پس اعضای مجلس رو هم اخراج کنید :D

بعدشم خواسته بود چهره محبوب رو ما انتخاب کنیم!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال بابک جان قبول دارم .......... بچه ها اشتباه زیاد میکنن
و متاسفانه در عصبانیت خیلی مسائل رو هم میگن .......... که من معتقدم ناخواسته به زبون میارن ........................
تنها ائمه و پیامبران معصومن و همه ما جایز الخطا ...................... از جمله خود من خدا میدونه منم اشتباه داشتم

البته که باید با افراد متخلف برخورد بشه .................. ولی نه طوری که اصرار به تخلف کنن ......... طوری بشه که از انجام تخلف باز داشته بشن
همون بحث برخوردهاست ............... که جز قوانین باشگاهم هست
البته متاسفانه بعضیا هستن ......... که هر کاری کنی ...........
شاید چون هدفشون از عضو شدن در باشگاه چیز دیگست .......... شایدم نه ......... بحثهای دیگری است که جایز نمیدونم باز کنم

اینکه افراد میتونن چنتا نام کاربری تو باشگاه داشته باشن ........... خودش کاملا مشخصه که اینو درس کردن برای چه روزی و قطعا تخلفات بی شماری از این قبیل افراد سرمیزنه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب برای بهتر شدن وضع تالار یه راه وجود داره ...

همه رو اخراج کنید تا دیگه هیچ صدایی شنیده نشه
سلام .......... مهندس شما که هزار ماشاالله صدتا تاپیک سیاسی داخلی و خارجی زدی ..............
تازه سر اون قضیه که یادتون نرفته ........ دفتر ندیریت .......... من کاملا موافق اخراج شما بودم که نشد حالا به هر دلیلی .............. ولی در قبال این بار اخراجتون نمیدونم و نظر نمیدم

الآن با یه نام کاربری دیگه !!!!!!!!!!!

ای بابا

تو مجلس میان بهش فحش میدن

پس اعضای مجلس رو هم اخراج کنید :D

بعدشم خواسته بود چهره محبوب رو ما انتخاب کنیم!!
راست میگه بابک .......... قبلش اونا هم یه چیزی گفتن ......... منم بودم .......... که اتفاقا به آقای شهیدی گفتم خواهشا جواب نده

اول از طرف یک شخص مثلا تازه وارد بود

ایشونم ......... وقتی میبینن اون شخص تازه وارد هرکاری دلش میخواد میکنه معلومه به واکنش رو میارن

اون شخص مثلا تازه واردم چندبار به من فحاشی کردن ................ اینا رو به عینه دیدم که دارم میگم

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سپاس از استارتر عزیز جهت این تاپیک بسیار خوب و با محتواش

تمام پست ها رو با دقت خوندم تا به اینجا رسیدم . اینم نظراتم

1- بهتره از شخص ادمین و پیرجو دعوت بشه قدم رنجه کنن و سری به این تالاربزنن و یک گفتگو با فعالان و کاربران این تالار داشته باشن تا از نزدیک با خواسته اکثریت اشنا بشن . اینکه ما توقع داشته باشیم مدیریت فعلی تالار از طرف اونها اظهار نظر کرده و انجام کاری رو تقبل کنن و یا بالعکس خواسته بچه ها رو به اونها منتقل کنن خیلی منطقی و معقول نیست .

2- با توجه به حجم بالای کاربران و گستردگی فراوان موضوعات مطرح در این تالار مناسبتره از چند مدیر و یا چند همکار مدیر استفاده بشه . اینطوری کارها بین یک گروه مدیریتی تقسیم میشه . برای انتخاب این افراد هم باید از شیوه تلفیقی استفاده بشه یعنی یک یا دومدیر به انتخاب کاربران و یک یا دومدیر هم به انتخاب ادمین تعیین بشوند.

3- تبعیض جنسیتی در انتخابات نداشته باشیم . اینجا همونقدر که به مدیر اقا احتیاج داره به مدیر خانم هم نیاز داره .

4- در قوانین تالار بازنگری بشه . اینکه بطور کلی بگیم بحث سیاسی ممنوعه کافی نیست . چون متاسفانه سیاست تا درونی ترین زوایای زندگی ما ایرانی ها رسوخ کرده . همه چیز در ایران رنگ و بوی سیاسی داره حالا چه موافق و چه مخالف فرقی نداره . حتی اگه از کیفیت پوشک بچه ساخت ترکیه یا چین هم انتقاد بشه قضیه سیاسی محسوب میشه و باید در براش خودسانسوری کرد وگرنه سانسورت میکنن . حالا انتقاد از کیفیت تولیدات داخلی و .........پیشکش .

5- دلیل حذف یا قفل شدن یا انتقال یا هر بلایی که سر تاپیک ( منظورم پست نیست ) میاد به استارترش اطلاع داده بشه . این اطلاع رسانی هم لزوما میتونه در حد چند کلمه باشه ( نیازی به قصه حسین کرد شبستری نیست ) . حداقل حسن اینکار اینه که استارتر دچار ذهنیت برخورد شخصی نمیشه . چه بخواهیم چه نخواهیم وقتی بلایی سر تاپیک کسی بیاد اولین چیزی که به ذهنش میرسه برخورد شخصیه بعد دنبال سایر دلایل میگرده .حالا اگه دلیلی در یافت نکنه و این کار باز هم تکرار بشه این ذهنیت درش تشدید هم میشه . با تکرار این روند تنها چیزی که شاهدش خواهیم بود دلزدگی فعالان تالار و رشد تاپیک های غیرمفید خواهد بود .

6- رعایت این اصل که قانون برای همه افراد لازم الاجراست مخصوصا برای شخص قانونگذار . اگر قانونی در باشگاه وضع میشه خود قانونگذار باید اولین فرد مطیع در برابر قانون باشه .

7- ایجاد یک بخش اسپم برای اسپمرهای حرفه ای . بهتره یک بخش رو به عاشقان اسپم اختصاص بدهیم تا در اونجا بتونن راحت اسپم کنن . با این شرط که پست های اون بخش شمرده و محاسبه نشن . اینطوری هم جنون اسپم بازی ما کاهش پیدا میکنه و هم چون پست های اسپم شمرده نمیشه اجحافی هم به کسانیکه زحمت میکشن و مطلب مفید در سایت قرار میدن نمیشه .

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

1- بهتره از شخص ادمین و پیرجو دعوت بشه قدم رنجه کنن و سری به این تالاربزنن و یک گفتگو با فعالان و کاربران این تالار داشته باشن تا از نزدیک با خواسته اکثریت اشنا بشن . اینکه ما توقع داشته باشیم مدیریت فعلی تالار از طرف اونها اظهار نظر کرده و انجام کاری رو تقبل کنن و یا بالعکس خواسته بچه ها رو به اونها منتقل کنن خیلی منطقی و معقول نیست .

2- با توجه به حجم بالای کاربران و گستردگی فراوان موضوعات مطرح در این تالار مناسبتره از چند مدیر و یا چند همکار مدیر استفاده بشه . اینطوری کارها بین یک گروه مدیریتی تقسیم میشه . برای انتخاب این افراد هم باید از شیوه تلفیقی استفاده بشه یعنی یک یا دومدیر به انتخاب کاربران و یک یا دومدیر هم به انتخاب ادمین تعیین بشوند.

3- تبعیض جنسیتی در انتخابات نداشته باشیم . اینجا همونقدر که به مدیر اقا احتیاج داره به مدیر خانم هم نیاز داره .

4- در قوانین تالار بازنگری بشه . اینکه بطور کلی بگیم بحث سیاسی ممنوعه کافی نیست . چون متاسفانه سیاست تا درونی ترین زوایای زندگی ما ایرانی ها رسوخ کرده . همه چیز در ایران رنگ و بوی سیاسی داره حالا چه موافق و چه مخالف فرقی نداره . حتی اگه از کیفیت پوشک بچه ساخت ترکیه یا چین هم انتقاد بشه قضیه سیاسی محسوب میشه و باید در براش خودسانسوری کرد وگرنه سانسورت میکنن . حالا انتقاد از کیفیت تولیدات داخلی و .........پیشکش .

5- دلیل حذف یا قفل شدن یا انتقال یا هر بلایی که سر تاپیک ( منظورم پست نیست ) میاد به استارترش اطلاع داده بشه . این اطلاع رسانی هم لزوما میتونه در حد چند کلمه باشه ( نیازی به قصه حسین کرد شبستری نیست ) . حداقل حسن اینکار اینه که استارتر دچار ذهنیت برخورد شخصی نمیشه . چه بخواهیم چه نخواهیم وقتی بلایی سر تاپیک کسی بیاد اولین چیزی که به ذهنش میرسه برخورد شخصیه بعد دنبال سایر دلایل میگرده .حالا اگه دلیلی در یافت نکنه و این کار باز هم تکرار بشه این ذهنیت درش تشدید هم میشه . با تکرار این روند تنها چیزی که شاهدش خواهیم بود دلزدگی فعالان تالار و رشد تاپیک های غیرمفید خواهد بود .

6- رعایت این اصل که قانون برای همه افراد لازم الاجراست مخصوصا برای شخص قانونگذار . اگر قانونی در باشگاه وضع میشه خود قانونگذار باید اولین فرد مطیع در برابر قانون باشه .

7- ایجاد یک بخش اسپم برای اسپمرهای حرفه ای . بهتره یک بخش رو به عاشقان اسپم اختصاص بدهیم تا در اونجا بتونن راحت اسپم کنن . با این شرط که پست های اون بخش شمرده و محاسبه نشن . اینطوری هم جنون اسپم بازی ما کاهش پیدا میکنه و هم چون پست های اسپم شمرده نمیشه اجحافی هم به کسانیکه زحمت میکشن و مطلب مفید در سایت قرار میدن نمیشه .

با تمام مواردی که فرمودید موافقم و اینکه بنظرم باید قانون به رای گذاشته بشه تا بعد همه ازش تبعیت کنند

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اجازه مدیر محترم تالار و همه کاربران عزیز. من نظرم اینه که در ابتدای کار یه تاپیک بزنیم با این سئوال که مطالب مورد نیاز و مورد درخواست اعضاء که دوست دارند تو تالار گفتگوی آزاد بهشون پرداخته بشه کدوماست. یعنی دوستان بیان نظراتشونو بگن و از برآیند اون نظرات مشخص بشه که کدام نوع مطلبی بیشتر به دل بچه ها میشینه و یا مورد نیازشونه. ( البته بجز مطالب سیاسی) در این صورت برای خود مدیر هم مشخص میشه که چه نوع تاپیکهایی رو تقویت بکنه و جلو نشر چه جور تاپیکهایی رو بگیره.
مورد بعدی اینه که در یکی دو سال گذشته عموما معدل سنی بچه های تالار بشدت افول داشته و مهندسان دارای سن بالا دیگه جایی برای خودشون در این تالار نمی یابند و بناچار خودشونو از رده خارج میکنند و تالار با انبوه کاربران نوجوان مواجه میشه که صد البته مطالب مورد نیاز آنان نمیتونه بقیه رو ارضاء بکنه.
مورد سوم اینه که مفهوم تالار برای بچه ها دوباره معنی بشه. یعنی اکثر کاربران برداشت درستی از گفتمان آزاد ندارند و خیال میکنند که هر حرفی رو میشه اینجا مطرح کرد. همین تاپیکهای آبکی که سرتاسر تالار رو اشغال میکنه نتیجه همین نوع تفکر هست که لازم هست این مفهوم بدرستی برای کاربران توضیح داده بشه و جا انداخته بشه.
بسیاری از کاربران هم فقط برای چت و تفریح میان تو تالار و غنای مطالب دستخوش این نوع دیدگاهها میشه و از بین میره.
در بخش دوم عرایضم اگر لازم شد بیشتر توضیح خواهم داد. با تشکر
[/B]

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون از نظرات بسیار خوب و موشکافانتون ................ من پیشنهادات جدید شما رو پررنگ کردم:gol::gol::gol:

در ضمن ........تالار زنگ تفریح بی شمار بخش برای اسپم داره ................. در این قبال خیلی موافق شما نیستم

چون در این صورت پس تالار زنگ تفریح برای چیه ............. قطعا برای همین دوستان اسپمر !!!!!!!!:smile:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه مدیر محترم تالار و همه کاربران عزیز. من نظرم اینه که در ابتدای کار یه تاپیک بزنیم با این سئوال که مطالب مورد نیاز و مورد درخواست اعضاء که دوست دارند تو تالار گفتگوی آزاد بهشون پرداخته بشه کدوماست. یعنی دوستان بیان نظراتشونو بگن و از برآیند اون نظرات مشخص بشه که کدام نوع مطلبی بیشتر به دل بچه ها میشینه و یا مورد نیازشونه. ( البته بجز مطالب سیاسی) در این صورت برای خود مدیر هم مشخص میشه که چه نوع تاپیکهایی رو تقویت بکنه و جلو نشر چه جور تاپیکهایی رو بگیره.
مورد بعدی اینه که در یکی دو سال گذشته عموما معدل سنی بچه های تالار بشدت افول داشته و مهندسان دارای سن بالا دیگه جایی برای خودشون در این تالار نمی یابند و بناچار خودشونو از رده خارج میکنند و تالار با انبوه کاربران نوجوان مواجه میشه که صد البته مطالب مورد نیاز آنان نمیتونه بقیه رو ارضاء بکنه.
مورد سوم اینه که مفهوم تالار برای بچه ها دوباره معنی بشه. یعنی اکثر کاربران برداشت درستی از گفتمان آزاد ندارند و خیال میکنند که هر حرفی رو میشه اینجا مطرح کرد. همین تاپیکهای آبکی که سرتاسر تالار رو اشغال میکنه نتیجه همین نوع تفکر هست که لازم هست این مفهوم بدرستی برای کاربران توضیح داده بشه و جا انداخته بشه.
بسیاری از کاربران هم فقط برای چت و تفریح میان تو تالار و غنای مطالب دستخوش این نوع دیدگاهها میشه و از بین میره.
در بخش دوم عرایضم اگر لازم شد بیشتر توضیح خواهم داد. با تشکر[/B]
:eek::eek::eek::surprised:
سلام ......... به جان خودم هدف این تاپیکم همینه :eek:
ممنون دو مورد بعدی خوب بود و متاسفانه به نظر واقعیت :(

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::surprised:
سلام ......... به جان خودم هدف این تاپیکم همینه :eek:
ممنون دو مورد بعدی خوب بود و متاسفانه به نظر واقعیت :(
شما سعی کنید در ابتدای امر کلیه تاپیکهایی رو که مربوط به تالار خبر میشه ولی تو این تالار میزنن رو منتقل کنید.
یک کاربری یه مزاحم تلفنی داره میاد یه تاپیک میزنه که بهش یاد بدیم چه جوری اونو ادبش کنه. اون یکی هم شاید یه دگمه پالتوش گم بشه بیاد آدرسش رو از ما بپرسه.
اگر مدیر محترم تالار با سرعت تمام کلیه تاپیکهای خبری و بی محتوا و شخصی و مشابه اونا رو سریعا منتقل بکنه پس از مدتی همه کاربران عادت میکنند که هر مطلبی را در تالار ویژه خودش بزنند و اوضاع این تالار هم شکل مرتبی به خودش میگیره.

• Like
واکنش ها: Sarp

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از نظرات بسیار خوب و موشکافانتون ................ من پیشنهادات جدید شما رو پررنگ کردم:gol::gol::gol:

در ضمن ........تالار زنگ تفریح بی شمار بخش برای اسپم داره ................. در این قبال خیلی موافق شما نیستم

چون در این صورت پس تالار زنگ تفریح برای چیه ............. قطعا برای همین دوستان اسپمر !!!!!!!!:smile:

حق با شماست . من تالار زنگ تفریح رو دیشب کشف کردم اونم چون تاپیکم به اونجا منتقل شد . مگه ندیدید سوتی دادم در حد لالیگا و دنبال تب تشکرم میگشتم و مونده بودم حیرون پس تشکرام چی شدن:biggrin::biggrin:

در ضمن پست تو اون تالار شمرده میشه یا نه ؟؟؟؟ اگه شمرده نشه خیلی خوبه .;);)

قول میدم از این به بعد اهل و عیال و دوستان رو تشویق کنم برای اسپم کردن بریم اون تالار تا شاید کیفیت تالار گفتگوی ازاد روز بروز بالاتر بره . :gol::gol::gol:

درضمن میتونیم ماهانه مسابقاتی رو هم در تالار برگزار کنیم و بهترین تاپیک یا بهترین استارتر روهم مشخص کنیم. در این رقایت بچه ها تشویق میشن کیفیت تاپیک هاشونو ارتقا بدن .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با شماست . من تالار زنگ تفریح رو دیشب کشف کردم اونم چون تاپیکم به اونجا منتقل شد . مگه ندیدید سوتی دادم در حد لالیگا و دنبال تب تشکرم میگشتم و مونده بودم حیرون پس تشکرام چی شدن:biggrin::biggrin:

در ضمن پست تو اون تالار شمرده میشه یا نه ؟؟؟؟ اگه شمرده نشه خیلی خوبه .;);)

قول میدم از این به بعد اهل و عیال و دوستان رو تشویق کنم برای اسپم کردن بریم اون تالار تا شاید کیفیت تالار گفتگوی ازاد روز بروز بالاتر بره . :gol::gol::gol:

درضمن میتونیم ماهانه مسابقاتی رو هم در تالار برگزار کنیم و بهترین تاپیک یا بهترین استارتر روهم مشخص کنیم. در این رقایت بچه ها تشویق میشن کیفیت تاپیک هاشونو ارتقا بدن .

سلام پری

خیلی نظراتت خوبه

Sarp

مدیر بازنشسته
شما سعی کنید در ابتدای امر کلیه تاپیکهایی رو که مربوط به تالار خبر میشه ولی تو این تالار میزنن رو منتقل کنید.
یک کاربری یه مزاحم تلفنی داره میاد یه تاپیک میزنه که بهش یاد بدیم چه جوری اونو ادبش کنه. اون یکی هم شاید یه دگمه پالتوش گم بشه بیاد آدرسش رو از ما بپرسه.
اگر مدیر محترم تالار با سرعت تمام کلیه تاپیکهای خبری و بی محتوا و شخصی و مشابه اونا رو سریعا منتقل بکنه پس از مدتی همه کاربران عادت میکنند که هر مطلبی را در تالار ویژه خودش بزنند و اوضاع این تالار هم شکل مرتبی به خودش میگیره.
عزیز من اتفاقا هر چی شاکی تو همین تایپیک یا تایپیکهای مشابه داریم ، دلشون از همین انتقال و حذفها پره !
وگرنه همه خودشون میدونند تایپیک یا پستشون چرا و چه بلائی سرش میاد

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرتون چیه یه قانون اساسی برا تالار گفتگوی آزاد تدوین بشه و به همه پرسی گذاشته بشه.
در ضمن میشه برا بابک خان چندتا کمکی انتخاب بشه تا با دقت بیشتری قانون اجرا بشه.
اینطوری میشه فضای بحث رو بازتر کرد در حالی که سلامتش حفظ بشه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز من اتفاقا هر چی شاکی تو همین تایپیک یا تایپیکهای مشابه داریم ، دلشون از همین انتقال و حذفها پره !
وگرنه همه خودشون میدونند تایپیک یا پستشون چرا و چه بلائی سرش میاد

درسته. ولی باید ارزش های تالار رو بر سلیقه های شخصی کاربران مقدم تر بگیریم تا غنای مطالب و تعداد کاربران فرهیخته بیشتر بشه. رقصیدن به ساز کاربرانی که حق و قانون رو محترم نمیشمارند جایز نیست. اینا پس از مدتی خسته میشن و میرن و یا تطمیع میشن و کمک حال بقیه هم میگردند. من باشم مقررات رو رعایت میکنم. نه درخواست های سلیقه ای و دور از منطق یه عده کاربر رو.
ارائه کار خوب هزینه داره. هزینه داشتن تالار گفتگوی ناب هم اینه که قید کاربران بی قید رو بزنید. در غیر اینصورت این راه بجایی نخواهد رفت.

• Like
واکنش ها: Sarp

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از محمد آقا که این تایپیکو بهم معرفی کردید .
خب من تمام پستا رو خوندم وبا خیلی از نظرات موافق بودم مخصوصا نظرات جناب مدیر که بعضیاشو حق داشت
به نظر من باید گفتگوی آزاد مخصصوص پستهایی باشن که بحث درمورد یه موضوع باشه حالا چه سیاسی وچه علمی .ولی کاربرا هم باید دقت کنند که در نهایت آرامش با هم بحث کنند وهیچ درگیری پیدا نشه که مدیران با اخطار مجبور به حل اون موضوع بشن.