پیشنهادات برای برنامه های تابستانی تالار مهندسی کامپیوتر

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :gol:
تابستون و تعطیلات داره شروع میشه..
و قصد داریم در صورت امکان برای تابستون، توی تالار برنامه های آموزشی، فعالیت های تخصصی و ... داشته باشیم.
که نوع و میران این برنامه ها بستگی داره به میزان استقبال و البته همکاری همه مهندسین عزیز تالار..

لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون در مورد اینکه چه دوره هایی و به چه صورت برگزار بشه رو بفرمایین تا به یک جمع بندی برسیم و انشاالله هرچه زودتر برنامه ها رو استارت بزنیم :gol:

* یکی از دوستان در دفتر مدیریت تالار، ترجمه گروهی رو پیشنهاد دادن که ضمن تشکر از ایشون، فکر می کنم مناسب باشه و به زودی راه اندازی میشه.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
پیشنهاد

پیشنهاد

با سلام به دوستان عزیزم.:gol:
منم فکر می کنم باید با تالار فناوری اطلاعات هم گام بشیم و تاپیک های مشترک بذاریم که کاربران هر دو تالار بتونند ازش استفاده کنند.
خب خود بنده نیز تا آینده ای نه چندان دور یکی از این تاپیک ها رو ایجاد خواهم کرد و اون هم کارگاه آموزشی گرافیکی مشترک با 3 تالار کامپیوتر و it و هنر هست و امیدوارم دوستان استقبال کنند.
بخش اول آموزش رو هم در نشریه هنری نقشینه خواهم گذاشت. دیگه این بر می گرده به همت دوستان و کاربران عزیز.
ان شاءلله تا چند مدت دیگه هم کارای تبلیغ و ... ایجاد می کنم.
این بود پیشنهادات من :d
موفق باشید.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیایید در مورد امنیت در پردازش ابری بحث کنیم ...
هم بحث روز دنیای نرم افزاره ...
هم عنوان پایانامه اینجانب می باشد .
لیکن ...
هرکس مطلبی ایده ای ... در این مهم داره ارائه بده تا دوستان موازی کار رو پیش ببریم.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیایید در مورد امنیت در پردازش ابری بحث کنیم ...
هم بحث روز دنیای نرم افزاره ...
هم عنوان پایانامه اینجانب می باشد .
لیکن ...
هرکس مطلبی ایده ای ... در این مهم داره ارائه بده تا دوستان موازی کار رو پیش ببریم.

ممنون جناب مهندس از پیشنهادتون :gol:
منتها این تاپیک برای دریافت پیشنهادات ایجاد شده، میتونید تاپیک مجزا بزنید و لینکش رو برای معرفی به دوستان قرار بدین :gol:

بالا