پیامک‌هایی که جان زن جوان را گرفت.

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامک‌هایی که جان زن جوان را گرفت

حوادث > داخلی - روزنامه ایران نوشت:
مرد جوان پس از مشاهده پیامک‌های مشکوک در تلفن همراه همسرش، دست به جنایت زد.
صبح دیروز مرد جوانی به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران رفت و در حضور بازپرس شهریاری پرده از راز قتل همسرش برداشت.رضوان- 30 ساله- در تشریح ماجرا گفت: من کارمند هستم و چند سال قبل برای ادامه کار به شهرستان صومعه‌سرا نقل مکان کردم. مدتی بعد هم با همسرم شبنم- 23 ساله- آشنا شده و ازدواج کردم.
در سال‌های اول زندگی هم پسرمان به دنیا آمد. زندگی خوبی داشتیم که از چند ماه قبل متوجه شدم رفتار همسرم به کلی تغییر کرده است، او بداخلاق و بی‌توجه بود. دائم هم پسرمان را کتک می‌زد و پرخاشگری می‌کرد. این وضع ادامه داشت تا این که دوشنبه شب- 22 فروردین- سرگرم تماشای تلویزیون بودم که متوجه شدم همسرم در حال ارسال پیامک است.
وقتی با تعجب پرسیدم چه کار می‌کند، گفت برای مسابقه برنامه تلویزیونی پیامک می‌فرستد، اما حدود ساعت یک و نیم شب به بررسی گوشی تلفن همراهش پرداخته و با خواندن پیامک‌های عاشقانه‌اش، بشدت عصبانی شدم. وقتی هم عکس او را کنار مرد جوانی دیدم، کنترلم را از دست داده و با کارد آشپزخانه او را به قتل رساندم. بعد هم همراه پسر کوچکم به خانه یکی از بستگانم در تهران آمده و بالاخره تصمیم گرفتم خودم را تسلیم کنم. پرونده متهم برای رسیدگی به دادسرای محل جنایت فرستاده شد.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامک‌هایی که جان زن جوان را گرفت

حوادث > داخلی - روزنامه ایران نوشت:
مرد جوان پس از مشاهده پیامک‌های مشکوک در تلفن همراه همسرش، دست به جنایت زد.
صبح دیروز مرد جوانی به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران رفت و در حضور بازپرس شهریاری پرده از راز قتل همسرش برداشت.رضوان- 30 ساله- در تشریح ماجرا گفت: من کارمند هستم و چند سال قبل برای ادامه کار به شهرستان صومعه‌سرا نقل مکان کردم. مدتی بعد هم با همسرم شبنم- 23 ساله- آشنا شده و ازدواج کردم.
در سال‌های اول زندگی هم پسرمان به دنیا آمد. زندگی خوبی داشتیم که از چند ماه قبل متوجه شدم رفتار همسرم به کلی تغییر کرده است، او بداخلاق و بی‌توجه بود. دائم هم پسرمان را کتک می‌زد و پرخاشگری می‌کرد. این وضع ادامه داشت تا این که دوشنبه شب- 22 فروردین- سرگرم تماشای تلویزیون بودم که متوجه شدم همسرم در حال ارسال پیامک است.
وقتی با تعجب پرسیدم چه کار می‌کند، گفت برای مسابقه برنامه تلویزیونی پیامک می‌فرستد، اما حدود ساعت یک و نیم شب به بررسی گوشی تلفن همراهش پرداخته و با خواندن پیامک‌های عاشقانه‌اش، بشدت عصبانی شدم. وقتی هم عکس او را کنار مرد جوانی دیدم، کنترلم را از دست داده و با کارد آشپزخانه او را به قتل رساندم. بعد هم همراه پسر کوچکم به خانه یکی از بستگانم در تهران آمده و بالاخره تصمیم گرفتم خودم را تسلیم کنم. پرونده متهم برای رسیدگی به دادسرای محل جنایت فرستاده شد.
ببین زنه هر چقدرم خنگ باشه نمیاد عکس خودش با یکی دیگرو بزاره تو گوشیش که

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
وطن امروز: سردار امیری، رئیس پلیس گیلان اظهار کرد: 3 روز پیش ماموران پلیس صومعه‌سرا از طریق تماس مردمی از وقوع یک قتل در ساعت یک بامداد در
خانه‌ای مطلع و به محل جنایت اعزام شدند.مشخص گرديد
. در روز حادثه نیز زمانی که قربانی قصد خروج از خانه را داشت با مخالفت وی روبه‌رو شده تا اینکه جنایت
رخ داده است.
آخه ساعت 1 نصفه شب كجا مي خواسته بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفانه خيانت بين زوجين در جامعه رو به افزايش است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین زنه هر چقدرم خنگ باشه نمیاد عکس خودش با یکی دیگرو بزاره تو گوشیش که
ربطي به خنگي نداره..............
براش مهم نبوده كه كسي عكس دوست پسرش را تو گوشيش ببينه.چه وقيح...................

بالا