پلاگینهای مربوط به:SKETCHUP

h68

عضو جدید
کمک فوری لطفا

کمک فوری لطفا

;) دانلود پلاگین booltools
که به کمک آن میتوان اعمال جمع ، کم و ضرب را روی گروپها و کمپوننت ها اعمال نمود . پلاگین پولی بسیار کارآمد و مفید حتما دانلود کنید

اینک دانلود
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=15158&stc=1&d=1258765908

آقا چطوری نصبش کنم آخه ریختم تو قسمت pluginاما نصب نشد کمک فوری لطفا

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
آقا چطوری نصبش کنم آخه ریختم تو قسمت pluginاما نصب نشد کمک فوری لطفا
بهش دیگه نیازی نیست چرا که Solid tools تو خود اسکچاپه و همینکارو میکنه... ورژن 6 اسکچاپ این ابزارارو نداشت و این پلاگین مال اون موقس

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
اونا اخه خیلی ساده هستن به نظرت میشه در حد وی ری رندر بگیره ؟
به ظاهر سادشون نگاه نکنید. پودیوم برای داخلی خیلی عالیه. ورژن 2 موتورش Iray یا همون منتاله و موتور توایلایتم ،کرکیتیاس و بجز دیسپلیس همه چی رو عالی ساپورت میکنه خصوصا با مدلای سنگین مشکلی نداره و پر و کسی رو هم ساپورت میکنه
http://www.ran2.ir/forum/showthread.php?tid=58
http://www.ran2.ir/forum/showthread.php?tid=62

hamid_shahrsaz

عضو جدید
دوست عزیز پلاگین v-ray روی میندوز 8 نصب نمیشه؟میهوام نصبش کنم یه صفحه طوسی باز میشه و هیچ گزینه ای توش نیس که نصبش کنم.توی توضیحات زده با windows installer باید نصب بشه.میشه راهنکایی کنین؟ممنون

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
من باهاش کار نکردم ولی رندراش خیلی آبین. اگه دنبال تجربه چیزی به این کیفیتین خب Pov-ray همین کیفیتو میده(32 بیت و 64 بیت) و واسطشم میتونین ازینجا بگیرین و اینم راهنماش واینم نمونه رندراش و اینم نمونه رندراش از اسکچاپ. حتما نمونه صحنه اسکچاپی که همراه پلاگین دانلود میکنید رو از روی راهنما رندر بگیرید تا توش را بیفتید. به ظاهرش کاری نداشته باشید فقط اندازه رندرو تعیین کنید و اون آیکن "آدم سبز درحال دویدنه" که آیکون رندره رو بزنید
اما بازم جوابم واسه رندر سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-به-SKETCHUP?p=5963838&viewfull=1#post5963838

آخرین ویرایش:

hamid_shahrsaz

عضو جدید
پودیوم 2 به بعد ، طبق I-ray هستش وخیلی خوب میتونه باشه

منون از شما.فقط یه ایرادی داره که من بلد نیستم.وقتی منبع نوری رو براش تعریف میکنم با اینکه پاورش حداقل هست اما بازم عکس خیلی سفید میشه و نورش بیش از حد میشه.چیکار کنم این قضیه رو؟

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
عجیبه. پودیوم ورژن چنده؟ از ran2.ir گرفتید یا جای دیگه

mamadani

عضو جدید
salam mohandes
ye soal dashtam. man az material water vray vase ye sath estefade kardam . reflect va reftlect1 ro roo 0.5 gozashtam vali asaln eyne ab nist ..mesle shishe shode...reflectesh kheili ziade va sathe kafe estakhr ro neshoon nemide...lotfan mano rahnamayi konid...mamnoon

آخرین ویرایش:

mamadani

عضو جدید
kheili mamnoon mohandes..... 2 ta masale dg ham hast....yeki in ke man plugin twilight ro gereftam vali active nis,dar be dar donbalesham ke peida nakardam .........yeki ham active kardan tea render ke az site ran2.ir gereftam vali too active kardanesh mige bayad az menu help ,gozine License Form ro entekhab koni, ke hamchin menu dar help vojod nadare....mamnoon misham az rahnamayitoon dar morede in 2 mozoo....ba tashakor

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
درمورد کرک نمیتونیم کمکی کنم. به همون امجمن مراجعه کنید و از دوستان اونجا بپرسید. اما لطفا فارسی بنویسید و ضمنا بهتره روی یکی دوتا موتور رندر تمرکز کنید. مثلا واسه کارای نسبتا سریع پودیوم و واسه کارای حرفه ای وی-ری یا تیا یا مکسول رندرر

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز من با قسمت گوگل یه توپوگرافی رو وارد کردم .قتی بردمش برای مکس مشکلی نداشتم
برای بالا بردن کیفیت طرح روی توپوگرافی باید زوم میکدم پس قسمتهای بیشترب نیاز داشتم تقریبا 200قسمت رو تک تک وارد کردم ولی وقتی فایل رو به مکس میبرم روی کل قسمتها فقط یه طرح دارم. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
آیا راهی برای مرج هست؟؟
آیا میشه یه قسمت بزرگ رو با بالاترین کیفیت گوگل ارث دانلود کرد وب به مکس برد؟؟

mamadani

عضو جدید
سلام مهندس یگانگی عزیز. یک سوال داشتم. گاهی اوقات در رندر گیری با وی ری با ارور ASGvis
We have encountered error(s) while trying to render.
Pleasecheck error log for more details.
مواجه میشوم که باعث میشود که از سیو های قبلی استفاده کنم و دوباره یسیاری ار مراحل را انجام دهم....
میخواستم بدونم علت این ارور چیست و چه راه حلی برای مواجه نشدن با آن وجود دارد.
با تشکر

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
سلام. عمدتا مشکل همونیه که باعث طولانی شدن زمان رندر هم میشه یعنی اینکه بدون اینکه گروه یا کامپوننتی باز بشه متریال داده شده. بایستی گروه یا کامپوننت رو با Edit Group یا Edit Component باز کرده به اجزاش متریال بدید. اگه اجزاش هم گروه یا کامپوننتن همینطور (چون گروه ها و کامپوننتا میتونن دارای گروه یا کامپوننتای دیگه ای باشن که اونها هم همینطور...)
یا ممکنه که اسم متریالی حاوی علایمی نظیر / یا < یا > باشه

mamadani

عضو جدید
سلام مجدد......
ممنون که به مشکلات اعضا گوش میکنید و راهنمایی میکنید....
یک سوال دیگه دارم

5.jpg
الان تو این رندر من میخوام که آکواریومم به طور یکسان روشن باشه ... از SPOT که نمیشه استفاده کرذ...مستطیلی هم 4 سمتش گذاشتم جواب نداد....
ممنون میشم راهنمایی کنید... باتشکر

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
قائدتا مستطیلی باید جواب بده..... درغیر اینصورت خودشو منیر کن (که البته کلکه) یا با فتوشاپ درستش کن

afshin_archi

عضو جدید
سلام
میبخشید میخواستم بدونم پلاگینی برای وی ری که محیط شب رو ایجاد میکنه وجود داره؟

keivan2

عضو جدید
سلام
آیا پلاگینی برای حرکت جسم حول محوری یا مسیر مشخصی وجود دارد ؟
آیا خود sketchup این قابلیت را دارد ؟
باسپاس

behnam_be

عضو جدید
plug in

plug in

سلام دوستان یه کمکی می شه کنید
من یه سری خط به هم چسبیده دارم می خوام یک پارچه کنم
مثل دستور join اتوکد
plug in داره یه از طریق خودشم می شه
یه سوال دیگه دارم
من یه سری رمپ دارم تو sketchup که از طریق plug in curve shearing ساختم ولی فقط خطه می خوام تو پر شه باید چی کار کنم بدون لاین کشیدن