پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan kazemi

عضو جدید
اقلیم ومعماری

اقلیم ومعماری

:cry::confused::redface:اقلیم ومعماری در مناطق گرم ومرطوب،گرم وخشک ایران لطفاًخیلی فوری1387.8.19

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ترم بندي كارشناسي نا پيوسته علمي كاربردي معماري رو ميخوام البته دروس جبراني كارداني پيوسته و نا پيوسته هم مشخص شده باشه ممنونم
دوست عزیز اگه در خواستت رو تو قسمت درخواست ها بزاری زودتر جواب میگیری

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یک مدت زیادی بود به اینجا سری نزده بودم ... گفتم بیام عرض ادبی کنم ، بگم شرمنده که نیستم ، مشغول و درگیر کار هستم و تقریباً نعشم به خونه بر میگرده . این 2-3 روزه چند تا عکس از اجرای اسکلت فلزی کارگاهی که هستم و گرفتم ، گفتم بذارم اینجا شما هم ببینید .

آخرین ویرایش:

سماته

عضو جدید
معماری و نقاشی

معماری و نقاشی

سلام به همه معماران ایرانی
من تحقیق دارم در مورد معماری و نقاشی. اگه مطلبی دارید در این مورد، لطفاً کمکم کنید. مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:gol:

سماته

عضو جدید
ممنون تایپیک خیلی خوبیه
من روستا2 دارم.یکی از روستاهای گیلان
باید مرکز واسش طراحی کنیم
میتونید کمکم کنید؟

kooroshebozorg

عضو جدید
سلام بچه ها !بابا اینقدر واسه کنکور نگران نباشید آزاد که همه قبول میشن سراسری هم که فقط یه کم خوندن میخواد من خودم واسه سراسری لای هیچ کتابی رو باز نکردم و رتبم 2000 شد!

اماريليس

عضو جدید
دروس جبراني كارشناسي نا پيوسته معماري

دروس جبراني كارشناسي نا پيوسته معماري

سلام دوستان
من دروس جبراني كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي معماري رو ميخوام كارداني پيوسته ها چند واحد و چه درسهايي بايد بگيرند كارداني نا پيوسته ها چطور وكلي جهت فارغ التحصيلي چند واحد بايد پاس كرد
ممنونم

sph1367

عضو جدید
سلام من دارم مي خونم واسه آزاد فقط تست مي زنم خوراسگان زدم. قبول ميشم.ايستايي ورياضي زبان نمي خونم

معماری سنتی

عضو جدید
کمکHelpکمکHelpکمکHelpکمکHelpکمکHelp

کمکHelpکمکHelpکمکHelpکمکHelpکمکHelp

:confused:سلام به همه عزیزان،ولادت امام رضا را تبریک می گم.
بچه ها من برای درس تمرین 2 جهت طراحی یک مجموعه مسکونی احتیاج به یک تر کیب حجم دارم خودم هرچه تلاش کردم به نتیجه ای نرسیدم به همین دلیل از شما دوستان کمک تقاضای کمک دارم تا مرا در این امر یاری فرمائید
باتشکر معماری سنتی مشهد:cry:

معماری سنتی

عضو جدید
please help me لطفا کمکم کنید

please help me لطفا کمکم کنید

سلام به همه عزیزان،ولادت امام رضا را تبریک می گم.
بچه ها من برای درس تمرین 2 جهت طراحی یک مجموعه مسکونی احتیاج به یک تر کیب حجم دارم خودم هرچه تلاش کردم به نتیجه ای نرسیدم به همین دلیل از شما دوستان کمک تقاضای کمک دارم تا مرا در این امر یاری فرمائید

معماری سنتی

عضو جدید
اصلاحیه

اصلاحیه

سلام به همه عزیزان،ولادت امام رضا را تبریک می گم.
بچه ها من برای درس تمرین 2 جهت طراحی یک مجموعه آموزشی احتیاج به یک تر کیب حجم دارم خودم هرچه تلاش کردم به نتیجه ای نرسیدم به همین دلیل از شما دوستان کمک تقاضای کمک دارم تا مرا در این امر یاری فرمائید :confused:

ehs_omrani

عضو جدید
komak baraye tarahie mojtamae maskuni

komak baraye tarahie mojtamae maskuni

می خواهم یک مجتمع مسکونی طراحی کنم که مساحت آن 31910 متر مربع باشد:(! از آنجایی که عمرانی هستم به کمک شما معماران خوش ذوق نیازمندم.

First Art

عضو جدید
مهندس قهوه ای

مهندس قهوه ای

معماران گرامی خبر بدی واستون دارم زنده یاد مهندس قهوه ای از بزرگان هنر اول ( معماری ) به رحمت ایزدی پیوست . :cry:
روحش شاد .

سـعید

مدیر بازنشسته
ممنون تایپیک خیلی خوبیه
من روستا2 دارم.یکی از روستاهای گیلان
باید مرکز واسش طراحی کنیم
میتونید کمکم کنید؟
این تاپیک به همین منظور ایجاد شده...
شما سوالات خودتون رو مطرح کنید من در خدمتتون هستم..

minagashangeh

عضو جدید
چند تا عکس از ورزشگاههای مدرن میخواستم

چند تا عکس از ورزشگاههای مدرن میخواستم

اگه عکس یا مطلب یا نقشه ی ورزشگاه مدرن دارین به من کمک کنین خیلی نیاز دارم با تشکر

memarzade

عضو جدید
سلام من دارم مي خونم واسه آزاد فقط تست مي زنم خوراسگان زدم. قبول ميشم.ايستايي ورياضي زبان نمي خونم
مرسی اعتماد به نفس
واقعا میشه؟منم دارم همین کارو میکنم اتفاقا منم خوراسگان زدم
روزی چند ساعت میخونی؟

memarzade

عضو جدید
سلام بچه ها !بابا اینقدر واسه کنکور نگران نباشید آزاد که همه قبول میشن سراسری هم که فقط یه کم خوندن میخواد من خودم واسه سراسری لای هیچ کتابی رو باز نکردم و رتبم 2000 شد!
من هنوز خوب شروع نکردم واسه آزاد روزی 1 ساعت تست میخونم قبول میشم؟
همدان و خوراسگان و زدم
اگه شدنیه پس چرا ADROITO & ARCHI &ICEMAN &...انقد اکتیون؟

archi_arch

مدیر بازنشسته

مرسی اعتماد به نفس
واقعا میشه؟منم دارم همین کارو میکنم اتفاقا منم خوراسگان زدم
روزی چند ساعت میخونی؟
ای وای چرا؟
بچه ها شما دارین اصلی ترین و موثرترین درسارو کلا بیخیال میشین!!! زبان و ریاضی خیلی خیلی مهم و تاثیر گذارن! چرا نمیخواین بخونین؟ حداقل سوالهای سالهای قبلو نگاه کنین و نمونه هاشو یاد بگیرین که حداقل چند تا سوال بزنین.یا زبان! من شنیدم زبان تو ازاد بیشتر گرامر میاد خوب حیفه که! یه ذره گرامر بخونین کلی سوال میتونین جواب بدین.از لغت که راحتتره!
بچه ها اینقدر راحت از درسای به این مهمی نگذرین.یه سوال ریاضی کلی میتونه شمارو جلو. بندازه و بالعکس.

mimmo

عضو جدید
درخواست

درخواست

دوستان عزیز و مهندسین گرامی به همتون خسته نباشید میگم، اگه امکان داره اتصال ستونها رو در اسکلت فلزی میخواستم، ممنون میشم برام بذاربد

زاها

عضو جدید
خوش به حالتون باباچقدسرخوشین من بیچاره دربه دردارم دنبال دیتیل می گردم براطراحی فنی م 200تادیتیل می خوادفکر کن!!!!............!!!!!!!!من ازکجابیارم:cry:ازاون ورطراحی معماریموبگو ووووووووو....
مثلا قراره بیایم اینجادلمون واشه؟!الان که من اومدم که هیشکی نیست که .....
میرم یه روزدیگه میام فعلا بای

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه معماران ایرانی
من تحقیق دارم در مورد معماری و نقاشی. اگه مطلبی دارید در این مورد، لطفاً کمکم کنید. مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:gol:

سلام.
برای فهم رابطه بین معماری و نقاشی برو دنبال طرح های معماری ای که با نقاشی شروع شده یا مثل نقاشی می مونه.

مثلاً "تئودور وندسبورگ" ، حتماً نقاشی ها و کارهای معماریش رو ببین که چطور بین این دوتا رابطه بر قرار می کنه. همینطورم کارهای "میس وندروهه" و "مه یر" که بسیار به نقاشی های ترکیب بندی "پیت موندریان" نزدیکه. "زاها حدید" هم از معمارانیه که نقاشی های انتزاعی فوق العاده قوی ای داره و حتماً کارها و نقاشی هاش رو ببین.

موفق باشی

ehs_omrani

عضو جدید
be ye omrani bara tarahie ye mojtame maskuni komake fori bokonid.plz

be ye omrani bara tarahie ye mojtame maskuni komake fori bokonid.plz

:que:سلام . من دانشجوی ترم 3 عمرانم که این ترم درس طراحی معماری دارم. استاد ازمون خواسته که یه مجتمع مسکونی طراحی کنیم که مساحتش 32910 متر مربعه، زمینم تقریبا یه مستطیله 150*160 + یه مثلث که سمت راست مستطیله یه ضلعش که همون 160 که به مستطیل چسبیده اونیکیام 120 و 106 . یعنی اگه بخوایم از ضلعه شمالیه زمین ساعت گرد اندازه ها رو بگیم میشه 150 ، 120 ، 106 ، 160 ، 160 . اگه بتونید توی طراحیه سایت پلان و پلان خود واحدا کمکم کنید ممنون میشم. توی هر طبقه باید واحدایه یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه باشه.:warn:

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:que:سلام . من دانشجوی ترم 3 عمرانم که این ترم درس طراحی معماری دارم. استاد ازمون خواسته که یه مجتمع مسکونی طراحی کنیم که مساحتش 32910 متر مربعه، زمینم تقریبا یه مستطیله 150*160 + یه مثلث که سمت راست مستطیله یه ضلعش که همون 160 که به مستطیل چسبیده اونیکیام 120 و 106 . یعنی اگه بخوایم از ضلعه شمالیه زمین ساعت گرد اندازه ها رو بگیم میشه 150 ، 120 ، 106 ، 160 ، 160 . اگه بتونید توی طراحیه سایت پلان و پلان خود واحدا کمکم کنید ممنون میشم. توی هر طبقه باید واحدایه یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه باشه.:warn:

سلام.
به نظرم بهتره یه سری نمونه کار مسکونی از چندتا معمار بزرگ رو ببینی.
مثلاً طراحی های "le corbusier" کار "مجتمع مسکونی مارسی" ؛ یا کار "تادائو آندو" که مجتمع "روکوکو" رو داره.
تو باید یه سری پلان تیپ برای این اندازه واحدهایی که گفتی طراحی کنی و این کار احتیاج به کرکسیون با یه استاد معماری رو داره.
برای طراحی فقط این عدد و ارقامی هایی که گفتی کافی نیست، خط کشیدن برای طراحی باید کیفیت یه واحد یا مجتمع مسکونی رو داشته باشه.

nazanin.n

عضو جدید
كمك لط

كمك لط

سلام دوستان
من درباره ي هشتي و معنا و مفهوم ان در معماري مطلب يا منبع ميخوام
:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا