پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جهاندوست

عضو جدید
4 هفته پيش عضو اين فاروم شدم
نتونستم بيام تا امروز
خيلي خوشم مياد از جمعتون
كاش خدا قسمت كنه بيشتر بيام و در كنارتون باشم
دوست دارم جمع شماهارو

moh3n110

عضو جدید
کسی در مورد ترمیم ســــازههای بتنی مطــــلب داره؟

کسی در مورد ترمیم ســــازههای بتنی مطــــلب داره؟

کسی در مورد ترمیم سازههای بتنی مطلب داره؟

sadra86

عضو جدید
ترمیم

ترمیم

سلام دوست عزیز
تا چه مطلبی و در چه حدی بخواهید.
ترمیم سازه های بتنی مبحث خیلی گسترده ای است و عمدتا هم محاسبات پیچیده ای دارد و در حوزه معماری نمی دانم تا چه حدی به کار شما می آید. در این خصوص تجربیات شخصی حقیر - شاید - به کار جنابعالی بیاید.
موفق باشید

sahar.arch

عضو جدید
سلام
بطور اتفاقی این مطلب رو دیدم ولی راستش من در بارهی این هتل یعنی hotel puerta madrid تحقیق میکنم مطالبی هم دارم اگه خواستین ارائه می دم ;)
فقط اگه شما هم concept ,ایده طراحی و مراحل طراحی رو داشتین ممنون می شم بهم بدین:gol:

من منتظر مطالبتون هستم ..........:w16:

parvaze

عضو جدید
واقعا وقتش خيلي كمه اگه اين دورم نميشه براي دور بعد زمان رو بيشتر كنيد

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سعید جان سلام
اگر چه می دونم این در خواست من مغایر با قوانین مسابقه است و طبق قانون مسابقه این کار امکان پذیر نیست اما از شما درخواست می کنم با توجه به استقبال بسیار خوب دوستان از این مسابقه و همینطور درخواستهای مکرر دوستان به صورت پیامهای خصوصی ، تنها به همین دوره مسابقه 2 روز اضافه بشه تا دوستان فرصت کافی برای اتمام پروژه هاشون داشته باشن. در هر حال تصمیم نهایی با شماست و این فقط یه درخواست به نیابت از دوستان شرکت کننده است .

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت tinypic مشکل داره یا من بلد نیستم آپلود کنم ؟:eek::redface:
سلام دوست عزیز
یک دور از مسیری که توی این لینک هست برین . . . .
ایشاللا که مشکلتون حل میشه :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=96874&postcount=9
زیر امضای نینوعزیز(مدیر سابق تالار که هرجا هست موفق و سالم باشه) هست . . .
امتحان کنین :

mimar

عضو جدید
قفسه هاي ساختماني

قفسه هاي ساختماني

سلام من يه پروژه در مورد كليه قفسه هايي كه تو ساختمان استفاده ميشه مثل كابينت اشپزخانه كمدهاي ديواري وغيره بايد بدم مطالبي درمورد تمام مصالحي كه استفاده ميشه شيوه ساخت ونصب مي خوام هر چقدر مي گردم بي نتيجه است ميشه كمكم كنيد دوستان خوبم ممنونتون ميشم

mimar

عضو جدید
قفسه هاي ساختماني

قفسه هاي ساختماني

سلام دوستان عزيز معمار من بهيد يه پروژه در مورد قفسه هاي ساختماني مثل كابينت اشپزخانه كمدهاي ديواري بدم در مورد شيوه ساخت -نصب -اجرا -مصالح مختلفي كه استفاده ميشه هر چقدر تو اينترنت گشتم بدون نتيجه بود ميشه كمكم كنيد انقدر گشتم ديگه نااميد شدم خواهشن شما عزيزان كمكم كنيد ممنونتون ميشم معماران عزيز

sisily boy

عضو جدید
24 وجهی

24 وجهی

سلام
من طرح گسترده ی 24 وجهی رو برای کارگاه مصالح و ساخت می خوام کمکم کنید.
مر30:w30:

sisily boy

عضو جدید
24 وجهی

24 وجهی

سلام
من طرح گسترده ی 24 وجهی رو برای کارگاه مصالح و ساخت می خوام کمکم کنید.
مر30:w30:

E.s.m.m

عضو جدید
شروع برای سازه ماکارانی

شروع برای سازه ماکارانی

در این تاپیک از همه کسانی که درباره سازههای ماکارانی اطلاعاتی دارنددعوت به همکاری می کنم تا ان شا الله منبع خوبی برای دوستان باشد لطفا نظر بدهید

آخرین ویرایش:

jooyandeh

عضو جدید
سلام
كسي سايتي مي شناسه كه پلان ،نما و مقطع فرهنگسراها رو چه خارجي چه ايراني داشته باشه ؟

سـعید

مدیر بازنشسته
معرفي برج ايفل

معرفي برج ايفل

برج ایفل به فرانسوی : Tour Eiffel برجی فلزی در میدان شانز دومارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس می باشد. برج ایفل امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می شود و یکی از شناخته شده‌ترین ساختمان‌ها در جهان است. بنای برج ایفل از سال‌ ۱۸۸۷ شروع و در ۳۱ مارس ‌‌۱۸۸۹ میلادی به اتمام رسید.در ابتدا برج ایفل برای نمایشگاه جهانی و به مناسبت صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد. پس از ساخت این بنا مورد قبول همگان واقع نشد و 300 نفر که در بین آنها می توان از امیل زولا ، موپسان، شارل گارنیه( معمار اپرا گارنیه)و هم چنین الکشاندر دوما نویسنده شهیر فرانسوی نام برد ، به ساخت آن شدیداًٌ اعتراض نمودند.
تا سال ۱۸۸۹ ستون یادبود واشنگتن به عنوان بلندترین سازه جهان شناخته می شد اما در این سال برج ایفل جاینشین آن شد. برج ایفل به مدت ۴۱ سال تا زمان بهره برداری از برج کرایسلر در نیویورک در سال ۱۹۳۰، به عنوان بلندترین برج جهان شناخته می شد. این برج هم اکنون بلندترین سازه موجود در شهر پاریس و چهارمین سازه بلند فرانسه است. در سال ۲۰۰۶ قریب ۶٬۷۱۹٬۲۰۰ نفر از این برج دیدن کردند. با توجه به اینکه از ابتدای ساخت این برج تاکنون بیش از ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر از این بنا دیدن کرده اند،[۱] این بنا به عنوان پر بازدید کننده ترین بنا در جهان شناخته می شود.
نام برج ایفل از نام سازنده اش گوستاو ایفل گرفته شده است.بلندی برج ایفل بادر نظر گرفتن آنتن تلویزیونی ۲۴ متری بر فراز آن ۳۲۵ متر می باشد و وزن تقریبی آن ۷۲۰۰ تن است. ۱۶۶۵ پله تا بالاترین نقطه برج ادامه دارند که البته پله‌های طبقه دوم به بالاترین نقطه برج به روی بازدیدکنندگان بسته است. ساختار این سازه به شکلی است که باز و بدون طبقه‌های میانی (به جز دو سطح) می‌باشد. یک سمت آن رودخانه سن و سمت دیگر البته کمی دورتر بنای گنبد دار و زرین رنگ دیده می‌شود که عمارت اینولید نام دارد که مقبره ناپلئون آنجاست

moh3n110

عضو جدید
سلام
با تشکر اگه میشه منبعی یا وبلاگی دارین من مطالعه کنم یا فایلی ضمیمه کنین واسه دانلود ممنون میشم
هرچی باشه خوبه

rana.7

عضو جدید
سلام بازم ممنون بابت چیزایی که به ما یاد میدین
من هنوز معنیه اسکیس رو نفهمیدم
یعنی تازه فهمیدم اسکیس اون چیزی نیس که من تا حالا فکر میکردم
اسکیس یعنی چی؟:cry:
منم مثل وروجك معنيه درسته اسكيسو نميدونم.فقط به ما گفتن اسكيس يعني روي كاغذ اوردن چيزي كه توي ذهنته توي كمترين زمان
واقعا معني اسكيس فقط همينه؟؟؟يا من فقط همينو ميدونم.
به نظرم بهتره همينجوري كه داريم راندو و اسكيس و پرزانته و ...ياد ميگيريم يكمم در مورد اصطلاحات معماري اطلاعات داشته باشيم.ممنون ميشم اگه كسي بلده به منم ياد بده;)

hani_0t

عضو جدید
مطالعات طراحی بیمارستان

مطالعات طراحی بیمارستان

سلام دوستان عزیز
پروژه طرح این ترم ما بیمارستان 60 تخت خوابه هست
ممنون میشم منابع فارسی در مورد مطالعات و روابط بیمارستان قرار بدید
اگه چند نمونه پلان و کلا عکس از بیمارستان هم قرار بدید عالیه

ممنون از لطفتون
موفق باشید:gol::smile:

شاخ

عضو جدید
نحوه طراحی هنرستان

نحوه طراحی هنرستان

اگر متونید لطفا پلان ها و مقالات را برام ارسال کنید:confused::)

7247

عضو جدید
جابه جایی

جابه جایی

دانشجوی معماری کاردانی کرجم(سما)تقاضای جابه جایی با تهران را دارم.

reyhoon

عضو جدید
سلام دوستان. تحقيقم مربوط به اقليم معتدل ميشه به من كمك كنيد.
ممنون

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دومان جان من تازه با باشگاه آشنا شدم میخوام اسکیس زدن شروع کنم
فکر کنم خیلی از همه عقب ترم
باید چیکار کنم حالا؟
کارامو چه جوری بهید بذارم ببینید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا