پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsengolkar

عضو جدید
tabdile .max be .jpg

tabdile .max be .jpg

salam bar hamegi
rahe tabdile .max be .jpg ro peyda kardam age kasi mayele barash begam
ye bar fekr nakonin khasisama na ye kam toolanie alanam kartam dare tamoom mishe
be in dalil alan nemitoonam begam age mayel boodid baratoon migam
moteshakeram:smile:

n.fahime

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.iran-eng.ir/\"http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif\" در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

n.fahime

عضو جدید
دوستان من دنبال يه مطلب براي تحليل دو بنا از نظر بافت و اقليم و ساختار و... مي گردم لطفا منو راهنمايي کنيد خيلي فوريه!!!

bos

عضو جدید
سلام.ممنون از دتایل ها.میشه جدول نازک کاری مسکونی رو بذارین!؟

mkm-arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با تشكر
روي لينك كليك كردم و دانلود شد اما نتونستم بازش كنم:D

@AMIN

عضو جدید
\پلان هتل در تضاد با معماری بوشهر زود تند سریعه نیازمندم

\پلان هتل در تضاد با معماری بوشهر زود تند سریعه نیازمندم

دذوستان زود تند سریع نیازمندم به پلان برش نما هتل با تشکر;)

Hosein Kian

عضو جدید
روز معمار تبریک

روز معمار تبریک

فرا رسیدن روز معمار و پیش پیش به همه معماران و مهندسین و طراحان خوب این سرزمین تبریک و درود...
یاد سید هادی میر میران گرامی.

فکر میکنی یاد کی دیگه گرامی تو این روز؟....آرزو داشتی تو این روز از تو هم تقدیر کنن؟

n_m

عضو جدید
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته معماری سال 88

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته معماری سال 88

سلام اگه کسی منابع کنکور امسال رو می دونه به من اطلاع بده ممنون میشم.مرسی

ARTIE

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

:eek:سلام اگه میشه کمکم کنید دوستان من تازه واردم تا با تالار آشنا شم

amin_120

عضو جدید
عکس های ساختمان

عکس های ساختمان

عکس های ساختمان
امیدوارم خوشتون بیاد :redface:

ارشیتکت86

عضو جدید
چراااااااااااااااااا؟ما پارسال کلی برنامه داشتیم اماااااااااااااا امسال به دلیل پاره ای مسائل کمتر برنامه داریم یعنی خودمون خودمونو تحویل میگیریم چون امسال معماری دانشگامون 4 ساله میشه واولین فارغ التحصیلاشو به جامعه معماری تحویل میده:biggrin:چی میگی چه جمله ای شدا:surprised:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه کسی منابع کنکور امسال رو می دونه به من اطلاع بده ممنون میشم.مرسی
دوست عزیز شما میتونید به تاپیک کاردانی به کارشناسی برید و یککم بگردید ، اونجا پیدا میشه ...
درضمن آخر کتاب یگانه و ذاکر ( نکته به نکته کنکور کاردانی به کارشناسی ) نام تمام منابع رو برده
در هر صورت تقاضا میشه به تاپیک کاردانی به کارشناسی بیایید .
موفق باشید .

سـعید

مدیر بازنشسته

نسترن اسلامی

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام
خانم ها و آقایون مهندس من احتیاج به کمک دارم
راجب اقلیم تهران مطالب می خوام از کجا باید پیدا کنم
کتابای کتابخانه رو زیررو کردم اما نبود
شماها سایت یا کتابی سراغ ندارین یا حداقل نمی دونید اقلیم تهران چه جوریه و باد غالب و بقیه چیزاش چیه
ممنون می شم اگه کمکم کنید:(:cry:

mm_engineer

عضو جدید
نیاز شدید به پروژه روستا. با تشکر

نیاز شدید به پروژه روستا. با تشکر

با سلام اگه کسی پروژه درس روستا داره یا آدرس سایتی داره لطفا برام بذارین.ممنون;)

rahaashiyan

عضو جدید
با سلام اگه کسی پروژه درس روستا داره یا آدرس سایتی داره لطفا برام بذارین.ممنون;)
یه نفر سراغ دارم پروژه روستا داره روستای اختر آباد خیلی هم کامل powerpoint آلبوم نداره اگه خواستی $$$$ خبرم کن:smoke: ;) :w37:

آخرین ویرایش:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
روزتون مبارک!

روزتون مبارک!

هر سازه هر چقدر زیبا باشد، باید استحکام داشته باشد و یک سازه ای که توسط مهندسان عمران محکم بنا شد باید دارای ظاهر و چیدمان دلنشینی باشد تا بتواند ساکنین یک مکان را راضی نگه دارد و از سکونت در آن مکان بهترین احساس را به آنها منتقل کند.

این حس زیبا تنها در صورتی در وجود انسان ها و آدمی موجود در یک مکان و فضای بسته نفوذ می کند که علم عمران و معماری با یکدیگر بدرستی تلفیق شوند.

هر سازه ی چشم نواز و زیبا حاصل تلاش و دسترنج یک معمار خوش ذوق و با علم است که می تواند هر عابری را به خود جذب کند و دیدگان انسان ها را به خود بدوزد.

حال که سوم اردیبهشت دیگری آمده، وظیفه ی خود می دانم که به عنوان یک عمرانی از زحمات معماران عزیز و دوست داشتنی و با سلیقه تشکر کنم.

بی شک از لحظه ای که نمای زیبای یک سازه خودنمایی می کند تا چیدمان و طراحی داخلی یک سازه و مکان می توان به توانمندی معماران در شکل دادن به فضای بی روح و آزاد پی برد.

امید است همکاری مهندسان معماری و عمرانی روز به روز بیشتر شود تا ایرانی آباد و زیبا داشته باشیم.

سوم اردیبهشت، روز معمار مبارک باد

سـعید

مدیر بازنشسته
روز معمار بر همه دوستان عزیز مبارک....:D:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::w17:

انشاالله اونایی که هنوز معمار نشدن سال دیگه به جمع معماران این مرز و بوم بپیوندن و امیدوارم که خداوند یاری کنه تا سال دیگه زنده باشیم که این روز رو مجدد با شما جشن بگیریم.....;)

ارشیتکت86

عضو جدید
نه دوستای 84 ما خیلی وقته معمار شدن :)بینشون بچه های خلاق زیاده اونا بهترین اساتید مثل دکتر نورمحمدزاده و...اساتید بزرگ دیگه رو تجربه کردند
روز معمار مبارک:gol::gol::gol::gol:

امیر-حسین

عضو جدید
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکس نغمه خودخواند وازصحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
روز معمار برهمه معماران ایران زمین مبارک.:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا