پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اول اینکه ما وقتی تاپیک میزنیم که بخوایم یا یه چیز مهمی بگیم یا درخواستی داشته باشیم. شما هیچی اینجا ننوشتید. دوم اینکه اگر تازه درخواستی داشته باشید جاش اینجا نیست. سوم اینکه همچین در خواستی با عنوان راندو اصلا نباید وجود داشته باشه با این همه مطلبی که در مورد راندو توی این بخش داریم.
در صورت تکرار دلیلی برای توضیح وجود نخواهد داشت. و بدون حرف کاری که لازمه رو انجام میدم.
موفق باشید.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای مطرح کردن سوالها تاپیک بحث هفتگی ایجاد شده. پس نیازی نیست که با حدس و گمان به سوالها جواب بدیم.
فعالیت تاپیک هدفمند و علمی نیست.
تاپیک قفل میشه.

sanaz950

عضو جدید
مرسي دومان عزيز بابت راهنماييتون فقط اون قسمت كه درباره پلان تيپ گفتين درست متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بدين...

lostlove

عضو جدید
ترکیب احجام

ترکیب احجام

Help meسلام بچه ها درمورد ترکیب احجام ( پایه پلان مربع مستطیل-مثلث-منحنی-nضلعی) عکسی دارین ؟:redface:

آخرین ویرایش:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
***قوانین تالار مهندسی معماری***

***قوانین تالار مهندسی معماری***

با عرض سلام خدمت همه ی دوستای گل معمار
ضمن عرض خیر مقدم خدمت دوستان تازه وارد و دست مریزاد به اعضای فعال تالار از همه دوستان خواهشمندم که قبل از ایجاد تاپیکهای جدید قوانین زیر را مرور کنند.
فارسی تایپ کنید ...

• زبان زیبای فارسی به اندازهایی شیوا و رسا هست که نیازی به تایپ انگلیسی نداشته باشیم .
  • پرهیزاز بحث های متفرقه و اسپم در تاپیکها
    بدون شک محیط یک تایپک با توجهبه عنوان آن شکل می گیرد و بنابر این هر گونه بحث یا اختلاف نظری به عنوان موضوعی زائد در یک تاپیک امکان از بین بردن نظم تالار را خواهد داشت . توصیه ما تبادل نظربا استفاده از امکانات پیامهای خصوصی و صفحات شخصی در گفتگوی دوستانه است .
  • تبلیغ ممنوع
    هر گونه تبلیغ در هر زمینهایی حتی معماری ، در کلیه تاپیکهای موجود این تالار ممنوع lمی باشد
  • احترام متقابل

• با نگه داشتن حدود و احترام متقابل ، فضای تالار را به سمتی جلو ببریم که همه از بودن دراین سایت لذت برده و با آرامش از مطالب مفید آن احساس رضایت خاطربنمایند.
  • انتخاب عنوان مناسب برای تاپیک ها
    عناوین شیوا و رسا در انتخاب نام تاپیک ها ، ضمن زیباتر ساختن محیط تالار ها ، در درک سایر کاربران از منظور شماکمک شایانی خواهد کرد . انتخاب عنوان مناسب مطمئنا تاثیر بسزایی در مدت زمان گرفتن پاسخ از طرف دوستان دارد.
  • ذکر منبع الزامی است
    در ذکر هر مطلبی ، منبع را به صورت کامل در ابتدا و یا انتهای متن قرار دهید و ضمن بارعایت قانون کپی رایت ، به دارندگان آثار احترام بگذارید .
  • تشکر به جا ، بالا بردن انگیزه
    برای مطالبی که از نظر شما مفید ، کامل و کافی هستند ، به رسم تشکر از زحمات نویسنده کافیست تا از دکمه تشکر پایین هر پست استفاده کنید و دادن امتیاز به فعالیت نویسنده، انگیزه ایشان را در فعالیت بهتر بالا ببرید .
  • جستجو قبل از ایجاد تاپیک جدید
    دوستان عزیز لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید با استفاده از جستجو موضوع خود را جستجو کنید چرا که ممکن است قبل از آن مطلب مشابهی در تالار ایجاد شده باشد. در این صورت مطالب خود را در ادامه ی همان تاپیک قرار دهید.
امیدوارم با دقت در مطالب بالا ، شاهد فضای خوبی برای تبادل اطلاعات باشیم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fahime_k

عضو جدید
معماری

معماری

سلام:Dخسته نباشید.ممنون از این همه اطلاعاتی که در اختیار من که ترم اولم گذاشتید.چطوری می تونم عضو گروه معماری بشم؟

chista233

عضو جدید
فقط ببینید درها و پنجره ها چه هارمونی با هم دارند….. به به!! به به!!
به نظر من معمار این ساختمان حتما باید در مسابقات بین المللی معماری شرکت کنه… هر چند فکر نکنم معماری که چنین شاهکاری رو ساخته به این مسابقات اهمیت بده….
فقط باید بگم: به به!! به به!!
سلام ممنون میشم اگه یکی به من بگه چرا به این کار باید بگم شاهکار؟؟؟؟؟
این قدر وضع بد شده که این کار به نظر کسی که معماری می خونه خوب اومده (نمی گم خیلی خوب چه برسه به شاهکار........) خداییش برا شوخی گذاشتی دیگه؟:smile:

parikoochooloo

کاربر فعال
به نظر من به جای شاهکار باید اسمشو گذاشت افتضاح... البته تو ایران از این شاهکارا زیاد دیده میشه...:cry:

TOP2

عضو جدید
سمينار معماري و كودك

سمينار معماري و كودك

سلام به دوستان
من از دانشجويان دانشگاه آزاد شيراز هستم.
ما در تاريخ 5 و 6 دي ماه اقدام به برگزاري سمينار معماري و كودك با حضور اساتيدي چون: دكتر مظفر - دكتر شيعه - دكتر تيموري - دكتر ساماني - دكتر دادخواه - دكتر كامل نيا - دكتر عظمتي - دكتر ليتكوهي -مهندس ناصرنصير - دكتر معمارضيا - مهندس ايروانيان - دكتر علي آبادي - مهندس اسماعيلي - مهندس عبدشاه نموده ايم.
از دانشجويان عزيز دعوت مي كنم كه در اين سمينار شركت كنند.
تلفن براي آگاهي بيشتر 09177115096

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم تشکر میکنم......منم همون که سمین گفت.......;)

zfs

عضو جدید
سلام دومان جان:smile:. خیلی وقت بود دنبال یه همچین آموزشی می گشتم . توی همین سایتم از بچه ها خیلی پرسیدم کسی جوابمو نداد تا اینکه حالا پیداش کردم. دستت درد نکنه. اینو از ته دل می گم. امید وارم به هر چی می خوای برسی;). هرچند دیر رسیدم اما تمام تلاشمو میکنم برسم بهتون. الان که امتحانامه روزی 1 ساعت وقت میگذارم براش ولی قول میدم بعد بیشترش کنم. کافیه...؟!

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
هک شدن سایت.........

هک شدن سایت.........

اشتباه شد

آخرین ویرایش:

saze

عضو جدید
سوالات آزاد 87

سوالات آزاد 87

سلام
لطفا اگه سوالات آزاد 87 معماری دارید برای دانلود بزارید.

amireshg

عضو جدید
:heart:
ممنون خوب بودند اما فكر ميكنم نورمن فاستر بهترينه چون تنها الگوي منه;):gol:موفق باشي:gol:

behnaz 10

عضو جدید
کاربر ممتاز
30 اذر

30 اذر

با سلام به همه ی مهندسین :

امروز سالروز تولد من و شب یلداست امید وارم طولانی ترین شب سال به همتون خوش بگذره:gol::gol::gol::gol::gol:

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
yalda mobarak

... محفل آريائي تان طلائي... دلهايتان دريائي... شاديهايتان يلدائي... پيشاپيش مبارك باد اين شب اهورائي...:gol:
ایام به کام

Teimour_m

عضو جدید
فقط ببینید درها و پنجره ها چه هارمونی با هم دارند….. به به!! به به!!
به نظر من معمار این ساختمان حتما باید در مسابقات بین المللی معماری شرکت کنه… هر چند فکر نکنم معماری که چنین شاهکاری رو ساخته به این مسابقات اهمیت بده….
فقط باید بگم: به به!! به به!!
چقدر خلاقیت به خرج داده تا یه نمای متفاوت به وجود بیاره!!!این کار واقعا شاخه!!!شما میتونید همچین کاری بکنید که همه روش زوم کنن؟؟!!:biggrin:

معمارباشی

عضو جدید
سلام ممنون میشم اگه یکی به من بگه چرا به این کار باید بگم شاهکار؟؟؟؟؟
این قدر وضع بد شده که این کار به نظر کسی که معماری می خونه خوب اومده (نمی گم خیلی خوب چه برسه به شاهکار........) خداییش برا شوخی گذاشتی دیگه؟:smile:

چون: ...

حالا ديدي خيلي خوب كه هيچي ... واقعا شاهكاره !!!
... جا داره از معمارش همين جا صميمانه تشكر كنم ... راستي اقاي رايت هم خواستن اگه كسي شماره تلفني از معمار اين بنا كسي داره هر چه سريعتر به دستشون برسونه ... چون مي خواهن از تجربيات اين معمار خلاق استفاده كنن:whistle:

archi_arch

مدیر بازنشسته

چون: ...

حالا ديدي خيلي خوب كه هيچي ... واقعا شاهكاره !!!
... جا داره از معمارش همين جا صميمانه تشكر كنم ... راستي اقاي رايت هم خواستن اگه كسي شماره تلفني از معمار اين بنا كسي داره هر چه سريعتر به دستشون برسونه ... چون مي خواهن از تجربيات اين معمار خلاق استفاده كنن:whistle:
:w15:
ایول مینو جون!!! دقیقا زدی به هدف!!!:D
حیف تشکر ندارم!:redface:

n_eng

عضو جدید
با سلام.لطفا به من كتابي در زمينه ي هندسه كاربردي معرفي كنيد خيلي عجله دارم كتابي كه واقعا از اول يادم بده و كامل باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا