پتروشیمی بندرامام یا پتروشیمی بو علی سینا؟

پتروشیمی بندرامام یا پتروشیمی بو علی سینا؟

• پتروشیمی بندرامام

رای: 4 80.0%
  • پتروشیمی بوعلی سینا

رای: 1 20.0%

• مجموع رای دهندگان
    5

keyvan_bio

عضو جدید
بچه ها اگه برای کارآموزی و یا حتی کار بخواهید یکی از پتروشیمی های بندر امام یا پتروشیمی بوعلی سینا رو انتخاب کنید انتخابتون کدومه؟
واقعا به کمکتون نیاز دارم
ممنون میشم اگه تجربیات و دانسته هاتون رو با بنده حقیر در میون بگذارید

ممنون

farid_ppe

عضو جدید
چی بگم والا من که بنظرم جفتشون بزرگ هستن البته بندرامام بزرگترین پتروشیمی ایرانه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
بچه ها اگه برای کارآموزی و یا حتی کار بخواهید یکی از پتروشیمی های بندر امام یا پتروشیمی بوعلی سینا رو انتخاب کنید انتخابتون کدومه؟

ممنون

پتروشیمی بدرد چی میخوره فقط سکوی حفاری دریایی ملی حفاری

farid_ppe

عضو جدید
پتروشیمی بدرد چی میخوره فقط سکوی حفاری دریایی ملی حفاری
این درست نیست که یکی ازمون کمک خواسته و ما اینطوری جوابش بدیم

شما اومدی اینجا کاری که هنوز براش دعوت نشدی رو به رخ مردم بکشی
کارت درست نبود دوست من

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

ممنون
سلام
برای کارآموزی که هیچ فرقی نداره .. بیشتر داشتن اشنا خوبه .. چون اگر اشنا داشته باشید خب می تونید پیش همون شخص برید و یا ایشون شما رو به کسی معرفی کنن و اینجوری برای اموزش ما وقت بیشتری می ذارن و اطلاعات زیادی کسب می کنید .. چون بدون اشنا معمولا در خیلی از جاها به کاراموزها توجه خاصی نمیشه و اونها رو به حال خودشون می ذارن تا دورشون تموم بشه !!
برای کار هم خب خیلی چیزها تاثیر گذاره .. همین که کدوم از این پتروشیمی ها به شما احتیاج دارن .. محل اونها، حقوقی که میدن و خیلی چیزهای دیگه .. ولی هردوشون برای کار عالی هستن !

rbagheri

عضو جدید
سلام
من در هردو پتروشیمی کار کرده ام . هردو خوب هستند ولی پتروشیمی بندرامام بزرگترو دارای تنوع بیشتری از مواد و پروسسها است .

بالا