پاتوق سایر رشته های مهندسی

ganjali

عضو جدید
مخابرات یا جنگ های الکترونیکی

مخابرات یا جنگ های الکترونیکی

سلام بر مهندسین عزیز اگه مطالبه جدید و جالب در مورد مخابرات و جنگهای الکترونیکی دارین برام بفرستین ممنون:)

f_azar1365

عضو جدید
یادمه امتحان فیزیک 2بود..هیچی نخونده بودم..
2تاسوال مهمو که احتمال اومدنشونو می دادم همراهم نوشتمو با خودم توی 2تا کاغذ کوچیک بردم سر جلسه امتحان...
5....6دقیقه از شروع امتحان نگذشته بود که کاغذارو دراوردم..آخه از شانس خوبم 2تاش آمده بود..
شروع کردم به نوشتن...
یهدفعه یه سایه سیاه بالای سرم احساس کردم همین که سرمو بالا کردم دیدم مراقبه ذول زده و داره منو با اون شرایط میبینه...
آقا منو میگی...یخ کردم...
هیچی...ورقهمو گرفتو تقلبامم گرفت..به دوستش گفت برو دفتر صورت جلسه رو بیار..منم خشکم زده بود....
یه برگه دیگه بم دادو گفت:حالا اگه بلدی بنویس...
منم از ترسم شروع کردم به نوشتن..هرچیبلد بودم مینوشتم..
تا اینکه دوستش اومدو اونوم آمد تقلبارو به من دادو گفت : امضاش کن...
منم پیش خودم گفتم این تنها مدرکیه که از من داره...آقا منم نامردی نکردمو کاغذارو گذاشتم تو دهنم .....
مراقبه باتفاق بچه ها از تعجب به همدیگه نگاه میکردن...
منم در کمال آرامش کاغذارو میجویدم....
دیدم کلاس ترکید...صدای خنده دوستام همه رو متحیر کرده بود..
مراقبه هم که دید کاری از دستش بر نمیاد برگه اولی منو با خودش برد و قسم خورد که من اون درسو می افتم..
دیگه خودمم یقین داشتم که باید این درسو دوباره بردارم..
تا اینکه نتایجو اعلام کردنو من در کمال تعجب با 11پاس کردم....

فرشید​

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی از مهندسی پزشکی سوالی نداره؟؟؟

enteghad

عضو جدید
سلام دوست عزیز از این صفحه بازدید نمایید و به دوستان خود پیشنهاد دهید

kianyict

عضو جدید
سلام
من یه خاطره از استاد الکترونیکمون دارم که دکترای الکترونیک داشت و کلی سمینار بین المللی دعوتش می کردندو کلی مقاله IEEE داشت. یه روز 5 دقیقه دیرتر از ما دانشجوها رسید چون همیشه زودتر از همه توی کلاس منتظر می شد به خاطر ههین 5 دقیقه کلی از ماها معذرت خواهی کرد و دلیل دیرکردنش رو توضیح داد اون وقت بود که فهمیدم هرچه علم آدم بیشتر می شه ادب و فروتنیش هم بیشتر می شه

somo

عضو جدید
سلام بچه ها من تازگی عضو شدم.مهندس شیمی هستم .توی تالار خودمون گویا کسی تازه واردها رو تحویل نمیگیره :cry:هر چی می پرسم کسی از ارشد اتوماسیون وابزار دقیق یا از دانشگاه مجازی چیزی می دونه جوابی نمی گیرم.اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم آخه مهلت ثبت نام تا آخر همین ماهه.در ضمن اگر اتوماسیون بخونم دکترا چه رشته ای میتونم شرکت کنم؟؟ کمکم کنید. ممنونم:redface:

asma3973

عضو جدید
manam mohandesi polymer khondam.benazare manam dars khundan be dard neemikhode che mohandesi che paye !!!!! alan 1terme bikaram va fekr mikonam etelaatam old shodan :)

somo

عضو جدید
سلام بچه ها درباره اتوماسیون و ابزار دقیق چی میدونید ؟
آیا دانشگاه آزاد هم این رشته رو داره؟:que:

mahdiye.HJ

عضو جدید
چرا به مهندسی صنایع توهین میکنی دوست عزیز؟ پرس وجو کن الان پرکاربردترین رشته صنایع. ;)

afsaneh keshavar

عضو جدید
salam
man shahrsazi mikhunam , terme 3 hastam
dar khedmatam : AkeshavarzE@yahoo.com
shahrsazi y juraei khaili shabihe memariye . ama khundanihash bishtar az memariye.................
bazare karesham khube .
rah vase edame tahsilam dare
kolan daneshgah haye kami in reshtaro daran , tu karshena30 chan ta az shahra va tu arshad k khaili khaili kam .
bazam dar khedmatam ................
movafagh bashid .

shobeyr_mo

عضو جدید
روز دانشجو مبارك

روز دانشجو مبارك

یک دانشجوی مهندسی عاشق سینه چاک دختر همکلاسیش بود

بالاخره یک روزی به خودش جرات داد و به دختر راز دلش رو گفت و از دختره خواستگاری کرد
...
.
.
.

اما دختر خانوم داستان ما عصبانی شد و درخواست پسر رو رد کرد. بعدم پسر رو تهدید کرد که اگر دوباره براش مزاحمت ایجاد کنه، به حراست میگه

روزها ازپی هم گذشت و دختره واسه امتحان از پسر داستان ما یک جزوه قرض گرفت و داخلش نوشت " من هم تو رو دوست دارم، من رو ببخش اگر اون روز رنجوندمت
"اگر منو بخشیدی بیا و باهام صحبت کن و دیگه ترکم نکن.

.
.
ولی پسر دانشجو هیچوقت دیگه باهاش حرف نزد.
.
.

چهار سال آزگار کذشت و هر دو فارغ التحصیل شدند. اما پسر دیگه طرف دختره نرفت.!!
.
.

.
نتیجه اخلاقی این ماجرا. .
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

پسرهای مهندسی هیچوقت لای کتاب ها و جزوه هاشون رو باز نمیکنند.!!!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دست آویز بیگانه..
آشوبگر..
نا آگاه..
فریب خورده..
ای مخل امنیت اجتماع..
شرور ..
جاسوس..

و در آخر دانشجو روزت مبارک.:)

fa_arch

عضو جدید
کسب علم یکی از راههای بدست آوردن ارزش های انسانیست.

"روز دانشجو مبارک"

mahifouladi

عضو جدید
علاف دیروز
دانشجوی امروز
بیکار فردا:biggrin:
روز دانشجو بر تمام دانشجویان مخصوصا دانشجویان رشته مهندسی مدیریت پروژه مبارک.

n.a90

عضو جدید
SALAM.AHVALE SHOMA.MAN RESHTEYE BEHDASHT MOHIT HASTAM. AZ TABRZ ALAN SHAGEL HASTAM. KHOSHHAL SHODAM.

donya...

عضو جدید
سلام خوبین بچه ها خوش اومدین
ولی یکی از قانونای باشگاه اینه که فارسی تایپ کنید

بالا