پاتوق سایر رشته های مهندسی

R3D

عضو جدید
راهنمائی در مورد مهندسی حمل و نقل دریائی

راهنمائی در مورد مهندسی حمل و نقل دریائی

با سلام
یکی از دوستان من برای کارشناسی ارشد مجموعه دریانوردی و انتخاب کرده و میخاد تو گرایش حمل و نقل دریائی امتحان بده ولی متاسفانه نمیدونه از کجا اطلاعات لازم برای منابعی که باید بخونه رو پیدا کنه. کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
پیشاپیش تشکر

hastiiiiii

عضو جدید
سلام به همه
منم که اپتیک و لیزر میخونم!
فکر نکنم تنها باشم اینجا!:smile:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزيز///
اين موضوع ارتباطي اصلا به رشته نداره و همه در اين جمع دوستانه باهم جمع ميشيم و دوستان متولد 60 وو غير 60 تي ها حضور پيدا ميكنند و خاطرات اون دوران كودكيشونو با عشق و اشتياق تعريف ميكنن/ و هم شماها و ما به ياد اون دوران سفر ميكنيم/ و هم دوستاني كه كوچكتر هستند به دوران ما سفر ميكنند/
با پذيرفتن دعوت اينجانب/ منت ميزاريد به ديده دو چشم من و دوستان و اين هديه را به همه و خودتون هديه ميدهيد...پيشاپيش حضورتونو در اين مهماني تبريك عرض ميكنم/ متشكرم//بفرماييد به اين ادرس:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...-رو-بگيد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهي بايد ْ آرامشْ كسي را فرو ريخت تنها براي اينكه بفهمدْ تنهاْ نيست!:smile:

elena_ma

عضو جدید
سلام دوستان من تازه واردم اینجا یه سری کتاب برای مهندسی داروسازی میخوام اگه کسی داره لطفا کمک کنه

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چجرا همه این حرفو میزنن چیکار کنیم رشته باحالیه که تغییر رشته بدیم ؟؟؟؟

به نظر من اگر شما به این رشته علاقه دارید و تواناییتون در حد درسای متفاوت این رشته هست فکر میکنم ادامش بدید بهتر باشه.

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نظر شما در مورد رشته مهندسي مديريت پروژه چيست؟

سلام دوست عزیز
مهندسی مدیریت پروژه نسبت به مهندسی مدیریت اجرایی مسیر هموارتری رو داره به دلیل اینکه شما 5 تا پودمان ندارید و میدونید که باید درسای مربوط به رشته عمران رو پاس کنید پس نسبت به مهندسی مدیریت اجرایی رشته آسونتریه و همچنین برای ارشد هم اگر بخواهید عمران رو انتخاب کنید زیاد دچار دردسر نمیشید چون بابیشتر درساش آشنایی دارید.

بالا