ویژه تبرید

alireza jalali

عضو جدید
سلام
جواب سوالهای اصول تبرید از حاجی سقطی نداری همون سوالهای آخر هر فصل کتاب

HVAC/R

عضو جدید
دوره آموزشی تبرید با آمونیاک

دوره آموزشی تبرید با آمونیاک

دوره آموزشی در رابطه با طراحی سیستم های تبرید با آمونیاک قراره انشاالله برگزار بشه که اطلاعیه این دوره را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید. در این دوره طراحی سیستم، تجهیزات،محاسبه قطرلوله ها،جزئیات نصب واجرای سیستم ، کنترل و.... آموزش داده می شود . از تمام علاقه مندان دعوت می شود تا در این دوره آموزشی شرکت کنند.

لینک اطلاعیه وثبت نام

http://hvaccenter.ir/index.php?opti...d=1003:ammonia-refrigeration&catid=57:traning

HVAC/R

عضو جدید
تبرید آمونیاکی

تبرید آمونیاکی

دوستان عزیز هرکس در زمینه تبرید با مبردهای طبیعی مخصوصا آمونیاک اطلاعاتی داره میتونه اینجا به اشتراک بگذاره.

joonet

عضو جدید
سلام.من به دنبال راهنمایی گرفتن از شما! آخه من گرایش تخصصیم جامداته!
ببینین یه باکس کوچیک داریم مثلاً با فضای مؤثر 20*30*50 سانت. میخوایم این محفظه رو حداقل به مدت 1 روز تها با داشتن منبع تغذیه ی باتری (12ولت و 100 آمپرساعت) در دمایی حدود اتاق 20 درجه نگهداریم. شرایط بحرانی طراحی هم حداکثر دمای 60 و حداقل 10- است.
یعنی هم نیاز به گرمایش داریم و هم سرمایش
چیکار میشه کرد؟ چه سیستم تبرید/گرمایشی بهینه است و حداقل مصرف انرژی رو داره؟
کمپرسور چی؟ و...
از هرگونه راهنماییتون ممنون میشم!

اتیوند

عضو جدید
سلام ممنون میشم اگه بتونم ازتون کمک بگیرم
تازه عضو شدم نمی دونم از کجا باید شروع کرد نیاز به مطالبی در مورد سردخانه ها و سردخانه های اتمسفریک دارم.

HVAC/R

عضو جدید
با ایمیل b.a1987@yahoo.com مکاتبه کنید تا راهنماییتون کنم.
درضمن در دوره آموزشی طراحی سیستم های تبرید آمونیاکی که لینک ثبت نام واطلاع از دوره در زیر قرار داده شده نیز می توانید شرکت کنید که طراحی سردخانه های صنعتی به طور کامل با محاسبات کامل یک پروژه اجراشده شرح داده خواهد شد.
http://hvaccenter.ir/index.php?opti...d=1003:ammonia-refrigeration&catid=57:traning

mo.re.sb

عضو جدید
کمک فوری در مورد برج های تقطیر سیکل های تبرید مثل برج جداکننده گاز اکسیژن در فرایند مایع سازی هوا،پروژه این ترمم هستش اگه کمکم کنید ممنون میشم.
یاعلی التماس دعا...
moresbmcc69@yahoo.com

mmahdi34

عضو جدید
سیستم های برودتی دما پایین cascade

سیستم های برودتی دما پایین cascade

سلام
دوست عزیز کتابی در مورد سیستم های تبرید آبشاری برای کاربردهای دمای فوق پایین نیازمند بودم cascade refrigration or multistage cascade refrigeration
تشکر و سپاس

mmahdi34

عضو جدید
سلام
دوست عزیز کتابی در مورد سیستم های تبرید آبشاری برای کاربردهای دمای فوق پایین نیازمند بودم cascade refrigration or multistage cascade refrigeration
تشکر و سپاس

mmahdi34

عضو جدید
سلام و سپاس
در مورد روش های رسیدن به دماهای خیلی پایین به دنبال مطالبی بودم.ممنون خواهم بود در صورت راهنمایی

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ماشاءالله....این همه درخواستو یکی هم نیس جواب بده:cool: