واحد شهریار_شهر قدس

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه بابا ؟ مسجدم ساختن مگه ؟
باريك :دي ... كدوم قسمت يوني مسجد ساختن ؟ ميگم يه چند تا عكس از يوني بگيرين بذارين اينجا دلم برا ريخت نحسش تنگ شده :d

اون قدیما داشتن یه مسجد قبل از دانشکده علوم پایه می ساختن ! بعد از آلاچیقا

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مسجدمونم ساختن ، توش اعتکافم کردن ، منم شیطونی کردم تمام تنظیمات آمپیلی فایرشو بردم تا آخرش :lol: حالا وقتی آمپیلی رو بزنن و بلندگو رو روشن کنن بوووووووم :w29:
پیش خودمون بمونه به کسی نگینا :twisted:
با بچه ها قرار گذاشتیم دورشو دیوار 4 متری بکشیم ، واسش سکو پرش بذاریم ، یه دیسکو گنده هم بذاریم وسطش ، دورتادورم بلندگو گذاری کنیم ..... خلاصه بترکونیم دیگه ... بشه سواحل قناری قلعه حسنخان :w15:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از دست این زیبا خانوم که مجبورم پستمو خوب بخونم تا غلط املایی نداشته باشه :(، تو همه تاپیکا میاد دنبال غلط املایی های من :exclaim::neutral:
مریم خانوم شما هم زودتر کلاسو بذار دیگه واسم :child:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااای این واژه قلعه حسن خان ( قلسن خان !) منو یاد خاطره تلخ روز اول اومدنم به یونی شما میندازه .... آقای راننده که اهل شهریار بودن و شدیدا ترک تشریف داشتن و زبون منو نمی فهمیدن اصلا جایی به اسم شهر قدس تو فرهنگ لغتشون نبود وقتی منو جلوی در دانشگاه پیاده کرد کلی باهام دعوا کرد که از اول میگفتی می خوای بری قلسن خان !!!!!!! تا مدتی تو فکر بودم که این قلسن خان چی میتونه باشه !!! بعد به این نتیجه رسیدم که احتمالا مخفف واژه قلعه حسن خانه !!

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مسجدمونم ساختن ، توش اعتکافم کردن ، منم شیطونی کردم تمام تنظیمات آمپیلی فایرشو بردم تا آخرش :lol: حالا وقتی آمپیلی رو بزنن و بلندگو رو روشن کنن بوووووووم :w29:پیش خودمون بمونه به کسی نگینا :twisted:با بچه ها قرار گذاشتیم دورشو دیوار 4 متری بکشیم ، واسش سکو پرش بذاریم ، یه دیسکو گنده هم بذاریم وسطش ، دورتادورم بلندگو گذاری کنیم ..... خلاصه بترکونیم دیگه ... بشه سواحل قناری قلعه حسنخان :w15:
کار خوبی کردی زمان ما صدای اذان فقط تو محدوده دانشکده کشاورزی شنیده میشد بقیه دانشگاه از وقت نماز بی خبر بودن

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااای این واژه قلعه حسن خان ( قلسن خان !) منو یاد خاطره تلخ روز اول اومدنم به یونی شما میندازه .... آقای راننده که اهل شهریار بودن و شدیدا ترک تشریف داشتن و زبون منو نمی فهمیدن اصلا جایی به اسم شهر قدس تو فرهنگ لغتشون نبود وقتی منو جلوی در دانشگاه پیاده کرد کلی باهام دعوا کرد که از اول میگفتی می خوای بری قلسن خان !!!!!!! تا مدتی تو فکر بودم که این قلسن خان چی میتونه باشه !!! بعد به این نتیجه رسیدم که احتمالا مخفف واژه قلعه حسن خانه !!

عجب !:w15:
حتما طرف خيلي پرت بوده وگرنه اونجا ديگه همه ميدونن شهر قدس كجاست. دانشگاهشم كلا معروفه .
يادش بخير ما به اونجا ميگفتيم قله حسن خان سيتي :d

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مسجدمونم ساختن ، توش اعتکافم کردن ، منم شیطونی کردم تمام تنظیمات آمپیلی فایرشو بردم تا آخرش :lol: حالا وقتی آمپیلی رو بزنن و بلندگو رو روشن کنن بوووووووم :w29:
پیش خودمون بمونه به کسی نگینا :twisted:
با بچه ها قرار گذاشتیم دورشو دیوار 4 متری بکشیم ، واسش سکو پرش بذاریم ، یه دیسکو گنده هم بذاریم وسطش ، دورتادورم بلندگو گذاری کنیم ..... خلاصه بترکونیم دیگه ... بشه سواحل قناری قلعه حسنخان :w15:

چه كارا ؟ چه چيزا ؟ ...استغفرالله... :d

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو شما خیلی مودبانه برخورد کردی
جو اونجا روببین چقد ناجوره
من خودم از 4 سالگی تا 13 سالگی تو قلعه حسنخان بزرگ شدم ، کوچه پشتیمون سالی یکی دوتا جنازه می نداختن ، البت الان خیلی بهتر شده
کلا واژه قلعه برای آدرس دادن به کار میره چه تو فرهنگ لغت بیگانه گان چه تو فرهنگ خودیاشون

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو شما خیلی مودبانه برخورد کردی
جو اونجا روببین چقد ناجوره
من خودم از 4 سالگی تا 13 سالگی تو قلعه حسنخان بزرگ شدم ، کوچه پشتیمون سالی یکی دوتا جنازه می نداختن ، البت الان خیلی بهتر شده
کلا واژه قلعه برای آدرس دادن به کار میره چه تو فرهنگ لغت بیگانه گان چه تو فرهنگ خودیاشون

متأسفانه در اولین برخوردم با شهریاری ها با عرض معذرت ؛ با بدترین و بی شعورترین موجودی که به عمرم دیده بودم برخورد کردم

وقتی وارد دانشگاه شدم هم خوشحال بودم ازین که زنده رسیدم و هم داشتم از ترس می مردم ! جلوی بچه ها خیلی خودمو حفظ کردم که گریه نکنم

اون راننده واقعا یک هیولا بود ....

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
متأسفانه در اولین برخوردم با شهریاری ها با عرض معذرت ؛ با بدترین و بی شعورترین موجودی که به عمرم دیده بودم برخورد کردم

وقتی وارد دانشگاه شدم هم خوشحال بودم ازین که زنده رسیدم و هم داشتم از ترس می مردم ! جلوی بچه ها خیلی خودمو حفظ کردم که گریه نکنم

اون راننده واقعا یک هیولا بود ....
همه ما زیر سایه خداییم ولی شما دقیقا معلوم نکردی واسه کجایی ، احتمالا جای با کلاسی هستی مثل اندیشه
شهریاری ها هم مثل قلعه حسنخانی ها هستن منتها یکم کمتر خشونت دارن ، از این جاها توی تهران زیاده مثل اسلامشهر ، اکبرآباد 400 دستگاه ، یاخچی اباد و ...

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ما زیر سایه خداییم ولی شما دقیقا معلوم نکردی واسه کجایی ، احتمالا جای با کلاسی هستی مثل اندیشه
شهریاری ها هم مثل قلعه حسنخانی ها هستن منتها یکم کمتر خشونت دارن ، از این جاها توی تهران زیاده مثل اسلامشهر ، اکبرآباد 400 دستگاه ، یاخچی اباد و ...

من قمی هستم و از دانشگاه آزاد قم میومدم

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قمی هستم و از دانشگاه آزاد قم میومدم
پس همشهری هستی شما
کار ندارم جو قم هم زیاد جالب نیس ، شاید اینطوری نباشه اما بدی های خودشو داره
دانشگاه آزاد قم نزدیک دانشگاه قبلی من بود ، دانشگاه فنی بودم من

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس همشهری هستی شما
کار ندارم جو قم هم زیاد جالب نیس ، شاید اینطوری نباشه اما بدی های خودشو داره
دانشگاه آزاد قم نزدیک دانشگاه قبلی من بود ، دانشگاه فنی بودم من

نه جو قم که خوب نیست ولی به قول شما کلاسشون بالاتره لااقل

ولش کنید دوست ندارم ویژگی ها و طرز حرف زدن اون راننده راننده رو مرور کنم واقعا حالم بد میشه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخرش كه چي ؟ يه عمر كه نميتوني فراري باشي ؟ من ميگم بيا شيرينيه رو بده خودتو خلاص كن راحت :D

اره بابا حميد خنده خودش استاد غلط املاييه... بوگاتي جان غمت نباشه :D:D

خب مثکه ابا از اسیاب افتاد این 4 روز :D
من نمیدونم چی شد یهو پیکان ها به طرف من بر گشت !! عجیبه ... :دی

نه الان حميد خنده واجب تره اخه اوضاي املاش خيلي داغونه :d بذار اول اونو درست كنيم بعد نوبت شمام ميرسه :d

نه بابا من غلط مینویسم دستمم درد نکنه ... املا میخوام چیکار کنم ؟:D
امان از دست این زیبا خانوم که مجبورم پستمو خوب بخونم تا غلط املایی نداشته باشه :(، تو همه تاپیکا میاد دنبال غلط املایی های من :exclaim::neutral:
مریم خانوم شما هم زودتر کلاسو بذار دیگه واسم :child:

بابا اینقد استرس میدی چرا ...بنویس بره :D

قلعه برا من اتفاقا جزء بهترین دوران زندگیم بود ... عجیبه ها :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اینقد استرس میدی چرا ...بنویس بره :d

آره واللا یکی نیس به من بگه حرص نخور پیر میشی
اسلن هالا که اینتوری شد حمح رو قلت غولوط مینویثم
:D

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب مثکه ابا از اسیاب افتاد این 4 روز :D
من نمیدونم چی شد یهو پیکان ها به طرف من بر گشت !! عجیبه ... :دی

قلعه برا من اتفاقا جزء بهترین دوران زندگیم بود ... عجیبه ها :D

نه بابا هنو ابا از اسياب نيفتاده ما فقط بحثو عوض كرديم تو بياي تو تاپيك كه ما دوباره يقتو بگيريم :d

اره عجيبه :d اخه منم اين 4 سال از بهترين دوران زندگيم بود... بهترين دوستامم از همين دانشگاه دارم.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه بابا هنو ابا از اسياب نيفتاده ما فقط بحثو عوض كرديم تو بياي تو تاپيك كه ما دوباره يقتو بگيريم :d

اره عجيبه :d اخه منم اين 4 سال از بهترين دوران زندگيم بود... بهترين دوستامم از همين دانشگاه دارم.

هان ؟ ینی میخوای بگی یادت نمیره ؟ شیرینی چند شده حالا !گرونه ؟:D
اگه خوب بوده گرا اینقد غر میزنی پس ؟:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز

هان ؟ ینی میخوای بگی یادت نمیره ؟ شیرینی چند شده حالا !گرونه ؟:D
اگه خوب بوده گرا اینقد غر میزنی پس ؟:D

شیرینی سرسام آور گرون شده
اون موقع که تخم مرغ دونه ای 100 تومن شد ، صنف محترم شیرینیییها ( منظور هون قنادها ) قیمت شیرینی رو بردن بالا حالا که تخم مرغ شده دونه ای اوفففففففففففففففففف ببین دیگه این صنف چه کرده!!!!!
الان خواستی خواستگاری هم بری شیرینی نبر ، بستنی بخر هم ارزونتره هم دور همی می خورین بهتون میچسبه ، خدارو چه دیدی یه دفعه دیدی جو خودمونی شد دخترشونو بهت دادن :biggrin:
راستی یادم فته بود قلت غولوت بنویسم ...!!!!
شیرینی گرفطی بگو بیام دور حم بخوریم چند سالی حسط که شیرینی نخوردم :cry:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیرینی سرسام آور گرون شده
اون موقع که تخم مرغ دونه ای 100 تومن شد ، صنف محترم شیرینیییها ( منظور هون قنادها ) قیمت شیرینی رو بردن بالا حالا که تخم مرغ شده دونه ای اوفففففففففففففففففف ببین دیگه این صنف چه کرده!!!!!
الان خواستی خواستگاری هم بری شیرینی نبر ، بستنی بخر هم ارزونتره هم دور همی می خورین بهتون میچسبه ، خدارو چه دیدی یه دفعه دیدی جو خودمونی شد دخترشونو بهت دادن :biggrin:
راستی یادم فته بود قلت غولوت بنویسم ...!!!!
شیرینی گرفطی بگو بیام دور حم بخوریم چند سالی حسط که شیرینی نخوردم :cry:

داری رو اعصابم راه می ری جناب بوگاتی !!!! صبر کن وقتی نمرتو _ صفر _ رد کردم می فهمی یه من غلط املایی چقد کره داره ! می شه باهاش شیرینی کره ای پخت !

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری رو اعصابم راه می ری جناب بوگاتی !!!! صبر کن وقتی نمرتو _ صفر _ رد کردم می فهمی یه من غلط املایی چقد کره داره ! می شه باهاش شیرینی کره ای پخت !
اوح اوح ، خترناک شد !!!! من دیگه از غثد قلت نمینویصم شمام بی ظحمط بحم سفر نده آخح کرح نمی خورم چه برصه به شیرینی کرح ای:D

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوح اوح ، خترناک شد !!!! من دیگه از غثد قلت نمینویصم شمام بی ظحمط بحم سفر نده آخح کرح نمی خورم چه برصه به شیرینی کرح ای:D

عیبی نداره واسه همه بچه های یونی اعم از دانشجو و فارغ التحصیل شیرینی کره ای می خری ! یا اینکه صفر می گیری ! :twisted:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیبی نداره واسه همه بچه های یونی اعم از دانشجو و فارغ التحصیل شیرینی کره ای می خری ! یا اینکه صفر می گیری ! :twisted:

فک کنم سفر بگیرم بحطره چون پول شیرینی کرح ای برای کلح بچح حای یونی از کل پولی که باید بدم تا لیثانص بگیرم بیشطرح
ایب نداره سفر بده :cry::w04::crying:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم سفر بگیرم بحطره چون پول شیرینی کرح ای برای کلح بچح حای یونی از کل پولی که باید بدم تا لیثانص بگیرم بیشطرح
ایب نداره سفر بده :cry::w04::crying:

فکر بردن اون صفر به خونه و نشون دادن به بابات هم باش !

بالا