واحد شهریار_شهر قدس

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین ؟
خیلی خوشبختم :w30:
چقد بچه ها از دانشگاهه ما زیادن بابا فک نمیکردم اصلا .. :thumbsup2:

:gol:سلام ... میسی ...
:gol:شما خوبین ؟!
:gol:ما نیز ....

:gol:خسته نباشین ...
حالا خوبه خودم این تاپیک رو زدم ...
هیییییییی نبودی روزای سوت و کوری اینجا رو ببینی ... هی گفتم بیاین قرار بذاریم انقدر امروز فردا کردن فکر کنم نیمی از دوستان درسشون هم تموم شد ....

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فكر نمي كردم كسي از بچه هاي دانشگاه در اين سايت عضو باشه
و حتي يك تاپيك باز كرده باشه
بياين با هم اين تاپيك را راه بياندازيم .
قرار بزارين در دانشگاه همديگر را ببينيم
:gol: سلام ... خوش اومدین ...
:gol:خوب دیگه ... حالا که شده حد اقل بیاین فعالیت کنید ... دق نمودیم از دست بچه های یونی

:gol:هیییییییییی من که میگم کیه که گوش کنه ...

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:gol:سلام ... میسی ...
:gol:شما خوبین ؟!
:gol:ما نیز ....

:gol:خسته نباشین ...
حالا خوبه خودم این تاپیک رو زدم ...
هیییییییی نبودی روزای سوت و کوری اینجا رو ببینی ... هی گفتم بیاین قرار بذاریم انقدر امروز فردا کردن فکر کنم نیمی از دوستان درسشون هم تموم شد ....

سلام :gol:
ممنون مام خوبیم :w16:
سلامت باشید
مگه من گفتم تاپیکو من زدم :lol: .
روزای سوتو کورو والا بودم فقط اطلاع رسانی نشده بود :sweatdrop:
الان تازه نصفی درسشون تموم شده !! دارم احساس میکنم تمام بچه ها ی دانشگا اینجان !

راستی بچه ها اون همایشه روابط زن و مرد ( همون دخترو پسر ) رو کی اومده بود ؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:به به سلااااااااااااااام به دوستان گل

:gol:چه عجب :surprised:... دیگه از این تاپیک نا امید شده بودم :cry:
:gol:همگی بسیار بسیار خوش اومدین
:gol:سلام نسیم جوون ... خوبی عزیزم نیستی کم پیدایی ؟:gol::heart::gol:
:gol:مگه قرار نبود همدیگه رو ببینیم ... :redface:
سلام بر صاحب تاپیک دیر اومدی داشتیم صاحب خونه می شدیم
میگم بیاین اینجارو یکم فعال ترش کنیم اگه هم بشه بگیم برای دانشگاه ما تالار بزنن اونجوری بهتر میشه تبادل نظر کرد
حالا اگر برامون تالارم نزدن اشکال نداره همین جا صحبت میکنیم;)

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :gol:
ممنون مام خوبیم :w16:
سلامت باشید
مگه من گفتم تاپیکو من زدم :lol: .
روزای سوتو کورو والا بودم فقط اطلاع رسانی نشده بود :sweatdrop:
الان تازه نصفی درسشون تموم شده !! دارم احساس میکنم تمام بچه ها ی دانشگا اینجان !

راستی بچه ها اون همایشه روابط زن و مرد ( همون دخترو پسر ) رو کی اومده بود ؟
:gol:سلام دوست عزیز ...
:gol:نه من کی گفتم شما همچین حرفی زدی منظورم این بود که من از اول بودم تازه نیومدم... :redface:
:gol:من که نبودم مگه چه خبر بود؟!

سلام بر صاحب تاپیک دیر اومدی داشتیم صاحب خونه می شدیم
میگم بیاین اینجارو یکم فعال ترش کنیم اگه هم بشه بگیم برای دانشگاه ما تالار بزنن اونجوری بهتر میشه تبادل نظر کرد
حالا اگر برامون تالارم نزدن اشکال نداره همین جا صحبت میکنیم;)

:gol:اختیار دارین خونه خودتونه ... برای بار هزارو یکم می گم من هم با فعالیت بیشتر موافقم ... :confused:
:gol:حداقل باید این تاپیک رو فعال کنیم تا بتونیم دی خواست تالار بدیم ... در هر صورت من پایه ام

:gol:راستی کسی این نسیم خانوم گل ما رو ندیده؟؟؟:cry:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:gol:سلام دوست عزیز ...​

:gol:نه من کی گفتم شما همچین حرفی زدی منظورم این بود که من از اول بودم تازه نیومدم... :redface:

:gol:من که نبودم مگه چه خبر بود؟!

شوخی کردم بابا :thumbsup2:
هیچی اگه یدونه همایشه درس حسابی تو این دانشگا زده باشن همین بود :whistle:

میگم بچه ها میدونین چرا تازگیا باید برا ورود به دانشگا از جلو حراست رژه بریم ؟:wallbash:

سلام دوستان عزیز من هم دانشگاهی شما هستم :gol:

سلام به همدانشگاهیه گل :w30:
خوبین خوشین سلامتین
خوش اومدی :gol:
با نسیم هم رشته ای هستی حتما میشناسیش

ترم چندی ؟ :child:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راستی از بالای صفه قسمت امتیاز دادن رو کلیک کنید و به تاپیک امتیازه عالی بدین تا ستاره بگیره تا بترکونیم :lol:

ممنون :w27:

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

:gol:اختیار دارین خونه خودتونه ... برای بار هزارو یکم می گم من هم با فعالیت بیشتر موافقم ... :confused:
:gol:حداقل باید این تاپیک رو فعال کنیم تا بتونیم دی خواست تالار بدیم ... در هر صورت من پایه ام

:gol:راستی کسی این نسیم خانوم گل ما رو ندیده؟؟؟:cry:
:gol:خوش میاد همه بچه ها پایه هستن پس بیاین شروع کنیم هروز که میاین تو سایت یه سری هم اینجا بزنید یه اسپمی بدین ( جای دوری نمی ره:D)

سلام دوستان عزیز من هم دانشگاهی شما هستم :gol:
سلام هم دانشگاهی :gol:
خیلی خیلی خوش اومدی :gol:

راستی از بالای صفه قسمت امتیاز دادن رو کلیک کنید و به تاپیک امتیازه عالی بدین تا ستاره بگیره تا بترکونیم :lol:

اره موافقم :gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه ها اگه خبری از دانشگاه دارین بزنین تا همه استفاده کنیم اطلاع رسانی دانشگاه که داغونه مثلا ی خبر اینکه تاریخ امتاحانا اومده جلو حالا چقد اومدرو باید خودتون ببینین دیگه .
خبر دیگه اینکه سایت تا ی هفته ی دیگه باز میشه ایشالا ... :thumbsup2:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امروز همایش زلزله در ساختمانه ادبیات برگزار شد ( عالی بود )
انتخابات انجمن عمران هم برگزار شد .
آتیش باران خانوم قرار شد اسپم کنید پس چی شد ؟ ( من تشکر میخوام چی کا ؟ )

دوستان بریزین بترکونین بابا :thumbsup2:

یاکاموز

عضو جدید
به به اینجاروووو...میبینم که هم دانشگاهیا دور هم جمع شدنو دیگه حسابی دارن می ترکونن.من هم دانشگاهیتون نیستم ولی خوب گفتم بد نیست بیامو یه عرض ادبی کنم راستی بچه ها نظرتون راجع به رییس قبلی و فعلی دانشگاهتون چیه ؟چقدر از رییس قبلیتون راضی بودین؟آقای دکتر یاری بودن دیگه درسته؟؟؟؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به اینجاروووو...میبینم که هم دانشگاهیا دور هم جمع شدنو دیگه حسابی دارن می ترکونن.من هم دانشگاهیتون نیستم ولی خوب گفتم بد نیست بیامو یه عرض ادبی کنم راستی بچه ها نظرتون راجع به رییس قبلی و فعلی دانشگاهتون چیه ؟چقدر از رییس قبلیتون راضی بودین؟آقای دکتر یاری بودن دیگه درسته؟؟؟؟

سلام به یاکاموزه عزیز چطوری ؟ :w30:
خوش اومدی :gol:
میگم تو اگه تا حالا تو دانشگاهه ما نبودی چطوری رئیسشو میشناسی :question:
رئیسه قبلی والا هیچ نظری در موردش ندارم آخه کاری نکرد که نظرمو بدم ولی اینیکی فعلا داره ی کارایی میکنه . کلاسای عمومی رو فک کنم میخواد از مختلط بودن در بیاره . رنگ جدولارو عوض کرده . دیگه بدونه رزرو غذا نمیدن . قیمتای بوفه اندازه ی خونه اولیاشون شده .
ولی خب استادا منظم تر شدن . ی حرکتای خیلی خوبی برا پارکینگ کرده که هر ننه قمری نیاد توش . کلی همایش برگزار میکنه که بعضیاشون خوبن . حالا باید دید بعدش چی میشه

m_sh_eng

عضو جدید
سلام علیکم به همه...چه عجب یکی در اینجاروزد!!!!من که اگن محمد حسین نمی گفت اصلا فکر نمی کردم اینجارو انقد فعال کرده باشین.منم ترم 6 .از آشنایی با همه خوشوقتم.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خوبین ... چه عجب بعد هفصد سال یکی اومد بابا قرار بود این تاپیک بالا بمون .

Neg@rM

عضو جدید
سلام خوبید چه خبر؟کجایید دیگه سر نمیزنید؟:gol:

نظرتون درباره عکس شخصیم چیه؟

تو تالار گفتگوی آزاد اگه دوست دارید تاپیکمو ببینید

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خوبید چه خبر؟کجایید دیگه سر نمیزنید؟:gol:

نظرتون درباره عکس شخصیم چیه؟

تو تالار گفتگوی آزاد اگه دوست دارید تاپیکمو ببینید

سلام نگار جان :gol:
کو عکس ؟! :question:
کو پس ما که ندیدیم ؟!! :question:

بچه ها ساعت امتحانای صبح رو دیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8 صبحه!!!!!!!!! فکر کردن خونمون دم در دانشگاهه:(:(:(

سلام چطورین ؟! :gol:
آره دیدیم ولی ترمای قبل مگه اینجوری نبود ( همینجوری بود دیگه )
میبینم که خانوما هر روز کارت باید نشون بدنو به هر حال آره دیگه ( پشته در صف بکشن ) ...
یو هاهاهاهاها :D
من تا بعد امتحانا نیستم ایشالا امتاحاناتونو خوب بدین

شاد باشید :D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ترم قبل 8:30 بود نه 8.............شمام کارت داری نشون بده خوب!!!!!
اره ترمای قبل ساعت هشت و نیم بود فکر کنم اگه بریم اموزش بگیم شاید درستش کنن!!:razz:
حالا اینارو ولش کن امروز استاد ما گفت دانشگاه تا 22 باز باید بیاین سر کلاس!!!!!!!!!!!!!:surprised:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره ترمای قبل ساعت هشت و نیم بود فکر کنم اگه بریم اموزش بگیم شاید درستش کنن!!:razz:
حالا اینارو ولش کن امروز استاد ما گفت دانشگاه تا 22 باز باید بیاین سر کلاس!!!!!!!!!!!!!:surprised:

دیدم منم . چه مسخره مگه من الافم 8 صبح پاشم بیام اینجا . خوابم میاد . پاک پدره مارو در آوردن هر روز یه بامبول در میارن .
22 ....شوخی میکنی منم شنیدم باور نکن شایعه ای بیش نیست :D

t0tem

عضو جدید
بچه ها سلام
من IT صنعتی شاهرود می خونم و شهریاری هستم.
پست اول رو خوندم یه ذره ناراحت شدم که یه دانشگاه یه سایت یا پایگاه درست و حسابی نداره که بچه ها بتونند اون رو برای خودشون پاتوق کنند.
ما هم این مشکل رو داشتیم. اول ایده ی وبلاگ به ذهنمون اومد ولی برآورد کردیم دیدیم وبلاگ واقعا (به قول خودمون) خز شده. هر کی دلش می گیره می ره یه وبلاگ می زنه. جمع شدیم پول هامون رو گذاشتیم رو هم یه سایت زدیم. اولش شده بود پاتوقمون (با هم اونجا قرار می زاشتیم - تولدهامون رو اونجا تبریک می گفتیم - از طریق اون همه با هم انتخاب واحد می کردیم و خیلی کارهای دیگه) ولی توش که مطلب علمی گذاشتیم دیدیم که می شه به عنوان یکی از بزرگترین پورتال های IT تبدیل شه که روش بیشتر کار کردیم و الان تازه تونسته یه ذره پا بگیره. (حالا با این قسمتش کاری نداریم)

من به عنوان یه دوست به شما پیشنهاد می کنم که این کار رو کنید و من و دوستام هم تو مسائل فنی (اگه لازم دونستید) کمکتون می کنیم. فکر کنم بهتر از این باشه که مسائل رو تو یک تاپیک با هم دیگه مطرح کنید. اگه دوست داشتید به من خبر بدید. (هزینه ای هم براتون نداره)
همین الان ایده های قشنگی تو ذهنم داره می آد. یک نفر نماینده بشه و به من ایمیل بزنه.

موفق باشید

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوباره

کسی میدونه امتحانه یه هفته رفته عقب یا نه ؟!!!

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لطفا تاپیک رو به اشتراک بزارین تا بعد از آپدیت شدن متوجه بشید

ممنون :gol:

بالا