همین الان داری به چی فکر میکنی؟

*M.A*

کاربر بیش فعال
به کارای لازم واسه روحیه بخشیدن به زندگیم
و انگیزه دادن به مَرد زندگیم.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم به این فکر میکنم چرا با وجود خستگی شدید خوابم نمیبره اونم ی شب نه چند شب!!!!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
چرا مرضیه رو بستین شما؟

به خاطر مالتی یوزر بودن و در ادامه توهین به اقوام کشور، افراد شاخص و در ادامه هم به مدیران باشگاه. استفاده از چند نام کاربری در باشگاه مخالف قوانین باشگاهه و این از طریق چک کردن آی پی افراد قابل شناسایی هست. پس اگه به این کار ادامه بدید دسترسی تون برای همیشه بسته میشه.

به خاطر مالتی یوزر بودن و در ادامه توهین به اقوام کشور، افراد شاخص و در ادامه هم به مدیران باشگاه. استفاده از چند نام کاربری در باشگاه مخالف قوانین باشگاهه و این از طریق چک کردن آی پی افراد قابل شناسایی هست. پس اگه به این کار ادامه بدید دسترسی تون برای همیشه بسته میشه.
باسلام
منکه از جانب مرضیه توهینی ندیدم .هرچی هم بوده داخل پیج شخصی خطاب به دوستان خودش بوده ...!بنابراین مسئله ی کاملا شخصی است. برای مدیران هم توهین نیست ،دلیلش کاملا نوشته شده
حرفهاتون تنها بهانه است.شما فقط کاربران "بله قربان گو" که در جهت اهدافتون باشه ،رو تایید میکنید .کاملا واضحه ...
شما هم صرفا بخاطر تاکید بر روی حرف خودتون ، به هر کسی که بخواین مالتی یوزر کنید فقط به بهانه ی " استفاده از چند نام کاربری" این کار رو انجام میدهید .
و این موضوع نه راجع به مرضیه مصداق داره و نه راجع به من ...
من هم اصلا و ابدا قصد فعالیت اینجا ندارم .اگه میشه پیگیری کرد ،حتما پیگیری کنید اما بیهوده به شخصی برچسب نزنید.
موفق و موید باشید