همین الان داری به چی فکر میکنی؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
باسلام
منکه از جانب مرضیه توهینی ندیدم .هرچی هم بوده داخل پیج شخصی خطاب به دوستان خودش بوده ...!بنابراین مسئله ی کاملا شخصی است. برای مدیران هم توهین نیست ،دلیلش کاملا نوشته شده
حرفهاتون تنها بهانه است.شما فقط کاربران "بله قربان گو" که در جهت اهدافتون باشه ،رو تایید میکنید .کاملا واضحه ...
شما هم صرفا بخاطر تاکید بر روی حرف خودتون ، به هر کسی که بخواین مالتی یوزر کنید فقط به بهانه ی " استفاده از چند نام کاربری" این کار رو انجام میدهید .
و این موضوع نه راجع به مرضیه مصداق داره و نه راجع به من ...
من هم اصلا و ابدا قصد فعالیت اینجا ندارم .اگه میشه پیگیری کرد ،حتما پیگیری کنید اما بیهوده به شخصی برچسب نزنید.
موفق و موید باشید
دوست عزیز ادامه بدید اخراج تون تمدید میشه و ممکنه دائمی بشه. لطفا قوانین باشگاه رو رعایت کنید توهین نکنید و چند کاربره نباشید.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم به این فکر میکنم پاشم برم کوه ی دو سه نخ سیگار بکشم مغزم رد داده فک کنم خخخ

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
مام اگه ازدواج میکردیم و میزاشتن بچه مون الان چارده سالش بود .
حیف نذاشتن هنوزم در خم یک کوچه ایم !
پیرم کردن
اگه
میزاشتن
بود
حیف
نذاشتن
خم
پیر
کردن

سه خط نوشتی 8 کلمه غلط داشتی

وقتی به آرامش میرسی که بفهمی همه کارها و نتیجه ها به خودت فقط ربط داره .

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش آدمها همونطور که بقیه رو نقد یا گاها قضاوت میکنن، بشینن رفتارهای خودشونم نقد کنن: )
کی اینهمه بد شدیم که دیگه بهم رحم نمیکنیم؟!مهربونی کردن سخت نیست چرا سختش میکنیم!

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
به اینکه منم دوس دارم برم سفر

به اینکه میدونم تو این شرایط نمیشه

به اینکه جریمه چرا؟

به اینکه چقد فکر کردم؟!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه یه جورایی انگار جور نشد نشد که بشه خیلی برنامه ها داشتم ولی خب آدم ی جایی دگ جا میزنه خسته میشه
کاش برمیگشتم ۱۰ سال قبل