همه مهندسين برق بيان خودشون رو معرفي كنن

ashima

عضو جدید
با عرض سلام خدمت جامعه مهندسین
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته شبکه های انتقال و توزیع هستم
در حال حاضر ترم چهارم و به امید خدا سال دیگه همین موقع دیگه میشم مهندس :biggrin: و امیدوارم که همه شما دوستان خوبم زودتر درستون تموم بشه و یه کار خوب واست جور شه برید سر کار و حالشو ببرین
به امید موفقیت تموم جوونای ایروونی

karimabadi

عضو جدید
سلام

سلام

سلام مصطفي كريم آبادي هستم ترم آخر برق قدرت. البته شاگرد اول نبودم. ولي خوشحالم تو جمع جوانان پر شوري مثل شما ها هستم. خوشحالترم ميشم اگه بتونم كمكي به دوستان گلم بكنم.

ali831124

عضو جدید
سلام به همه
من علی هستم ترم 7 برق الکترونیک
از رشته ام و البته زبان فرانسه خوشم میاد
جوجه کبابم دوست دارم:biggrin: :biggrin:

Meisam007

عضو جدید
بچه ها همگی خوش اومدین

ماشااله چه خفن بیدین
:) ;)

MAHNY

عضو جدید
سلام
من تو قمست مهندسي معدن - كه خوب رشته خودم هست - يك تاپيك زدم و توش از تمام بچه هاي دانشجو و ... كه در زمينه معدن فعاليت مي كنن خواستم كه بيان خودشون رو معرفي كنن . گفتم اينجا هم اين تاپيك رو بزنم كه كلاً همه با هم آشنا بشيم !!! :smile:
براي اولين بار هم خودم مي نويسم :
من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .
حالا شما هم خودتون رو دونه دونه معرفي كنين :smile:
سلام من ماهني نجات نيا دانشجوي ترم 8 الكترونيك تو دانشگاه آزاد اروميه هستم.براي مهندسان بمبستي وجود ندارد يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت.:)

sia9999

عضو جدید
سلام سیامکم سال دوم ممهندسی برق قدرت داشگاه سجاد مشهد اگه کمکی از دستم بر اومد در خدمتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tahereh

عضو جدید
سلام
طاهره دانشجوی سال آخر برق-کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان چیز دیگه ای هم باید بگم؟

mohammad69

عضو جدید
سلام به روس گل تمام دوستان . محمد هستم دانشجوی جدیدالورود برق مخابرات سمنان . از سمنان کسی هست اینجا؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام

سلام

سلام من بهار فارغالتحصیل مهندسی برق ازدانشگاه ارومیه هستم.

Hojjat_heydari

عضو جدید
سلام من حجت حیدری 18 ساله ورودی جدید رشه مهندسی برق دانشگاه گیلان (گرایششو نمی دونم الکترونیک یا قدرت راستی کدوم بهتره؟) در خدمتم

nhzgroup

عضو جدید
سلام منم امسال مهندس برق شدم . مهندسی برق دانشگاه کاشان(الکترونیک--- قدرت) هستم. کاری باشه در خدمتم;)
:D

mohsen102

عضو جدید
سلام بچه ها

سلام بچه ها

سلام
من محسن آقازاده دانشجوي سال آخر مهندسي برق-قدرت دانشگاه علم و صنعت ايرانم.
خيلي مايلم با دوستان خوبم در ارتباط باشم.
ايميل من : asheel_102@yahoo.com خوشحال ميشم تماس بگيرين.:gol::)