همه مهندسين برق بيان خودشون رو معرفي كنن

morteza_420

عضو جدید
سلام
من تو قمست مهندسي معدن - كه خوب رشته خودم هست - يك تاپيك زدم و توش از تمام بچه هاي دانشجو و ... كه در زمينه معدن فعاليت مي كنن خواستم كه بيان خودشون رو معرفي كنن . گفتم اينجا هم اين تاپيك رو بزنم كه كلاً همه با هم آشنا بشيم !!! :smile:
براي اولين بار هم خودم مي نويسم :
من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .
حالا شما هم خودتون رو دونه دونه معرفي كنين :smile:

آخرین ویرایش:

casper

عضو جدید
سلام
عاطفه جمشيدي دانشجوي ترم 1 برق دانشگاه علم و صنعت

A

allahyarzadeh

Guest
سلام
رضا الهیارزاده هستم یک مسافر!!!
:Dشوخی کردم ،
بنده دانشجوی سال دوم برق-الکترونیک هستم در دانشگاه کرج. در یک شرکت الکترونیکی در تهران مشغول به کارم. به زبان انگلیسی و فرانسه هم مسلط هستم.من عاشق رشته ام و کارم هستم. البته آقا مرتضی من چندتا دوست دارم که معدن می خوانند همیشه سر و صورتشان ذغالی و سیاه است شما هم همینطوری هستید؟
ناراحت نشو شوخی کردم .آخه امروز من را برای اولین بار برق گرفت اگر کمی چرت و پرت گفتم شما به بزرگی خودتون ببخشید:confused::D.

morteza_420

عضو جدید
سلام
رضا الهیارزاده هستم یک مسافر!!!
:Dشوخی کردم ،
بنده دانشجوی سال دوم برق-الکترونیک هستم در دانشگاه کرج. در یک شرکت الکترونیکی در تهران مشغول به کارم. به زبان انگلیسی و فرانسه هم مسلط هستم.من عاشق رشته ام و کارم هستم. البته آقا مرتضی من چندتا دوست دارم که معدن می خوانند همیشه سر و صورتشان ذغالی و سیاه است شما هم همینطوری هستید؟
ناراحت نشو شوخی کردم .آخه امروز من را برای اولین بار برق گرفت اگر کمی چرت و پرت گفتم شما به بزرگی خودتون ببخشید:confused::D.
سلام رضاجان . خوبي ؟
مي خواستم بگم من كه هنوز ترم 3 هستم كه تو ما رو بفرستن معدن زغال سنگ !!!
راستي الآن كه دارم معدن مي خونم بيشتر قدرت خدا رو حس مي كنم . وقتي به كوهايي كه قبلاً خيلي ساده از كنارشون رد مي شدم و حالا دارم به يك ديد ديگه نگاه مي كنم خودم كف مي كنم !!!! :smile:
راستي اگه مهندس معدن موفق يا نا موفق مي شناسي بهم بگو . ممنون . خوش باشي .

maybod2005

عضو جدید
سلام خدمت تموم مهندساي عزيز:)
عرشيا هستم 22 ساله از ميبد يزد سال چهارم الكترونيك
مخلص هر چي بابا برقيه

8741138418

عضو جدید
سلام من 8741138418 هستم .بسيار خوشبختم كه با شما اشنا شده ام. اميد وارم در رشته خودتان موفق باشيد راستي من دانشجوي ترم 1 مهندسي برق هستم

معرفي

معرفي

سلام
من اميد برقباني دانشجوي سال سوم برق -كنترل.
علاقه زيادي به برق صنعتي وساختمان وكلا برق دارم(گير نديد)
اگه كمكي از دستم بر بياد در خدمتم.
ياعلي.

m-afrooz

عضو جدید
salam
man moslem afrooz hastam .faroghtahsel bargh ghodrat 83.az karaj to projehaye nafto gas mashgholam.

vihara

عضو جدید
سلام من شیما هستم سال اول برق، غیر انتفاعی بهار مشهد
همین دیگه..........

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنگ تفریح
سلام من هم حامد هستم ترم اول مهندسی صبایع ها؟اینجا چی کار می کنم
حسودیم که نمی شه ولی از برق می ترسم اصلا رشتی خودمون خیلی خوبه

behrad2791

عضو جدید
سلام
من بهراد هستم 23ساله دانشجوی ترم آخر برق-قدرت دانشگاه آزاد خمینی سیتی:)
خوشحال میشم بتونم در خدمت باشم;)

آخرین ویرایش:

دوسی

عضو جدید
معرفی خودم

معرفی خودم

سلام

من مهرزاد هستم وفارغ اتحصیل کارشناسی برق والکترونیک دانشگاه امام حسین تهران.

دوسی

عضو جدید
معرفی خودم

معرفی خودم

سلام

من مهرزاد هستم وفارغ التحصیل کارشناسی برق والکترونیک دانشگاه امام حسین تهران.

Neda_63

عضو جدید
salam man neda hastam , lisanse physics e daneshgahe shahid beheshty, alanam terme1 bargh electronics daneshgahe maleke ashtar hastam, motavalede 63, um...hamin :D

gonzo

عضو جدید
منم هستم

منم هستم

سلام بچه ها

من GONZO هستم . دانشجوی سال اول (ترم اول) برق - قدرت دانشگاه آزاد اسلامی اراک . مخلص همه ی پیشکسوتای رشته برق هم هستیمااااااااا :w29:

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)سلام.من محسنم.تالار ها رو دارم ميگردم.تالارتون خيلي خوبه.من مديريت صنعتي خوندم.ولي از بچگي هر كاري كردم از برق چيزي ياد بگيرم جز سيم كشي ويه سري چيز هاي ساده.ولي كلا موفق باشيد.اگه سوالي داشتيد من پدر خانمم مهندس برق ازعلم وصنعت قديم.;)

hossein1987

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان من هم حسین هستم.برق-الکترونیک می خونم.در دانشگاه یزد.
ورودی85 هستم یعنی ترم سوم.:)
از اینکه بین شما ها هستم خیلی خوشحالم.امیدوارم بتونم از اطلاعات شما دوستان نهایت استفاده را ببرم.;)

steve

عضو جدید
من steve هستم دانشجوی ترم 3 مهندسی برق از دانشگاه آزاد قزوین(باراجین)

mkamranpor

عضو جدید
من محمد کامرانپور دانشجوی سال آخر الکترونیک از دانشگاه قزوین
مهم این نیست که قشنگ باشی قشنگ اینه که مهم باشی

farshad3642

عضو جدید
slam

slam

من فرشاد فارغ التحصیل واحد جنوب لیسانس قدرت تو کار پست فشار قوی و نصب کارخونه سیمان کار می کنم از آشنایی باحاتون خوشحالم
:smile:

niloofar khavari

عضو جدید
سلام:

من نیلوفر هستم دانشجوی الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و از آشنایی با همه شما خوشحالم

phantom

عضو جدید
سلام من رسول هستم. ورودي 72 و فارغ التحصيل 1376 دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب مهندسي برق - قدرت.
خوشحالم كه در ميان شما هستم و خوشحالتر مي‌شم اگه بتونم كاري براي شما انجام بدم.